techukraine.net techukraine.net 7 найкращих альтернатив GitHub для розміщення вашого проекту

7 найкращих альтернатив GitHub для розміщення вашого проекту

Categories:

GitHub є домом для проектів з відкритим кодом; однак це продовжує бути темою для обговорення в технологічних колах. Спочатку його функції можуть здатися привабливими, але, регулярно користуючись ним, ви можете зрозуміти, що він не такий зручний, як хотілося б.

Отже, головне питання полягає в тому, чи підходить ця платформа, що належить Microsoft, як основна платформа для розміщення ваших проектів? Якщо вас турбує безладна історія, дорогі плани та невідділені філії, настав час перейти з корабля та шукати альтернативи GitHub.

Ці сім найкращих альтернатив GitHub обіцяють кращий сервіс, ціни та хостинг проектів.

GitLab — це добре відома альтернатива GitHub, і вона проводить робочий день із виходом GitHub. Вони навіть полегшили перенесення проектів із GitHub. Між GitHub і GitLab точиться постійна боротьба, і вирішити, що краще, важко.

Оскільки GitLab розроблений для всього циклу DevOps, він дозволяє виконувати будь-які дії, від планування до випуску, щоб контролювати ваше програмне забезпечення. Потужні інструменти планування означають, що вам не потрібна інша система, щоб тримати всіх у курсі. Система розгалуження GitLab полегшує проектування, тестування та керування кодом.

Ви можете завантажити екземпляр для розміщення на своєму сервері або скористатися SaaS-хостингом GitLab. Обидва варіанти мають різні ціни від 0 до 99 доларів за користувача.

Як альтернатива GitHub, система ціноутворення GitLab надає вам більше гнучкості, що дозволяє програмному забезпеченню надавати повні можливості DevOps будь-якій компанії. Ви можете заплатити більше, але ви отримаєте все, що вам потрібно.

Система репозиторію Atlassian на основі Git інтегрується з іншими її продуктами, такими як Trello та Jira. Це може бути величезним бонусом для команд, які вже використовують ці програми (які є поширеними у світі розробки). Насправді ви навіть можете використовувати Trello для особистого користування, оскільки він пропонує вам різноманітні варіанти на вибір.

  Як відключити перевірку версії для розширень Gnome

Він також інтегрується зі Slack і HipChat. Ви можете створювати власні інтеграції в інтерфейс користувача, додаючи більше гнучкості. Двофакторна автентифікація та безпека Soc 2 Type II захищають ваш код.

І якщо ви вже використовуєте GitHub, BitBucket має покрокове керівництво для імпорту ваших репозиторіїв.

BitBucket пропонує різні варіанти ціноутворення як для самостійних, так і для хмарних інстанцій, включаючи плани одноразових і річних платежів. Ви також можете доплатити, щоб збільшити кількість хвилин збірки та обсяг пам’яті, якщо вам потрібно більше, не додаючи нових користувачів.

Не забувайте повністю використовувати безкоштовні плани BitBucket для невеликих груп.

Beanstalk — це універсальна платформа; ця альтернатива GitHub добре обладнана для підтримки Subversion і Git. Ви навіть можете створювати гілки та редагувати безпосередньо у своєму браузері.

Оскільки Beanstalk дуже схожий на GitHub, він має надійні параметри перевірки коду та звіти, які повідомляють вам, скільки вашого сховища було перевірено. Це може бути особливо корисним для команд, які наймають позаштатних програмістів і кодерів.

Відсутність необхідного клієнта означає, що Beanstalk полегшує життя високомобільних команд. І існує достатньо функцій безпеки, щоб такі великі корпорації, як Philips, Intel і Whole Foods, зберігали свої дані на серверах компанії в безпеці.

Служба керування джерелами на основі Git від Amazon є надійним вибором для компаній, які вже використовують інші служби AWS. Завдяки масштабованому хмарному сховищу та відсутності обмежень щодо розміру це також хороший вибір для тих, кому незабаром знадобиться набагато більше місця на сервері. Коротше кажучи, цей інструмент є чудовою альтернативою GitHub для великих файлів.

