61 компанія з кібербезпеки захищає світ 🌎

Оскільки технологія розвивається швидкими темпами, потреба в ефективній практиці кібербезпеки зростає в геометричній прогресії.

Завдяки значному плануванню та практиці з належними заходами захисту організації та окремі особи можуть значно зменшити ризик стати жертвою кібератак.

Комплексні протоколи безпеки мають бути комплексно реалізовані в усіх цих сферах, або під керівництвом експертів-професіоналів, або через використання найновішого програмного забезпечення.

Оскільки цифровий світ продовжує розвиватися, зростає і кіберзлочинність. Від шахрайства з особистими даними та крадіжки даних до фішингових кампаній і атак програм-вимагачів – зараз існує низка загроз, які можуть мати серйозні наслідки для окремих осіб, компаній, організацій і урядів у всьому світі.

Відповідно до останнього статистикавартість витоку даних з 2019 по 2023 рік у всьому світі становила 4,73 мільйона доларів США, а кількість атак програм-вимагачів зросла на 46%.

У наступному розділі давайте подивимося на деякі найкращі компанії, які пропонують рішення для кібербезпеки:

ПалоАльто

ПалоАльто Networks є однією з відомих компаній, що надають рішення для кібербезпеки у своїх брандмауерах наступного покоління та інших перспективних рішеннях. Він пишається брандмауером наступного покоління Palo Alto Networks (NGFW), який забезпечує найкраще в галузі запобігання всім загрозам, включаючи фільтрацію URL-адрес, видимість програм і можливості контролю.

Штаб-квартира Palo Alto Network розташована в Санта-Кларі, штат Каліфорнія, і її модель або розмір засновані на нульовій довірі, що дає змогу пропонувати видимість, а також інтегроване машинне навчання та розвідку загроз для захисту від розширених загроз.

Їхні послуги охоплюють від хмарної безпеки до захисту кінцевих точок, захищаючи мережі компаній у всьому світі за допомогою глибокої аналітики.

Palo Alto Networks захищає мережі компанії від динамічних кіберзагроз за допомогою елементів проактивного виявлення та механізмів реагування.

Компанія відома в усьому світі як одна з провідних у цій галузі завдяки інноваційному підходу до кібербезпеки.

Фортінет

Фортінет є надійним лідером для організацій, які прагнуть захистити свій бізнес і дані від кіберзагроз. Fortinet є лідером на ринку, що пропонує високопродуктивні рішення безпеки, які масштабуються для організацій, що розвиваються, охоплюючи мережеву безпеку, хмарний захист, безпечну SD-WAN і захист кінцевих точок.

Він підтримується інноваційним зобов’язанням захищати мережі в усьому світі для підприємств, постачальників послуг і державних установ, підтримуючи близько 680 000+ клієнтів.

Fortinet має глобальну присутність, надаючи інтегровані рішення безпеки та послуги на основі свого флагманського брандмауера нового покоління FortiGate. Їхня архітектура Security Fabric поєднує в собі ефективний захист від розширених загроз із комплексною безпекою мережі для узгодженого підходу до забезпечення безпеки бізнесу.

Fortinet, що базується в Саннівейлі, Каліфорнія, продовжує допомагати компаніям залишатися в безпеці в Інтернеті.

Zscaler

Zscaler входить до числа найкращих компаній з кібербезпеки, які протягом багатьох днів надають широкі послуги у сфері хмарної безпеки. Zscaler забезпечує безпечний доступ до Інтернету та додатків у межах організації, яка налаштувала мережу Zero Trust, веб-шлюзи та брандмауер.

Усе це доступно на платформі Zscaler, що дозволяє користувачам безпечно підключатися, не враховуючи розташування чи тип електронного пристрою, який вони хочуть використовувати.

Штаб-квартира компанії знаходиться в Сан-Хосе, Каліфорнія. 30% компаній Forbes Global 2000 вже використовують Zscaler, що робить його найнадійнішим ім’ям Zero Trust Security.

Його клієнти насолоджуються гнучким, безпечним доступом до понад 320 мільярдів транзакцій щодня та отримують оцінку задоволеності 80+ Net Promoter Score.

