techukraine.net techukraine.net 7 найгірших речей про телефони Samsung Galaxy (від шанувальника Samsung)

7 найгірших речей про телефони Samsung Galaxy (від шанувальника Samsung)

| | 0 Comments| 4:05 PM
Categories:

Для багатьох людей Android і Samsung є синонімами, особливо якщо ви живете в США. Південнокорейський гігант виробляє одні з найкращих пристроїв Android, які ви можете придбати незалежно від вашого бюджету.

Однак це також правда, що пристрої Galaxy не позбавлені проблем, починаючи від злегка дратівливих і закінчуючи дратуючими. У цій статті ми перелічимо сім найгірших речей про телефони Galaxy, якими поділився фанат Samsung.

1. Забагато вірусів

Пристрої Galaxy постачаються з попередньо встановленими програмами Samsung, багато з яких є просто альтернативою програмам Google, які також попередньо встановлені на всіх телефонах Android. Якщо вам не подобається використовувати альтернативи Samsung, вам доведеться вручну видалити ці програми зі свого телефону, щоб повернути весь витрачений простір для зберігання.

Крім того, системні програми, такі як Galaxy Store, Bixby, AR Zone та інші, не можна видалити або вимкнути, тому ваш єдиний вихід — приховати їх із панелі програм і головного екрана.

Багато користувачів Samsung скаржаться, що їхні телефони автоматично завантажують додатки без дозволу, і немає простого способу зупинити Galaxy Store від встановлення додатків з вірусами на вашому телефоні. Усі зайві віруси продовжують працювати у фоновому режимі, зменшуючи потужність процесора та швидше розряджаючи акумулятор вашого телефону.

2. Фотографії виглядають надмірно обробленими

Сьогодні програмне забезпечення настільки ж важливе, як і апаратне забезпечення для фотографування на смартфоні, оскільки алгоритми обробки зображень стають все потужнішими. Але якщо у вас є телефон Samsung, ви, мабуть, помітили, що він має тенденцію до надмірної обробки, через що ваші зображення виглядають підробленими.

Те, що ви бачите у видошукачі, настільки часто відрізняється від кінцевого результату, що ви ніколи не знаєте, чого очікувати від вашої камери. Ця проблема більш помітна на телефонах Samsung середнього та бюджетного класу, ніж на флагманах, які мають кращу обробку зображень.

  Виправте, що Amazon Kindle не відображається на ПК

Для порівняння, фотографії з iPhone виглядають більш природно, однорідно та ніколи не піддаються надмірній обробці. Незалежно від того, який iPhone ви купите, ви можете покластися на його систему камери.

3. Роздратування One UI

Автор зображення: Lukmanazis/Shutterstock

Хоча ми погоджуємося, що One UI є однією з найкращих оболонок Android, це правда, що деякі її частини або погано розроблені, не мають сенсу, або здаються незавершеними.

Наприклад, немає вбудованої опції для зміни форми піктограм програми. Раніше в одному інтерфейсі користувача була ця опція, але пізніше Samsung видалила її без видимих ​​причин. Це означає, що ви застрягли з піктограмами squircle, якщо не завантажите програму налаштування Samsung Good Lock.

Повільне сканування відбитків пальців

Ми також помітили, що реєстрація відбитків пальців займає надто багато часу, особливо для людей, які мають мозолі або інші аномалії шкіри на кінчиках пальців. Іноді телефон просто відмовлявся реєструвати ваш відбиток пальця через згадану проблему.

Навіть після реєстрації деяким телефонам Galaxy середнього класу потрібно занадто багато часу, щоб зчитувати ваш відбиток пальця та розблокувати екран блокування. Це дуже незручно, оскільки вам доведеться щоразу намагатися розблокувати телефон.

Віджети та панель програм

Автор зображення: Samsung

Ще одна неприємна особливість One UI – це те, як він впорядковує панель програм. Практично кожен телефон Android розташовує його вертикально, щоб ви могли легко прокручувати його, щоб знайти потрібні програми. Це природно, текуче та легко. Але телефони Samsung розташовують його горизонтально, що означає, що вам доведеться проводити пальцем по екрану замість прокручування, що менш інтуїтивно зрозуміло.

Крім того, розмір кількох віджетів Samsung не можна змінювати, наприклад подвійний годинник, цифровий добробут, пошук в Інтернеті Samsung, процедури Bixby, календарний місяць і сьогодні тощо. Через це вам буде складніше прикрасити головний екран так, як ви хочете. Інші віджети Samsung можна змінювати, але незначно.

Нам також не подобається, як Samsung розміщує власні служби як опцію за замовчуванням для багатьох дій в інтерфейсі користувача. Наприклад, тривале натискання кнопки живлення за замовчуванням запускає Bixby, а не меню вимкнення. А якщо провести пальцем ліворуч від головного екрана, замість Google Discover відобразиться Samsung Free.

