7 найкращих програм для моніторингу веб-додатків [Self-hosted and Cloud-based]

Моніторинг веб-додатків може допомогти вам оптимізувати ваші додатки щодо їх продуктивності, функціональності та взаємодії з користувачем, відстежуючи помилки та проблеми та дозволяючи вам швидко їх виправляти.

Це забезпечує постійну роботу вашого бізнесу, гарантуючи, що ваші клієнти та відвідувачі можуть постійно користуватися вашою програмою із задоволенням.

Без моніторингу веб-додатків ваші додатки можуть сповільнюватися, стикатися з частими простоями та бути вразливими до атак. Усе це впливає на взаємодію з користувачем, що може негативно вплинути на ваш бізнес.

Тому моніторинг вашої програми є надзвичайно важливим, і існує багато інструментів для веб-програм, щоб подбати про це.

Давайте детально обговоримо моніторинг веб-додатків і зрозуміємо, як він може допомогти вашому бізнесу.

Що таке моніторинг веб-додатків?

Моніторинг веб-додатків — це процес моніторингу додатків, щоб забезпечити його оптимальну роботу без помилок і помилок. А інструменти, які використовуються для моніторингу веб-додатків, називаються інструментами моніторингу веб-додатків.

Ці інструменти вимірюють конкретні показники, які впливають на продуктивність програми. Ці показники або показники можуть бути:

  • Час роботи програми
  • Продуктивність бази даних
  • Завантаження ЦП
  • Непрацюючі посилання, сторінки тощо

Використовуючи інструмент моніторингу веб-додатків, ви можете стежити за своїм додатком, щоб виявити проблеми з точки зору його продуктивності, функціонування та часу безвідмовної роботи. Таким чином ви можете зробити свою веб-програму швидшою, доступнішою, належним чином функціонуючою та оптимізувати різні аспекти для забезпечення чудової взаємодії з користувачем.

Чому слід контролювати веб-додатки?

Моніторинг веб-додатків надасть вам низку переваг. Ви не тільки можете швидко виявити проблеми у своїй веб-програмі та виправити їх до того, як вона зазнає будь-якої шкоди, але ви також можете максимізувати її продуктивність.

Давайте розглянемо різні аспекти того, наскільки корисним є моніторинг веб-додатків.

Швидке виявлення помилок

Помилки та проблеми можуть виникнути будь-коли, незалежно від того, наскільки якісним є ваш код або наскільки безпечні ваші системи. І ці помилки, помилки та інші проблеми можуть вплинути на продуктивність і безпеку вашої програми. Зрештою, ваші кінцеві користувачі помітять це, і вони не будуть раді цьому. Якщо ви не вирішите це раніше, проблеми можуть стати більшими, дратувати користувачів і, можливо, призвести до вразливості та ризиків кібербезпеці.

Ось чому вкрай важливо виявляти проблеми на ранній стадії, а інструменти моніторингу веб-додатків зроблять це за вас. Вони допоможуть вам негайно виявити помилки, коли вони з’являться, і сповістити вас, щоб ви могли швидко їх виправити.

Миттєві сповіщення про простої

Ваша веб-програма може вийти з мережі або стати недоступною з багатьох причин. Це може бути збій сервера, кібератаки або катастрофи. Якою б не була причина, простої додатків шкодять вашому бізнесу. Це впливає на взаємодію з користувачем разом із вашими продажами та доходом.

Тому ви повинні знати, коли трапляються простої. Використовуючи інструмент моніторингу веб-додатків, ви можете негайно отримати інформацію про простої. Це також дозволить вам інформувати своїх клієнтів, щоб зменшити їхні клопоти, і вони знатимуть, що ви дбаєте про них. Це підвищує довіру користувачів.

Посилена безпека

Кіберзловмисники постійно шукають уразливості у веб-додатках, які вони можуть використати, щоб зламати дані та завдати шкоди вашому бізнесу. Якщо ви вчасно не вирішите проблеми безпеки, зростає ймовірність зловмисних атак, крадіжки даних і шкоди репутації. Це також може призвести до ризиків недотримання вимог і штрафних санкцій.

Використання інструменту моніторингу веб-додатків може швидко виявити проблеми безпеки та вчасно їх вирішити. Ви також можете запускати патчі безпеки, оновлювати сертифікати та виправляти інші лазівки безпеки у вашій веб-програмі, щоб зловмисники не могли зламати вашу веб-програму, і вона залишалася безпечною.

Краща продуктивність

Програми можуть з часом сповільнюватися через компоненти та інфраструктуру, які використовуються для надання послуг, з’єднання між компонентами та інтерфейс користувача. Затримка мережі, пропускна здатність, використання процесора, пам’яті та дискового простору також є деякими іншими факторами, які можуть впливати на продуктивність програми.

