7 надійних рішень Weather API для ваших розумних продуктів

Categories:

Чи плануєте ви створити програму, пов’язану з погодою? Ці API можуть зробити роботу за вас.

Інформація про погоду завжди була важливою частиною нашого життя, і ми не можемо перестати перевіряти її, особливо під час поїздок на роботу. Від дощу, туману та снігу до урагану, торнадо та циклону погода може бути непередбачуваною.

Ось чому такі люди, як ми з вами, звертаються до програм із інформацією про погоду, які заздалегідь інформують нас про прогноз погоди на день. Такі компанії, як Google і Yahoo, чудово надають таку інформацію, і це ще одна причина їхнього успіху.

Якщо у вас немає програми або продукту для отримання інформації про погоду, ви втрачаєте неймовірний елемент. І зараз чудовий час, щоб отримати один, використовуючи рішення, згадані в цій статті.

Давайте спочатку дізнаємося, як API погоди може допомогти вам створювати пов’язані з погодою продукти та мобільні програми.

Переваги використання погодних API для створення продуктів

Використання API погоди має багато переваг і переваг у порівнянні зі створенням вашої програми погоди. Деякі з них висвітлені нижче:

Скорочує ваші зусилля вдвічі

Замість того, щоб витрачати години на створення програми з нуля, використання погодних API може значно зменшити кількість зусиль. За допомогою рішень, згаданих у цій статті, ви отримуєте доступ до великих баз даних погоди та історичної інформації, які можна легко включити у вашу програму.

Економічно ефективним

Ми всі знаємо, які інвестиції йдуть у створення чогось із нуля. Це може бути величезним і важким для будь-якого бізнесу. З іншого боку, використання погодних API може бути надзвичайно бюджетним.

Автоматичні оновлення

Коли ви використовуєте API погоди, ваша програма автоматично отримує оновлення щодо останнього прогнозу погоди та іншої інформації без необхідності її розробки.

  Управління запасами у вас під рукою з Sortly

Weatherstack

Маючи статистику погоди в реальному часі та історичні дані, Weatherstack це фантастичний API погоди, якому довіряють понад 75 000 брендів у всьому світі, включаючи Microsoft, Schneider Electric і Warner Bros. Їх API наповнений інформацією про погоду від багаторічної історії до поточного прогнозу погоди.

Деякі з відомих функцій цього API включають:

 • Легка перевірка мільйонів даних про місцезнаходження
 • Надшвидка швидкість безвідмовної роботи, яка досягає майже 100 відсотків
 • Точна та достовірна інформація
 • Можливість обробляти понад мільярд запитів за день
 • І багато іншого!

Цей API має 100% безкоштовний план для початку, але ви завжди можете вибрати один із їхніх платних планів, починаючи від 9,99 доларів США на місяць. Це дуже просто інтегрувати це у вашу програму. Що вам потрібно зробити, це отримати доступ до кінцевої точки API та налаштувати дані для відображення інформації про погоду у всьому світі.

Він підтримує всі основні мови програмування, включаючи PHP, Python, JQuery тощо.

Темне небо

Темне небо це надзвичайно зручний API погоди для розробників, створений для такої інформації, як:

 • Поточний прогноз і умови
 • Історичні дані
 • Серйозні попередження про погоду

Він підтримує передачу даних по всьому світу, і ви отримуєте інформацію щохвилини, усуваючи непотрібний час очікування. Цей API має просту документацію, яку можна чітко дотримуватися для безпроблемної інтеграції. Він підтримує всі основні мови програмування + різні розмовні мови, такі як англійська, арабська, французька тощо.

Dark Sky безкоштовний до 1000 дзвінків на день. Після цього дзвінок коштуватиме лише 0,0001 дол. США, і ви зможете платити по ходу. Існує також план Enterprise із розширеними функціями, щодо якого ви можете зв’язатися з ними та запитати про нього.

