7 найкращих книг для оволодіння мистецтвом етичного хакерства

Categories:

Шукаєте чудову книгу, щоб ознайомитися з потужними етичними навичками хакерства? Ось кілька чудових, які ви можете вибрати, щоб отримати знання та прискорити свою кар’єру в етичному хакерстві.

Оскільки цифровий світ швидко розширюється, він приносить із собою сотні невідомих ризиків, які ставлять під загрозу безпеку даних не лише звичайних користувачів Інтернету, а й усіх великих організацій.

Сьогодні будь-яка інформація, якою ви ділитеся в Інтернеті, будь то особиста інформація, банківська інформація тощо, може бути використана неправомірно, якщо кіберзлочинцям вдасться її викрасти. Але чи можуть вони це зробити? Шляхом злому або злому систем або серверів, на яких зберігається ця інформація.

Хакерство — це отримання доступу до конфіденційних даних, які професіонали непомітно зберігали. Коли програмісти роблять помилки, система стає вразливою, і хакери користуються цими недоліками, щоб зламати систему. Злом — це серйозний злочин, який здійснюють хакери з чорним капелюхом, які можуть використовувати дані для кількох неетичних дій.

Щоб запобігти таким спробам злому, організації та державні компанії наймають етичних хакерів, які використовують етичні методи злому, щоб виявити лазівки в комп’ютерних системах/мережах і розробити контрзаходи для посилення цих недоліків.

Цей тип злому здійснюється для захисту мережі або веб-сайтів від вірусів і небезпечних, неетичних методів злому.

Професійні, етичні хакери можуть відновити безпеку зламаної системи та знайти винуватця за допомогою своїх навичок і знань. Отже, як ви можете зробити висновок, етичний хакерство є досить переконливим варіантом кар’єри.

Важливість етичного хакерства

Етичні хакери переслідують кілька цілей в організаціях, щоб посилити заходи безпеки та запобігти будь-якій кризовій ситуації. Етичне хакерство має вирішальне значення в трьох аспектах:

 • Це дозволяє визначити кожне слабке місце у вашій мережі, щоб ви могли виправити його негайно, перш ніж хакери або злочинці використають його.
 • Вони впроваджують надійні заходи безпеки та розробляють інструменти для усунення вразливостей системи.
 • Крім того, це допомагає навчати співробітників питанням кібербезпеки, щоб вони не стали жертвами інших типів атак, таких як фішинг.

Іншими словами, етичні хакери входять у систему та гарантують безпеку всіх даних компанії. Завдяки цьому запобіжному заходу фірми можуть запобігти розкриттю важливих даних для хакерів.

Етичне хакерство проти тестування на проникнення: у чому різниця?

Тестування на проникнення та етичний хакерство принципово відрізняються один від одного. Деякі відмінності:

 • Більшість тестів на проникнення короткі й обмежені в часі. Навпаки, етичним хакерам надається більше часу для тестування та надання результатів.
 • Етичні хакери повинні підписати юридичні документи, перш ніж почати тестування. Тестери проникнення повинні заповнити мінімальну кількість юридичних документів.
 • Етичному хакеру потрібно значно більше знань, ніж тестеру пера, який повинен бути знайомим з регіоном, у якому він проводить перевірку пера.
 • Тестеру пера потрібен доступ лише до системи, на якій він має виконати тест на проникнення. З іншого боку, етичному хакеру для виконання своєї роботи потрібен доступ до всієї мережі.
  Ця програма стверджує, що видаляє воду з динаміка вашого iPhone

Чому варто навчитися етичного хакерства?

Етичне хакерство – це авантюрний і прибутковий варіант кар’єри. Ось кілька вагомих причин, чому етичні навички хакерства є обов’язковими.

Розпізнайте мислення хакера

Хакери в чорному капелюсі є головною загрозою безпеці організації, тому розуміння їхніх методів роботи дозволяє захисникам розпізнавати потенційні загрози. Насправді мережа не може бути повністю вільною від атак. Однак за допомогою етичного хакерства фахівці з кібербезпеки можуть зменшити вплив можливої ​​загрози та виділити обмежені ресурси, щоб зменшити ймовірність успіху атаки.

