7 безкоштовних ресурсів для вивчення хмарних обчислень

Хмарні обчислення – це сучасне рішення для сучасного бізнесу та користувачів. Це дозволяє нам ділитися або використовувати ресурси безпосередньо з хмарного сервера через Інтернет, роблячи цю технологію більш ефективною, швидкою та економічно вигідною для всіх.

Ви будете вражені, дізнавшись, як процвітають кар’єрні можливості в цій неймовірній сфері. І оволодіння певним навиком у цій величезній сфері може бути правильним кроком.

Але що, якщо вас цікавлять хмарні технології, і ви не можете дозволити собі дорогі 💰 курси?

Інтернет – це дійсно океан інформації, і ви точно можете навчитися чого завгодно, навіть штучного інтелекту.

Але це вимагає ретельного дослідження, щоб знайти ресурси, щоб нарешті розпочати роботу з хмарними обчисленнями. На щастя, вам не потрібно цього робити; нижче ви знайдете чудові, але безкоштовні ресурси для вивчення хмарних обчислень.

Ви готові витратити кілька годин на навчання?

Люди часто думають, що безкоштовні навчальні ресурси не можуть конкурувати з платними курсами. Але це не так; професіонали надають перелічені нижче ресурси.

Якщо ви прослухаєте будь-який курс від самого початку до кінця, ви точно зможете дізнатися багато речей про хмарні технології. Однак наведені нижче ресурси призначені особливо для початківців, щоб дізнатися про основні поняття та зміцнити свою базу.

Тепер настав час відразу перейти до цих безкоштовних програм, ресурсів, курсів чи будь-якого іншого.

Отже, поїдемо. 😎

Навчайтеся з AWS

AWS є найбільшим гравцем у галузі хмарних обчислень. І важливо цьому навчитися.

Перейшовши на сторінку навчання AWS, ви знайдете безліч курсів, пов’язаних із хмарними технологіями.

Усі курси наповнені вичерпною інформацією, і ви закохаєтесь у прості для вивчення матеріали.

Такі курси, як AWS Cloud Practitioner Essentials, Introduction to AWS Secrets Manager, Big Data Technology Fundamentals і AWS Analytics Services Overview, допоможуть вам зрозуміти та практикувати концепції самостійно.

Курси AWS ідеально підходять для всіх, хто хоче розпочати роботу з хмарними обчисленнями, особливо якщо ви бажаєте зробити свою кар’єру в хмарних обчисленнях, спеціалізуючись на AWS.

AWS пропонує різні хмарні розгортання та інші хмарні сервіси; отже, якщо ви хочете дізнатися про кожну з цих послуг, перегляньте їхню навчальну сторінку. Після завершення курсів ви можете розраховувати на те, що станете майстром хмарної інфраструктури.

  Як перевірити, чи хтось прочитав вашу електронну пошту

Знайомство з хмарою

Ви можете знайти цей дивовижний курс на edx, у списку некомерційної організації під назвою The Linux Foundation. Цей курс має на меті навчити початківців будувати та керувати хмарною інфраструктурою.

Звичайно, це один із найкращих вступних курсів, особливо якщо ви не знаєте, з чого почати. Викладачі є експертами в області хмарних обчислень; тому ви можете очікувати набагато кращого досвіду навчання не лише теоретично, а й практично.

Цей курс охоплює основи та характеристики різних хмарних технологій. Не тільки це, але й не тільки, щоб навчити вас рішенням, які ви можете надати сучасному бізнесу за допомогою хмарних технологій. Зрештою, коли ви закінчите цей курс, ви матимете чудові знання про те, як вам слід будувати свою кар’єру в хмарних обчисленнях.

Оскільки це вступний курс для хмарних технологій, це означає, що будь-який новачок може почати з нього та отримати короткий огляд цієї захоплюючої, але перспективної галузі.

Це абсолютно безкоштовний курс, але якщо ви хочете отримати сертифікат, то вам доведеться за нього заплатити. Сертифікат коштуватиме приблизно 200 доларів США, але він необов’язковий.

З нуля

Цей курс хмарних обчислень – це не лише вступний курс. Разом із простим для розуміння впровадженням хмарних технологій, він охоплює інші важливі аспекти. Другий модуль надасть вам огляд моделей обслуговування (SaaS) і операційних систем Linux/хмари.

Третій модуль проведе вас через різні сервіси хмарної платформи, включаючи AWS і хмару Google. Це не закінчується; ви також дізнаєтесь про важливість архітектури візуалізації та практичні приклади.

Після того як ви закінчите всі дев’ять глибоких лекцій, ви матимете чудове уявлення про те, як працює хмарна інфраструктура та яку конкретну частину вам слід віддати перевагу для подальшої спеціалізації.

Якщо ви не знаєте, якого постачальника хмарних послуг вибрати, то цей курс точно допоможе вам. Він надасть вам короткий огляд і приклади найбільших постачальників хмарних послуг на ринку.

Це дозволяє легко приймати рішення. І оскільки це абсолютно безкоштовно, це означає, що нема чого втрачати; це вимагає лише вашого часу та зосередженості. Тож продовжуйте спробувати це для кращого розуміння.

