7 безкоштовних курсів Coursera для графічних дизайнерів, щоб розвивати, вдосконалювати або адаптувати навички дизайну

Бути графічним дизайнером — це більше, ніж просто мати навички роботи з Photoshop чи Illustrator і створювати ідеальні візуальні ефекти. Чудовий графічний дизайнер розуміє теорію, що лежить в основі корисного дизайну, знає, наскільки важливі дослідницькі навички, і навіть має певний досвід у бізнесі, якщо він позаштатний.

Цей список із семи безкоштовних курсів Coursera допоможе вам розвинути свої навички графічного дизайну від лише візуального до всеохоплюючого, щоб ви могли піднятися на рівень графічного дизайнера.

Що таке Coursera?

Coursera пропонує курси в університетах або інших акредитованих закладах по всьому світу. Багато курсів Coursera мають високу ціну, схожу на справжній університетський семестр, але є також великий вибір безкоштовних курсів.

Хоча безкоштовні курси не надають університетського кредиту за завершення, ви отримаєте сертифікат, яким ви можете поділитися на LinkedIn або у своєму резюме. Отже, сертифікат Coursera може допомогти вам отримати роботу в галузі графічного дизайну.

Ми підготували чудовий список безкоштовних курсів Coursera для графічних дизайнерів, які хочуть покращити свої знання, або для новачків, які хочуть вивчати графічний дизайн. Графічним дизайнерам необхідні навички набагато більше, ніж уміння малювати чи використовувати Adobe Photoshop. Давайте зануримося.

Це чудовий курс для початківців для майбутніх графічних дизайнерів. Щоб пройти цей курс, потрібно лише вісім годин, тож це можна зробити за день, якщо ви хочете швидко вчитися. З інструкторами з Каліфорнійського інституту мистецтв, чотирма оцінками та лише п’ятьма модулями, це ідеальний вступ до дизайну.

Курс «Мова дизайну» навчає навичкам візуальної комунікації та графічного дизайну. П’ять модулів включають:

  • Орієнтація та огляд
  • Аудиторія, контекст і культура
  • Основи форми
  • Значення і поняття
  • Критика та ефективний дизайн

Цей курс — чудова можливість поплисти через води розуміння дизайну, а не стрибати в глибину.

Щоб бути успішним графічним дизайнером, потрібно більше ніж [following the golden rules of design composition]. Творче мислення є важливим аспектом роботи більшості графічних дизайнерів. Якщо ви не можете мислити творчо, ви не можете творити творчо.

Цей курс креативного мислення Імперського коледжу Лондона допоможе вам мислити креативно та інноваційно, а також навчиться обмірковувати та передавати свої ідеї. Це важливі навички дизайну, як і вивчення візуальної частини.

Цей 13-годинний курс має сім модулів, які включають принципи креативності, теорію вирішення винахідницьких проблем і стилі творчого мислення.

Розуміння бренд-менеджменту є важливим для дизайнерів, які хочуть працювати позаштатно або як бренд-дизайнери.

Під час проектування для ділових чи корпоративних цілей розуміння бренду та його аудиторії важливіше, ніж творчі результати. Вам потрібне розуміння фону, перш ніж ви зможете надати візуальний дизайн.

Цей курс вивчає корпоративний брендинг, бренд-маркетинг, бренд-менеджмент та фірмову ідентичність. Завдяки знанням, отриманим на цьому курсі, ви зможете створити повну ідентичність бренду та керівні принципи.

Цей курс не призначений безпосередньо для графічних дизайнерів, але він надзвичайно корисний, якщо ви хочете розпочати власний бізнес графічного дизайну або стати дизайнером-фрілансером, особливо якщо ви ведете свій бізнес в Інтернеті.

За 16 годин ви дізнаєтеся про бізнес-моделі, стратегії для найменування свого креативного бізнесу, покращите ідентичність бренду та особистість — що йде рука об руку з вищезазначеним курсом. Ви також дізнаєтеся про те, що можна і чого не можна робити у використанні голосу бренду, зображень і відео, а також про інші основи маркетингу та PR.

Якщо ви хочете застосувати свої навички графічного дизайну у власному бізнесі, необхідно мати певні бізнес-навчання. Досвід роботи в бізнесі також може стати в нагоді, коли ви створюєте проекти графічного дизайну для інших компаній.

Інтернет-бізнес – це чудовий спосіб продавати свої послуги графічного дизайну. Ви можете заробляти пасивний дохід онлайн, продаючи графічний дизайн і продаючи свій графічний дизайн на багатьох онлайн-ринках, а також відкриваючи онлайн-дизайнерський бізнес або агентство.

Персональний брендинг так само важливий, як і брендинг бізнесу, особливо якщо ви фрілансер, де ви є обличчям власного бізнесу. Хоча бренд — це більше, ніж просто візуальний стиль, дизайнеру важливо вміти використовувати свої навички для створення бренду.

Персональний бренд є важливим на цифровому ринку праці, і цей курс «Вступ до персонального брендингу» допоможе вам досягти успіху як графічний дизайнер на багатьох платформах. До них належать соціальні медіа та онлайн-ринки, а також заохочення атмосфери впевненості у собі та своїх дизайнерських здібностях.

Цей курс вивчає навички особистого брендингу, соціальних медіа та управління брендом. Розбудова інфраструктури вашого бренду – це один з модулів, який вам стане в нагоді як графічному дизайнеру, а також останній модуль: створення цифрового дому вашого бренду.

Дослідницькі навички важливі для графічних дизайнерів, особливо для тих, хто займається дизайном UX/UI і працює безпосередньо з користувачами. Ви маєте розуміти свій вільний ринок, і цей курс «Розуміння методів дослідження» є чудовим способом набути чудових дослідницьких навичок.

Цей короткий п’ятигодинний курс дозволить вам зрозуміти, що таке якісне дослідження. Хоча він зосереджений на академічних дослідженнях і оглядах літератури, діяльність або, як їх ще називають, електронні активності, підвищить вашу впевненість у дослідженні.

Кращі дослідження означають кращі результати, і це не має значення, пишете ви докторську дисертацію про жінок у індустрії дизайну чи створюєте дизайн веб-сайту для одиноких мам, які потребують кращого вибору харчування для своїх сімей.

Якщо ви графічний дизайнер, можливо, ви вже трохи знаєте про дизайн UX. Вони схожі. Але якщо ви хочете змінити кар’єру з графічного дизайну на дизайн UX, цей курс «Вступ до дизайну взаємодії з користувачем» може стати ідеальною сходинкою.

Графічні дизайнери мають навички, які принесуть вам користь, якщо ви перейдете до дизайну UX. Хороші дослідницькі навички також стануть у нагоді вам на посаді дизайну UX. Вступ до дизайну взаємодії з користувачем навчить вас, що таке дизайн взаємодії з користувачем, як досліджувати та збирати інформацію, як проектувати інтерфейс моделі та як оцінювати дизайн для досягнення кінцевої мети.

Покращуйте свої навички та знання графічного дизайну безкоштовно

Хоча не всі ці безкоштовні курси Coursera призначені безпосередньо для графічних дизайнерів, усі вони пропонують навички та знання, які покращать ваше розуміння графічного дизайну та результати.

В Інтернеті не так багато безкоштовних професійних курсів, тому ці курси є чудовою можливістю навчатися у найкращих викладачів у всьому світі. Якщо у вас є лише кілька вільних годин на тиждень, ви можете справді покращити свої дизайнерські навички.