  Як створити резервну копію даних і перейти на новий Mac

Ось чому вам потрібно оптимізувати свою програму для вирішення цих проблем, щоб ваша програма могла добре працювати та працювати. Це збільшить швидкість завантаження вашої програми та допоможе вам забезпечити чудову взаємодію з користувачем.

Як вибрати інструмент моніторингу веб-додатків?

На ринку ви знайдете велику кількість інструментів моніторингу веб-додатків. Вибір найкращого для вашого бізнесу може заплутатися. Отже, ось кілька моментів, які допоможуть вам знайти найкращий інструмент моніторингу веб-додатків для вашого бізнесу.

Простота використання

Вибраний вами монітор веб-додатків не повинен мати крутої кривої навчання. Він повинен бути простим у використанні для вашої команди, щоб ви не витрачали багато часу на нескінченне навчання. Налаштування має зайняти хвилини або години, щоб ви могли швидко запустити його та почати моніторинг своїх програм. Отже, виберіть інструмент, який простий у використанні, і щоб перевірити це, ви можете скористатися безкоштовними пробними версіями, які пропонують багато постачальників послуг.

Сумісність

Перевірте, з якими браузерами та пристроями сумісний монітор веб-додатків. Він повинен підтримувати популярні браузери та пристрої, щоб ви могли всебічно протестувати його та зрозуміти, як він поводиться на різних платформах. Це допоможе вам проаналізувати роботу кінцевого користувача та способи її оптимізації.

Чудовий звіт

Монітор веб-додатків повинен мати чудові можливості звітування. Він надасть такі деталі, як помилки, причини помилок, компоненти, які потребують оптимізації, використання ресурсів тощо. Таким чином ви зможете отримати детальну інформацію про всі аспекти вашої програми, щоб оптимізувати її продуктивність і взаємодію з кінцевим користувачем, а також порівняти результати час.

Оповіщення

Хороший інструмент моніторингу веб-додатків повинен надавати миттєві сповіщення щоразу, коли справи йдуть нанівець. Ви повинні легко налаштовувати сповіщення, мати різні канали сповіщень, такі як електронні листи та SMS, і підключатися до інших систем для додаткових функцій. Він також має запропонувати можливість фільтрувати сповіщення, щоб зменшити кількість помилкових сповіщень.

Хочете скористатися цими перевагами?

Перегляньте найкращі інструменти моніторингу веб-додатків на ринку.

PRTG компанії PAESSLER

Отримайте комплексне програмне забезпечення для моніторингу вашої веб-програми за допомогою Монітор мережі PRTG інструмент. Він відстежує ваші віртуалізовані та хмарні програми, Exchange, Server, програмне забезпечення SQL та інші стандартні програми. Інструмент гарантує безперебійну роботу всіх ваших програм і належну роботу.

PRTG допомагає зменшити занепокоєння ІТ-команд і адміністраторів малих і середніх підприємств щодо стандартних програм поштових серверів, брандмауерів і баз даних. Він також надає повний огляд інформаційних панелей і детальну статистику різних програм у вашій мережі.

Щоразу, коли PRTG виявляє щось неконкретне, він миттєво сповіщає вас про те, що веб-сервер перебуває в режимі офлайн, програма не відповідає тощо. Це дозволяє швидко вжити заходів, перш ніж виникнуть серйозні проблеми. За допомогою PRTG ви можете створювати власні карти, отримувати огляд робочого навантаження та поточного стану та стежити за брандмауерами.

PRTG контролює процеси автоматично та централізовано, щоб ваші фірми та продажі були безпечними. Він також відстежує пакети даних, трафік, пропускну здатність та інші мережеві показники чи елементи. Крім того, він відстежує додатки та їхні ресурси.

Використовуйте PRTG від PAESSLER безкоштовно, щоб контролювати свої веб-додатки, або виберіть повнофункціональний платний план і скористайтеся 30-денною безкоштовною пробною версією без прихованих витрат.

Дотком-монітор відстежує багатоетапні веб-транзакції на функціональність, доступність і продуктивність у всьому світі та всередині мережі. Легко створюйте сценарії для моніторингу транзакцій, таких як кошики для покупок, реєстрації та входи на портал. Ви можете записати шлях користувача під час навігації веб-додатків і завантаження на портал.

Використовуйте глобальну мережу моніторингу Dotcom-Monitor, щоб налаштувати моніторинг із кількох місць, або використовуйте приватного агента для моніторингу всередині мережі. Отримайте огляд діаграм і миттєво отримуйте сповіщення про будь-які збої та зрозумійте проблему, щоб зменшити час простою вашої веб-програми.

  Як перенести знімки екрана Nintendo Switch на смартфон бездротовим способом

Він відстежує важливі шляхи, якими користуються кінцеві користувачі, включаючи форми входу, перевірку вмісту веб-сайту та програми електронної комерції.