OpenWeather

Мабуть, один із найпопулярніших, OpenWeather API чудово підходить для даних про погоду, таких як прогнози, поточні умови, історія, попередження про погоду та багато іншого. Вони також мають минулі та поточні дані про забруднення повітря, як-от чадний газ, діоксид сірки, діоксид азоту та озон.

  Як безпечно купувати фотообладнання в Інтернеті

Щоб інтегрувати цей погодний API, все, що вам потрібно зробити, це зареєструватися на їх веб-сайті та отримати свій ключ API електронною поштою. Через кілька годин ключ буде активовано та готовий до використання у ваших програмах. Однак потрібно пам’ятати, що запити без ключа API не обробляються. Обов’язково використовуйте свій ключ API під час кожного виклику API.

У них є абсолютно безкоштовний план для початку, але ви можете будь-коли оновити план, починаючи з 40 доларів США на місяць, якщо хочете отримати доступ до додаткових функцій.

AccuWeather

AccuWeather це ще один чудовий варіант для API погоди, які мають точні хвилинні та погодинні прогнози щодо будь-якого місця на Землі. У них є набір із 9 API, якими ви можете скористатися, наприклад:

 • Поточні оновлення погоди
 • Прогноз
 • Оповіщення

Дані AccuWeather можуть бути представлені більш ніж 40 мовами та діалектами. Він поставляється з безкоштовною пробною версією 50 дзвінків на день і лише одним ключем/розробником. Після цього ви можете вибрати будь-який із їхніх платних планів, починаючи з 25 доларів США на місяць. Безкоштовної пробної версії достатньо, щоб перевірити інтеграцію та продуктивність як зразок.

Weatherbit

З Weatherbit API, ви отримуєте доступ до маси захоплюючих функцій, таких як:

 • Поточні та історичні дані про погоду
 • Надшвидкий час відгуку
 • Точність прогнозу машинного навчання
 • Час безвідмовної роботи до 99,9%.
 • Збір даних з різних джерел, включаючи станції

Він підтримує понад 30 мов і поставляється з безкоштовним та платним планами від 35 доларів США на місяць. Однак безкоштовний не можна використовувати в комерційних цілях.

Ви можете миттєво отримати доступ до свого ключа API на інформаційній панелі під час реєстрації облікового запису. Залежно від того, який план ви вибрали, функції діятимуть відповідно до цього, але ви можете будь-коли оновити його.

  Зупиніть автоматичне відтворення анімованих GIF-файлів у вашому браузері

метеоматика

метеоматика надає глобальні дані про погоду з історії 1979 року до самого поточного разом із прогнозом. Все це з точністю!

Це «платформа як послуга», яка дозволяє компаніям швидко розгортати API у своїх програмах без будь-яких турбот, вся заслуга їхніх конекторів і 100-відсотковий час безвідмовної роботи. Ви можете отримати миттєвий доступ до їх API за допомогою безкоштовної пробної версії, яка дозволяє виконувати до 500 запитів на день. У них також є план Enterprise, який має багато інших функцій, і його варто перевірити.

ТУТ

Відповідно до Звіт яйцеклітини, ТУТ займає найвищий рейтинг, коли йдеться про платформи розташування. Слава їхнім чудовим загальним функціям, зокрема API погоди, який дає вам доступ до:

 • Прогнозні звіти
 • Поточні погодні умови
 • Сповіщення про погану погоду
 • Важлива інформація про обертання сонця та місяця
 • Понад 90 мов, включаючи тайську, арабську та російську

Ви можете отримати доступ до API, підписавшись на їхній безкоштовний або платний план від 449 доларів США на місяць. Це трохи дорожче, але включає набір API визначення місцезнаходження, який виправдовує це. З іншого боку, йому довіряють такі бренди, як Samsung, Intel, Bing Maps, AWS та багато інших.

Висновок

Було багато інших доступних API погоди, які я міг би включити в цей список. Проте я намагався зосередитися лише на найкращих. Наведений вище список погодних API — це все, з чого вам потрібно вибрати.