7 мобільних інструментів CRM, які допоможуть вашому бізнесу в дорозі

Categories:

Мобільні CRM полегшують легкий доступ до бізнес-ресурсів вашим відділам продажів, маркетингу та обслуговування клієнтів для взаємодії з клієнтами в реальному часі.

Підприємствам потрібно ефективно працювати з людьми. Інструмент управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM) сприяє ефективній та плавній взаємодії клієнтів і представників бізнесу.

Майже будь-які цифрові та офлайн-організації використовують певні CRM для запису взаємодії, ініціювання ділових розмов або надання послуг у цифровому вигляді.

Однак із широким розвитком мобільних пристроїв CRM більше не можуть залишатися на офісних робочих станціях. Сьогодні команди фронт-офісів і бек-офісів повинні мати доступ до мобільного інструменту CRM, який безперебійно працює на будь-якому мобільному комп’ютері.

Читайте далі, щоб дослідити деякі з найкращих мобільних програм CRM, які допоможуть вам налагодити відносини з клієнтами.

Що таке мобільний інструмент CRM?

Мобільний інструмент CRM, як випливає з назви, працює на смартфонах і планшетах, які працюють на операційних системах iOS і Android. Крім того, ці мобільні CRM часто постачаються з більшим інструментом CRM, який можна встановити на ноутбуках, настільних комп’ютерах або отримати доступ в Інтернеті.

Так само, як версії для настільних комп’ютерів і веб-версії, інструменти CRM для мобільних пристроїв пропонують опції для роботи в режимі офлайн і онлайн.

Коли ви перебуваєте поза зоною дії Інтернету, програма зберігатиме дані у внутрішній пам’яті пристрою. Щойно ваш мобільний телефон або планшет отримає доступ до Інтернету, інструмент завантажить дані на віддалений або хмарний сервер, щоб усі дані залишалися актуальними.

Чому мобільний інструмент CRM важливий для бізнесу?

Основне значення мобільного CRM-додатка полягає в тому, щоб пом’якшити розрив між інформаційними та бізнес-командами.

До появи мобільних додатків для керування взаємовідносинами з клієнтами керівники компаній, що працюють на передовій лінії, мали запитувати маркетингові та торговельні матеріали, пропозиції, контракти та інші документи в команди бек-офісу.

Коли бек-офіс упорядковує документи, агенти на передовій лінії повинні відвідати будь-який регіональний або зареєстрований офіс компанії, щоб отримати ці документи. Потім виїзні працівники знову відвідували клієнтів.

Цього проміжку часу достатньо, щоб вплинути на ваші переговори з клієнтом, оскільки ваш конкурент може зв’язатися з клієнтом і закрити угоду.

Завдяки великій кількості мобільних інструментів CRM ваші співробітники на місцях можуть ділитися брошурами про продукти, технічними документами, кресленнями, каркасами, дизайнами, планами ціноутворення та контрактами під час першої взаємодії з клієнтом.

Це значно скорочує час, необхідний вашому бізнесу, щоб перетворити потенційного клієнта на клієнта. Крім того, в особливих ситуаціях польові агенти можуть надсилати запити на схвалення знижок і рекламних акцій безпосередньо менеджерам з маркетингу або доходів.

Як тільки відповідальний супервайзер або менеджер схвалює угоду, агент може зробити пропозицію, щоб допомогти їм завоювати клієнта.

Інші помітні переваги, якими ваш бізнес, керівництво, співробітники та клієнти користуються завдяки мобільному інструменту CRM:

