7 надійних хостингів WordPress для агентств

Categories:

Оптимальна продуктивність, час безвідмовної роботи та підтримка є трьома ключовими передумовами з багатьох, які має забезпечувати служба хостингу WordPress, незалежно від того, чи ви розміщуєте сайт своїх клієнтів, чи ваш.

Як агентство, ваші обов’язки зростають, оскільки вам потрібно керувати декількома клієнтськими сайтами, оптимізувати продуктивність сайтів, розумно призначати та контролювати дозволи та безперебійно оптимізувати свій робочий процес.

Через усі ці вимоги вам потрібно вибрати надійну службу хостингу WordPress. Він надасть важливі функції, які допоможуть вам спростити керування кількома сайтами без шкоди для продуктивності та безпеки.

Ці функції можуть включати легку передачу права власності, деталізований контроль доступу, зручний інтерфейс користувача, міграцію веб-сайтів, оновлення та резервне копіювання, CDN і SSL, вибір центрів обробки даних, 24/7 технічні та багато іншого з гнучкою платіжною структурою.

Усі ці можливості допоможуть вам надавати високоякісні послуги своїм клієнтам, завоювати їх довіру та розвивати свій бізнес.

Ви також можете задатися питанням, чому WordPress і що це означає для агентств, які обирають хостинг WordPress.

Причина в тому, що ця платформа з відкритим кодом пропонує спрощений процес створення веб-сайтів, і навіть новачки можуть керувати ним без допомоги розробника. Він також має понад 50 тисяч плагінів для різних цілей, включаючи дизайн, SEO, безпеку, продуктивність і багато іншого.

WordPress пропонує широкий вибір тем і шаблонів, а також інші привабливі можливості для легкого проектування, керування та запуску сайтів; не дивно, чому понад 41% усіх веб-сайтів в Інтернеті використовують WordPress.

Отже, коли ви шукаєте послуги хостингу WordPress в Інтернеті, ви отримаєте безліч варіантів, кожен з яких пропонує виняткові функції, інструменти та інші можливості. Але, зрештою, стає незрозумілим, що спрацює для вас.

Це підводить вас до питання: який найкращий хостинг WordPress для агентств?

Ось чому я склав цей список найнадійніших хостингів WordPress, від яких агентства можуть отримати максимальну користь.

Отже, давайте перевіримо ці послуги хостингу WordPress, щоб вирішити, яка може працювати найкраще для вас.

Кінста

Партнерська програма агентства від Кінста дозволяє агентствам легко створювати, запускати та керувати сайтами клієнтів. Він розроблений спеціально для креативних і веб-агенцій, які займаються керуванням хостингом WordPress для сайтів клієнтів.

Kinsta подбає про міграцію веб-сайту, незалежно від його складності, якщо ваш сайт розміщено в іншому місці. Від портфоліо сайтів до великих магазинів електронної комерції вони можуть працювати з усіма типами сайтів і ідеально переносити їх на Kinsta без простоїв.

Як партнер Kinsta, скористайтеся БЕЗКОШТОВНИМ хостингом для свого сайту за планом Pro та досягніть такої ж безпеки та продуктивності, як і інші клієнти Kinsta, разом із 5-зірковою командою підтримки клієнтів. Швидко додайте свій логотип за допомогою плагіна очищення кешу з білою міткою, який вони надають для кращого брендування та видимості.

Використовуючи їх інструмент для перенесення веб-сайтів, маркування веб-сайтів і перейменування сайтів, ви можете акуратно впорядкувати всі сайти або виконати швидку передачу прав власності за лічені хвилини. Крім того, партнерська програма надає вам доступ до інструментів бета-версії, які ви можете протестувати та надати відгук Kinsta, щоб вони могли пропонувати кращі послуги агентствам.

Вони пропонують надійну інформаційну панель MyKinsta, оснащену кількома корисними інструментами для керування сайтами, увімкнення WP_DEBUG, пошуку й заміни тощо. Kinsta APM також включено в MyKinsta – ефективний інструмент моніторингу продуктивності програми, який допомагає налагодити повільні веб-сайти WordPress.

Крім того, вони пропонують DevKinsta — потужний, але простий інструмент локальної розробки для агентств і розробників. Ви також отримуєте підтримку SSL і повний стек хостингу для запуску веб-сайтів WordPress кількома кліками. Інші функції включають швидке кешування на рівні сервера, платформу автоматичного масштабування, побудовану на Google Cloud Platform для обробки великого трафіку.

