7 додатків та інструментів для підтримки бадьорості протягом дня

Ви страждаєте від втоми чи бракує енергії для виконання завдань? Відсутність мотивації може призвести до падіння рівня продуктивності. Це також може зробити вас більш вразливим до нездорових звичок. На щастя, є деякі звички, які підвищують енергію та подолають блоки втоми.

Дізнайтеся, як технології можуть допомогти вам залишатися бадьорими протягом дня. Набирайтеся енергії природним шляхом за допомогою цих методів і будьте повністю готові незалежно від того, який день попереду.

1. Використовуйте технології, щоб позбутися залежності

Хоча кофеїн і цукор можуть дати вам короткі припливи енергії, надмірне їх вживання може призвести до залежності. Якщо ви намагаєтесь скоротити споживання цукру чи інших речовин, що викликають залежність, ви будете знати, що цього неможливо досягти за одну ніч.

Завдяки таким програмам, як SugarFree, ви можете краще контролювати свої звички та назавжди відмовитися від цукру. SugarFree дозволяє встановлювати цілі щодо споживання цукру та реєструвати щоденне споживання цукру. Ви можете реєструвати всі продукти, які ви їсте, і приймати виклики, зокрема 14-денне завдання без цукру.

Кофеїн — це ще одна речовина, яка може порушити рівень енергії. Відповідно до дослідження журналу клінічної медицини сну, кофеїн може негативно вплинути на якість сну, якщо вживати його за шість годин до сну. Отже, щоб отримати більш спокійний сон і максимізувати рівень енергії, доцільно дотримуватися кави на початку дня. Якщо у вас виникла залежність від кофеїну, є кілька програм, які допоможуть вам кинути кофеїн.

Завантажити: SugarFree для Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

2. Використовуйте програми, щоб знайти здорову їжу

Збалансоване харчування має важливе значення для здорового тіла та продуктивного розуму. Одна з найбільших небезпек споживання обробленої їжі полягає в тому, що ви позбавляєте свій організм необхідних поживних речовин і вітамінів. Щоб визначити, які продукти містять поживні інгредієнти, можна використовувати багато програм для сканування їжі.

Для того, щоб шукати найздоровіші продукти для додавання до свого раціону, Lifesum є чудовим вибором. Ви можете шукати продукти, переглядати розподіл поживних речовин і встановлювати цілі щодо споживання калорій. Існує також кілька рецептів здорового харчування, кожен з яких містить детальний розподіл поживних речовин. Дотримуючись здорового, повноцінного харчування, ви дасте своєму тілу всю необхідну енергію протягом дня.

Завантажити: Lifesum для Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

3. Уникайте екранів перед сном

Багато людей використовують екрани, щоб розслабитися, відпочиваючи вночі. Як деякі дослідження, в т.ч дослідження вчених ГарвардуПрипускають, що нічне вплив синього світла може негативно вплинути на ваш сон. Найчастіше це відбувається через порушення вироблення мелатоніну, важливого гормону сну.

Ви можете обмежити час використання пристрою, вибравши офлайн-режим перед сном. Деякі більш здорові варіанти включають читання, ведення щоденника або медитацію. Якщо ваша бібліотека книг онлайн, ви можете ввімкнути тепле світло на Kindle, щоб зменшити вплив синього світла.

Sleep Tracker — це корисна програма, яка дає змогу відстежувати час, який ви проводите за екраном, і допомагати вам краще відпочивати вночі. Ви можете переглянути режим сну та оцінку свого сну. Вкладка «Статистика» містить історію записів вашого сну, щоб ви могли отримати гарне уявлення про загальну якість сну.

Завантажити: трекер сну для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

4. Не перевіряйте свою електронну пошту вранці

Перевірка електронної пошти вранці може призвести до непотрібного стресу. Багато електронних листів вимагають термінової допомоги, інші служать нагадуванням про завдання, які потрібно виконати.

На щастя, є кілька способів впоратися зі стресом електронної пошти та допомогти собі довше зберегти ранкову енергію. Ви можете запланувати час для перевірки електронної пошти, наприклад у другій половині дня. Це гарантує вам продуктивний ранок без перерв. Ви також можете вимкнути push-сповіщення електронною поштою, що є одним із способів відключитися та жити поточним моментом.

Відмова від перевірки електронної пошти вранці допоможе вам створити більш здоровий, вільний від стресу ранковий розпорядок і уникнути втрат енергії через перевантаження електронною поштою. Щоб почати день продуктивніше, ви можете скористатись технологією, щоб створити кращий ранковий розпорядок.

5. Правильно відпочиньте, використовуючи додаток для уважності

Побудова вечірнього розпорядку допомагає підготувати ваш мозок до відпочинку та гарантує, що ви прокинетеся з повним зарядом сил. Медитація – чудова звичка заспокоїти свій розум перед сном. А програми для медитації можуть допомогти впоратися з безсонням.

Calm – це програма для уважності з найвищим рейтингом, яка допоможе вам включити медитацію у свій вечірній розпорядок. Ви можете переглядати медитації тривалістю від трьох хвилин до понад години, а також є спеціальна вкладка сну, щоб знайти нічні медитації. Ще однією головною особливістю Calm є його історії сну. Просто виберіть оповідача, знайдіть історію, яка вам подобається, натисніть «Відтворити», а потім перемотайте назад і розслабтеся.

Завантажити: Спокій за Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

6. Встановіть нагадування, щоб робити перерви на енергію протягом дня

Деколи у вас може бути лякаюче довгий список справ. Але замість того, щоб працювати годинами без перерви, ви можете отримати більше користі, роблячи час від часу перерви.

Щоб уникнути виснаження та підтримувати здоровий рівень енергії щодня, використовуйте одну з багатьох чудових мобільних програм, які нагадують вам про перерву. Ви також можете використовувати вбудовану функцію таймера вашого пристрою. Просто створіть таймери на 25–30 хвилин (для роботи) і 5 хвилин (для перерв). Коли ваш робочий таймер вимкнеться, переконайтеся, що ви зробили паузу, уникайте відволікаючих соціальних мереж або напружених електронних листів і запустіть таймер перерви. Потім повторіть процес.

7. Використовуйте додаток для планування розпорядку для свого ранкового ритуалу

Проведення ранкового ритуалу – це чудовий спосіб включити здорову діяльність і уникнути шкідливих звичок, які можуть порушити ваш рівень енергії вранці. Fabulous – це програма для самовдосконалення, яка використовує наукові знання, що стоять за процедурами, щоб допомогти вам виробити здоровіші звички. У додатку є кілька завдань із формування звичок, які, як доведено, покращують рівень енергії, наприклад пити воду та здоровий сніданок.

Fabulous підтримує вашу мотивацію, святкуючи маленькі перемоги. Вирушаючи в подорож, ви можете поступово додавати здоровіші звички до свого розпорядку дня. Ви також отримуватимете щоденні нагадування, які допоможуть підвищити рівень енергії та збільшити імпульс.

Завантажити: Fabulous for Android | iOS (Безкоштовно, доступна підписка)

Часта втома може призвести до зниження рівня продуктивності та заважати вам виконувати справи. Виробивши здоровіші звички, ви зможете краще почуватись про майбутній день і вкладати більше енергії в те, що вам подобається робити. Уважно користуйтеся технологіями, дотримуючись цих порад щодо збільшення енергії, і не давайте втомі зіпсувати вам день.