7 надійних VPN для малого та середнього бізнесу

Categories:

Кібербезпека стала надзвичайно важливою, ніж будь-коли раніше, оскільки кількість кіберзлочинів значно зростає.

Тим не менш, запобігання витокам онлайн-даних шляхом впровадження нових технологій та інструментів – це те, що сьогодні шукає цифровий бізнес.

Великі підприємства з достатніми ресурсами можуть опинитися в безпечнішій гавані, оскільки вони можуть розгорнути широкий спектр рішень безпеки, як-от приватні VPN.

Але як бути з малим і середнім бізнесом?

Насправді кібершахраї націлюються на більше малого та середнього бізнесу через їхню цифрову вразливість.

А опитування свідчить про те, що 46% малих і середніх підприємств стали жертвами атак програм-вимагачів, а 73% із них визнали, що заплатили викуп за відновлення конфіденційних даних.

Отже, як вони збираються виживати в таких катастрофічних обставинах?

Одним із способів захисту вашого бізнесу може бути надійна VPN. Тут у вас є два варіанти: внутрішній OpenVPN, який потребує безперервного адміністрування, та інше, надійне рішення VPN.

Оскільки ви все ще перебуваєте на стадії зростання, скористайтеся надійним рішенням VPN навіть з обмеженим бюджетом і дозвольте їм подбати про аспекти безпеки, а ви більше зосередьтеся на продуктивності.

Але перед цим давайте розберемося все про VPN і те, як це може допомогти вашому бізнесу.

Що таке VPN?

Віртуальна приватна мережа (VPN) — це безпечний канал для перегляду в Інтернеті. Ця технологія маскує ідентифікаційні дані вашого пристрою та шифрує всі онлайн-сліди, які ваш смартфон або ПК залишає в Інтернеті. Використовуючи VPN, ви можете встановити зашифроване та безпечне з’єднання між сервером і вашим пристроєм.

Що робити, якщо ви не використовуєте VPN?

Усі дані, які ви надсилаєте через Інтернет, є відкритими без захисту та без VPN. Отже, кіберзлочинці можуть бачити ваші дані під час передачі, що стає для них легким для відстеження, ідентифікації та доступу до IP-адреси вашого пристрою.

Це може серйозно вплинути на вас, якщо хакери викриють вашу конфіденційну інформацію та здійснять кібератаки.

Але за допомогою VPN ви можете захистити всі свої онлайн-взаємодії, оскільки це створює безпечну віртуальну мережу. Він направляє ваші запити, а потім з’єднується з призначеним сервером замість прямого доступу. Програмне забезпечення VPN шифрує всі ваші запити на дані до того, як ваш провайдер отримає їх, гарантуючи, що зловмисне програмне забезпечення та хакери не зможуть побачити ваші дані.

Навіщо підприємствам VPN?

Багато причин виправдовують потребу SMB у використанні VPN. Ось деякі з випадків використання:

Віддалена робоча сила 👩‍💻

У багатьох компаніях зараз є співробітники або фрілансери, які працюють віддалено з різних місць і можуть використовувати пристрої з незахищеною мережею.

Додатковий рівень безпеки 🔐

Деякі компанії все ще використовують HTTP, тож будьте в безпеці, коли ваші співробітники відвідують будь-яку веб-сторінку через HTTP або HTTPS.

Співробітники, які подорожують для вашого бізнесу ✈️

Коли ви відправляєте своїх співробітників в інше місце для консультацій, післяпродажних заходів або іншої ділової роботи, вони можуть використовувати публічний Wi-Fi, що посилює ризики для безпеки. У цей час допомагає приватна VPN.

Політика BYOD 🐱‍💻

Багато малих і середніх компаній мають опцію Bring Your Own Device (BYOD) для своїх співробітників. Це може зменшити витрати на інфраструктуру, але може збільшити ризики безпеки, оскільки вони можуть отримати доступ до Інтернету з незахищеної мережі на своїх власних пристроях.

Уникайте геообмежень 🚫

Ви можете знайти певні бази даних і веб-сайти, до яких ви не можете отримати прямий доступ зі своєї країни проживання. Але ці ресурси можуть бути корисними для вашого бізнесу. Наразі ви можете використовувати VPN, який може обходити геообмеження, приховуючи запити на доступ.

  Навіщо потрібен VPN для завантаження торрентів?

У результаті може здатися, що ваш запит на доступ надходить із такої IP-адреси, розташованої в необмеженій зоні. Таким чином, ви можете легко отримати доступ до бази даних або веб-сайту та використовувати їх для свого бізнесу.

