7 зручних калькуляторів підмережі для закладок

| | 0 Comments| 10:29 AM
Categories:

Мережні інженери можуть швидко й точно розрахувати підмережі мережі за допомогою калькуляторів IP-підмереж.

Якщо ви хочете підвищити ефективність своєї мережі, вам слід розглянути підмережі. Кожна організація потребує практичного методу створення каналу зв’язку, який забезпечить безпомилкову та безперебійну пересилку пакетів.

Уже розроблено багато калькуляторів підмереж, оскільки багатьом початківцям ІТ-інженерам важко вручну призначати IP-адреси та мережі підмереж.

Ці калькулятори підмережі можуть бути дуже корисними для максимального використання IP-адрес і забезпечення правильного призначення IP-адрес.

Давайте спочатку розглянемо, що таке підмережа.

Що таке підмережа?

Великі підприємства та ті, хто хоче розвиватися стратегічно, повинні надавати пріоритет ефективній організації мережі. Для розпізнавання пристроїв, підключених до вашої інфраструктури, корисні IP-адреси. Щоб знайти певний пристрій, вам доведеться логічно розташувати IP-адреси.

Потрібні більш ефективні канали, оскільки мережі стають більш розгалуженими та складнішими для обробки навантаження. Щоб забезпечити продуктивність мережі в цій ситуації, була розроблена концепція підмереж.

Підмережі — це процес поділу мережі на кілька менших мереж. Це методологія поділу даного мережевого середовища на кілька більш компактних логічних підмереж. Частку маршрутизаторів і шлюзів, через які має проходити інтернет-активність, можна зменшити, налаштувавши підмережу.

Простими словами, підмережі зазвичай передбачають поділ вашої мережевої інфраструктури на менші частини. Концепція підмереж допомагає усунути проблеми із заторами.

Підмережі, також відомі як підмережі, можна незалежно регулювати відповідно до потреб користувача. Необхідно використовувати підмережі, щоб надати альтернативний засіб запобігання втраті IP-адреси.

Необхідність підмережі

Концепція підмереж спрямована на створення швидкої, ефективної та надійної мережевої інфраструктури. Подивіться на кілька переваг використання підмереж у мережевому середовищі.

  • Найфундаментальнішим обґрунтуванням використання концепції підмереж є те, що вона ефективно розділяє IP-адресу на менші кластери відповідно до вимог мережі.
  • Прискорює продуктивність мережі, зменшуючи перевантаження мережі.
  • Це також полегшує встановлення блоків контролю доступу через канал зв’язку, щоб запобігти витоку даних.
  Reddit Vibrant для тих, хто просто в ньому для фотографій і відео

Потрібен калькулятор підмережі

Інструмент для обчислення підмереж називається калькулятором підмереж. Цей калькулятор підмереж зазвичай створює список підмереж для наданого діапазону IP-адрес. Як наслідок, створення підмереж для мережі набагато простіше, оскільки користувачеві не потрібно буде обчислювати будь-які числові коригування вручну.

Розуміння мережевих концепцій, IP-шлюзів і підмереж може бути складним для мережевих операторів, які тільки починають працювати в галузі.

А помилка в підмережах може призвести до катастрофічних наслідків, як одразу з процедурою маршрутизації, так і згодом через дисбаланс IP-адрес. Важливо прийняти правильне рішення з першого разу.

Щоб допомогти вам у цьому, ми склали список найкращих калькуляторів IP-підмереж. Це може бути дуже корисним для максимального використання IP-адрес і забезпечення належного призначення IP-адрес.

SolarWinds

SolarWinds – добре відоме ім’я серед IT-фахівців. SolarWinds є одним із провідних лідерів у розробці інструментів мережевого адміністрування та керування. Одним із таких інструментів є онлайн-калькулятор Specialized Subnet, який простий у використанні.

Він був розроблений, щоб полегшити мережевим операторам швидке й точне обчислення підмереж у мережі.

Ви можете побудувати свою мережу відповідно до потреб і підвищити продуктивність роботи вашої інфраструктури за допомогою цього безкоштовного калькулятора підмережі.

