7 дивовижних розширень Chrome ChatGPT для кращих підказок і відповідей ШІ в браузерах

ChatGPT вражає світ своєю неймовірною здатністю допомагати користувачам відповідати на різні типи запитів у стислих відповідях. Крім того, ChatGPT має безліч інших застосувань, від написання професійних електронних листів і резюме до генерування коду або формул для електронних таблиць. Ці дивовижні розширення браузера розширюють можливості ChatGPT, щоб зробити відповіді та підказки штучного інтелекту кращими, ніж будь-коли.

Хоча деякі розширення покращують додаток ChatGPT, інші використовують можливості штучного інтелекту в інших веб-програмах (наприклад, Gmail), щоб покращити роботу там. Зауважте, що для всіх цих розширень, крім одного, потрібно мати зареєстрований безкоштовний обліковий запис на порталі ChatGPT OpenAI.

1. WebChatGPT

Якими б вражаючими не були відповіді ChatGPT, вони все ж обмежені. Якщо ви знаєте, як працює ChatGPT, ви знатимете, що він не шукає в Інтернеті найновішу інформацію про будь-яку тему чи новини. ШІ працює на старих даних і не шукає в Інтернеті. WebChatGPT — це інноваційний спосіб вирішення цієї проблеми, який додає результати веб-пошуку до ChatGPT.

Ось як це працює. Коли ви встановите розширення та відкриєте ChatGPT, ви побачите панель під звичайним діалоговим вікном для запитів і підказок. Перемкніть кнопку «Пошук в Інтернеті», щоб активувати WebChatGPT і вибрати параметри. Ви можете попросити його шукати до 10 результатів, встановити, за який період часу він шукатиме посилання (день, тиждень, місяць, рік), і встановити регіон.

Коли ви дасте ChatGPT будь-який запит, він проведе пошук в Інтернеті та збере результати. Потім розширення автоматично створює переглянуту підказку, яка включає останні результати та ваш оригінальний запит, вказуючи ChatGPT сканувати та включати результати.

Таким чином, кінцевий результат ШІ надає вам більш актуальну інформацію, таку як підсумки новин, спортивна статистика, звіти про погоду та прогнози, а також оновлення фондового ринку.

Ви можете налаштувати переглянуту підказку за замовчуванням, яку використовує WebChatGPT, але як новий користувач ми б не пропонували цього. Коли ви звикнете до використання цього розширення, сміливо перегляньте варіанти, які покращать ваші запити

Завантажити: WebChatGPT для Chrome | Firefox (безкоштовно)

2. ChatGPT Prompt Genius

ChatGPT може здатися чарівним, коли ви бачите скріншоти деяких відповідей, які він дає людям. Але на цих скріншотах не видно підказок, які користувачі вводили, щоб покращити ChatGPT. Подібно до вивчення найкращих пошукових операторів Google, вам потрібно знати, як створювати правильні підказки для ChatGPT. І це розширення може допомогти.

ChatGPT Prompt Genius схожий на шпаргалку для підказок для живлення ШІ. Розширення збирає створені користувачем підказки для різних функцій і завдань через a Спільнота Subreddit.

За допомогою розширення ви можете швидко запустити їх у ChatGPT або відфільтрувати їх для перегляду таких категорій, як академічне письмо, бізнес, навчання, розваги та ігри, написання художньої літератури, написання документальної літератури, програмування, соціальні мережі, виступи, сценарії тощо.

Чим більше ви дізнаєтесь, імпортуєте ці підказки та налаштовуєте їх відповідно до своїх потреб, тим більше ви навчитеся писати конкретні запитання, які ChatGPT зможе зрозуміти та відповісти на них.

Ви можете вибирати та зберігати нещодавно використані підказки, якщо захочете використати їх пізніше. Розширення дозволяє зберігати цілі чати за допомогою ChatGPT AI у форматі PDF, PNG або Markdown HTML безпосередньо з браузера. Ви також можете використовувати власні теми для інтерфейсу чату, але це стосується більше зовнішнього вигляду, ніж функції.

Завантажити: ChatGPT Prompt Genius для Chrome | Firefox (безкоштовно)

3. ChatGPT Writer

Коли хтось надсилає вам професійний електронний лист із приводу зустрічі чи працевлаштування, відповідати листом із одного або двох рядків – це поганий тон (навіть якщо це підсумовує все, що ви хочете сказати). ChatGPT Writer приймає вашу заплановану відповідь і створює довге, професійно звучаче повідомлення електронної пошти.

Розширення працює з усіма службами електронної пошти, але спеціально розроблено для Gmail, у вікні створення повідомлення є кнопка «Надіслати». Коли ви запустите ChatGPT Writer, ви побачите оригінальний електронний лист і знайдете поле для введення тексту, на який хочете коротко відповісти.

Ви можете зробити це простою та легкою командою; наприклад, «Напишіть відповідь на цей електронний лист про мій інтерес до роботи та знайдіть інформацію про зарплату».

ChatGPT Writer займе кілька секунд, а потім створить довге професійне повідомлення в цьому ключі. Ви можете змінити чи відредагувати будь-які слова в полі або повторити підказку, якщо вона вас не влаштовує. Коли ви задоволені результатом, вставте його безпосередньо в поле відповіді, і ви готові його надіслати.

