7 найкращих ботів для стримерів Twitch

| | 0 Comments| 12:15 PM
Categories:

У стримерів є приблизно мільйон і одна річ, про яку варто подумати під час трансляції. Вони мають подбати про те, щоб кожного почули, привітали та розважили, зосереджуючись на грі чи музиці, яку вони грають. Стрімери теж люди, і жонглювання різними аспектами потокового передавання може стати непосильним або навіть позбавити задоволення.

Ось де боти можуть втрутитися та зняти навантаження з плечей стримера. Отже, якщо ви шукали бота, який би допомагав вам у вашому потоці Twitch, ось кілька найкращих варіантів.

Що таке стрім-бот і навіщо він мені потрібен?

Потоковий бот — це інструмент, який можна використовувати для керування чатом, тож ви можете зосередитися на грі, а не на адміністративній стороні справ. З точки зору того, що саме може зробити бот, небо є межею. Ви можете використовувати ботів, щоб проводити змагання для вас, нагадувати вам і вашим глядачам, щоб вони не зневоднювалися, або навіть модерувати своїх глядачів, блокуючи або видаляючи погані яйця з вашого чату.

Кожна з цих функцій може принести користь вам як стримеру, оскільки вона автоматизує функції, які вам довелося б виконувати самостійно. Це дає вам більше часу, щоб зосередитися на важливих речах, як-от перемогти наступного боса та фактично спілкуватися з глядачами.

Створення інтерактивного потоку – запорука успіху. Ви можете додати точки каналу, щоб створити більш інтерактивний потік Twitch і підвищити рівень свого чату, але використання ботів є ще однією важливою функцією Twitch, про яку повинен знати кожен стример.

Проблема з ботами полягає в тому, що існує незліченна кількість варіантів, кожен зі своїми сильними та слабкими сторонами. Для додавання та використання бота також потрібно підключити його до вашого облікового запису Twitch, і ви не хочете ділитися такою конфіденційною інформацією з будь-якою випадковою програмою. Ви хочете переконатися, що обраний вами бот безпечний, надійний і надійний. Наступні параметри відзначають усі ці поля.

  Як видалити обліковий запис Twitch

Nightbot є одним із найпопулярніших чат-ботів, і це не дарма. Це на 100% безпечно і настільки ж надійно. Деякі боти мають звичку якимось чином відключатися від вашого потоку з дивних і невідомих причин, змушуючи вас входити в систему та повторно активувати їх вручну. Nightbot, однак, не страждає від цієї проблеми.

Існує також незліченна кількість функцій, які можна налаштувати Nightbot у своєму потоці. Ви можете налаштувати запити на пісні, щоб ваші глядачі могли курувати ваш список відтворення (остерігайтеся авторських прав, якщо ви використовуєте цю функцію), модерувати розіграші, щоб ви могли пригощати своїх глядачів, не маючи справу з закулісними речами, і навіть налаштувати автоматичні таймери щоб нагадати своїм глядачам про будь-що.

Бум штучного інтелекту призвів до того, що штучний інтелект запроваджується в багатьох сферах нашого життя, включно з трансляцією. Багато ботів використовують штучний інтелект, але StreamChat AI працює на основі передового штучного інтелекту з власною зухвалою індивідуальністю, щоб оживити вашу трансляцію.

Це те, що допомагає StreamChat AI виділятися серед інших. Замість того, щоб видавати монотонні та роботизовані відповіді, StreamChat AI має власні манери та індивідуальність, які роблять його більш жвавим і зручним у вашому чаті. Ви також можете налаштувати індивідуальність StreamChat AI відповідно до вашого стилю потоку.

StreamElements є ще одним дуже популярним вибором для стримерів і спеціально розроблений, щоб працювати рука об руку з потоковим програмним забезпеченням OBS. Він пропонує всі найкращі функції чат-бота, як-от таймери, нагадування, розіграші та команди, і забезпечує стабільне з’єднання, на яке можна покластися.

StreamElements також може залучити вас до будь-якого виду спонсорства, щоб ви могли допомогти розширити свою аудиторію та підтримувати свою звичку до потокового передавання. Зазвичай вони включають трансляцію певної гри та пропонують грошові заохочення залежно від кількості глядачів, які ви можете отримати, щоб зареєструватися та також грати в ігри.

