7 найкращих готових шаблонів рахунків-фактур для миттєвого використання [Word, Notion]

Надсилання рахунків-фактур вашим клієнтам для стягнення з них плати за придбані ними послуги має важливе значення для підтримки постійного грошового потоку.

Хоча ви завжди можете розробити рахунок-фактуру з нуля, використовуючи програмне забезпечення для обробки текстів, це може бути непривабливим і може зашкодити іміджу вашої компанії в очах ваших клієнтів.

Незважаючи на те, що на ринку доступно багато інструментів для управління витратами та виставлення рахунків, які можуть оптимізувати весь процес виставлення рахунків одним натисканням кнопки, більшість із них стягують значні суми як щомісячну плату. На жаль, малі підприємства та фрілансери не можуть дозволити собі ці інструменти для створення рахунків-фактур і вчасного отримання грошей від клієнтів.

Завдяки демократизації Інтернету поступово з’явилося кілька платформ, які пропонують настроювані шаблони рахунків-фактур у форматах Word і Excel. Використання цих попередньо встановлених рахунків-фактур — це чудовий спосіб заощадити час, спростити адміністративний процес і надати рахунку-фактурі професійний вигляд і фірмову ідентичність. Крім того, ці шаблони містять заповнювачі для важливих деталей, щоб ви не забули пропустити їх під час стягнення плати з клієнтів.

Також можна налаштувати ці шаблони, щоб вони діяли як квитанції, і ви можете надсилати кілька рахунків-фактур одночасно. Отже, якщо ви хочете приділяти менше часу процесу створення рахунків-фактур і спростити процес отримання платежів, було б розумно перевірити такі веб-сайти, які демонструють велику бібліотеку шаблонів виставлення рахунків-фактур. Ці шаблони або безкоштовні, або стягуються за розумну суму, що робить їх ідеальним вибором для фрілансерів, підрядників і невеликих компаній, які працюють з невеликим бюджетом.

Щоб позбавити вас від головного болю пошуку таких веб-сайтів, нижче ви перерахували найпопулярніші джерела, які пропонують заздалегідь розроблені шаблони зразків рахунків-фактур, сумісні з Notion і текстовим процесором за незначною ціною.

Шаблони Microsoft

Microsoft пропонує набір професійно розроблених шаблонів виставлення рахунків для форматів файлів, що підтримуються MS Word і MS Excel. Ці шаблони, спеціально розроблені для малого бізнесу, значною мірою оптимізують процес виставлення рахунків у вашій організації.

Використовуючи ці шаблони виставлення рахунків, процес виставлення рахунків значно спрощується, а час, витрачений на адміністративну роботу, значно скорочується, який можна витратити на виконання інших бізнес-операцій. Корпорація Майкрософт пропонує шаблони рахунків-фактур від базових рахунків-фактур до рахунків-фактур на продаж і послуги.

  Як додати події Календаря Google на Карти Google

Шаблони рахунків-фактур на основі продажів дають змогу скласти список покупок і розрахувати загальну суму продажів, окрім знижки. Подібним чином у шаблонах рахунків-фактур для певних послуг потрібно вказати проданий товар і вартість його одиниці. Цей рахунок також можна використовувати як квитанцію. Ви можете завантажити потрібний шаблон рахунка-фактури одним клацанням миші, а потім використовувати його, щоб надати професійного вигляду своїм рахункам і випискам.

Рахунок-фактура Simple

Окрім хмарного шаблону рахунків-фактур, Invoice Simple пропонує підібрані шаблони рахунків-фактур, сумісні з MS Word. Ці шаблони легко налаштовуються та забезпечують достатню гнучкість для створення детальних рахунків-фактур для вашого наступного проекту.

Ці рахунки-фактури легко завантажити, і ви можете змінювати та використовувати їх для задоволення своїх бізнес-потреб. Окрім шаблонів рахунків-фактур для MS Word, ця платформа також надає шаблони для MS Excel і Google Sheets, оскільки вони надають більше свободи для налаштування. Вам потрібно просто натиснути на рахунок-фактуру, щоб завантажити його та створити рахунок-фактуру професійного вигляду для своїх клієнтів.

Invoice simple також приймає запити та рекомендації щодо нових форматів рахунків-фактур і розробляє їх для вас. Також можна легко змінювати шрифт і колірну палітру рахунку за допомогою інструментів MS Office. Кожен шаблон, доступний на платформі, можна роздрукувати на стандартному папері для принтера 8,5 x 11 дюймів. Основні переваги шаблонів рахунків-фактур від Invoice Simple:

  • Порожній шаблон рахунка-фактури, готовий до використання
  • Повністю настроюється
  • Професійний формат рахунку-фактури з основними елементами рахунку-фактури
  • Стандартний розмір друку

SmartSheet

Smartsheet це популярна платформа керування роботою, яка пропонує хмарне програмне забезпечення для створення рахунків-фактур та інші інструменти. Окрім цього, він також надає безкоштовні шаблони рахунків-фактур Microsoft Word для користувачів, які не можуть дозволити собі використовувати платне програмне забезпечення для рахунків-фактур.

Колекція шаблонів на платформі дуже обширна, і ви можете завантажити кожен безкоштовно, щоб роздрукувати та налаштувати пізніше. Окрім шаблонів Microsoft Word, ви також знайдете багато шаблонів рахунків-фактур, сумісних із Microsoft Excel і Google Таблицями.