  • У бізнесі, що надає цифрові послуги, технічні спеціалісти використовують CRM для надання та скасування послуг клієнту. Надання мобільної CRM технічним працівникам на місцях дозволить їм швидко вирішувати запити клієнтів під час першого візиту.
  • Якщо ваша організація дозволяє агентам із обслуговування клієнтів віддалено працювати, вони можуть використовувати надані компанією мобільні пристрої або мобільні пристрої BYOD для підтримки клієнтів із віддалених офісів і домашніх офісів.
  • Мобільна CRM зменшує потребу у фізичній документації, яка виконується агентами або готується бек-офісом для співробітників на місцях.
  • Така CRM також допомагає польовим агентам заощаджувати час і гроші, скорочуючи часті поїздки до домашнього офісу або зареєстрованого офісу для отримання документів і авторизації клієнтів.
  • Супервайзерам з обслуговування клієнтів більше не потрібно сидіти за робочим столом. Вони можуть стати більш спритними та ефективно допомагати своїм товаришам по команді за допомогою мобільного додатка CRM, встановленого на їхніх планшетах.
  Як вийти з редактора Vi або Vim

Тепер давайте розберемося, як вибрати правильний мобільний інструмент CRM для вашого бізнесу.

Як вибрати правильний мобільний інструмент CRM для вашого бізнесу

Купуючи мобільний інструмент CRM для вашої організації, зверніть увагу на такі функції:

#1. Поставляється з настільною або веб-версією

Розумно вибрати CRM для вашої компанії, яка пропонує безкоштовну версію для мобільних пристроїв.

#2. Інтегрується зі сторонніми CRM

Якщо ви вже придбали настільну CRM кілька років тому і зараз шукаєте програму CRM для мобільних пристроїв, виберіть ту, яка також синхронізуватиметься з наявним програмним забезпеченням CRM.

#3. Інтегрується з бізнес-додатками

Мобільний додаток для керування взаємовідносинами з клієнтами має мати можливість спілкуватися з іншими бізнес-додатками, такими як Google Workspace, Microsoft 365, Office 365, Trello, Asana, Jira, Notion тощо.

#4. Поставляється з керуванням проектами, завданнями та контактами

Виберіть програму, яка надає такі функції в мобільній програмі:

  • Уміння створювати та керувати завданнями
  • Дозволяє створювати та запускати проекти
  • Це дає вам можливість створювати детальні списки контактів
  • Інтегрується з робочим календарем

#5. Доступність в автономному режимі

Програма має працювати в автономному режимі та зберігати дані локально на пристрої. Коли ви виходите в Інтернет, інструмент повинен завантажувати дані на головний сервер компанії.

#6. Безпека даних

Інструмент повинен поставлятися з протоколами шифрування цифрових даних і автентифікації для постійного захисту бізнес-даних.

Не повинно бути жодної папки Android, де співробітники чи інші особи можуть отримати доступ до бізнес-файлів. Усі дані CRM мають бути зашифровані на локальному пристрої.

Давайте розглянемо найкращі мобільні інструменти CRM.

monday.com

monday.com — це популярна платформа CRM, до якої можна отримати доступ через мобільні програми. Його гнучку CRM можна легко налаштувати та використовувати будь-хто. Компанії можуть використовувати це для керування розвідкою, маркетингом, клієнтськими проектами, продажами тощо.

Відповідно до ваших потреб щодо відстеження та керування завданнями, ви можете налаштувати його, щоб розпочати миттєво. Оскільки ця програма дозволяє вам носити свій офіс куди завгодно, ви можете контролювати перебіг угод і швидко реагувати.

Ви також можете автоматизувати робочий процес, щоб пропускати повторювані завдання, налаштовуючи нагадування та сповіщення. Іншою ключовою особливістю цієї мобільної CRM є інтуїтивно зрозуміла інформаційна панель, яка допомагає візуалізувати процес продажів.

Ви можете позбутися клопоту перемикання між різними інструментами, інтегрувавши monday.com з інструментами, які ви використовуєте. Таким чином, усі ваші дані будуть синхронізовані в центральному концентраторі.

У CRM є набір шаблонів для контактів, простої CRM, CRM для продажів, розширеної CRM тощо. Використовуючи ці шаблони, ви можете оптимізувати робочі процеси, автоматизувати нагадування та отримати цінну інформацію про бізнес. У цій CRM також можлива класифікація контактів за типом клієнта, контактними даними та пріоритетом.