  Подивіться, яка пісня грала під час сцени у фільмі чи телешоу

Udemy

Udemy є найбільшою курсовою платформою на даний момент.

правильно?

Там доступні не лише платні, але й багато безкоштовних курсів. І це один із тих безкоштовних курсів про шалено популярні хмарні обчислення.

Тривалість цього курсу становить менше години, але все ж він проведе вас майже через усі поняття, які має знати новачок. Цей курс охоплює моделі обслуговування, основні характеристики та моделі розгортання в трьох різних модулях.

Це ідеальний варіант для початківців, які шукають відповідну інформацію для загального огляду хмарних технологій. Замість того, щоб переглядати безліч блогів і різноманітних відео на YouTube, пройдіть цей курс, і ви отримаєте те, що очікували.

Як і за інші курси Udemy, вам також потрібно платити за сертифікат, але знову ж таки, це не обов’язково. Тим не менш, увесь відеоконтент абсолютно безкоштовний, тож запишіться на цей курс.

Хмара 101

Якщо ви плануєте трохи глибше ознайомитися з хмарним сервісом Microsoft Azure, цей курс допоможе вам. Цей курс доступний на Coursera.

Інструктор Джум Салліван є експертом-тренером і спеціалістом із розділення технологій. Отже, ви можете розраховувати на вивчення всіх основ хмарних технологій із чудовим навчальним досвідом. Цей конкретний курс триває три тижні. І ви можете завершити це протягом першого тижня; це залежить від вашої швидкості навчання.

Цей курс розпочнеться з теми «Що таке хмара?» Як і інші вступні курси, цей також проведе вас через поглиблений огляд керованих служб і моделей розгортання.

Він також виходить за рамки вступної частини, пояснюючи та порівнюючи різні хмарні платформи, такі як Microsoft Azure, AWS, Google Cloud Platform, IBM Cloud і SalesForce.

Це абсолютно безкоштовно, але найкраща частина полягає в тому, що ви також можете безкоштовно отримати сертифікат про проходження курсу після закінчення цього курсу.

Simplilearn

Якщо вам потрібен повний і поглиблений курс хмарних обчислень, обов’язково перегляньте цей. Це повний курс хмарних обчислень Simplilearn, який є у вільному доступі на YouTube.

Тривалість цього курсу – 7 годин, що спочатку здається божевіллям. Але це також дає уявлення про те, наскільки детальним є цей курс.

  Як додати пароль до існуючого архіву

Говорячи про деякі з коротких тем, які охоплює цей курс, він проведе вас через основи хмарних технологій. Потім ви познайомитеся з різними хмарними платформами, такими як AWS, Microsoft Azure та Google Cloud.

Курс також допоможе вам детально порівняти ці згадані платформи разом із оглядом цих платформ. На цьому потік чудової інформації не закінчується; він також охоплює тему «як стати хмарним архітектором AWS». На додаток до цього, буде кілька питань для співбесіди, які ви повинні знати, щоб отримати роботу.

Навчання LinkedIn

Для тих, хто хоче навчитися хмарним обчисленням лише від відомого експерта, варто ознайомитися з курсами Девіда Лінтікума. Ви можете знайти його курси на Linkedin.

За даними Apollo Research, Девід був названий No.1 Cloud Influencer. Він експерт із хмарних обчислень, лідер думок, консультант, автор, керівник і спікер. Це забезпечує міцну довіру до того, наскільки корисним і докладним може бути його курс, особливо для розбитого новачка.

Як ви знаєте, весь цей пост стосувався найкращих безкоштовних ресурсів для початку роботи з хмарними технологіями. правильно? Але для цього ви повинні зареєструватися на безкоштовну пробну версію Linkedin Learning. Ця місячна безкоштовна пробна версія дозволить вам отримати доступ до всіх курсів, доступних на Linkedin.

Отже, ви можете переглянути курс Девіда Лінтікума протягом першого місяця, а потім можете скасувати підписку.

Найкращі методи використання хмарних обчислень

Безсумнівно, хмарні технології розвиваються швидше за інші; ось чому, якщо ви не можете бути в курсі подій, вивчення Cloud вам не принесе користі.

Загалом, якщо ви хочете стати експертом у хмарних обчисленнях, ви повинні бути в курсі останніх технологій. Це не єдиний момент; вам також слід продовжувати практикувати та впроваджувати концепції, щоб краще розуміти хмарну інфраструктуру.

Висновок

Мабуть, ресурсів для вивчення хмарних обчислень не бракує, але проблема виникає під час пошуку найкращого. На щастя, вам навіть не потрібно турбуватися про щось подібне, тому що деякі безкоштовні, але найкращі ресурси вже перераховані вище, щоб навчитися.

Отже, перегляньте кожну з них і почніть свою подорож із хмарними обчисленнями.
Ось кілька запитань і відповідей на співбесіді з Cloud Computing, які можуть вас зацікавити.

Додаткова інформація: Що таке віртуальна приватна хмара?