7 генераторів розмітки схем, щоб просунутися вперед у вашій пошуковій грі

Оскільки SEO стає все більш конкурентоспроможним, власники веб-сайтів шукають генератори розмітки схем, щоб допомогти своїм читачам легше знаходити їх вміст.

Додавання розмітки схеми до вашого вмісту є популярним способом підвищення SEO. Пошукові системи перевіряють схему, щоб зрозуміти структуру та зміст вмісту вашого веб-сайту.

У цій статті ми розглянемо все, що вам потрібно знати про розмітку схеми та про те, як використовувати генератори схем, щоб додати її до свого вмісту.

Що таке розмітка схеми?

Якщо ви не знайомі з розміткою схеми, не хвилюйтеся.

Просто знайте, що розмітка схеми – це спосіб додати інформацію на ваш веб-сайт, щоб пошукові системи, такі як Google і Bing, могли краще розуміти вміст.

  Що означає «AFAIK» і як ви його використовуєте?

Зазвичай це код у форматі мікроданих або JSON-Ld, який додає значення вашому вмісту. Ви можете створити цей код за допомогою різних генераторів розмітки схем, доступних в Інтернеті.

Перш ніж досліджувати частину створення схеми, давайте зрозуміємо, чому вам варто розглянути можливість додавання розмітки схеми на свій веб-сайт.

Чому схема важлива для SEO веб-сайту?

Коли ви додаєте вміст на свій веб-сайт, боти пошукових систем виділяють основні ключові слова, але не розуміють мети ключового слова, пов’язаного з вашим вмістом.

Наприклад, ключове слово яблуко може відрізнятися від фруктів на одних веб-сайтах і компанії Apple на інших. Додавання контекстної інформації до ваших ключових слів може допомогти пошуковим системам краще зрозуміти ваш вміст.

Ось деякі переваги додавання розмітки схеми до вмісту веб-сайту.

 • Цільові розширені фрагменти: розмітка схеми робить інформацію веб-сайту кращою для ботів пошукових систем, і вони, як правило, виділяють ваш вміст як розширені фрагменти.
 • Підвищує SEO: хоча розмітка схеми не є прямим фактором ранжирування, вона, безумовно, допоможе вам покращити вашу позицію на сторінці результатів пошукової системи. Це також допомагає продемонструвати важливу інформацію, як-от оцінку зірочками, у результатах пошуку, завдяки чому ваш вміст буде виділятися серед ваших конкурентів.
 • Граф знань: призначений для індивідуального типу організації, Мережа знань показує важливу інформацію у формі панелі знань (скриньки знань).
 • Підвищує CTR: оскільки користувачі бачать прямі відповіді на свої запитання у розширених фрагментах і посиланнях у поширених запитаннях, ваш вміст, як правило, отримує більше кліків, ніж ваші конкуренти.
  Найкращий хостинг WordPress 2022 (Жовтень)

Розмітка схеми також допомагає багатьом галузевим веб-сайтам, таким як веб-сайти з рецептами, блоги про їжу та веб-сайти з оглядами продуктів.

Дійсно, це може підвищити коефіцієнт конверсії вашого веб-сайту та допомогти вам органічно розвиватися.

Різні типи форматів схем

Подібно до зміни тенденцій у SEO, розмітка схеми також розвивалася разом із тенденціями. Наразі існує три типи форматів схем, які можна застосувати до вмісту веб-сайту.

Розглянемо кожен тип докладніше.

#1. Мікродані

Мікродані були першим і наразі найстарішим доступним типом формату схеми, який використовує теги для передачі додаткової інформації до вашого вмісту.

Відповідно до Schema.org, мікродані — це набір тегів, які допомагають пошуковим системам краще розуміти вміст, коли їх додають до вашого вмісту.

  Як видалити історію в додатку Reddit

Структура мікроданих поєднує в собі три важливі компоненти:

 • Itemscope: він повідомляє пошуковим системам, що все, що знаходиться між

  , є елементом.

 • Тип предмета: визначає, про що саме йде мова.
 • Itemprop: вказує властивості itemtype.

Однак це старий формат, тому не рекомендується додавати мікродані, якщо ви додаєте розмітку схеми вперше.

#2. RDFa

RDFa розшифровується як Resouce Distribution Framework in Attributes, формат для вбудовування елементів RDF у формати HTML5, XHTML і XML.

Це допомагає вам додавати властивості, які допомагають пошуковим роботам отримувати важливі дані та виділяти їх у формі Rich Snippets.

#3. JSON-LD

Google рекомендує використовувати формат JSON-LD замість інших форматів схем, оскільки це нова технологія порівняно з Microdata та RDFa.

JSON-LD розшифровується як JavaScript Object Notation for Linked Data, який складається з об’єкта з важливими парами ключ: значення, укладених у тег .

Структура JSON-LD:

<script type="application/ld+json">
{
 "@context": "http://schema.org",
 "@type": "LocalBusiness",
 "url": "http://www.example.com",
 "name": "Unlimited Ball Bearings Corp.",
 "contactPoint": {
  "@type": "ContactPoint",
  "telephone": "+1-401-555-1212",
  "contactType": "Customer service"
 }
}
</script>

Код починається з тегу

x