Freshsales

Для будь-якого бізнесу володіти всіма знаннями про свої перспективи, безперечно, є благом. Freshsales Mobile CRM дозволяє їм записувати та отримувати доступ до інформації про своїх потенційних клієнтів і укладати більше угод за допомогою рішень на основі даних.

  Найкращі оптимізатори ПК для прискорення вашого повільного комп’ютера

Оскільки він дозволяє вам керувати обліковими записами, контактами та угодами на ходу, ви завжди на зв’язку зі своєю командою та клієнтами. Завдяки всім даним, доступним у цій настроюваній програмі CRM, ви можете забезпечити виняткову взаємодію з клієнтами. Це дозволяє вам робити майже все, що вам потрібно, щоб розширити можливості продуктивної команди продажів.

З Freshsales ви можете надсилати індивідуальні або масові електронні листи та здійснювати дзвінки. Оскільки він зберігає журнал викликів для кожного контакту, ви навіть можете додавати до нього примітки для контексту та запам’ятовування. Функція запису голосових нотаток дозволяє записувати інструкції для використання в майбутньому, коли введення тексту є не найзручнішим варіантом.

Ви також можете використовувати мобільний CRM-додаток Freshsales, щоб додавати завдання, зустрічі та нотатки, щоб вся ваша команда була в курсі діяльності та прогресу в угодах. Головний екран цієї програми для Android та iOS містить картки сповіщень, прострочені завдання, тижневий календар та інші ключові показники.

Використовуючи функцію реєстрації, ви можете повідомити свою команду про заплановані офлайн-зустрічі з клієнтами. Ви також можете налаштувати мову та сповіщення в цій програмі. Freshsales також пропонує офлайн-доступ для створення та доступу до контактних даних навіть за поганого підключення до мережі.

Pipedrive

Незалежно від того, чи використовує ваш відділ продажів пристрої Android чи iOS, Pipedrive є однією з найкращих CRM, які вони можуть отримати для мобільних пристроїв. Тримайте його на долоні та керуйте стосунками будь-де та будь-коли.

Він також надає вам інструкції з процесу та автоматично синхронізує комунікації (телефонні дзвінки та електронні листи), щоб позбавити вас від роботи адміністратора в кінці робочого дня.

Ця CRM відображає ваші майбутні зустрічі, дзвінки, прострочені дії та непрочитані електронні листи, щоб візуалізувати ваш день вперед. Готуючись до зустрічі, ви можете шукати статистичні дані про розкриття угод, а також графік угод і історію спілкування. Крім того, усі налаштування веб-програми безперешкодно відображатимуться тут.

Pipedrive mobile CRM інтегрується з найпопулярнішими програмами, такими як Gmail, Outlook, WhatsApp і Google Maps. Таким чином, спілкування з потенційними клієнтами та офлайн-планування зустрічей стає легшим. Він також забезпечує постійну співпрацю, охоплення та продажі, надаючи доступ до необхідної інформації.

За допомогою цієї програми команда продажів може планувати завдання та отримувати нагадування про вчасне закриття угод. Вони також можуть отримувати доступ до контактів в режимах онлайн і офлайн. Це також дозволяє визначати пріоритети завдань, своєчасно оновлювати угоди та контролювати їх виконання.

Zoho CRM

З Zoho CRM керування продажами вашого бізнесу 24/7 стає можливим. Це дає змогу відділу продажів бути на зв’язку зі своїми потенційними клієнтами, отримувати доступ і записувати важливі дані про потенційних клієнтів, відстежувати KPI та приймати обґрунтовані бізнес-рішення.

Використовуйте цю програму, щоб отримати ключову інформацію про тенденції продажів і показники. Це допоможе вам зрозуміти статус процесів продажів. Тут усі дзвінки реєструються в журналі, і ви навіть можете запланувати наступну зустріч або дзвінки.

Крім того, ви можете отримувати доступ до даних і редагувати їх навіть в автономному режимі за допомогою Zoho CRM. Щойно пристрій отримає онлайн-доступ, дані синхронізуються автоматично.