Усі сумісні з MS Word шаблони рахунків-фактур поділяються на чотири категорії: пусті шаблони рахунків-фактур, шаблони рахунків-фактур для бізнесу, шаблони рахунків-фактур для безкоштовних послуг і шаблони рахунків-фактур для особистих речей. Ви можете переглянути та завантажити найбільш бажаний шаблон рахунка-фактури з платформи та налаштувати його для розрахунку загальної суми, комісій та інших платежів, таким чином створюючи законні рахунки-фактури для ваших зацікавлених сторін.

  Як зберегти свої фотографії в безпеці під час зйомки

Мудрий

Мудрий, популярна платформа, яка полегшує бізнес-банкінг, також пропонує безкоштовні шаблони рахунків-фактур для MS Word, які можна завантажити для створення професійних рахунків-фактур. На цій платформі доступні три варіанти шаблонів рахунків-фактур, а саме шаблон рахунка-фактури, шаблон пустого рахунка-фактури та шаблон зразка рахунка-фактури.

Ці прості шаблони можна налаштувати за допомогою MS Word і заповнити деталі в редагованих полях. Як правило, шаблони рахунків-фактур від Wise орієнтовані на клієнта, надаючи їм всю необхідну інформацію в одному місці, щоб клієнти могли швидко здійснити платежі.

Ці шаблони можуть вдало відобразити імідж бренду вашої компанії. У цих шаблонах є заповнювачі для логотипу компанії, а колірну палітру рахунку-фактури можна змінити відповідно до колірної гами вашого бренду. Ви можете завантажити бажані шаблони рахунків-фактур у форматі файлу .docx і надати всі платіжні реквізити, щоб створити простий і ефективний рахунок-фактуру для своїх клієнтів.

Ісло

Ісло це популярна платформа, яку часто відвідують користувачі, які хочуть знайти найкращі шаблони концепцій та інші ресурси для своїх завдань, проектів і нотаток Notion. Він також пропонує концепцію фактури, розроблену з урахуванням мінімалістичного підходу. Цей типовий шаблон рахунка-фактури доступний безкоштовно, але у вас є можливість пожертвувати щось учаснику.

Вам потрібно вказати свою електронну адресу, щоб отримати доступ до цього шаблону рахунка-фактури. Після перевірки ви зможете отримати доступ до обох версій шаблону рахунка-фактури. Ви можете натиснути будь-який із них, щоб переглянути ці шаблони рахунків-фактур на Notion.

Хоча рахунок-фактура має простий дизайн, він оснащений параметрами пошуку та сортування, які можна застосувати до послуг. Цей шаблон легко налаштувати, і ви можете поділитися прямими посиланнями для завантаження зі своїми клієнтами. Після реєстрації на веб-сайті ви отримаєте безперервний доступ до всіх оновлених версій цього шаблону.

Дізнайтеся більше Шаблони понять від Easlo.

NotionMax

NotionMax — ще одна платформа в цьому списку, яка пропонує три корисні шаблони рахунків-фактур разом із генераторами для платформи Notion. Ці шаблони розроблено з урахуванням потреб окремих творців або фрілансерів. Усі три шаблони доступні безкоштовно та отримали дуже високі оцінки від своїх користувачів.

Його шаблон Notion Invoice Template ідеально підходить для людей, які хочуть створити свої документи-рахунки-фактури та поділитися ними зі своїми клієнтами для отримання платежів за свої послуги. Рахунок складається таким чином, що платіжна інформація та таблиця послуг відображаються на одній сторінці.

  Найкращі одиночні ігри в літньому розпродажі Steam 2017 року

Зразок шаблону рахунків-фактур від NotionMax дозволяє людям без проблем упорядковувати всі рахунки-фактури. Шаблон дозволяє організовувати всі рахунки-фактури як пов’язану базу даних і позначати їх як оплачені чи неоплачені, що полегшує вам подальші дії.

Нарешті, шаблон активного рахунка-фактури дозволяє користувачам створювати прості рахунки-фактури, терміни та прострочені статуси, використовуючи прості елементи дизайну. Функція класифікації завдань відстежує якість обслуговування, щоб було легко оцінити ймовірність повторного найму.

NotionPack від SuperCreative

NotionPack це повний пакет, що містить усі документи, необхідні фрілансерам у формі шаблонів, сумісних із Notion. Notion Pack також містить професійний шаблон рахунку-фактури, зручний для Notion, який легко редагувати та налаштовувати. Окрім шаблону рахунка-фактури, пакет містить Угоду про рівень обслуговування, Угоду про нерозголошення, Пропозицію та Графік проекту та 15 інших шаблонів документів.

Шаблон рахунка-фактури, наданий у пакеті Notion Pack, може легко заощадити кілька годин, які ви витратили б на розробку професійних та інтуїтивно зрозумілих рахунків-фактур для своїх клієнтів.

Рахунок-фактуру можна відредагувати та налаштувати за кілька хвилин відповідно до вказівок вашого бренду. Ви можете експортувати рахунок-фактуру як PDF або поділитися ним у Notion. Пакет Notion Pack коштує 49 доларів США та доступний 6 різними мовами: англійською, іспанською, французькою, російською, в’єтнамською та голландською.

Підведенню

Це найкращі платформи, які надають повністю настроювані шаблони рахунків-фактур, і ви можете вибрати будь-який залежно від мети виставлення рахунків і галузі. Використання шаблону рахунка-фактури скорочує час, який ви витрачаєте на розробку рахунка-фактури з нуля, таким чином відстежуючи платежі, здійснені вашими клієнтами.

Безсумнівно, шаблони виставлення рахунків-фактур позбавляють від необхідності наймати додатковий персонал для обробки бізнес-витрат. Якщо ви велика організація, яка шукає повноцінне програмне забезпечення для виставлення рахунків, ви можете переглянути список найкращих інструментів для створення рахунків, доступних на ринку.