Zero Trust Exchange Zscaler повністю захищає кібербезпеку та безпеку даних усіх компаній через користувачів, робочі навантаження та пристрої підприємства.

Окта

Компанія, Окта, займається керуванням ідентифікацією та доступом (IAM), займаючись забезпеченням безпечної хмарної автентифікації, авторизації та надання рішень для керування ідентифікацією. Він працює серед розширюваних, простих у використанні платформ, які працюють із вашими існуючими рішеннями.

Тим не менш, маючи понад 18 000 клієнтів і доказ свого успіху в 7 000 інтеграціях, компанія отримала такі нагороди, як Gartner Peer Insights Customers’ Choice in Access Management і Forrester WaveTM, визнаючи високу продуктивність Okta в Customer Identity та Access Management.

Платформа пропонує рішення, які зосереджені на автентифікації особи, авторизації та безпечному управлінні доступом програм, пристроїв і користувачів у різних галузях, охоплюючи кожну частину життєвого циклу ідентифікації, починаючи від управління до контролю привілеїв за допомогою Workforce Identity Cloud.

Okta знаходиться в Сан-Франциско, Каліфорнія, США.

OneTrust

OneTrust – це компанія з технологій конфіденційності, яка надає компаніям найнадійнішу автоматизацію їхніх ресурсів і інструментів конфіденційності та безпеки даних у всьому світі. Рішення включають продукти для керування згодою, керування даними та конфіденційності.

Продуктами та послугами OneTrust у всьому світі користуються понад 14 000 організацій, у тому числі деякі з найбільших брендів, як-от Samsung, Fable Deloitte, Pfizer, Protiviti тощо.

Його продукти пропонують комплексні можливості для відповідності GDPR або CCPA, а також покращені заходи безпеки від зловмисних атак, націлених на дані споживачів або співробітників. Штаб-квартира OneTrust розташована в Атланті, штат Джорджія.

Завдяки визнанню кількох галузевих нагород, членству в Cloud Security Alliance (CSA) і Міжнародній асоціації професіоналів із захисту конфіденційності (IAPP) OneTrust зарекомендував себе як авторитет із захисту особистої інформації в усьому світі.

Краудстрайк

CrowdStrike є однією з сучасних і передових компаній з кібербезпеки, яка бере свій початок у Саннівейлі, Каліфорнія. Заснована в 2011 році, компанія працює як постачальник сучасних технологічних послуг для хмарної безпеки та рішень, включаючи, серед іншого, захист кінцевих точок, а також розвідку про загрози на національній і міжнародній основі.

Використовуючи передові хмарні платформи з революційним штучним інтелектом і машинним навчанням, компанія сповнена рішучості виявляти кіберзагрози оперативно та ефективніше.

Платформа розроблена таким чином, щоб забезпечити просте розгортання, керування та автоматизацію роботи з передовими моделями, навченими на щоденних трильйонах точок даних.

Його продукт Falcon розроблено спеціально з метою захисту кінцевих точок у різних середовищах. Він використовує розвідку про загрози в реальному часі в усьому підприємстві у своїй покращеній телеметрії, отже, гарантуючи надточне виявлення, яке ефективно автоматизовано як для захисту, так і для виправлення.

Cloudflare

Cloudflare є світовим лідером у сфері веб-безпеки, доставки вмісту та розподілених серверів доменних імен (DNS). Вони мають платформу, яка дозволяє власникам бізнесу захищати, покращувати та захищати веб-сайти та програми за допомогою захисту від DDoS, шифрування рівня захищених сокетів (SSL) і мережі доставки вмісту (CDN).

Сервіси Security Access Service Edge (SASE) і Software-Defined Solutions (SDS) захищають ваших співробітників, підрядників, пристрої, мережі, програми та дані, де б вони не були, забезпечуючи першокласну цифрову безпеку для ваших клієнтів щоразу.

Крім того, завдяки вбудованим можливостям зберігання обчислювальних даних і мереж розробникам легко створювати повноцінні додатки на кількох платформах швидко й безпечно. Завдяки центрам обробки даних, розташованим практично по всьому світу, Cloudflare забезпечує швидкий час відгуку, гарантуючи надійне надання послуг зі своєї штаб-квартири в Сан-Франциско, Каліфорнія, США.

