7 найкращих мобільних MMO-ігор, у які ви можете грати сьогодні

ММО можуть бути одним із найкращих жанрів, у які ви коли-небудь гратимете, якщо вам подобаються ігри, що потребують багато часу, і вам доведеться трохи займатися ними. Гра в MMO на вашому мобільному пристрої може бути чудовим способом підтримувати прогрес ваших персонажів у грі. Це також дасть вам ще на чому зосередитися, коли ви десь чекаєте, щоб убити час.

Є багато мобільних MMO-ігор, у які варто пограти. Давайте розглянемо сім найкращих.

1. Black Desert Mobile

Корейська фентезійна MMO з важкими елементами пісочниці Black Desert Mobile дозволяє вам не відставати від вашої подорожі світом. Black Desert Online (назва «основної» версії гри) включає глибоке створення персонажів, вражаючу бойову механіку та безліч активностей.

У той час як основна версія Black Desert містить набагато більше активних боїв і навичок, ви побачите, що багато дій у мобільній версії можна автоматизувати. Мобільна версія підходить гравцям, які ведуть зайнятий спосіб життя, але зацікавлені в масштабній MMO, яка обслуговує багато різних стилів гри.

Завантажити: Black Desert Mobile для iOS | Android (Безкоштовні покупки через додаток)

2. Герой Aetheric

Hero of Aetheric — це 2D MMORPG, яка базується на класичних рольових іграх із покроковими боями, що поєднують зброю та навички. Якщо ви фанат старих MMO, то, швидше за все, ви знайдете Hero of Aetheric чудовою назвою з великою кількістю повторних ігор.

На відміну від багатьох інших мобільних MMO, Hero of Aetheric розроблено з урахуванням передусім мобільних пристроїв, тож вам не доведеться турбуватися про те, що будь-які функції відсутні в мобільному досвіді.

Завантажити: Hero of Aethric для iOS | Android (Безкоштовні покупки через додаток)

3. Альбіон онлайн

Якщо ви віддаєте перевагу, щоб ваші MMO-ігри були більше засновані на фентезі та середньовіччі, тоді Albion Online — чудовий вибір для вас. У вас є звичайні дії PVP і PVE, а також багато видів «життєвих навичок», таких як риболовля, ремесло, землеробство та розведення тварин.

Незважаючи на те, що Albion Online є досить застарілою MMO, Albion Online зберіг постійну і стабільну базу гравців, які залишаються такими ж зацікавленими, як і на момент випуску гри. Мобільний телефон є перехресною версією для ПК, із майже однаковою функціональністю між платформами.

Завантажити: Albion Online для iOS | Android (Безкоштовні покупки через додаток)

4. Diablo Immortal

Незважаючи на те, що Diablo Immortal була оточена неабиякою кількістю суперечок протягом усього свого випуску щодо мікротранзакцій, Diablo Immortal виявилася популярною мобільною MMO з дивовижною кількістю контенту, який пропонується гравцям безкоштовно.

Якщо ви граєте в Diablo Immortal без будь-яких очікувань змагання, не витрачаючи реальних грошей, ви, ймовірно, знайдете досвід візуально приємним і захоплюючим, щоб грати деякий час. Якщо вам потрібен справді прогресивний досвід, не витрачаючи гроші, ви можете зіткнутися з певними проблемами, оскільки гра, за всіма рахунками, все ще досить прибуткова.

Завантажити: Diablo Imortal для iOS | Android (Безкоштовні покупки через додаток)

5. Lineage 2: Революція

Lineage 2: Revolution наповнена вмістом із вибором різних стилів гри, які відповідають вашим ігровим уподобанням. Завдяки різноманітним класам, які пропонує гра, ви можете насолоджуватися кількома проходженнями, надаючи грі багато можливостей для повторного відтворення.

Спільнота похвалила мобільну версію за те, що вона є автентичним портом, у якому гравці все ще можуть мати повний досвід. Lineage 2 — це недооцінена MMO, яка має більшу базу нішевих гравців, — це чудовий вибір для геймерів, які цікавляться MMO з фентезійною обстановкою.

Завантажити: Lineage 2 для iOS | Android (Безкоштовні покупки через додаток)

6. SimpleMMO

Якщо вас менше цікавить яскрава графіка, комплексна бойова механіка та добре продумана система крафта, SimpleMMO може вас розчарувати. Якщо ви просто хочете зіграти в текстову гру MMO, яка нагадує назви ранніх днів ігор, тоді SimpleMMO ідеально підходить.

Легкий досвід, де вам ніколи не доведеться турбуватися про характеристики, ви можете очікувати простішого досвіду MMO, який витрачає час протягом дня, поки ви вбиваєте час. У мобільній версії гри діяльність, якою ви можете займатися, базується на енергетичному рівні, тож майте це на увазі, якщо мобільні ігри типу енергетичного рівня зазвичай відлякують вас. Мікротранзакцій багато, і можна аргументувати те, що гра досить платна за перемогу.

Завантажити: SimpleMMO для iOS | Android (Безкоштовні покупки через додаток)

7. RuneScape/ Old School RuneScape

Кращий приклад мобільної версії популярної гри MMO, RuneScape є однією з найстаріших ігор MMO. Незалежно від того, чи це версія RuneScape 3 чи версія Old School, ви можете насолоджуватися захоплюючим досвідом у світі Gielinor без потреби в мікротранскаціях.

Вам доведеться заплатити членський внесок, щоб розблокувати повний світ і дії, якими ви можете займатися, але це має розумну ціну та сподобається гравцям PVP, PVE та небойовим MMO. У RuneScape більше покрокових боїв, але є чим зайнятися. Якщо ви геймер, який просто хоче грати у щось довготривале і не надто турбується про бої, ви насолодитеся чарівним досвідом, який можуть запропонувати обидві версії RuneScape.

Завантажити: Old School RuneScape для iOS | Android (Безкоштовно, доступна підписка)

Завантажити: RuneScape для iOS | Android (Безкоштовно, доступна підписка)

Ігри MMO: огляд

ММО-ігри вже давно є популярним жанром, який з роками то входить, то виходить з мейнстріму. Ідеально підходить для геймерів, які віддають перевагу довгостроковій прихильності до свого ігрового досвіду, MMO можуть мати красиві, затягнуті світи зі складними бойовими системами, що вимагають навичок.

Тема про те, що таке MMO і як вони змінилися, є цікавою для будь-якого геймера, навіть якщо ви самі не граєте в MMO. Їхні зміни протягом багатьох років призвели до зосередження на складних ремеслах, життєвих навичках і бойових системах із красивою візуалізацією як необхідною умовою. Сучасні ММО далекі від старих текстових ігор MUD, але все одно такі ж веселі.

Насолоджуйтесь іграми MMO з будь-якого місця

MMO-ігри пропонують великий досвід, який постійно прогресує, що виходить за рамки традиційних 10-20 годин для більшості основних ігор AAA. Вибираючи MMO для гри, ви, по суті, зобов’язуєтесь довгострокового проекту з майже нескінченним вмістом. Поки обрана вами MMO має постійну базу гравців і немає жодних ознак припинення роботи, ви матимете чудовий інтерактивний ігровий досвід, з яким інші жанри не зможуть зрівнятися.

Мобільна MMO спочатку може бути неприємною через менший екран і тенденцію розробників засмічувати мобільні ігри мікротранзакціями. Хоча мікротранзакції та обмежений вміст є значною частиною мобільних ігор і мобільних версій ігор на ПК, все ще є багато мобільних MMO, якими ви можете насолоджуватися будь-де.