Сайт 24×7

Site24x7 — це зручний і чудовий веб-сервіс для виконання обчислень підмережі. Цей калькулятор підмережі IP автоматично обчислює нотацію CIDR, адресу діапазону хостів і маску підстановки (послідовність бітів, що вказує, які частини IP-адреси можна перевірити) для вказаної маски підмережі та мережевих адрес.

  Посібник щодо безперервності бізнесу [+4 Software]

Крім того, на цьому веб-сайті надається багато інших безкоштовних інструментів для інженерів мережі та надійності сайтів, таких як засіб перегляду HAR, генератор JSON, тестер регулярних виразів, аналізатор дампа потоку та багато іншого. Відвідайте цю веб-сторінку, щоб дізнатися більше про ці інструменти.

Підмережевий ніндзя

Одним із найпопулярніших сайтів для розрахунку підмережі мережі є Subnet Ninja. Незалежно від того, студент ви чи професійний фахівець з мереж, цей потужний інструмент калькулятора підмереж може спростити концепцію створення підмереж. Натисніть кнопку «обчислити», щоб продовжити після введення IP-адреси та маски підмережі в стандартній десятковій системі чи синтаксисі CIDR.

Таблиця, яка містить більшість даних, що стосуються вибраної підмережі, буде відображена вам за кілька секунд. Будь ласка, не соромтеся зберегти цей інструмент розрахунку IP-адреси та використовувати його в будь-якій системі, оскільки він розроблений як повнофункціональний.

Calculator.net

Calculator.net — це простий і потужний інструмент для розрахунку підмереж IPv4 і IPv6. Натисніть «розрахувати» після введення IP-адреси та вибору класу мережі. Він надає окремі калькулятори підмережі для IPv4 і IPv6. Обидва включені на одну веб-сторінку.

Разом із калькулятором IP-підмережі цей веб-сайт містить інші інструменти, пов’язані з Інтернетом, наприклад калькулятор пропускної здатності, двійковий калькулятор і генератор паролів.

MXtoolbox — ще один безкоштовний і фантастичний інструмент для обчислення підмережі. Просто введіть IP-адресу та натисніть «Обчислити», щоб почати. Ви також можете ввести весь діапазон мережі просто за допомогою нотації CIDR.

Адреси діапазону хостів, біти маски, шістнадцяткова маска підмережі та інша інформація буде негайно відображена на екрані. Цей інструмент корисний мережевим адміністраторам та інженерам, які регулярно призначають підмережі та керують ними.

  Reedy пропонує розумне швидке читання онлайн та офлайн [Chrome]

Калькулятор підмережі

Калькулятор підмережі — ще один добре відомий онлайн-інструмент для виконання розрахунків підмережі. Введіть свою IP-адресу в поле введення та виберіть маску підмережі.

Він відображає ідентифікатор підмережі, бітове зображення та діапазон октетів і, нарешті, обчислює мережеву адресу для передачі пакетів даних. використовуючи вказану IP-адресу та маску підмережі.

Мережі IPTP

Зручний калькулятор підмережі IP для мереж IPTP простий і потужний. IPTP Networks є одним із провідних постачальників інфраструктурних послуг в Інтернеті. Введіть адресу IPv4 або IPv6 у відповідне поле введення та натисніть «обчислити», щоб продовжити. Він розраховує та надає детальну інформацію про задані підмережі IP, використовуючи тип мережі та маску мережі.

Цей інструмент буде корисним для керування мережею та усунення несправностей, яким можуть скористатися як новачки, так і кваліфіковані ІТ-фахівці. Цей веб-сайт також пропонує додаткові інструменти для керування мережею, включаючи калькулятор безвідмовної роботи, перевірку пропускної здатності та багато іншого.

Підведенню

Калькулятор підмережі — це зручний інструмент, який автоматизує для вас багато завдань. Незалежно від того, який інструмент зі списку, який ви виберете, допоможе обчислити підмережі мережі.

Після прочитання цієї статті ви повинні краще зрозуміти концепцію підмереж і використання калькуляторів підмереж.

Вам також може бути цікаво дізнатися про інструменти моніторингу пропускної здатності мережі для моніторингу та перевірки мережевих з’єднань.