techukraine.net techukraine.net 7 веб-сайтів, де можна безкоштовно навчитися аналізу даних

7 веб-сайтів, де можна безкоштовно навчитися аналізу даних

| | 0 Comments| 9:41 PM
Categories:

Існує багато інструментів і процесів аналізу даних, які допомагають маніпулювати даними. Вони варіюються від електронних таблиць, інструментів звітності та візуалізації даних до програм аналізу даних.

Щоб користуватися цими інструментами, вам потрібні певні навички аналізу даних. Наступні безкоштовні веб-сайти допоможуть вам набути необхідних аналітичних навичок. Ви можете скористатися їхніми курсами, щоб покращити свої навички аналізу даних.

SQLBolt надає вичерпний вступ до SQL (мова структурованих запитів). SQL є обов’язковим навиком аналітики даних. Володіючи навичками SQL, ви можете працювати з реляційними базами даних для обробки та структурування даних.

SQLBolt дає вам міцну основу SQL, від основ до складних концепцій. Його інтерактивний інтерфейс дозволяє учням працювати з реальними базами даних за допомогою команд SQL.

Усі уроки представляють нове поняття та мають інтерактивну вправу наприкінці. Ви будете створювати та змінювати таблиці бази даних за допомогою техніки запитів SQL.

Редактор коду в кінці кожної вправи дозволяє писати та запускати запити SQL. Ви можете перевірити своє розуміння, закінчивши вправи та виконавши кілька власних.

Якщо у вас є певний досвід роботи з SQL, ви можете перейти до більш просунутих курсів на сайті. Це цікавий і захоплюючий спосіб вивчити та опанувати SQL.

Цей веб-сайт містить інструменти, необхідні для практики та вивчення Excel. Excel — популярна програма для роботи з електронними таблицями Microsoft.

Ви можете впорядковувати дані в рядки та стовпці та виконувати математичні операції за допомогою Excel. Це робить його ідеальним для аналізу даних, введення даних, бюджетування та бухгалтерського обліку.

Практичний веб-сайт Excel дозволяє вам практикуватися з реальними наборами даних. Він охоплює все: від основ Excel для початківців до більш складних концепцій.

  30 найкращих модів Fallout 3 для покращеного ігрового процесу

На сайті є багато вправ і практичних тестів, за допомогою яких можна перевірити своє розуміння. У них навіть є безкоштовні пробні іспити з відповідями.

Tableau — популярна платформа для аналізу даних. Він надає користувачам знання та автоматизовані інструменти, необхідні для аналізу даних.

Зареєструвавшись на платформі, ви можете використовувати Tableau як фізична особа чи компанія. Тоді ви зможете отримати доступ до платних і безкоштовних ресурсів, які пропонуються на платформі.

Ви можете взаємодіяти зі своїми даними за допомогою інструментів візуалізації за допомогою перетягування. Він використовує статистичне моделювання на основі штучного інтелекту, з яким можна взаємодіяти людською мовою.

Tableau надає вам ресурси для управління, дотримання та ефективного керування вашими даними. Це забезпечує безпеку ваших даних протягом життєвого циклу продукту.

Це також може допомогти вам прийняти правильні рішення для вашого бізнесу, використовуючи аналіз даних. Ви можете робити прогнози за допомогою своїх даних для цільового маркетингу, масштабування та навіть запобігання майбутнім кібератакам. Використання Tableau дає вам доступ до спільноти ентузіастів даних, з якими ви можете спілкуватися та використовувати свої знання.

Python є однією з найпоширеніших мов програмування в аналітиці даних. Навчальний посібник з Python показує, чому Python необхідний у науці про дані. Цей посібник з Python допоможе вам вивчити мову програмування з нуля.

Ви починаєте з розуміння основ і переходите до більш глибоких концепцій. Ви можете розробляти реальні програми за допомогою Python. Ви навчитеся застосовувати Python у певних сферах, як-от наука про дані, машинне навчання та ШІ.

Після основ ви можете розширити свої знання, щоб використовувати фреймворки та бібліотеки Python. До них належать Django, Numpy та PyQt. Ви будете використовувати їх для розробки веб-додатків і програм для настільних комп’ютерів і аналізу даних.

  Як імпортувати фотографії з камери або телефону за допомогою фотографій на Mac

Це один із найкращих курсів аналізу даних на YouTube. Це десятигодинний відеокурс від freecodeCamp, який переведе вас від новачка до експерта. Курс містить шість лекцій, які містять усе, що вам потрібно знати про науку про дані.

Ви почнете з основ Python, таких як структури даних і потоки керування. Цей курс дає вам методи, необхідні для швидкого вивчення Python. Тому попередні знання програмування не є обов’язковими. Потім курс знайомить із чисельними обчисленнями з Numpy, Pandas та пошуковим аналізом даних.

Кожен навчальний розділ містить практичні проекти, вправи та додаткові ресурси для подальшого читання. Щотижневі завдання дозволяють досліджувати та розширювати свої знання. Ви також вивчите тематичні дослідження та поділитеся своїми висновками з іншими учнями.

Після закінчення курсу ви зможете впевнено використовувати Python та його бібліотеки для аналізу даних. Ви можете створювати реальні проекти, щоб збільшити свій портфель. Крім того, ви отримуєте свідоцтво про успішність Юпітер.

Це п’ятигодинний курс BigQuery на платформі Google Cloud Skill Boost. Тут ви дізнаєтеся все, що вам потрібно знати про BigQuery. BigQuery – це веб-сервіс, наданий Google Cloud Platform (GCP). Він забезпечує кероване, масштабоване та економічно ефективне сховище даних для аналізу великих наборів даних.

Курс призначений для слухачів із попередніми знаннями та досвідом у галузі даних. Цей курс не підходить для початківців в аналізі даних. Ви також маєте намір використовувати BigQuery та інші інструменти аналізу в екосистемі Google.

Ви дізнаєтеся про такі функції BigQuery, як запити SQL, створення та керування таблицями бази даних. Ви також завантажуватимете дані в BigQuery та виправлятимете помилки за допомогою валідатора запитів.

  Як увімкнути нове меню розширень Google Chrome

Ви дослідите Google Apps Script, створите діаграми та експортуєте дані в Google Slides. Ви також навчитеся підключатися до BigQuery та створювати звіти за допомогою Google Data Studio.

Наприкінці цього курсу ви отримаєте практичний досвід роботи з продуктами Google Cloud. У кожному розділі є інтерактивні лабораторії для перевірки вашого розуміння предметів. Деякі лабораторії доступні безкоштовно, а для інших потрібна підписка.

Коли ви закінчите остаточне оцінювання, Google також нагородить вас значком навичок для вашого портфоліо. Ви можете поділитися цим досягненням зі своїми мережами.

Це ще один безкоштовний відеокурс YouTube від freeCodeCamp, який викладає статистику. Восьмигодинний курс ознайомить вас із основами статистики для аналізу даних. Він представляє різні методи збору, організації, інтерпретації та узагальнення даних.

Інструктор, Моніка Вахі, вчить, як використовувати статистику для більш ніж математичних розрахунків. Вона ділиться реальними прикладами використання статистики як аналітичних інструментів.

Основні навички аналізу даних

Як аналітику даних, вам знадобляться певні життєво важливі навички для ефективної обробки даних. До них належать очищення даних, візуалізація, методи запитів SQL і сильні навички спілкування.

Вам не потрібно витрачати гроші, щоб отримати ці навички, все, що вам потрібно, це ваш час і зусилля. Курси, наведені в цій статті, допоможуть вам почати свою подорож з аналізу даних. Чому б вам не почати?