Перевагою CodeCommit є надзвичайно проста система ціноутворення. Перші п’ять користувачів безкоштовні; після цього ви будете платити 1 долар США за користувача на місяць. Це включає 10 ГБ пам’яті на місяць і 2000 запитів Git на місяць на кожного активного користувача.

  13 інструментів SMTP для діагностики та перевірки безпеки електронної пошти

Ви можете легко оплачувати запити, якщо вам потрібно більше пам’яті. CodeCommit також є частиною безкоштовного рівня AWS, тож ви можете випробувати його та звикнути до нього, перш ніж повністю приєднатися.

Якщо ваша організація використовує різні технології контролю версій, RhodeCode може бути хорошим вибором. Він підтримує Mercurial, Git і Subversion, надаючи вам найширші можливості.

Перегляд коду, автоматизація робочого процесу та керування дозволами допомагають контролювати та запускати DevOps у вашій групі. І вбудована міграція SVN до Git стане чудовою підмогою під час переходу вашої команди.

Видання RhodeCode Community Edition є безкоштовним, а Enterprise Edition забезпечує інтеграцію з корпоративними інструментами, підтримку преміум-класу, більше функцій для співпраці та кілька екземплярів.

Enterprise Edition коштує 75 доларів США на користувача на рік, а ліцензії пропонуються в 10 пакетах. Найновішою функцією в пакеті продуктів RhodeCode є RhodeCode Cloud, доступна за місячну підписку в розмірі 8 доларів США за користувача. Корпоративна та хмарна версії доступні з 30-денною пробною версією.

Існує хороший шанс, що ви завантажували безкоштовне програмне забезпечення з SourceForge колись у минулому. І якщо ви працюєте над проектом з відкритим кодом, ви будете раді знати, що це чудова альтернатива GitHub.

Тому варто подумати, якщо у вас обмежений бюджет і ви розробляєте програму з відкритим кодом. Деякі відповідні функції включають:

  • SourceForge пропонує необмежену пропускну здатність для проектів з відкритим кодом.
  • Ви можете завантажити різноманітну статистику, що показує проміжки часу, платформи та регіони.
  • Його система каталогів з відкритим кодом полегшує класифікацію проектів.
  • Ви можете використовувати Markdown для форматування та прикріплення файлів за допомогою його рідної функції Tickets.
  Чи справді що-небудь роблять програми «Безпека» для iPhone?

Раніше SourceForge викликав деякі суперечки, коли об’єднав своє програмне забезпечення з відкритим вихідним кодом. Вони ніби почистили свій вчинок, але це також певна циклічність. Незважаючи на те, що цей веб-сайт є альтернативою GitHub, ви повинні перевірити їхню поточну практику, перш ніж розміщувати там свій код.

Однією з найефективніших і заслуговує на увагу альтернатив GitHub є GitKraken, розробник програмного забезпечення зі штату Арізона. Він став чудовим клієнтом Git для різних операційних систем, таких як Windows, Linux і Mac.

Як альтернативу GitHub цю платформу можна безкоштовно використовувати для некомерційних програм. Однак вам потрібно вибрати його платні версії, щоб використовувати його в комерційному середовищі з додатковими функціями.

Ось деякі функції GitKraken, на які варто звернути увагу:

  • Платформа Git пропонує інтуїтивно зрозумілі функції, включаючи інтерактивний UI/UX, візуальну історію комітів і нечіткий пошук.
  • Різні розділені перегляди в редакторі з підсвічуванням синтаксису, розширеними параметрами пошуку та міні-картами файлів.
  • Серед іншого розширена підтримка Git flow, Git LFS і підтримка підключень.

Вибір правильної для вас альтернативи GitHub

З усім цим вибором знайти найкращу альтернативу GitHub може бути важко. Але оскільки більшість служб пропонують безкоштовний пробний план, ви можете перевірити їх, щоб визначити, який вам найбільше підходить.

Якщо вам потрібна базова функціональність і вас не надто хвилює інтерфейс або корпоративні функції, вибір на основі вашого бюджету також є життєздатним варіантом.

І не забувайте, що керування версіями можна використовувати не лише для коду.