Під час першого використання ChatpGPT Writer вам потрібно буде ввійти у свій обліковий запис OpenAI за допомогою нього. Розширення працює з будь-яким браузером Chromium, таким як Chrome, Brave або Edge. Хоча наразі це найкраще для відповідей на професійні електронні листи, ви також можете надавати йому неробочі підказки для написання випадкових та особистих повідомлень електронної пошти.

Завантажити: ChatGPT Writer для Chrome (безкоштовно)

4. Підсумок YouTube із ChatGPT

Творці YouTube мають можливість додавати стенограму свого повного відео чи ні. Як користувач, ви не можете контролювати це. Багато разів все, що вам потрібно, це стенограма, щоб швидко переглянути те, що буде говорити у відео, щоб ви могли знати, чи варте воно вашого часу.

Установіть YouTube Summary With ChatGPT і перейдіть до будь-якого відео. На правій бічній панелі тепер є поле для стенограми та резюме, натиснувши яке, ви відкриєте стенограму відео з позначкою часу, згенеровану ChatGPT.

Натисніть будь-яку позначку часу, щоб перейти до цього моменту у відео. Якщо ви вже на середині відео, ви можете перейти до поточного часу в стенограмі. І ви можете скопіювати та вставити стенограму будь-де.

Розширення також має кнопку для перегляду згенерованого ШІ підсумку відео. Натиснувши цю кнопку, ви перейдете до ChatGPT із уже введеним текстом у підказці. Все, що вам зараз потрібно зробити, це підказати ChatGPT підсумувати текст, і ви отримаєте миттєве резюме.

Ви також можете додати додаткові підказки для отримання додаткової інформації щодо окремих частин відео, не переглядаючи його повністю.

Завантажити: YouTube Summary With ChatGPT для Chrome | Сафарі (безкоштовно)

5. Talk-to-ChatGPT

Наразі ChatGPT — це лише текстова програма зі штучним інтелектом, де написані підказки та відповіді. Але Google Chrome пропонує кілька чудових голосових команд і функцій синтезу мовлення. Talk-to-ChatGPT усуває цю прогалину, дозволяючи видавати підказки, спілкуючись із комп’ютером і зачитуючи відповіді ChatGPT вголос ШІ.

Після встановлення розширення один раз оновіть вкладку ChatGPT і натисніть «Пуск» у розширенні, щоб надати доступ. Плаваюча панель у верхньому правому куті екрана показує, чи активна вона чи ні, і ви можете перемикати її на запис, відтворювати аудіо для читання відповідей або призупиняти.

Talk-to-ChatGPT — це розширення з відкритим вихідним кодом, яке дозволяє вам возитися з налаштуваннями. Ви можете вибрати різні голоси ШІ, висоту голосу та швидкість читання тексту. Він також підтримує ярлики голосових команд «Стоп» і «Пауза» для керування відтворенням.

Завантажити: Talk-to-ChatGPT для Chrome (безкоштовно)

6. ChatGPT для пошукових систем

ChatGPT для пошукових систем — одна з найкращих нових програм веб-пошуку, яка надає відповіді ChatGPT поряд із звичайними результатами пошуку в Google або DuckDuckGo. Він також працює з Bing, але вам це більше не потрібно, оскільки Microsoft вже офіційно інтегрувала обидва.

Ви знайдете відповіді ШІ на правій бічній панелі поруч із звичайними результатами пошуку. Розширення можна запускати для кожного пошуку, для ключових слів, які закінчуються знаком питання, або ви можете запустити його вручну, коли забажаєте. Натискання піктограми розширення відкриває ярлик для запуску запиту ChatGPT безпосередньо через спадну панель.

Завантажити: ChatGPT для пошукових систем для Chrome | Firefox | Край (безкоштовно)

7. Розгубленість А.І

Децентралізація інформації та знань принесла багато хорошого за останні роки. Але, як і будь-яка інша техніка, вона має й потворну сторону. Зростання фейкових новин і дезінформації, наприклад, є одним із найбільших небажаних побічних продуктів.

Штучний інтелект Perplexity може допомогти вам усунути дезінформацію. Дійсно, як кажуть розробники, інструмент працює як комбінація Google і ChatGPT. Просто введіть свій запит у розширення, і інструмент узагальнить вам найкращий можливий результат разом із законними цитованими джерелами. Остання частина тут дуже важлива.

Хоча інструмент чітко підсумовує інформацію, він закінчує відповіді короткою згадкою про найкращі, законні джерела. І хоча тут все ще існує ймовірність помилки (вам все одно доведеться покладатися на джерела, які надає Perplexity), ми вважаємо, що це набагато краще, ніж йти наосліп із звичайними відповідями без джерел, які б ви отримали від ChatGPT.

Завантажити: Perplexity AI для Chrome (безкоштовно)

ChatGPT чудовий, але будьте реалістами…

З цими розширеннями, включаючи результати пошуку в ChatGPT, які показують вам, як використовувати правильні підказки, і використання ШІ для покращення YouTube або Gmail, ви можете подумати, що настав час перекласти більшу частину вашої роботи на ChatGPT. Але подихай.

Так, можливості штучного інтелекту дивовижні порівняно з тим, що існувало до цього, але ChatGPT ще не готовий до прайм-тайму. Попереду ще довгий шлях, і він значною мірою залежить від того, чи користувач введе правильні підказки. Дані, на основі яких він ґрунтує свої відповіді, у деяких випадках також можуть залишати бажати кращого. Наразі сміливо використовуйте його, але не покладайтеся на нього повністю, а сприймайте ці результати з дрібкою солі.