Бюджетний 💰

Однією з найбільших проблем малого та середнього бізнесу є обмежені ресурси. Їм потрібно бути особливо обережними, інвестуючи в щось, щоб отримати від цього максимальну користь.

На щастя, для інструментів VPN доступна велика кількість варіантів, і найкраща частина – вони бюджетні, що можуть собі дозволити SMBs. Ви можете отримати ці інструменти навіть за менш ніж 10 доларів США для підтримки будь-якого від 1 до 10 пристроїв.

Якщо у вас обмежений бюджет, ви можете спробувати самостійно розміщене рішення VPN.

Периметр 81

Захистіть свої цінні дані за допомогою розумної бізнес-хмари VPN by Периметр 81. Він надає вам надзвичайно швидкі приватні сервери, адаптовані до вимог вашого бізнесу, а також статичні IP-адреси для забезпечення доступу до ресурсів ваших команд.

Ефективно керуйте своєю командою, легко додаючи їх до своєї мережі та створюючи групи користувачів. Ви також можете керувати командним доступом за допомогою безперебійного порталу керування. Це дозволяє вам всебічно відстежувати вашу мережеву активність, отримуючи повну видимість мережі, щоб отримати ширшу картину.

Ви можете визначати аномалії мережі, контролювати споживання пропускної здатності та перевіряти доступ до ресурсів. Perimeter 81 пропонує установку клієнтських додатків одним кліком на будь-якому з ваших пристроїв. За допомогою єдиного входу ви можете запускати різноманітні програми, сумісні з Mac, Windows, Chrome, iPhone і Android.

Ефективно проводите тестування якості та швидко виходьте в Інтернет без географічних обмежень. Perimeter 81 захищає ваші дані та мобільну робочу силу за допомогою 256-бітного шифрування банківського стандарту. Він пропонує інноваційну автоматичну безпеку Wi-Fi разом із фільтрацією DNS, яка може захистити ваші дані шляхом автоматичної активації VPN.

Використовуйте потужність хмари та скористайтеся перевагами унікальної служби без апаратного забезпечення, яку пропонує Perimeter 81. Він пропонує економічно ефективну доставку та встановлення обладнання. Він підтримує розширення мережі через масштабовану структуру на додаток до локальних або хмарних розгортань, таких як AWS, Google Cloud і Microsoft Azure.

Ви можете запускати кінцеві точки VPN у віртуальних або фізичних місцях для більшої швидкості передачі, залишаючись поруч зі своїми співробітниками.

NordLayer

Насолоджуйтесь повністю захищеною мережею та безпечним доступом до своїх бізнес-даних будь-коли та будь-де за допомогою NordLayer. Він забезпечує цифровий захист, використовуючи інноваційні технології, щоб дозволити вам контролювати свою мережу.

Використовуючи централізовану інформаційну панель, ви можете легко керувати своїми обліковими записами користувачів, створювати шлюзи та контролювати дозволи доступу. Захистіть свої дані на кількох пристроях одним клацанням миші.

NordVPN шифрує Інтернет-трафік, використовуючи 256-бітне шифрування AES для захисту вашої взаємодії в Інтернеті та конфіденційності. Його масштабована платформа дає вам змогу керувати своєю командою та бізнесом із його зростанням. Ви можете легко додавати нові ліцензії користувачів, корпоративні шлюзи та виділені сервери.

Серверна мережа NordVPN є широкою та доступна по всьому світу в 31 країні. Це дає змогу вашим командам досліджувати вміст будь-де та забезпечувати оптимальну продуктивність. Він також пропонує вам централізоване виставлення рахунків, що дозволяє оплачувати різні послуги одночасно.

Підключайтеся до Інтернету з високим рівнем безпеки з будь-якого пристрою, яким ви користуєтеся, включаючи пристрої macOS, Windows, iOS і Android. NordVPN надає вам вимикач, який відключає все інтернет-з’єднання з вашим пристроєм, щоб дані не потрапляли в Інтернет.

Користуватися NordVPN легко. Ви можете увійти безпосередньо за допомогою GSuite, Azure AD, OneLogin, Sami та Okta. Найближчими днями постачальник послуг також збирається додати ще одну функцію – двофакторну аутентифікацію. Це додає додатковий рівень безпеки, і ви можете отримати доступ до програми за допомогою Authy, Google Authenticator або іншої автентифікації на основі телефону.

