7 альтернатив пошуку Google та їхні торгові марки

Ключові висновки

  • Пошук Google має потужних конкурентів, як-от Bing і DuckDuckGo, кожен з яких пропонує унікальні переваги.
  • Вибір найкращої альтернативи значною мірою залежить від ваших пріоритетів як користувача.
  • Практичне тестування — найкращий спосіб визначити, чи справді альтернативна пошукова система відповідає вашим потребам.

Пошук Google, імовірно, є вашою пошуковою системою за умовчанням, як і мільярди інших користувачів Інтернету по всьому світу. Але оскільки Google є настільки звичним явищем, ви можете не знати, які інші чудові варіанти пошуку в Інтернеті краще підходять для вас, і чому ви повинні почати ними користуватися негайно.

1. Bing: Яскрава персоналізована альтернатива Google

Розглядаючи зміни від Google, Bing від Microsoft пропонує яскравий візуальний досвід, який варто вивчити. Його приємний інтерфейс завантажується барвистими спеціальними вкладками для легкого пошуку зображень, новин, відео та карт одним клацанням миші.

Наведені нижче заголовки актуальних новин дають уявлення про популярні пошукові запити. А кнопка Copilot поруч із логотипом дозволяє спілкуватися з помічником зі штучним інтелектом безпосередньо з результатів. Хто не любить уточнювати запити через дружню розмову через нескінченні фільтри?

Bing також розширює функціональність, пов’язуючи пошук із вашим обліковим записом Microsoft. Уявіть собі, що ви обмінюєте зароблені бонусні бали на подарункові картки, участь у розіграшах або благодійні пожертви.

Так само функція «Колекції» допоможе вам упорядкувати свої дослідження та плани доступним способом. Ви можете налаштувати свій загальнодоступний профіль Bing подібно до карток людей Google, пов’язавши його, щоб відображати оновлення соціальних мереж з підключених облікових записів.

Керувати вашою конфіденційністю та пошуковими даними легко за допомогою налаштувань безпечного пошуку Bing і параметрів фільтрації результатів за місцем розташування або повного очищення історії. Використовуючи вбудовану функцію Microsoft Copilot, ви контролюєте, як часто ваші відповіді в чаті відображаються безпосередньо в результатах пошуку.

  Покращте безпеку веб-додатків за допомогою Detectify Asset Monitoring

Можливість пошуку в Bing виділяється завдяки персоналізованим рекомендаціям і підсвічуванням на певних сторінках, які відображаються за допомогою значка лампочки.

Спробуйте Bing для більш яскравого погляду на пошук із додатковими перевагами через обліковий запис Microsoft.

2. DuckDuckGo: пошук, орієнтований на конфіденційність

Хочете пошукову систему, яка ставить на перший план конфіденційність? DuckDuckGo — чудова альтернатива Google.

DuckDuckGo пропонує чисту, спрощену домашню сторінку з панеллю пошуку та перемикачем налаштувань. Після введення пошукового запиту результати організовуються у зручні вкладки для зображень, відео, новин і карт. Такі фільтри, як «Безпечний пошук», «Регіон» тощо, з’являються вище, щоб уточнити пошук. У той же час миттєві відповіді на поширені запити, як-от прогноз погоди чи конвертація валют, відображаються на помітному місці вгорі.

Такі параметри, як розміщення URL-адреси, шрифт і мова, можна застосувати через меню налаштувань, щоб налаштувати пошук. Якщо ви ввімкнете «Нескінченне прокручування», ваші результати плавно розширюватимуться під час прокручування, а не розгортатимуться на сторінки, вимагаючи натискання «Більше результатів».

Можливо, найголовніше те, що DuckDuckGo ніколи не зберігає вашу історію пошуку чи веб-перегляду, IP-адреси чи інші особисті дані. Результати пошуку справді анонімні, забезпечуючи рівень конфіденційності, на який такі великі гравці, як Google, не можуть претендувати.

Щоб отримати надзвичайно простий, але потужний пошук із справжньою конфіденційністю, DuckDuckGo варто змінити. Спробуйте як на комп’ютері, так і на мобільному пристрої, щоб насолодитися пошуком без будь-яких умов.

3. Відважний пошук: незалежна пошукова система

У той час як інші пошукові системи покладаються на індекси сторонніх розробників, такі як Google і Bing, Brave Search досягла унікальної віхи — працює зі 100% незалежності. Збільшуючи свій індекс за рахунок анонімних внесків користувачів через Відважний проект Web Discoveryвін надає повністю приватні та незалежні результати пошуку.

Сміливі претензії набрав понад 22 мільйони середніх щоденних пошукових запитів, що робить його найшвидше зростаючою пошуковою системою з часів Bing. Це швидке впровадження дало змогу групі пошуку конкурентоспроможно покращити результати пошуку.