За допомогою Dotcom-Monitor ви зможете легко створювати сценарії взаємодії кінцевого користувача, щоб забезпечити продуктивність і належну функціональність Rich Internet Applications, включаючи HTML5, Flash, Flex, Silverlight, Java, AJAX тощо, а також веб-елементи.

Підвищте продуктивність веб-додатків за допомогою критично важливих функцій Dotcom-Monitor, таких як звітування, сповіщення, API, веб-рекордер, приватні агенти, фільтри, розклади, інтеграція тощо. Ви також можете переглядати поточний стан вашої веб-програми в інтегрованому єдиному інтерфейсі.

Звіти в реальному часі показують вам необхідну інформацію високого рівня, наприклад сукупні показники ефективності. Ви можете легко ділитися інформаційними панелями з клієнтами та користувачами за межами вашої організації. Виконайте аналіз тенденцій, як-от час завантаження, час відповіді та доступність, щоб порівняти історичні дані моніторингу веб-додатків із поточними, щоб передбачити майбутні результати.

Почніть користуватися послугами за 19,95 доларів США на місяць і скористайтеся 30-денною безкоштовною пробною версією, щоб відчути всі функції та переваги.

Менеджер додатків ManageEngine

Отримайте глибше бачення взаємодії з користувачем і продуктивності компонентів інфраструктури вашого бізнесу та критичних програм за допомогою Менеджер додатків ManageEngine. Це допоможе вам виділити кожну проблему з продуктивністю в програмі та вирішити її від URL-адреси до коду, перш ніж клієнти постраждають.

ManageEngine може допомогти організаціям різного розміру автоматизувати та покращити DevOps та ІТ-процеси, досягти кращих результатів і забезпечити оптимальну взаємодію з користувачами. Він поставляється з моніторингом синтетичних транзакцій, моніторингом веб-додатків, моніторингом реальних користувачів, моніторингом у кількох хмарах тощо.

Збільште свій дохід і використання додатків, вирішуючи проблеми, які впливають на продуктивність додатків, як-от відстеження цифрового досвіду, кількісне визначення доходу, розуміння шляху клієнта тощо. Інструмент дозволяє миттєво виявляти проблеми та швидше усувати несправності за допомогою точного аналізу першопричини.

ManageEngine дозволяє командам SRE/DevOps співвідносити зміни в продуктивності зі створенням коду та перевіряти, чи є вплив через часті зміни коду. Він може швидко знайти проблеми в коді програми, проблеми з інфраструктурою, неправильну конфігурацію тощо, щоб надіслати швидке сповіщення та допомогти вашій команді швидше реагувати на проблеми.

ManageEngine доступний у двох версіях; перший надає функції моніторингу, звітування та попередження, ідеальні для малих підприємств, які відстежують максимум 500 програм залежно від навантаження. У другому виданні ви отримаєте всі функції, подібні до версії Professional, а також можливості відновлення після відмови та розподіленого моніторингу. Розпочніть безкоштовну пробну версію вже сьогодні.

SolarWinds

Дізнайтеся про стан працездатності веб-програми за допомогою Монітор серверів і програм SolarWinds. Це допоможе вам негайно вирішити критичні проблеми, відстежуючи компоненти програми, автоматично усуваючи проблеми, наприклад перезапускаючи пули програм тощо.

Визначте використання ресурсів і навантаження на сервер для таких показників, як пам’ять, мережа, диск, ЦП тощо, щоб максимізувати використання ресурсів інфраструктури. Синтетична транзакція відстежує час відповіді складних програм поза та всередині брандмауера.

Монітор серверів і програм завжди гарантує, що ваші веб-програми справні та доступні для ваших клієнтів у будь-який час. Він відстежує робочі процеси, запити, потоки, кеш, з’єднання, мережевий ввід/вивід, зв’язування HTTP, спроби входу, кеш URI, використання пам’яті тощо.

SolarWinds допомагає збалансувати розподіл ресурсів і навантаження на сервер, надаючи вам глибше розуміння завантаження веб-додатків. Ви можете зрозуміти ключову статистику продуктивності, яка включає використання пам’яті, мережевий трафік, кількість підключень користувачів, ємність диска, використання ЦП тощо.

Крім того, отримайте доступ до моніторингу понад 200 додатків, таких як Linux, SQL, Java, Microsoft Exchange, Windows тощо. Ви також можете розширити моніторинг до саморобних додатків через єдиний веб-інтерфейс і негайно виявити проблему та швидше вжити заходів для її вирішення. проблеми.

Отримайте посилання електронною поштою, щоб отримати доступ до 30-денної безкоштовної пробної версії. Його підписка та постійне ліцензування починаються від 1622 доларів США.