  Код знижки NordVPN, код купона |60-80%| 2023 (Березень)

За допомогою журналу активності ви можете перевірити своїх онлайн-колег разом із онлайн-шлюзами, які вони використовують. NordVPN пропонує першочергову підтримку, яка допоможе вам протягом 3 годин, якщо у вас виникнуть труднощі. Зв’яжіться з ними будь-яким способом, який вам подобається – телефоном, чатом або електронною поштою.

PureVPN

Скористайтеся захистом найвищого рівня від PureVPN щоб захистити ваші бізнес-дані та репутацію. Він пропонує приватну та безпечну глобальну мережу, що складається з понад 2000 надзвичайно швидких серверів VPN, розташованих у понад 140 країнах.

PureVPN забезпечує шифрування військового рівня, щоб захистити всю вашу бізнес-інформацію від кібершахраїв. Передайте свої конфіденційні дані та захистіть свої дані під час використання точок доступу Wi-Fi. Отримайте уявлення про те, як виглядає ваш веб-сайт, програми чи продукти, відкриваючи їх з інших країн.

Це дозволяє порушувати обмеження Інтернету та географічні обмеження, щоб ви могли отримати доступ до онлайн-сервісів і навіть до заблокованого вмісту з будь-якої точки земної кулі. PureVPN надає виділені IP-адреси для вашого бізнесу з 8 країн, щоб надати вашій робочій силі безпечний доступ до FTP.

PureVPN пропонує безпечний віддалений доступ, щоб ви могли захистити свої конфіденційні ресурси, такі як інформаційні панелі програм, файлові сервери тощо. Використовуючи IP-захист і 256-бітове шифрування, провайдер VPN захищає ваш Інтернет і дані. Це дає вам можливість додавати в білий список IP-адрес, щоб обмежити доступ через одну IP-адресу. Він також пропонує 2-факторну автентифікацію.

Керувати обліковими записами користувачів також легко за допомогою панелі керування.

PureVPN сумісний із понад 50 пристроями, операційними системами та браузерами. Від Mac, Android і Windows до iOS, Linux і Amazon FireTV Stick, ви можете користуватися захищеними VPN. Інші включені функції включають NAT Firewall для блокування незапрошеного трафіку, перемикач Kill, розділене тунелювання, захист від витоку DNS і максимум десять входів на пристрої.

PureVPN пропонує 31-денну гарантію повернення грошей, якщо ви не задоволені його послугами.

Івасі

Залишайтеся в безпеці в Інтернеті за допомогою надійної бізнес-VPN від Івасі. Це оперативне розгортання сервера в конкретних регіонах, де ви хочете розширити свій бізнес. Він надає безліч виділених IP-адрес і обмежує інші IP-адреси для захисту вашої мережі.

Рідні програми Iavcy вимагають єдиного входу та сумісні з кількома пристроями, включаючи Linux, Chrome, Android, Mac та iOS. Захистіть свої хмарні та власні ресурси, захистіть свої хмарні середовища, базу даних компанії та проміжні сервери за допомогою бізнес-VPN.

Івасі забезпечує потужне адміністрування користувачів з єдиного порталу для керування та налаштування корпоративних ліцензій VPN.

Надайте своїм співробітникам доступ до захищеної мережі Wi-Fi, щоб зменшити загрози в Інтернеті, щоб вони могли бути невидимими під час використання публічної мережі Wi-Fi. Для захисту ваших цінних даних він використовує 256-бітове шифрування військового стандарту, щоб ніхто не міг підглядати.

Подолайте геообмеження, щоб поширити свій бізнес по всьому світу за допомогою приватних VPN. Ivacy суворо дотримується політики заборони реєстрації, коли не відстежує онлайн-діяльність своїх користувачів і забезпечує їм повну конфіденційність.

VyprVPN

Отримайте покращену безпеку, конфіденційність і свободу веб-перегляду з VyprVPN щоразу, коли ви надсилаєте електронні листи, обмінюєтеся файлами, отримуєте доступ до онлайн-ресурсів і берете участь в офісних чатах. Неважливо, чи ви знаходитесь у своєму офісі, поза офісом чи подорожуєте; його корпоративний VPN захистить ваші дані.

Отримуйте доступ до основних бізнес-інструментів онлайн з будь-якої точки світу, використовуючи вільні від обмежень VPN VyprVPN. Використання мережі Wi-Fi більше не лякає, якщо поруч з вами захищена VPN, навіть ваші оператори мережі не можуть переглядати ваші дані веб-перегляду.