HubSpot

HubSpot CRM є популярним рішенням для підприємств будь-якого розміру. Хороша новина полягає в тому, що HubSpot також доступний на Android та iOS через мобільну програму CRM. Зробіть його своїм партнером у напружені дні, коли вам доводиться бути в русі та керувати продажами та співпрацею.

Його детальна стрічка активності дозволяє знаходити та керувати найкращими пропозиціями. Ви також можете розставити пріоритети для свого охоплення, щоб залишатися зосередженим і організованим напередодні дня. Завдяки електронному листуванню та зустрічам ви зможете укладати більше угод.

  Огляд Angry IP Scanner (2021) для мережевого сканування

Мобільний додаток HubSpot має детальний екран ідентифікатора абонента, щоб ви могли зрозуміти, хто вам телефонує. Він також підтримує живий чат з будь-якого місця — функція, яка стане в нагоді, коли ви не можете здійснити або прийняти дзвінок.

Використовуйте нову клавіатуру HubSpot, щоб надсилати ресурси та інформацію в будь-яку програму з надшвидкою швидкістю. Тут також можна писати або записувати нотатки та нагадування про зустріч. Зберігання вкладень – ще одна корисна функція цієї програми.

Крім того, ви можете використовувати його, щоб призначати завдання іншим і оновлювати хід угоди. Ця програма також допомагає вам оперативно реагувати, надсилаючи сповіщення в реальному часі про ключові події.

Відділ продажів

Зробіть свій бізнес розумним і мобільним за допомогою Salesforce mobile CRM. Користувачі Android можуть використовувати цю блискавичну програму, щоб виконувати більше завдань у дорозі. Він використовує функції штучного інтелекту, Einstein Analytics і Einstein Search, щоб допомогти вам приймати розумні рішення.

Ця програма підтримує розробку з низьким кодом, щоб швидко запропонувати налаштований мобільний досвід. Тут ви отримуєте всі спеціальні програми Salesforce під однією парасолькою та отримуєте до них доступ для плавного переходу з комп’ютера на мобільний.

Це також дозволяє створювати push-повідомлення для важливих завдань, розгортати вбудовані компоненти Lightning і налаштовувати програму відповідно до вашого бренду.

Перш за все, це дозволяє візуалізувати весь бізнес, щоб ви могли знаходити можливості, знаходити рекомендації та прогнозувати результати.

Agile CRM

Agile CRM також пропонує мобільний засіб CRM, який дозволяє носити ваш бізнес у кишені та бути в курсі в дорозі. Він має мобільні програми для Android та iOS, які дозволяють маркетологам залучати, утримувати та обслуговувати клієнтів.

Ця CRM наступного покоління є доступною та може використовуватися для автоматизації маркетингу, продажів, служби підтримки, кампаній електронною поштою, інтеграції соціальних медіа та мобільного маркетингу.

Завдання, які потребують негайної відповіді, такі як дзвінки клієнтам, відповіді на згадки в соціальних мережах, вирішення проблем клієнтів і створення нотаток після зустрічі, можна виконувати за допомогою цієї мобільної CRM.

Його інтуїтивно зрозуміла мобільна інформаційна панель дозволяє відстежувати продуктивність продажів, перевіряти коефіцієнти конверсії потенційних клієнтів і керувати угодами. Тут також є можливість змінити налаштування. Замість того, щоб керувати контактами через електронну таблицю, Agile CRM дозволяє отримати доступ до всіх контактних даних за допомогою мобільного додатка CRM.

Компанії також можуть отримати картину свого бізнес-процесу в реальному часі, відстежуючи поточний статус своїх можливих і поточних угод. Він підтримує інтеграцію з календарями Google для безперебійної двосторонньої синхронізації.

Заключні слова

Переваги мобільної CRM безмежні, починаючи від CRM на ходу до віддаленого обміну файлами та всього між ними.

Оскільки тепер ви знаєте кілька популярних мобільних CRM на ринку, вам має бути простіше спробувати той, який відповідає вимогам вашого бізнесу.

Вас також можуть зацікавити найкращі хмарні CRM-рішення.