7 найкращих клавіатур для Android у 2020 році, огляд

Віртуальні клавіатури були засобом введення з перших днів появи сенсорних екранів (помічників персональних даних). Перехід від фізичної клавіатури до віртуальної був повільним, але певним, оскільки макет і конфігурація роблять віртуальну клавіатуру більш ефективною, ніж фізичні клавіатури.

Хоча деякі користувачі задоволені клавіатурами за замовчуванням свого пристрою з деякими налаштуваннями, вони можуть упускати можливості, надані сторонніми клавіатурами. Це дев’ять найкращих клавіатур для Android.

Як ми тестували

Ці програми були протестовані на Samsung Galaxy S8 під управлінням Android 7.0. Критеріями для вибору програми були те, наскільки точно програма зчитує введені дотиком, наскільки ефективною була автоматична корекція та наскільки зручною була робота.

Примітка. Кожна клавіатура запускається разом із інструкцією щодо її встановлення.

1. Gboard

Gboard може бути найбільш часто використовуваною клавіатурою сторонніх розробників у цьому списку. Це вимагає винахідливості Google і переносить її у ваше вікно введення. Ви можете ввімкнути введення однією рукою для пристроїв із великим екраном, ви можете активувати режим введення сліду, і він підтримує всі мови в бібліотеці Google. Найголовніше, воно вчиться. Тож якщо ви використовуєте нові слова, Gboard вивчатиме та інтегрує їх за допомогою автоматичного виправлення та передбачення. Він також намагається передбачити будь-які релевантні смайли, які ви можете використовувати у своїх письмових текстах. У деяких програмах кнопка GIF відкриває доступ до зображень Google і ділитися файлами GIF одним дотиком.

  Завантажте кілька дисків Android на DNA Droid за допомогою MultiROM

2. SwiftKey

До появи Gboard клавіатура для Android була популярною SwiftKey. Він уже може робити все, що очікується від віртуальних клавіатур. Він має чудові теми, які доповнюють і без того вражаючий інтерфейс за замовчуванням, точне автоматичне виправлення, введення слідів тощо. Відмінною особливістю є те, що він може адаптуватися до вашого стилю письма, як тільки ви його запустите. Він читає ваші тексти, ваші публікації в соціальних мережах, а також електронні листи та розуміє, як ви віддаєте перевагу писати, і враховує ваші шаблони та стиль, щоб дати вам корисні прогнози. Це єдина клавіатура, яка дізнається про вас відразу після запуску, решта підбирає речі, як вони йдуть.

3. Клавіатура Fleksy + GIF

Fleksy, незважаючи на те, що є традиційною клавіатурою, вона покладається на полегшення написання за допомогою простих жестів. Введення, автоматичне виправлення, введення сліду є досить стандартними, як і візуальні налаштування. Відмінною особливістю є можливість керувати своїм вмістом за допомогою жестів. Ви можете провести пальцем вліво, щоб стерти слово, проведіть пальцем вгору, щоб скасувати автоматичне виправлення, проведіть пальцем униз, щоб змінити список параметрів автоматичного виправлення, і список продовжується. Ці жести вимагають певного навчання, але ви можете побачити переваги інтеграції жестів у сенсорний введення.

4. Chrooma GIF

Chrooma GIF має GIF в назві, але це звичайна клавіатура з можливістю доступу до GIF-файлів. Клавіатура досить стандартна, ви можете встановлювати теми, ви можете провести пальцем ліворуч, щоб побачити вбудований менеджер буфера обміну, проведіть пальцем по смайлам, щоб отримати доступ до інших функцій, як-от копіювання/вставлення. Хоча передбачення жестів не були повністю точними, а aut0- завершено, але це було більше правильно, ніж неправильно. Величезна кількість його заяв про те, що він найкращий та найінноваційніший на ринку, також не зовсім точний, він лише містить цікаві теми, і він навчається, коли ви витрачаєте на це час. Однак він подвійний як гідна клавіатура GIF, так що це завжди приємно.

  Що я можу зробити з помилкою "Не вдається підключитися до камери" на моєму Android

5. Google Handwriting Input

Рукописне введення було давньою мрією, до якої прагнуть розробники програмного забезпечення. З точки зору дизайну, це дуже тісно пов’язане з оптичним розпізнаванням символів (OCR) і голосовим введенням. Google Рукописне введення бере традиційну передумову помилки (розпізнавання рукописного тексту) і перетворює її на життєздатний носій введення. Зрозуміло, це не змінює того факту, що неможливо писати занадто зручно (або точно) на гладкій поверхні на дотик, але як тільки ви подолаєте це обмеження, ви побачите його переваги. Для початку, він дуже швидкий, він розпізнає курсив (до певної міри) і досить швидко перекладається. За наявності достатньої практики можна було б використовувати це для заміни традиційних введених даних.

6. Клавіатура хакера

sThe Клавіатура хакера може не всім до смаку, але це відповідає потребам. Враховуючи, що Android заснований на Linux, ви можете переконатися, що не просто переглядають Інтернет або грають у деякі ігри на своїх телефонах. Деяким людям подобається вкорінюватися там. Традиційна клавіатура в цих випадках не підійде. Клавіатура хакера має такі кнопки, як ctrl, або alt, або навіть функціональні клавіші. У таких випадках ви можете скористатися клавіатурою Хакера. Правда, це надто обіцяє з такою назвою, і навряд чи будь-який хакер коли-небудь вдасться до віртуальної клавіатури. Однак ці ключі виконують свою функцію, якщо вони вам коли-небудь знадобляться під час звичайного використання. Ви можете ввімкнути/вимкнути додаткові клавіші з налаштувань, якщо це необхідно.

  Відключити пошук для Android робить ваші запити Google приватними

7. Мінуум

Minuum заохочує вимкнути пробіл (замінюється жестом пальцем вправо). Введення є суто прогнозним, як маленька клавіатура (розмір за замовчуванням можна змінити в налаштуваннях). Він розроблений для збереження екранної нерухомості. Прогноз досить близький, навіть якщо він не зовсім правильний, ви, ймовірно, побачите правильну відповідь. Поки ви не пишете двомовно, покладайтеся на сленг або не покладаєтесь на автозаповнення, ця клавіатура допоможе вам заощадити простір на екрані.