Допомагає з розробкою та контролем якості

Розробляючи новий продукт, розробники зазвичай відмовляються від тестування безпеки через часові обмеження, залишаючи програму вразливою для крадіжки та злому. Але якщо на борту є етичний хакер, перевірку безпеки можна провести швидко, ефективно та ретельно, використовуючи найкращі доступні методи.

Добре платить

Середня зарплата для тих, хто працює в сфері кібербезпеки, значно вища, ніж для тих, хто працює в інших сферах ІТ. Це пояснюється простою причиною того, що зростання та довголіття бізнесу залежать від захисту онлайн-даних від кібератак.

Програми баунті

Кілька технологічних гігантів, таких як Amazon і Meta, мають програми винагороди, згідно з якими, якщо будь-якому хакеру в усьому світі вдається виявити помилку або зламати мережу, компанія щедро винагороджує їх.

Якщо ви бажаєте отримати знання про етичне хакерство або плануєте зробити кар’єру в тій самій галузі, ось короткий перелік найкращих книжок про етичне хакерство, які можуть запропонувати цінну допомогу.

Але перш ніж ми почнемо, давайте приділимо час, щоб нагадати вам, що етичне хакерство здійснюється лише після дозволу організації. Інакше це стає неетичним, а іноді може бути серйозним порушенням законів про кібербезпеку.

Хакерство: Мистецтво експлуатації

У своїй книзі «Хакінг: Мистецтво експлуатації» Джон Еріксон дохідливо ділиться мистецтвом і наукою хакерства таким чином, щоб кожен міг це зрозуміти.

У книзі розглядаються основи програмування на C з точки зору хакера, а також повне уявлення про архітектуру машини, мережевий зв’язок і існуючі методи злому.

  Як видалити AWS ECR без тегів і старіші зображення?

Книга «Мистецтво експлуатації» вчить, як:

 • Програма з використанням сценаріїв C і оболонки.
 • Пошкодити системну пам’ять для запуску довільного коду
 • Перевірте регістри процесора та системну пам’ять за допомогою відладчика
 • Перехитрити стандартні заходи безпеки
 • Отримати доступ до віддаленого сервера
 • Змініть поведінку журналу на сервері, щоб приховати свою присутність
 • Перенаправляйте мережевий трафік, приховуйте відкриті порти, переймайте TCP-з’єднання тощо.

Хакерство та тестування на проникнення

Основи хакерства та тестування на проникнення Патріка Енгебретсона містять покрокові вказівки щодо проведення тестування на проникнення та етичного злому. У цій книзі міститься корисна інформація для консультантів із безпеки, професіоналів із інформаційної безпеки аматорів і студентів,

Книга пропонує кристально чітке пояснення того, як студенти можуть розгорнути сучасні інструменти злому, щоб завершити тестування на проникнення та інтерпретувати його результати.

Чотирьохетапна методологія для проведення тестування на проникнення допомагає студентам зрозуміти технічне ноу-хау, необхідне для швидкого початку кар’єри в етичному хакерстві та отримати кращі знання про наступальну безпеку. Книга охоплює такі інструменти, як Backtrack Linux, Google reconnaissance, MetaGooFil, dig, Nmap, Nessus і Metasploit, серед багатьох інших.

Етичний хакерство: вступ

«Етичне хакерство» Деніела Г. Грема — це докладний посібник із зламу комп’ютерних систем, який допомагає зрозуміти сучасні методи злому, наприклад, як перехоплювати трафік, створювати чи розгортати троянські програми, віддалено виконувати команди тощо.

Ґрунтуючись на відгуках студентів, книга розглядає ті аспекти етичного хакерства, які рідко висвітлюються в інших книгах.