StreamElements є одним із найпростіших у використанні чат-ботів, і з усіма функціями, які він пропонує, разом із можливими спонсорськими угодами, легко зрозуміти, чому це один із найпопулярніших чат-ботів серед стримерів.

  Як розблокувати Twitch у школі

Якщо ви використовуєте Streamlabs для запуску потоку замість OBS, вам слід розглянути можливість використання Streamlabs Cloudbot. Цей бот створений для безперебійної роботи зі Streamlabs для модерування вашого чату, і оскільки ви вже довіряєте Streamlabs свій обліковий запис Twitch, вам також не потрібно давати дозвіл жодним стороннім програмам.

Ви все ще можете використовувати Streamlabs Cloudbot, навіть якщо ви не використовуєте програмне забезпечення для потокового передавання Streamlabs, але воно може час від часу відключатися. Streamlabs Cloudbot пропонує повністю настроювані команди для вашого чату, як-от цитати.

Ваші глядачі можуть ввести !quotes і отримати випадкову цитату, яку ви сказали в потоці в минулому. Однак вам доведеться завантажити цитати самостійно, але це легко зробити до початку або навіть під час трансляції.

Moobot — це блискучий і високоякісний чат-бот, який можна використовувати для модерації свого чату. Стрімери мало контролюють, хто входить до їхнього чату, і час від часу трапляються погані яйця, які потрібно забанити з будь-якої причини. Для стримерів може бути важко або майже неможливо побачити кожен коментар і зупинити свою трансляцію, щоб заблокувати когось на Twitch, особливо коли чат розгортається. Тут на допомогу приходять модератори.

Але ви не завжди можете розраховувати на те, що ваші модератори будуть поруч. Зрештою, вони теж люди. Moobot пропонує автоматизовану альтернативу, тож стримери можуть захистити свій чат, навіть якщо немає модераторів.

DeepBot пишається тим, що є одним із найбільш настроюваних ботів. Це дозволяє вам назвати бота як завгодно та навіть запропонувати власну систему балів лояльності окремо від балів каналу, щоб винагороджувати своїх глядачів.

Це дає вам змогу налаштувати ці функції, щоб посилити ім’я та присутність свого бренду без необхідності створювати власного бота. У DeepBot також є маленькі ігри, у які ваші глядачі можуть грати в чаті, щоб розважитися, поки ви робите перерву або зосереджуєтесь на чомусь іншому.

  Ілон Маск приєднується до гонки штучного інтелекту, Twitch анонсувала нові функції

Коли ваша аудиторія дійсно починає зростати, ваш чат може бути перевантажений, і вести розмову з окремими людьми у вашому чаті стає практично неможливо. Пропонуючи людям невеликі ігри, у які вони можуть грати під час перегляду вашої трансляції, ви можете почувати себе більш залученими у ваш чат без будь-яких додаткових зусиль з вашого імені.

CoeBot — це менший бот, який ще не досяг успіху на сцені Twitch, але він пропонує надійні функції та є надійним варіантом для вашого потоку. CoeBot має всі класичні функції чат-бота, як-от команди, цитати та можливості модерації.

CoeBot пропонує більш спрощений і скорочений досвід порівняно з деякими іншими яскравішими ботами в цьому списку. Але він простий у використанні, а перевага CoeBot полягає в тому, що в ньому вже попередньо встановлено багато популярних команд чату, тому вам не доведеться витрачати багато років на їх створення, як це буває з іншими ботами.

Менше хвилюйтесь і отримайте максимум задоволення від потокового передавання за допомогою бота

У вас уже є чим хвилюватися під час трансляції на Twitch, незліченні технічні проблеми та проблеми з Інтернетом. Іноді приємно знати, що ваш бот підтримує вашу підтримку в чаті. Особливо, якщо ви проводите роздачу або ваш бот модерує для вас і забезпечує безпеку вашого потоку.

Якщо ви проводили трансляцію та ще не маєте бота, будь-який із цих варіантів може повністю змінити вашу гру та навіть допомогти розширити ваш потік.