Отримуйте доступ до інструментів, корисних для вашого бізнесу, таких як Google Apps, послуги VOIP тощо, навіть якщо ви проживаєте в обмежених місцях, як-от Китай. Розгортання та запуск не займає багато часу, тож ви можете розпочати за лічені хвилини. VyprVPN пропонує прості та корисні програми, які можна використовувати на багатьох пристроях і платформах. Його команди дослідників і розробників розробили свої VPN, щоб забезпечити надзвичайно високу продуктивність без шкоди для безпеки.

  Як встановити VPN на роутер [All Major Brands]

VyprVPN володіє та керує 100% своїх серверів, мережі, апаратного забезпечення та DNS без участі третіх сторін, щоб забезпечити оптимальну конфіденційність, безпеку та доступність. Підключайтеся та використовуйте його сервери в будь-який час за допомогою необмеженого широкосмугового зв’язку без будь-яких обмежень чи додаткової плати.

Насолоджуйтесь додатковим рівнем безпеки з брандмауером NAT для вашого VPN-з’єднання, щоб блокувати небажаний трафік. Він пропонує протокол VPN – Chameleon, який бореться з цензурою, щоб надати вам відкритий і безкоштовний Інтернет. Він також пропонує захист DNS – VpyrDNS для захисту вашої мережі від інтернет-загроз і ніколи не реєструє запити DNS.

Вони отримали сервери в 70+ місцях по всьому світу з 200 000+ IP-адресами. Він також пропонує 30-денну гарантію повернення грошей.

TunnelBear

Розширте можливості своїх команд завдяки безпеці високого рівня TunnelBear Пропозиції. Він може виявити та повідомити про підключення будь-кого з членів вашої команди до менш захищеної чи шкідливої ​​мережі, перш ніж це спричинить проблеми.

Завдяки надійному 256-бітному шифруванню AES забезпечує безпеку вашої мережі. Безпроблемний доступ до VPN з Mac, iOS, Android і Windows. Керуйте своєю командою як професіонал за допомогою консолі адміністратора, де ви також можете переглядати рахунки-фактури та редагувати платіжні дані.

Щороку TunnelBear проходить комплексні перевірки безпеки, які проводять незалежні та неупереджені охоронні фірми. Ви також можете прочитати їхній останній аудит разом із стандартами шифрування на їх веб-сайті.

Вони мають політику заборони журналювання; отже, усі ваші дані веб-перегляду залишаються конфіденційними. Його пильний режим блокує незахищений трафік, якщо ваша мережа порушується.

Ви можете скористатися Найближчим тунелем, щоб знайти країну, з якою хочете встановити зв’язок. TunnelBear має мережу високопродуктивних серверів, розташованих у понад 20 країнах для розвитку вашого бізнесу. Провайдер VPN пропонує GhostBear боротися з блокуванням VPN, щоб ви могли отримати доступ до Інтернету з будь-якої точки світу.

Хвостова луска

Хвостова луска це однорангова служба VPN, спрямована на радикальне спрощення приватних з’єднань.

Це знімає біль, пов’язану з налаштуванням брандмауерів або налаштуванням переадресації портів. Це забезпечує зашифровані з’єднання в приватній мережі без централізованих серверів, на відміну від звичайних VPN.

Ви також можете інтегрувати Tailscale з існуючими платформами автентифікації користувачів. Кожен пристрій у мережі отримує статичну IP-адресу незалежно від локальної мережі. Tailscale також підтримує з’єднання з контрольованим доступом із видимою діяльністю журналювання на інформаційній панелі та API журналювання.

Він створений на основі протоколу WireGuard VPN і підтримує автоматичну ротацію ключів для надійної безпеки.

Нарешті, наявні клієнти хвалять його за безкоштовний план назавжди, неймовірно просту конфігурацію та масштабованість.

Висновок

Швидке зростання кіберзлочинності став одним із найскладніших аспектів сучасного бізнесу. У той час як великі підприємства мають глибокі кошти для захисту своїх даних, малому та середньому бізнесу все ще важко це зробити.

Крім того, ви можете розглянути можливість самостійного програмного забезпечення VPN, яке буде трохи дешевшим.

Але не хвилюйтеся; Використовуйте вищезазначені VPN для приватного бізнесу, щоб зберегти ваші онлайн-дані в безпеці та конфіденційності, одночасно пом’якшуючи онлайн-загрози, щоб ви могли зосередитися лише на розвитку свого бізнесу та знаходити душевний спокій. Ви також можете дослідити антивірус для бізнесу.