  Як використовувати конфіденційний режим у Gmail

Крім того, ви отримуєте регулярне сканування зловмисного програмного забезпечення, брандмауер Cloudflare, захист від DDoS, автоматичне щоденне резервне копіювання, самовідновлювальний PHP, оптимізацію бази даних щотижня, моніторинг безвідмовної роботи кожні 2 хвилини, багатомовну підтримку тощо.

Плани хостингу Kinsta WordPress для агентств починаються від 340 доларів США на місяць за 20 установок WordPress, 50 ГБ пам’яті, 400 тисяч відвідувань, а також безкоштовні SSL і CDN.

Двигун WP

Прискоріть свій бізнес за допомогою Двигун WP Послуга хостингу WordPress і створіть неймовірний цифровий досвід для своїх клієнтів. Це допомагає вам створювати чудові веб-сайти та швидко запускати їх із покращеним SEO, конверсіями та низькими показниками відмов.

Удосконалена та спрощена платформа WP Engine зменшує технологічні перешкоди та процеси, тож ви можете отримувати більше прибутку, створюючи більше проектів і відкриваючи нові джерела доходу. Крім того, це дозволяє втілити ваші ідеї в реальність за допомогою цінних інструментів і функцій, таких як Dev, SSH Gateway, Stage, SFTP, Git і Prod Environments.

Окрім цього, вони пропонують оцінку готовності до запуску та технічну підготовку, щоб ви могли почати без плутанини чи проблем. Крім того, WP Engine забезпечує правильне налаштування веб-хостингу за допомогою виявлення загроз у реальному часі, безкоштовних сертифікатів SSL від Let’s Encrypt, глобального CDN, EverCache (їхньої власної технології кешування) та оновлень WordPress.

Вони співпрацюють із Google Cloud Platform і Amazon Web Services, щоб надати вам рішення корпоративного рівня, надаючи блискавичні, безпечні, масштабовані та високодоступні послуги. Крім того, вони піклуються про оптимізацію GCP і AWS для WordPress, що економить ваш час.

WP Engine також має партнерську програму для підтримки ваших організаційних цілей, пропонуючи вдосконалені інструменти розробника, провідних рефералів і можливості спільного маркетингу.

SiteGround

SiteGround це, безсумнівно, одна з найкращих платформ веб-хостингу, навіть для агентств, які рекомендує сам WordPress. Він дозволяє легко розробляти, керувати та запускати кілька веб-сайтів завдяки своїм фантастичним інструментам і функціям.

Скористайтеся їхнім автоматизованим майстром налаштування веб-сайту та створіть абсолютно новий сайт за лічені хвилини за допомогою пакета хостингу. Далі ви можете керувати всім за допомогою єдиної, легкої у користуванні інформаційної панелі та швидкого доступу до інструментів сайту для кожного веб-сайту та параметрів видалення або призупинення сайтів.

Коли веб-сайт буде готовий, ви зможете швидко надати його своїм клієнтам і передати право власності кількома простими кліками. Ви також можете порекомендувати своїм клієнтам найкращий план веб-хостингу з додатковими послугами для нового сайту та допомогти їм у подальших кроках. Крім того, ви можете залишитися співавтором сайту.

У їхніх планах Cloud і Go Geek можна зареєструвати клієнтів як користувачів у вашому обліковому записі хостингу, надаючи їм білий доступ до інструментів сайту. Як наслідок, вони ніде не побачать назви чи логотипу SiteGround під час доступу до Інструментів сайту свого сайту. Говорячи про інструменти сайту, вони інтуїтивно зрозумілі та потужні, щоб забезпечити повний контроль над кожним сайтом, яким ви володієте або керуєте.

Ви можете легко завантажувати файли на сайти за допомогою файлового менеджера, інструмента проміжної обробки та FTP-менеджера, створеного для WordPress. Швидко оновлюйте код, швидше розробляйте та краще керуйте своїм середовищем за допомогою таких інструментів, як постановка WordPress, елементи керування версіями PHP, WP-CLI, менеджер MySQL, інтеграція Git, SSH тощо.

Насолоджуйтесь безкоштовними CDN і SSL, автоматичними оновленнями, кешуванням WordPress, блокувальником IP та іншими корисними інструментами для підвищення швидкості та безпеки сайту. Ви також отримуєте плагін WordPress Starter Plugin для створення повнофункціонального веб-сайту, розробленого професійно, із такими основними функціями, як контактні форми, портфоліо чи онлайн-магазини.