  Отримайте все-в-одному Cyber ​​Protect Cloud переваги з Acronis

Але, мабуть, наша найбільша скарга щодо One UI полягає в тому, наскільки важко часом буває переміщатися. Щоб було зрозуміло, нам подобається те, що One UI наповнено корисними функціями, але ми не можемо ігнорувати непередбачені наслідки, які це приносить, коли доведеться знаходити функції, заховані глибоко в програмному забезпеченні. Через це багато хороших функцій залишаються невикористаними.

4. Samsung Pass не працює з Chrome

Samsung Pass — це служба біометричної автентифікації, яку можна використовувати для швидкого входу на веб-сайти та в програми за допомогою відбитка пальця. По суті, це служба автозаповнення. Найкраще в цьому те, що ваша біометрична інформація захищена за допомогою системи безпеки Samsung Knox.

Samsung Knox на сьогоднішній день є найбезпечнішою платформою мобільної безпеки Android, яка робить Samsung Pass безпечнішим, ніж сторонні служби автентифікації, такі як LastPass.

Заковика? Samsung Pass доступний лише в Samsung Internet, мобільному браузері компанії за умовчанням. Якщо ви використовуєте Chrome або будь-який інший веб-переглядач за замовчуванням, ви не зможете скористатися його перевагами та безпекою Knox.

5. Повільніше заряджання, ніж конкуренти Android

Samsung є, мабуть, найповільнішим, коли справа доходить до збільшення швидкості заряджання на своїх телефонах порівняно з конкурентами Android. У той час як інші бренди випускають телефони з 65 Вт, 80 Вт, 120 Вт або навіть вищою швидкістю заряджання, найвища, яку зараз пропонує Samsung, становить до 45 Вт у своїй флагманській моделі S23 Ultra.

6. Проблеми з повідомленнями Samsung

Samsung Messages є програмою для повідомлень за замовчуванням на багатьох пристроях Galaxy і є прямим конкурентом Google Messages. Проблема в тому, що Samsung Messages досить обмежений.

Наприклад, у Google Повідомленнях є розумна відповідь, підказки, запропоновані дії, пропозиції Google Assistant, а також можливість надсилати файли в бесідах і автоматично видаляти повідомлення OTP через 24 години. Samsung Messages не має нічого з цього.

  Як зберегти веб-сторінку як PDF у Microsoft Edge

Крім того, Google Messages значно легше використовувати на настільному комп’ютері завдяки веб-сервісу Messages for; Samsung Messages вимагає, щоб ви стрибали з обручів, щоб досягти того самого результату. Останній також змушує вас використовувати клавіатуру Samsung, якщо ви хочете надіслати наклейки в розмові, і надсилає вам сповіщення кожного разу, коли ви надсилаєте нове повідомлення, яке вам потрібно видалити.

7. Затримка затвора під час зйомки фотографій високої роздільної здатності

Samsung любить хвалитися своїми камерами високої роздільної здатності настільки, що додала величезну 200-мегапіксельну камеру на S23 Ultra. Проблема полягає в тому, що люди, які не дуже підковані в техніці, часто (неправильно) сприймають наявність більшої кількості мегапікселів як ознаку кращої якості зображення та не помічають, як це сприяє збільшенню затримки затвора.

Додавання більшої кількості мегапікселів просто збільшує максимальну роздільну здатність, яку може знімати ваш телефон. Проблема полягає в тому, що чим вища роздільна здатність знімка, тим більше інформації потрібно буде зафіксувати вашій камері, щоб отримати чистий знімок. Отримання всієї цієї додаткової інформації потребує часу і, отже, сповільнює швидкість захоплення.

Це особливо погано, якщо ви знімаєте рухомий об’єкт, як-от водоспад, автомобіль, що рухається, або ваших дітей, які граються, оскільки ви, ймовірно, не отримаєте чіткого результату.

Для порівняння, iPhone практично не має затримки затвора, частково тому, що вони не дозволяють робити смішно високоякісні фотографії, а також тому, що чіпи Apple Silicon мають більшу потужність ЦП і, отже, можуть швидше обробляти дані, мінімізуючи затримку затвора.

Недоліки в телефонах Samsung

З одного боку, у телефонах Samsung є чим полюбитися: від безлічі функцій до розширеної підтримки налаштувань і безпеки Knox. З іншого боку, такі речі, як програмне забезпечення, автоматичне встановлення програм, надмірна обробка фотографій і проблеми з дизайном інтерфейсу користувача погіршують роботу.

Звичайно, деякі проблеми з телефонами Samsung не є специфічними для компанії; наприклад, телефони Xiaomi теж наповнені програмним забезпеченням, а Nokia і Motorola не зовсім відомі швидкою зарядкою. Тим не менш, це допоможе звернути увагу на ці проблеми, коли ви збираєтеся придбати свій наступний телефон Galaxy.