7 найкращих виправлень для фонового оновлення додатків, які не працюють на iPhone

Categories:

Наявність програми, яка постійно оновлюється без необхідності відкривати та підключатися до Інтернету, можна вважати лайфхаком. Оновлення додатка у фоновому режимі дозволяє додатку отримувати найновіші дані, щоб полегшити вам роботу, але це може бути дуже неприємним, коли оновлення додатка у фоновому режимі не працює. Якщо ви також зіткнулися з такою ж проблемою, тоді ви на правильній сторінці. У цій статті ми пропонуємо вам виправлення, коли фонове оновлення програми iPhone не працює.

Як виправити фонове оновлення програми, що не працює на iPhone

Щоб знати, як виправити фонове оновлення програми, яке не працює, нам спочатку потрібно зрозуміти причину цього. Продовжуйте читати, щоб краще зрозуміти це.

Зрозумійте, що таке фонове оновлення програми

Функція фонового оновлення програми доступна на пристроях iOS і Android. Це дозволяє програмам оновлювати вміст з Інтернету та виконувати різноманітні функції у фоновому режимі вашого пристрою iOS. Після увімкнення фонового оновлення програми всі програми оновлюватимуться автоматично, тому вам не потрібно буде відкривати програму щоразу, коли ви хочете оновити. Отже, що, на вашу думку, означає фонове оновлення програми? Давайте спочатку розберемося з його використанням, щоб краще зрозуміти його.

  • Програми, які відстежують використання мобільних даних, збирають інформацію у фоновому режимі.
  • Автоматична синхронізація Cloud Storage.

  • Додаток соціальних мереж, наприклад Instagram, також оновлюється автоматично.
  • Програми новин отримують останні заголовки, якщо використовують фонове оновлення програм.

Чому фонове оновлення програми для iPhone виділено сірим кольором?

Може бути дуже неприємно, якщо Background App Refresh iPhone неактивний. Якщо ви виявили цю проблему, це може бути через наведені причини.

  • Режим низького енергоспоживання ввімкнено, оскільки фонове оновлення програми автоматично вимикається, коли ввімкнено режим низького енергоспоживання.
  • Ви нещодавно примусово закрили програму.
  • Фонове оновлення програми вимкнено для всіх програм.
  • Ваша версія iOS може бути несумісною.
  • Можливо, програму потрібно оновити.
  • Бета-тестер може спричиняти проблему

Рішення для фонового оновлення програми iPhone не працює на iPhone

Ви були б здивовані, дізнавшись, що кілька програм для iPhone покладаються на фонове оновлення, щоб отримати доступ до останніх даних. Роблячи це, він показує вам найновішу інформацію та сповіщає вас про це. Тепер, коли ви маєте уявлення про те, як працює фонове оновлення програми, вам буде легше зрозуміти, чому не працює фонове оновлення програми. Давайте обговоримо, що може вирішити цю проблему.

Спосіб 1: Змініть налаштування iPhone

Фонове оновлення програми ввімкнено за замовчуванням, але ви можете вручну ввімкнути його, якщо воно випадково вимкнено. Щоб увімкнути його, виконайте наведені нижче дії.

1. Відкрийте налаштування телефону.

2. Прокрутіть униз до розділу «Загальні» та торкніться його.

3. Далі натисніть Фонове оновлення програми.

4. Увімкніть фонове оновлення програми.

Спосіб 2: Оновіть програми

Часто погана збірка програми також може призвести до того, що Background App Refresh не працює на iPhone. Отже, якщо перший метод не вдався, оновлення програми може. Виконайте кроки для можливого вирішення проблеми.

1. Відкрийте App Store.

2. У верхньому правому куті торкніться зображення профілю.

3. На сторінці облікового запису знайдіть програму в списку програм, які очікують на оновлення.

4. Торкніться програми, якщо вона є.

Спосіб 3: Вимкніть режим низького енергоспоживання

Проблема з iPhone полягає в його тривалості роботи від батареї, і це коли з’являється режим низького енергоспоживання. Ця функція іноді може стати в нагоді, але вона також автоматично вимикає тумблер фонового оновлення програми, який викликає проблему. Якщо ви хочете вимкнути режим низького енергоспоживання на своєму iPhone, виконайте наведені кроки.

1. Перейдіть до програми «Налаштування» на своєму iPhone.

2. Прокрутіть вниз і виберіть Акумулятор.

3. Вимкніть режим низького енергоспоживання, щоб деактивувати його.

Виконуючи цей крок, ваша проблема має бути вирішена, але якщо вона все ще існує, ви можете скористатися наступними методами, щоб перевірити, чи працює вона чи ні.

