7 найкращих онлайн-інструментів для покупців автомобілів

Придбання автомобіля – це не маленький подвиг, який може спричинити низку ускладнень. Ремонт, кредити, гарантії та репутація продавця – усе це має значення, і важко тримати все під контролем, якщо у вас немає великого досвіду.

Але не хвилюйтеся. Використовуючи кілька чудових веб-сайтів, ви можете переконатися, що купуєте потрібний автомобіль у продавця, якому можна довіряти. Отже, давайте обговоримо найкращі онлайн-інструменти для покупців автомобілів.

Якщо ви купуєте вживаний автомобіль, дуже важливо перевірити його історію, щоб переконатися, що ви не робите нерозумну інвестицію. Існує багато можливих пасток, яких слід уникати під час купівлі вживаного автомобіля, включаючи неповне погашення фінансів, історію ремонту та право власності.

За допомогою Experian AutoCheck Vehicle History Report ви можете безкоштовно прочитати історію транспортного засобу. Це включає кількість власників автомобіля, минулі аварії чи списання, а також непогашені фінанси (тобто будь-які фінансові платежі, які поточний або попередній власник ще не зробив).

Якщо ви купуєте автомобіль за допомогою кредиту, важливо знати, як позика вплине на вас у фінансовому плані. Скільки часу знадобиться для погашення позики, як виглядатимуть щомісячні виплати та які процентні ставки ви будете сплачувати? Варто враховувати всі ці фактори.

Ви можете відповісти на багато цих запитань за допомогою калькулятора автокредитів Bank of America. Ця веб-сторінка дозволяє визначити, як відбуватимуться виплати по кредиту на автомобіль, як з точки зору суми, так і тривалості. Ви можете вказати суму, яку ви хочете позичити, скільки часу ви бажаєте витратити на її погашення та яку плату стягуватиме ваша встановлена ​​процентна ставка.

Купуючи вживаний автомобіль, вам потрібно зробити багато перевірок, перш ніж підтвердити будь-яку покупку. RAC пропонує дуже корисний вичерпний контрольний список, з яким можна ознайомитися під час покупки вживаного автомобіля, а також попередження, на які варто звернути увагу. Тут охоплюються різні сфери, зокрема…

  • Як фізично оцінити машину.
  • Як провести тест-драйв автомобіля.
  • Де купити вживаний автомобіль.
  • Перевірка історії ДТП.
  • Перевірка сервісної історії.
  • Вибір способу оплати.

Цей список може бути особливо корисним, якщо ви купуєте вживаний автомобіль уперше, але може дати вам їжу для роздумів, навіть якщо ви досвідчений покупець.

Якщо ви орендуєте автомобіль, а не купуєте його відразу, варто трохи дослідити, скільки це вам коштуватиме, і чи є оренда, яку ви розглядаєте, хорошою ідеєю.

За допомогою інструменту порівняння лізингу Car Leasing ви можете отримати приблизну оцінку ваших платежів за лізинг майже будь-якого автомобіля. Після надання марки та моделі автомобіля, який ви хочете взяти в лізинг, Car Leasing покаже вам щомісячну вартість лізингу, а також необхідний початковий депозит.

Крім того, ви можете побачити різницю між цінами на особисту та комерційну оренду та переглянути різні суми погашення залежно від тривалості договору оренди, який ви шукаєте. Якщо очікується, що ваш річний пробіг становитиме понад 10 000 миль, ви також можете збільшити його.

Навіть якщо ви плануєте взяти в лізинг один із багатьох автомобілів, Car Leasing допоможе вам. Ви можете зберегти розрахунки лізингу автомобіля, які ви шукали раніше, щоб легко порівняти один з іншим.

Навіть якщо автомобіль абсолютно новий, якщо його дизайн і характеристики вам не підходять, це порушує угоду. Ось чому вам слід перевірити відгуки водіїв про бажаний автомобіль, перш ніж щось робити.

Використовуючи огляди транспортних засобів Car and Driver’s, ви можете переглянути докладні огляди тисяч автомобілів. Просто введіть марку, модель і рік виробництва автомобіля, який вас цікавить, і ви побачите плюси, мінуси, ціну, характеристики та продуктивність, щоб отримати уявлення про те, що пропонується.

Купівля EV може сильно відрізнятися від покупки ICE. Зрештою, ви купуєте зовсім інший продукт. Електромобілі не мають звичайних двигунів чи трансмісій і не покладаються на бензин чи дизель для роботи. Однак вони все одно мають певну ціну.

Щоб визначити, скільки ви витратите на електроенергію замість палива, перегляньте калькулятор експлуатаційних витрат Zapmap EV проти ICE. За допомогою цього чудового інструменту ви можете перевірити, скільки більше або менше коштуватиме експлуатація електромобіля порівняно зі звичайним бензиновим чи дизельним автомобілем.

Для цього вам потрібно спочатку вказати марку та модель вашого поточного ДВС, а потім марку та модель електромобіля, який ви шукаєте. Потім укажіть відстань, яку ви бажаєте порівняти, наприклад щоденну дорогу. Нарешті, введіть, скільки коштує бензин або дизельне паливо у вашому регіоні та вартість електроенергії у вашому домі. За допомогою цієї інформації Zapmap може сказати вам, скільки ви заощадите (якщо взагалі заощадите), використовуючи EV замість ICE.

В автомобільній промисловості не бракує тіньових і відвертих кримінальних ділків. Тисячі людей купили автомобілі за помилковими припущеннями, багато з яких не змогли отримати компенсацію. Через це доцільно перевіряти відгуки дилерів.

Ви можете зробити це за допомогою рейтингів та оглядів дилерів Cars.com. Просто введіть назву дилера у відповідне поле, а також поштовий індекс і марку автомобіля, який ви бажаєте придбати, і ви зможете прочитати сотні чи навіть тисячі позитивних, негативних і змішаних відгуків.

Ви також можете залишити відгук дилера на Car.com, якщо хочете поділитися своїм досвідом.

Купівля автомобіля – це не прогулянка в парку

Автомобілі — це складні машини, які можуть стикатися з низкою викликів і проблем. Щоб не потрапити у фінансову яму під час покупки автомобіля, скористайтеся перерахованими вище інструментами, щоб зробити правильний вибір. Зрештою, вони безкоштовні, прості у використанні та можуть надати вам неймовірно цінну інформацію, про яку ви, можливо, раніше не знали.