  Що таке «процес простою системи» і чому він використовує так багато ЦП?

SiteGround пропонує плагін Migrator БЕЗКОШТОВНО, тож ви можете переносити будь-яку кількість сайтів без зміни конфігурації та перешкод. Крім того, використовуйте їхній плагін SG Optimizer, який допомагає оптимізувати вашу програму та полегшує динамічне кешування. Ви також можете використовувати відкладене завантаження зображень, мініфікацію HTML і CSS тощо для кращої продуктивності сайту.

Маховик

Розширюйте та досягайте успіху, створюючи більше якісних сайтів, які подобаються вашим клієнтам, за допомогою послуги веб-хостингу Маховик. Ви можете додати більше джерел доходу та реорганізувати свою команду за допомогою спрощеної інформаційної панелі та інших цінних інструментів.

Управління хостингом WordPress, співпраця з колегами та виставлення рахунків клієнтам стали легкою прогулянкою з Flywheel. Ви також можете легко співпрацювати із зацікавленими сторонами за межами вашої агенції, такими як клієнти, позаштатні розробники, тестувальники тощо, додавши їх як співавторів із доступом до керування сайтом, оновлення бази даних і редагування файлів.

Не турбуйтеся про те, щоб поділитися з ними важливою інформацією, оскільки вони отримають окремі особисті дані для входу, які працюватимуть із SFTP та інформаційною панеллю Flywheel. Крім того, члени вашої команди всередині організації також можуть створювати нові веб-сайти, вимагати виставлення рахунків і вводити зміни на етапі виробництва.

Отримуйте журнали активності в реальному часі, щоб дізнаватися, хто що робить у вашій команді, і розробляти кращі стратегії. Крім того, ви можете прискорити створення веб-сайтів за допомогою шаблонів плагінів і тем, якими ви любите користуватися. Таким чином, вам не потрібно встановлювати все по одному, що значно скорочує час розробки.

Використовуйте їх проміжне середовище, щоб легко оновлювати веб-сайт у середовищі ізольованого програмного середовища. Це допоможе вам одним клацанням перенести зміни безпосередньо на етап виробництва. Команда підтримки Flywheel також чудова, і ви також можете звернутися за допомогою до їх детальної документації.

Деякі з їхніх вражаючих функцій включають надзвичайно швидке завантаження без конфігурації, безліч варіантів центрів обробки даних по всьому світу, оптимізовані сервери WordPress і CDN для додаткової швидкості. Крім того, ви отримуєте такі функції безпеки, як безкоштовні сертифікати SSL, щоденне нічне резервне копіювання, швидкий доступ SFTP і безкоштовне очищення сайту для запобігання злому.

Спробуйте Маховик сьогодні.

Cloudways

Надайте всім своїм клієнтам надзвичайний досвід роботи на сайті, використовуючи орієнтований на ефективність веб-хостинг для агентств Cloudways що допомагає вам і вашим клієнтам розвиватися. Вони обслуговують агентства протягом останніх десяти років і розмістили понад 600 тисяч сайтів WordPress із понад 120 тисячами активних серверів і 72 ядра NPS.

Ви можете створювати робочі процеси та додавати учасників для ефективної співпраці та керування проектами. Виберіть із п’яти найкращих хмарних постачальників IaaS, таких як Digital Ocean, Google Cloud, AWS, Linode та Vultr, щоб запустити сайт і обрати будь-яку кількість серверів.

Ви можете запускати різні сайти, від складних багаторівневих веб-програм до простих веб-сайтів за допомогою WordPress, PHP, Magento чи інших. Їхня інтуїтивно зрозуміла платформа допоможе вам одним клацанням миші швидко керувати критично важливими сайтами та розгортати їх.

Крім того, ви отримуєте попередньо налаштовані складні технології кешування, щоб запропонувати надзвичайну роботу сайту. Cloudways пропонує корисні функції, які спрощують процеси вашого агентства. Він включає розміщення сайту в один клік для оновлення без переривання робочих сайтів, встановлення та керування необмеженою кількістю сайтів на виділеному хмарному сервері.

Ви можете зробити окремі копії своїх сайтів або клонувати весь сервер одним клацанням миші. Крім того, вони пропонують оптимізований і масштабований веб-хостинг із функціями підвищення продуктивності, такими як розширені кеші та CloudwaysCDN, для підтримки всіх магазинів WooCommerce і сайтів WordPress.