F5

F5 Networks пропонує повний пакет рішень для захисту, доставки та оптимізації кожної програми та API, щоб компанії могли продовжувати рухатися вперед. Їх розширений захист веб-додатків зменшує складність ризиків, одночасно захищаючи від шахрайства з нульовою довірою.

Крім того, вони забезпечують чудову продуктивність для додатків і мереж, а також модернізовані системи доставки, розроблені для оптимальної взаємодії з клієнтами.

Зі штаб-квартирою в Сіетлі, штат Вашингтон (США), F5 забезпечує надзвичайний цифровий досвід завдяки автоматизації, безпеці, продуктивності та аналітичним технологіям для зниження витрат, покращення операцій і захисту користувачів.

Протягом багатьох років F5 зарекомендувала себе як один із провідних постачальників у цьому просторі.

Invicti

Invicti є світовим лідером у сфері безпеки додатків, що дозволяє багатьом найбільшим підприємствам світу надавати безпечні додатки та API на всіх етапах розробки програмного забезпечення.

Завдяки автоматизованим інструментам тестування безпеки Invicti, вбудованим у ваш SDLC на кожному етапі, ви зможете йти в ногу з кібербезпекою, яка швидко розвивається, зберігаючи при цьому інтегроване уявлення про вразливості програми та виправлення в середовищі розгортання.

Invicti постійно ідентифікує більше, ніж інші інструменти сканування, водночас повертаючи менше «помилкових спрацьовувань», допомагаючи командам зменшити свою вразливість у масштабі.

Він дає змогу понад 35 сотням організацій захищати від кіберзагроз і постійно вдосконалювати свої програми на кожному етапі розробки. Його вражаюча клієнтура включає NASA, Samsung, IBM і Verizon, серед інших. Компанія Invicti заснована в Сан-Франциско, США.

Ялівець

Ялівець є лідером галузі, коли справа доходить до рішень безпеки, надаючи клієнтам потужну видимість, інтелектуальні можливості та можливості контролю. Його інноваційні рішення на основі штучного інтелекту дозволяють організаціям відстежувати активність у своїх мережах у режимі реального часу та швидко реагувати на нові загрози, перш ніж вони завдадуть шкоди.

Брандмауери нового покоління Juniper Security Solutions забезпечують більше, ніж просто статичну безпеку; вони визначають і контролюють програми та доступ користувачів, щоб запобігти загрозам на межі.

Його рішення SD-WAN, рішення Zero Trust Data Center і SASE забезпечують оптимізовану роботу клієнта та неперевершені рівні виявлення, запобігання та пом’якшення загроз, а також автоматично усувають атаки.

Штаб-квартира компанії розташована в Саннівейлі, Каліфорнія.

Broadcom

Symantec Enterprise Cloud від Broadcom це стійке гібридне рішення безпеки на платформі, орієнтованій на дані, що забезпечує кращий захист від зловмисного програмного забезпечення від загроз кібербезпеці.

Вони пропонують захист для захисту критично важливих організаційних систем і пристроїв для своїх клієнтів, використовуючи свої надійні функції, створені для операцій великої складності.

Broadcom представила свій повний набір портфоліо кібербезпеки, спрямованих на захист організацій від кібератак.

Пакет охоплює безпеку кінцевих точок, безпеку мережі, безпеку електронної пошти та захист інформації, здавалося б, щоб гарантувати дані для будь-якого співробітника незалежно від його місцезнаходження чи типу пристрою, який вони використовують для своєї роботи.

Разом із партнером компанія пропонує Symantec Enterprise Cloud, яка може безперервно контролювати корпоративні активи для виконання дій у разі необхідності.

Маючи багато років на ринку, Broadcom є надійним партнером для будь-якого типу організації з метою захисту своїх мереж від загроз. Штаб-квартира кібербезпеки Broadcom знаходиться в Сан-Хосе, Каліфорнія, США.

