7 найкращих програм для відстеження конверсій для менеджерів

Якщо ви працюєте в бізнесі, ви, безсумнівно, будете використовувати кілька тактик цифрового маркетингу, щоб підвищити свою присутність в Інтернеті.

Це може покращити ваш органічний трафік, платну продуктивність і присутність у соціальних мережах. Звичайно, вам потрібно буде виміряти, наскільки ефективно працюють ваші маркетингові кампанії.

Відстеження конверсій – це метод вимірювання ефективності медіа-маркетингу медіа та пошукових медіа. Відстеження конверсій відстежує всі дії, які призвели до конверсій.

Окрім відстеження кількості конверсій, це також допомагає аналізувати дії та поведінку ваших клієнтів щодо вашого бренду.

Переваги відстеження конверсій

Відстеження конверсій є ключем до покращення ваших маркетингових стратегій, оскільки воно показує ефективність ваших рекламних планів. Він має кілька переваг для будь-якого бізнесу. Давайте розглянемо деякі з них.

  • Це допомагає визначити рентабельність інвестицій за такими параметрами, як конверсії, дохід тощо.
  • Це допомагає ефективно перенацілювати потенційних клієнтів і нових відвідувачів, які виявляють інтерес до ваших оголошень.
  • Такі дані, як демографічні дані, географічне розташування, ключові слова, посилання тощо, допомагають зосередитися на вигідних сегментах.
  • За допомогою інсайтів ви можете більш ефективно розподіляти маркетинговий бюджет.
  • Відстеження конверсій також допомагає покращити ваш веб-сайт, програми чи платформи для кращої взаємодії з користувачем.

Тепер давайте обговоримо, чому відстеження переходів є важливим.

Чому відстеження конверсій важливо?

Відстеження конверсій важливе як для рекламних мереж, так і для рекламодавців. Це допомагає їм визначити, звідки надійшов потенційний клієнт або конверсія, з точки зору покупки, встановлення тощо.

  Комбінації клавіш для Календаря Google: шпаргалка

У результаті вони можуть знати про якість цього джерела. Це допомагає покращити розуміння ефективності кампанії, що, зрештою, сприяє подальшій оптимізації.

Як працює відстеження переходів?

Основний крок у відстеженні конверсій – це створення певних дій конверсії. Ці дії конверсії допомагають виміряти такі типи дій.

  • Дії на веб-сайті: це включає реєстрації, покупки, встановлення та інші дії, які відвідувачі виконують на вашому веб-сайті чи в додатках.
  • Телефонні дзвінки: клацання вашого номера на вашому мобільному порталі, прямі дзвінки з ваших оголошень або дзвінки на номер, указаний на вашому веб-сайті.
  • Додаток інсталює інсталяцію ваших програм для iOS або Android або придбання будь-яких інших послуг у цих програмах.
  • Локальні дії: це дії, коли люди взаємодіють із вашими оголошеннями.
  • Імпорт: діяльність клієнтів, яка починається онлайн, але закінчується офлайн.

В Інтернеті є велика кількість інструментів відстеження переходів. Отже, давайте розглянемо кілька хороших варіантів, які можна використовувати для відстеження конверсій вашої кампанії.

AnyTrack

AnyTrack — це платформа для відстеження конверсій, яка допомагає відстежувати, атрибутувати та поширювати дані про конверсії на різних рекламних платформах.

Він надає достовірні дані в реальному часі, використовуючи сигнали з ваших маркетингових воронок. Крім того, він надсилає всі зібрані дані до Google ads API, Facebook conversion API тощо.

У результаті ви можете відстежувати більше переходів. Це дозволяє відстежувати та синхронізувати конверсії з Google Ads, Facebook і Google Analytics.

Це дозволяє підключатися до різних джерел конверсії, таких як Woocommerce, Shopify тощо.

ConversionFly

ConversionFly — ще одне чудове програмне забезпечення для відстеження переходів, яке допомагає ефективно оптимізувати маркетингові кампанії. Він підтримує ваші стратегії за допомогою ефективних показників, які допоможуть вам покращити свій бізнес.

  Як скасувати онлайн-підписку Nintendo Switch

Це програмне забезпечення забезпечує максимальну точність опису всього звіту про конверсію. Це однопіксельне рішення, яке працюватиме для конверсій і відстеження. Ви можете відстежувати звичайний, прямий, реферальний і платний трафік у режимі реального часу.

Він використовує ефективний формат порівняння звітів із понад 21 маркетинговим показником.

TruConversion

Якщо ви шукаєте просте програмне забезпечення для відстеження переходів, яке може надавати точні звіти, TruConversion — це правильний вибір.

Він працює як комплексне програмне забезпечення для аналітики та відгуків, яке допомагає аналізувати дії ваших відвідувачів. У результаті ви можете змінити стратегії своєї кампанії та підвищити кількість конверсій.

Він включає розширене націлювання на сторінки, параметри завантаження даних, керування кількома доменами тощо.

Pixelfy.me

Pixelfy.me дає вам ефективний спосіб переорієнтувати своїх клієнтів і таким чином збільшити продажі. Це програмне забезпечення забезпечує ефективне відстеження кліків, відстеження кампаній, глибокі посилання, тестування A/B, географічне націлювання тощо.

Це також допомагає вам переорієнтувати клієнтів, які натискають посилання з релевантною рекламою. Він пропонує детальну статистику; в результаті ви можете заощадити час на аналіз даних.

Поліпшити

Improvely — це програмне забезпечення для відстеження конверсій, яке дає змогу контролювати та оптимізувати ефективність вашої маркетингової кампанії.

Він оснащений вбудованими інструментами тестування A/B, функцією моніторингу шахрайства кліків, API розробника та багатьом іншим. Ви можете відстежувати всі дані в режимі реального часу. Це проста у використанні інформаційна панель, яка пропонує огляд усіх даних.

За допомогою цього інструменту ви можете визначити найкращі можливості та, таким чином, використати їх для найкращої віддачі від ваших маркетингових інвестицій.

  Чи є Raft на Xbox?

Марін Трекер

Хочете визначити, наскільки ефективні ваші оголошення? Спробуйте Marin Tracker як інструмент відстеження переходів, оскільки він може запропонувати вам чудовий досвід оптимізації кампанії.

Він має розширені функції, такі як уніфіковане звітування, автоматичне додавання тегів, статистичні дані в реальному часі, атрибуція, відстеження мобільних програм, відстеження дзвінків тощо.

Це дає вам змогу проаналізувати весь шлях вашого клієнта через ваші маркетингові засоби. У результаті ви можете ще більше покращити свої зусилля.

Adobe Analytics

Якщо ви шукаєте програмне забезпечення для відстеження конверсій, яке є не лише інструментом звітування, Adobe Analytics стане ідеальним вибором.

Він надає практичну інформацію та глибокий аналіз, щоб краще зрозуміти поведінку клієнтів. Ви можете оптимізувати свої кампанії на основі інтелектуальної статистики, щоб запропонувати кращий досвід користувача.

Заключні слова

Відстеження успіху чи невдачі вашої маркетингової кампанії може ефективно допомогти вам покращити ваші стратегії. Отже, якщо ви хочете зробити свої кампанії ефективними, спробуйте будь-який із цих інструментів відстеження переходів.

Ви також можете вивчити різні інструменти перенацілювання для підвищення впізнаваності бренду та конверсій.