7 найкращих безкоштовних онлайн-редакторів фотографій зі штучним інтелектом

Ключові висновки

  • Безкоштовні інструменти для редагування фотографій штучного інтелекту дозволяють будь-кому легко покращити свої фотографії лише одним клацанням миші. Canva, Autoenhance.ai і LunaPic є одними з найкращих доступних варіантів.
  • Canva пропонує функції автоматичного покращення та інструмент Magic Edit. Autoenhance.ai забезпечує заміну неба, корекцію перспективи та пересвітлення зображення. LunaPic дозволяє використовувати різні фотоефекти та має інструменти для створення анімацій та GIF-файлів.
  • Pixlr пропонує основні функції редагування фотографій і має платний рівень із додатковими ресурсами та інструментами редагування. У Google Photos є інструменти ШІ для швидкого редагування. iPiccy — потужний безкоштовний редактор на основі штучного інтелекту з численними ефектами. YouCam Enhance — це простий інструмент для налаштування яскравості та різкості.

Завдяки прогресу штучного інтелекту вам не потрібно бути експертом у Photoshop, щоб ваші фотографії виглядали добре. Безкоштовні онлайн-інструменти для редагування фотографій штучного інтелекту спрощують покращення ваших фотографій, і іноді для цього достатньо лише одного кліка. У цій статті ми обговоримо деякі з найкращих безкоштовних онлайн-редакторів фотографій зі штучним інтелектом, якими ви можете користуватися сьогодні.

Canva — популярний інструмент серед графічних дизайнерів, а також чудовий вибір, якщо вам потрібен безкоштовний онлайн-редактор фотографій зі штучним інтелектом. Ви можете автоматично покращувати свої фотографії, не платячи за преміум-версію Canva, і ця функція регулюватиме ваші кольори та яскравість, а також різні інші області.

За допомогою Canva ви також можете отримати доступ до інструменту Magic Edit за допомогою безкоштовного облікового запису. За допомогою Magic Edit ви можете описати, що ви хочете змінити програмою, і вибрати, яку частину зображення ви хочете змінити за допомогою пензля. Якщо ви хочете дізнатися більше, у нас є повний посібник про те, як трансформувати зображення за допомогою Canva Magic Edit.

Якщо ви не хочете ретельно маніпулювати кожним аспектом ваших зображень, вам слід розглянути можливість перевірити Autoenhance. Він пропонує три основні функції:

  • Заміна неба
  • Корекція перспективи
  • Пересвітлення зображення

Існує також API, за допомогою якого можна інтегрувати Autoenhance у власні програми. Використовувати його можна абсолютно безкоштовно (навіть API), але лише для 15 зображень. Є можливість оплачувати по ходу або вибирати з різних пакетів.

Autoenhane досить простий у використанні; завантажте зображення, і AI автоматично відредагує його для вас. Ви також можете вибрати, чи хочете ви редагувати HDR для свого зображення. Відредаговані фотографії миттєво доступні для завантаження. Якщо вам потрібен швидкий процес редагування фотографій, скористайтеся цією онлайн-програмою.

LunaPic — це простий онлайн-інструмент для редагування фотографій зі штучним інтелектом, який навіть має власне розширення для Chrome. Щоб використовувати LunaPic, ви просто завантажуєте зображення, вибираєте один із багатьох художніх ефектів і чекаєте, поки штучний інтелект виконає свою роботу.

LunaPic надає вам цілий набір функцій для редагування фотографій, крім простих художніх ефектів. Ви можете регулювати рівень освітлення та додавати масу різних фільтрів, мистецтва та інших ефектів. Він також має інструменти для створення відео-анімації та GIF-файлів.

Цей редактор штучного інтелекту також надає такі базові функції, як обрізання зображень, їх обертання та видалення або заміна фону на ваш розсуд. Ви навіть можете додавати підписи до своїх фотографій або ділитися ними безпосередньо в популярних соціальних мережах.

Pixlr — це безкоштовний інструмент для редагування фотографій, який пропонує всі основні функції, які можна очікувати від висококласного фоторедактора. Це видалення фону (для цього є окремий додаток), додавання фільтрів і ефектів, анімації та створення колажів із зображень.

Pixlr також має платний рівень, який дає вам доступ до тисяч накладень на фотографії, додаткових ресурсів, наклейок, навчальних посібників і деяких ексклюзивних інструментів редагування. Ви навіть можете відкривати зображення безпосередньо з платформ хмарних сховищ, таких як Google Drive і Dropbox, що робить його ідеальним вибором для професіоналів, які просто хочуть внести незначні зміни.

Однойменний Google Photos може бути службою зберігання та обміну фотографіями за своєю суттю, але він має кілька інструментів редагування штучного інтелекту, які ви можете використовувати, щоб швидко оновити свої фотографії. Очевидно, що ці функції не такі різноманітні, як інші редактори в цьому списку, але вони все одно ідеальні для тих невеликих редагувань.

Для початку Google Photos дозволяє автоматично регулювати освітлення на фотографіях одним клацанням миші. Або, якщо вам потрібен більший контроль, є повзунки для фіксації освітлення, контрасту та деяких інших деталей. Окрім цього, Google Photos також має купу різних ефектів, які ви можете вибрати.

Це також неймовірно зручно, особливо тому, що багато користувачів Android упорядковують свої фотографії за допомогою Google Photos.

iPiccy — чудовий онлайн-інструмент для редагування фотографій на основі штучного інтелекту. Він так само добре працює на мобільних пристроях, тому чудово підходить для редагування фотографій на льоту. Редактор містить понад 100 ефектів, створює колаж і навіть пропонує функції базового графічного дизайну.

Від фіксації експозиції, яскравості чи різкості зображення до вилучення деталей, додавання або видалення тіней і відблисків і навіть зміни фону – повноцінний фоторедактор iPiccy чудово підходить для використання. І ви можете створити обліковий запис, щоб зберігати свої фотографії в хмарі.

Враховуючи той факт, що iPiccy абсолютно безкоштовний, iPiccy має сильний удар. Він навіть має багато фотоефектів, які ви можете вибрати, що робить його чудовим вибором для швидкого редагування фотографій.

Іншим популярним інструментом, який досить ефективний для простого ретушування фотографій, є YouCam Enhance. Коли ви завантажуєте фотографію, вона автоматично додає водяний знак у нижньому лівому куті та дозволяє використовувати повзунок, щоб побачити різницю між розширеним знімком екрана та вашим оригіналом. Можна видалити водяний знак, зареєструвавши обліковий запис, тож ви можете зробити це, якщо вам не цікаво обрізати зображення занадто часто.

Ви можете збільшувати або зменшувати масштаб, але в основному це все. YouCam Enhance не надає жодних додаткових елементів керування та не дає можливості змінювати певні налаштування. Однак, якщо вам потрібен простий інструмент для підвищення яскравості та чіткості зображення, це гідний вибір.

Штучне редагування фотографій змінює гру

Раніше редакторам доводилося робити купу дрібних налаштувань, щоб їхні фотографії виглядали добре. Тепер із фоторедакторами штучного інтелекту це набагато простіше, особливо коли вони безкоштовні та доступні в Інтернеті. Багато з цих редакторів приносять дохід за рахунок реклами, тоді як деякі пропонують платне оновлення з додатковими функціями.

Якщо ви серйозно збираєтеся стати графічним дизайнером або редактором фотографій, вам також слід подумати про придбання нового монітора, особливо такого, який здатний точно відтворювати кольори на екрані. Маючи пристойний монітор, ви можете побачити, як насправді виглядатимуть ваші фотографії після редагування їх за допомогою будь-якого з цих інструментів.