Спосіб 4. Вийдіть із програми бета-тестування

Apple має додаток Test Flight, за допомогою якого користувачі можуть зареєструватися як бета-тестери, щоб використовувати ранні збірки різних програм. Будь-яка програма в ранній формі може зіткнутися з такими проблемами під час оновлення програми у фоновому режимі. Якщо ви зіткнулися з такою проблемою, ви можете закрити бета-версію програми та повернутися до стабільної версії App Store. Вибір цього методу може допомогти вирішити проблему фонового оновлення програми.

Спосіб 5: скидання налаштувань iPhone

Найменша з найменших змін може стати вашою відповіддю. Одне, що можна знайти в Apple і в жодному іншому пристрої, це те, що Apple, на щастя, включила універсальну опцію скидання налаштувань, яка скидає всі перемикачі, як вони були. Щоб скинути налаштування на вашому iPhone, виконайте такі дії.

1. Відкрийте програму «Налаштування» на своєму iPhone.

2. Прокрутіть униз до розділу «Загальні» та торкніться його.

3. Далі перейдіть до пункту Transfer or Reset iPhone і торкніться його.

4. Далі виберіть Скинути.

5. Далі виберіть Скинути всі налаштування.

6. Нарешті, введіть свій пароль і дочекайтеся завершення скидання

Спосіб 6: оновіть iOS

Старіша версія iOS також може викликати багато проблем, наприклад фонове оновлення програми. Якщо ви користуєтеся старішою версією програми, вона може бути несумісною та бути причиною цієї проблеми. Щоб оновити iOS, виконайте наведені нижче дії.

1. Перейдіть до Налаштування.

2. Перейдіть до Загальні та торкніться його.

3. Виберіть Оновлення програмного забезпечення.

4. Натисніть Завантажити та встановити, щоб оновити пристрій.

Спосіб 7: Зверніться до служби підтримки iPhone

Якщо будь-який із методів спрацював, вітаємо, і ми раді, якщо будь-який із запропонованих методів спрацював, але якщо він не спрацював, ви все одно можете зв’язатися з розробником програми. Ви завжди можете повідомити про програму, у будь-якому випадку вона не реагує на фонове оновлення навіть після того, як функція дозволена для програми. На форумі Apple ви можете повідомити іншим користувачам про проблему та обговорити рішення або спробувати зв’язатися Команда підтримки iPhone.

Скільки даних фонового оновлення програми використовувати

Оновлення програми у фоновому режимі включає автоматичні оновлення, показує сповіщення на головному екрані та отримує останню інформацію, коли наступного разу відкриває програму. Хоча фонове оновлення програми потрібно ввімкнути, щоб отримати найновіші дані, це може розряджати акумулятор і споживати дані із загрозливою швидкістю. Приблизно це займає приблизно 3-5 МБ на годину. Якщо ви хочете зберегти стільниковий трафік, радимо вимкнути фонове оновлення програми на вашому iPhone.

Чи сповільнює роботу iPhone вимикання фонового оновлення програми?

Ні, якщо ваш iPhone новий, він насправді не сповільнює телефон, але, на жаль, це налаштування за замовчуванням сповільнюється після року або двох використання.

Часті запитання (FAQ)

Q1. Як часто потрібно оновлювати iPhone?

Відповідь Оновлення вашого iPhone займає близько двох хвилин вашого дня. Це допоможе зберегти пам’ять і запобігти збоям, тому ми рекомендуємо перезавантажувати смартфон раз на тиждень.

Q2. Які фонові програми споживають акумулятор?

Відповідь Ви, напевно, помічали, що акумулятор вашого iPhone часом різко розряджається. Це може бути через використання великих програм, у яких ви проводите найбільше часу, таких як Instagram, Netflix, YouTube, LinkedIn, WhatsApp, Snapchat, Facebook та багато інших.

Q3. Що робить фонове оновлення програми iPhone?

Відповідь Оновлення програми у фоновому режимі дає змогу автоматично оновлювати програму та полегшує роботу з програмою. У цій статті ми обговорили, що таке фонове оновлення програми та як вирішити будь-яку пов’язану проблему.

***

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам виправити помилку Background App Refresh не працює, і, сподіваємось, ви знайшли рішення для фонового оновлення програми iPhone неактивним. Не соромтеся ставити наші сумніви та не забудьте додати свої пропозиції в розділ коментарів нижче. Повідомте нам, який метод спрацював для вас.

  Що таке Sedecordle? Як грати в цю гру