  Як скасувати підписку на Xbox Game Pass

Cloudways також пропонує БЕЗКОШТОВНІ послуги міграції веб-сайтів, щоб позбавити вас від труднощів міграції. Їх ціна починається від 10 доларів США на місяць за 1 ГБ оперативної пам’яті, 1 ЦП, 1 ТБ пропускної здатності та 25 ГБ пам’яті.

Пресований

Забезпечте веб-сайти своїх клієнтів надійною, масштабованою та безпечною послугою веб-хостингу Пресований. Вони пропонують керований хостинг WordPress для агентств із повним набором цінних інструментів, високопродуктивних технологій і підтримки.

Pressable підходить для агентств будь-якого розміру, оскільки вони пропонують доступні та багатофункціональні пакети, що дозволяє агентствам заробляти більше з меншою роботою, керуючи кількома сайтами. Ця проста у використанні платформа також піклується про основні оновлення WordPress, щоб ви могли витрачати більше часу на створення сайтів і обслуговування клієнтів.

Вони допомагають захистити сайти від атак грубої сили, зловмисного програмного забезпечення та інших загроз безпеці. Крім того, Pressable пропонує Jetpack Security БЕЗКОШТОВНО з автоматичним щоденним резервним копіюванням, керуванням плагінами та виправленням безпеки одним клацанням миші.

Ті самі творці WordPress і WooCommerce розробили pressable; отже, він може забезпечити оптимальну надійність і швидкість сайту. Крім того, їх надійна мережа має всесвітні центри обробки даних разом із глобальною CDN, щоб обслуговувати ваших клієнтів незалежно від того, де вони живуть.

Ви отримуєте безкоштовну міграцію будь-якої кількості сайтів з легкістю. А якщо ви хочете зробити все самостійно, ви можете скористатися їхнім автоматизованим плагіном WordPress Migrator простими клацаннями. Або ви також можете звернутися до них за допомогою з необмеженим безкоштовним переміщенням сайтів у білих рукавичках.

Pressable гарантує 99,99% безвідмовної роботи без планового технічного обслуговування. Крім того, вони зараховуватимуть 5% вашої щомісячної плати у ваш зареєстрований обліковий запис за кожні 30 хвилин простою та максимум 100% щомісячної комісії, якщо сервер(и) постраждали.

Ціни на Pressable починаються від 31,50 доларів США на місяць із 30-денною гарантією повернення грошей.

Президія

Агентства по всьому світу можуть вибирати Президія шукати преміальний, доступний і керований веб-хостинг WordPress. Вони ніколи не дозволяють вам хвилюватися про простої сайту, оскільки вони постійно контролюють свої сервери.

Продовжуйте завойовувати довіру клієнтів завдяки оптимальним функціям безпеки, які захищають ваші сайти від кібератак. Вони також мають стабільну та розвинену інфраструктуру для обробки раптових стрибків трафіку. Крім того, інформаційна панель Pressidium прекрасна і забезпечує повний контроль над вашими сайтами, наприклад керування дозволами команди, керування базами даних тощо, не вимагаючи диплому ІТ.

Дозвольте їм обробляти конфігурації резервного копіювання, налаштування сервера та вирішувати проблеми з хостингом, щоб ви могли мирно створювати веб-сайти та швидко запускати їх. Вони пропонують щоденне автоматичне резервне копіювання, щоб підвищити безпеку даних, і ви також можете робити знімки сайту та повертатися, якщо щось піде не так.

Використовуйте їхню функцію розміщення сайту, щоб створити копію сайту та внести зміни в дизайн, не впливаючи на активний сайт. Після завершення розробки дизайну ви зможете швидко його розгорнути. Вони також оновлюють ваш WordPress, застосовують патчі безпеки та перевіряють наявність вразливих плагінів, щоб забезпечити кращий захист.

Тарифні плани Pressidium починаються від 42 доларів на місяць за 3 сайти, 30 тисяч відвідувань, необмежену пропускну здатність і 10 ГБ пам’яті.

Висновок

Якщо ви шукаєте службу хостингу WordPress для агентств, доступно багато варіантів. І щоб вибрати найкраще для ваших потреб, вам потрібно знайти правильне рішення. Це має допомогти вам надавати високоефективні веб-сайти клієнтам, полегшити вашу роботу завдяки комплексному управлінню сайтом, дозволити вам зберегти повний контроль і надати гарну можливість заробітку.

Отже, виберіть той, який може збалансувати ці аспекти хостингу WordPress і все одно відповідає вашому бюджету.