Розширені розділи книги містять уроки про те, як виявляти нові вразливості, створювати трояни та руткіти, використовувати веб-сайти за допомогою SQL-ін’єкції та підвищувати ваші привілеї для отримання облікових даних. Книга є свого роду прискореним курсом для студентів, які прагнуть стати тестувальниками проникнення, дослідниками безпеки чи аналітиками зловмисного програмного забезпечення.

Мистецтво невидимості

У своїй книзі «Мистецтво невидимості» Кевін Мітнік, один із всесвітньо відомих хакерів, наводить реальні хаки, як-от прості методи вимірювання часу, контрзаходи тощо, щоб передавати цінні уроки простим користувачам Інтернету, щоб захистити себе та членів своєї родини. онлайн.

Кевін проливає світло на те, наскільки ваша онлайн-інформація є вразливою та як її використовують без вашого відома чи дозволу.

Недорога тактика, яку він обговорює, якщо її правильно застосувати, допоможе максимізувати конфіденційність в Інтернеті, на яку ви заслуговуєте в епоху Інтернету, де кожна ваша діяльність відстежується та зберігається, а ваша особиста особистість під загрозою.

Практичний хакінг

Hands-on Hacking, написаний Метью Гікі, досвідченим професіоналом з етичних хакерів, містить швидкий і практичний вступ до методів злому, які допомагають читачам зрозуміти реальні ризики, які ховаються у віртуальному світі та становлять загрозу вашим даним.

Читачі отримають знання про мистецтво кібератак із обширних знань автора, заснованих на його досвіді у сфері хакерства та комп’ютерних мереж. Книга проведе вас у цікавій подорожі з точки зору хакера, яка зосереджується головним чином на системній інфраструктурі цільової компанії та пояснює, як ви можете отримати доступ до серверів і даних.

  11 найкращих безкоштовних інструментів електронного маркетингу для надсилання інформаційних бюлетенів

Окрім цього, у книзі також розглядаються такі теми, як злом мережі за допомогою параметрів зовнішньої мережі, пошук вразливостей і злом внутрішніх корпоративних систем.

Хакінг: посібник для початківців

Щоб краще зрозуміти повсякденну роботу професійних хакерів і вдосконалити свої хакерські навички, ви можете ознайомитися з посібником «Хакерство для початківців», написаним Джошем Томпсонсом.

У книзі обговорюються такі теми, як зламати комп’ютер, різні методи спуфінгу, злом мобільних телефонів і смартфонів, проникнення на веб-сайти та інші подібні теми, необхідні для кроку в таємничий світ етичного хакерства.

Ви можете ознайомитись із перевіреними стратегіями злому та навчитися писати реальний код, щоб отримати доступ до етичного хакерства або розпочати свою кар’єру в тій же сфері.

Крім того, що книга навчить вас основним методологіям злому, ця книга також допоможе вам захистити свою особу та особисті дані від цікавих очей кіберпанків.

Навчіться етичного хакерства з нуля

Книга Learn Ethical Hacking, написана Заїдом Сабіхом, знайомить вас із роботою комп’ютерної системи та її вразливими аспектами.

По-друге, він допоможе вам зламати комп’ютерні системи, використовуючи ці недоліки, з метою визначення аспектів безпеки машин. І, пам’ятайте, що в книзі наведено суттєві поради, яких слід дотримуватися, щоб захистити свої системи від потенційних атак хакерів.

Він пояснює елементарні етичні методи злому та вказує, як безпечно та законно виконувати хакерство. Книга також дозволяє досліджувати концепції мережевого злому; тут пояснюється, як перевірити безпеку дротових і бездротових мереж, зламати пароль мереж Wi-Fi і стежити за підключеними пристроями.

Підведенню

Це був короткий огляд деяких відомих книг на інтригуючу тему етичного хакерства. Тема етичного хакерства справді обширна, і перелічені вище книги нададуть достатньо матеріалу, щоб розширити ваш інтелект і дадуть вам такий необхідний поштовх, щоб освоїти мистецтво етичного хакерства.

Ви також можете відвідати деякі курси етичного хакерства, щоб стати експертом з безпеки.