  Повний посібник із захисту Google Chrome

Це відрізняє Brave Search від альтернатив, створених за лаштунками API великих технологічних компаній. Тепер обробляючи пошукові запити майже виключно з власного індексу, користувачі Brave отримують повністю незалежні результати без шкоди для конфіденційності.

Домашня сторінка мінімального пошуку зосереджена на вашому запиті, лише з логотипом, панеллю пошуку та кнопкою завантаження браузера Brave. Такі потужні фільтри, як місцезнаходження, час і безпечний пошук, разом із функцією Goggles дозволяють індивідуально фільтрувати результати ваших запитів.

І так само, як DuckDuckGo, панель відповідей праворуч збирає важливі деталі щодо вашої теми пошуку для легкого сканування. Крім основних результатів, розділи для зображень, новин, відео та пов’язаних обговорень Reddit надають додатковий контекст. За потреби такі альтернативи, як Google і Bing, також доступні одним дотиком.

Brave Search — це провідна незалежна альтернатива для пошуку із збереженням конфіденційності, що здійснюється з контрольованого (типу) джерела.

4. Swisscows: зручна пошукова система

Пошук із збереженням конфіденційності та безпеки для людей будь-якого віку є пріоритетом Swisscows. Як альтернатива, зосереджена виключно на захисті користувачів, Swisscows забезпечує дружнє до дітей середовище без неприйнятного вмісту.

Його домашню сторінку можна легко встановити як пошукову систему за замовчуванням у вашому браузері. Потім результати ретельно фільтруються, щоб заблокувати тривожні або графічні запити, чітко повідомляючи користувачам про помилку 450 через заблоковані теми.

Додаткові розділи впорядковують результати пошуку в Інтернеті, зображеннях, відео та музиці. Корисні фільтри дат також забезпечують актуальність результатів. Ви можете попередньо переглянути результати, перш ніж відкрити їх повністю. У попередньому перегляді ви побачите кількість трекерів на сторінці.

Swisscows робить крок вперед у сфері конфіденційності, анонімізуючи всі запити протягом семи днів, щоб родини могли впевнено шукати. По суті, вони не збирають і не зберігають вашу особисту інформацію під час ваших пошуків. Однак він зберігає пошукові записи, які ви вводите, хоча вони стверджують, що пошуки не пов’язані з вами. Через сім днів дані запиту повністю знеособлені, тому їх неможливо відстежити до вас.

  8 шаблонів матриці кінцевих зусиль для прийняття обґрунтованого рішення

Swisscows, який є єдиним магазином, також пропонує безпечні програми для обміну повідомленнями, електронною поштою та VPN для посилення онлайн-захисту для будь-якого віку на будь-якому пристрої. Пожертви також підтримують гуманітарні справи.

Якщо під час щоденних пошуків важливо підтримувати сімейний простір в Інтернеті, Swisscows пропонує найбільш стриману, ретельно відфільтровану альтернативу для кожного члена родини.

5. Екозія: Екологічно чиста пошукова система

Ecosia виділяється як пошукова система, присвячена лісовідновленню за допомогою пошукових запитів користувачів. Його проста домашня сторінка запрошує вас зробити Ecosia вашою пошуковою системою за замовчуванням одним клацанням миші, а також надає велику кількість інформації про її ініціативи з посадки дерев.

Натиснувши піктограму дерева на сторінці пошуку, ви побачите список дерев, які ви допомогли посадити. Ecosia каже, що пошук і доходи від реклами безпосередньо підтримують масштабні проекти відновлення лісів у всьому світі.

Результати включають спеціальні розділи для зображень, новин тощо. Такі фільтри, як місцезнаходження та дата, допомагають скоротити результати пошуку, а помічник Ecosia AI доступний, якщо вам потрібна додаткова допомога.

Окрім пошуку, ви можете використовувати Ecosia для визначення забруднювачів та екологічно чистих організацій за допомогою значка зеленого листя та викопного палива, рейтингів кліматичних обіцянок та оцінки впливу на навколишнє середовище. Шукайте, переглядайте та переконайтеся самі, як легко допомогти нашій планеті.

Яку альтернативу пошуку Google вибрати?

Незалежно від того, зосереджено на конфіденційності, параметрах налаштування чи простоті, кожна з розглянутих альтернатив пошуку Google пропонує корисний поворот у пошуку.

Правильний вибір, зрештою, залежить від ваших пріоритетів. Ви цінуєте максимальну конфіденційність понад усе? Спробуйте DDG. Бажаєте інтерфейс, позбавлений відволікаючих факторів? Спробуйте Brave. Лише враховуючи те, що справді найважливіше для вас у компаньйоні для пошуку, ви визначите, яка система заслуговує на шанс проти вашого звичайного варіанту — Google, ну.

Спробуйте одне чи кілька рішень, розглянутих тут, і перевірте, чи зможуть вони відповідати чи перевищувати ваші очікування. Ви можете виявити, що варіант, який раніше був поза вашою усвідомленістю, повністю відповідає вашим потребам.