Нагіос

Отримайте найкраще програмне забезпечення для моніторингу веб-додатків Нагіос який надає комплексні рішення для моніторингу веб-сайтів, веб-служб, транзакцій і веб-додатків.

Ви отримаєте багато важливих переваг, таких як:

  • Покращена доступність веб-додатків і веб-сайтів
  • Вища продуктивність програми
  • Швидше виявлення пошкодження веб-сайту, викрадення веб-сайту та збоїв
  • Планування потужностей для оновлення додатків і веб-серверів.
  Як додати роздільник закладок у браузер

Nagios — це найбільш надійне та потужне програмне забезпечення для моніторингу на ринку, яке використовують тисячі користувачів від малих до великих компаній, щоб виконувати свою роботу без будь-яких проблем. Він вирішить ваші найскладніші виклики за деякий час.

Завантажте безкоштовну пробну версію зараз і вирішуйте проблеми швидше.

Pingdom

Отримайте рішення для моніторингу веб-додатків за допомогою SolarWinds Pingdom для вашого спокою та чудової взаємодії з користувачем. Необхідно переконатися, що ваші веб-програми завжди доступні для ваших користувачів, тому Pingdom готовий допомогти вам, щоб ваша веб-програма була повністю функціональною та робочою.

Pingdom гарантує, що ваші користувачі отримають безперервний і негайний доступ до онлайн-сервісів, які ви надаєте. Він щохвилини перевіряє ваш веб-сайт, щоб забезпечити належне функціонування. У той момент, коли ваша веб-програма перестане реагувати на ping, вона сповістить вас електронною поштою або SMS. Він також рекомендує вам конкретні рішення, які потрібно негайно вжити. Виконайте процедури усунення несправностей, щоб якнайшвидше встановити ту саму функціональність.

Pingdom надає мережу з понад 100 серверів, розташованих у різних центрах обробки даних по всьому світу, щоб забезпечити продуктивність і доступність. Ви можете інтегрувати Pingdom із такими популярними платформами, як PagerDuty, Opsgenie або Slack, щоб отримувати сповіщення. Він також містить сторінки стану безвідмовної роботи, щоб ви могли ділитися доступністю веб-додатків зі своїми клієнтами.

Виберіть, чи хочете ви поділитися своїм поточним статусом чи історичними даними. Pingdom надає вам ключ, тож ви використовуєте його, щоб розблокувати чудовий досвід для користувачів. Налаштуйте підписку відповідно до потреб вашого бізнесу за початковою ціною 10 доларів США на місяць і скористайтеся багатьма функціями. Розпочніть безкоштовну пробну версію сьогодні та відчуйте різницю.

Висхідні тренди

Зробіть так, щоб ваш сайт добре працював Моніторинг веб-додатків Uptrends програмне забезпечення. Перевірте основні функції свого веб-сайту, такі як реєстрація, робота платіжних екранів, кошики для покупок і вхід, щоб знати, що відбувається, коли щось ламається. Ви можете налаштувати монітор транзакцій, щоб перевірити, чи ваша веб-програма працює так, як вам потрібно.

Записуйте свої транзакції безпечно за допомогою Transaction Recorder, просто клацаючи та переміщаючись по своєму веб-сайту. Реєстратор фіксує ваш шлях, тому кроки безперервно перевіряються у всесвітній мережі з 228 контрольних точок у браузері Chrome або за брандмауером за допомогою вашої приватної контрольної точки. Крім того, ви можете гарантувати, що ваші клієнти зможуть увійти, зареєструватися, взаємодіяти з формами та перевірити, чи працює служба чату.

Знайдіть кроки, які працюють погано, і подивіться, що саме порушується. Ви можете наситити тестування паралельним моніторингом і перевіряти веб-додатки з різних контрольних точок одним поглядом. Якщо щось піде не за планом, ви отримаєте миттєве сповіщення.

Ви матимете повний контроль над сценаріями для зміни, додавання або видалення взаємодії користувача. Після завершення модифікації ви можете оновити сценарії за допомогою API. Ви також можете інтегрувати сценарії з інструментами розгортання, щоб налаштувати нові транзакції.

Uptrends пропонує низьку ціну 15,47 доларів США на місяць для невеликих команд. Ви також можете випробувати програмне забезпечення протягом 30 днів безкоштовно та вирішити, чи воно вам підходить.

Висновок

Хороший інструмент моніторингу веб-додатків може допомогти вам максимально збільшити продуктивність, час безвідмовної роботи та функціональність вашої програми. Таким чином ви зможете забезпечити чудову взаємодію з користувачем і продовжувати досягати успіху для свого бізнесу.

Вас також можуть зацікавити найкращі інструменти моніторингу веб-сайтів.