Check Point

Check Point є ізраїльським постачальником рішень для ІТ-безпеки зі штаб-квартирою в Тель-Авіві, Ізраїль. Визнана за свою роль у розробці кібербезпеки, включаючи апаратні та програмні продукти, Check Point пропонує рішення, відоме як Check Point Infinity, для захисту мереж, хмарних і мобільних середовищ від кіберзагроз покоління V і атак нульового дня.

Завдяки десятиліттям досвіду розробки, маркетингу та підтримки надійних варіантів безпеки, які захищають організації будь-якого розміру від загроз мережевій безпеці, не дивно, що ця компанія продовжує лідирувати в галузі захисту цінних даних від пошкодження.

Прагнення Check Point до досконалості зробило їх одним із найбільш надійних імен у сфері кібербезпеки сьогодні.

Макефі

McAfee — це відзначений нагородами глобальний постачальник рішень для кібербезпеки, який пропонує найкращий у світі антивірус для захисту від нових і мінливих загроз, націлених на ваші ПК, мобільні телефони та ноутбуки.

Використовуючи найсучаснішу технологію штучного інтелекту, його захист сканує текстове шахрайство та блокує небезпечні посилання в електронних листах, на платформах соціальних мереж та інших місцях призначення в Інтернеті, забезпечуючи індивідуальний захист особистих даних для кожного члена вашої родини.

Його покриття також включає мережі VPN і показник захисту для повного спокою під час перегляду веб-сторінок.

Компанія McAfee, розташована в Сан-Хосе, штат Каліфорнія (США), поєднує в собі виняткові технології та багаторічний досвід у розробці провідних у галузі антивірусних рішень і хмарних рішень безпеки, які допомагають користувачам захищатися від атак зловмисного програмного забезпечення, спроб фішингу та витоку даних тощо.

Trend Micro

Trend Micro забезпечує комплексну платформу кібербезпеки, яка дозволяє підприємствам швидко використовувати розширені можливості XDR для підвищення ефективності SOC і підвищення цінності бізнесу. Ця платформа надає командам безпеки потужні інструменти для керування поверхнею атак, виявлення, розслідування та реагування.

Платформа захищає понад 500 тисяч організацій і 250 мільйонів користувачів у мережах, хмарах, пристроях і кінцевих точках.

Його хмарна корпоративна кібербезпека пропонує повну видимість із можливостями швидкого виявлення та реагування, а також кілька рівнів вдосконаленого захисту, адаптованого для популярних хмарних середовищ.

Це рішення безпеки допомагає компаніям швидше виявляти сучасні загрози та реагувати на них, одночасно знижуючи ризики, захищаючи безмежну робочу силу, гібридні мультихмарні світи та хмарні додатки, усуваючи мережеві сліпі зони.

Розташована в Токіо, Японія, з моменту свого заснування більше трьох десятиліть тому Trend Micro продовжує забезпечувати підприємствам у всьому світі спокій, коли йдеться про захист кібербезпеки.

Трелікс

Трелікс є надійним вибором провідних світових організацій, що забезпечує революційні можливості виявлення загроз і реагування. Їхня платформа XDR на основі штучного інтелекту скорочує час виявлення кібератак і реагування на них, одночасно допомагаючи зменшити шум сповіщень від традиційних рішень кібербезпеки.

Крім того, Trellix допомагає інформувати та швидко впроваджувати стратегії нульової довіри за допомогою вичерпних даних телеметрії та автоматизує процеси захисту для захисту гібридної/багатохмарної інфраструктури, щоб підвищити операційну ефективність і створити більш ефективний SOC.

Платформа XDR посилює вашу безпеку та захищає вашу організацію за допомогою безпеки кінцевих точок, захисту даних, безпеки мережі, аналізу загроз, безпеки в хмарі, SecOps і аналітики тощо.

Штаб-квартира Trellix розташована в Мілпітасі, Каліфорнія.

Kaspersky

Kaspersky займається кібербезпекою та надає різноманітні рішення для домашніх користувачів і великих підприємств для захисту від онлайн-загроз.

У своєму портфоліо вона має відзначені нагородами антивірусні та захисні продукти, такі як захист кінцевих точок, аналіз загроз і пакети безпеки в Інтернеті, і всі ці рішення забезпечують чудовий захист на багатьох платформах для виявлення зловмисних дій кіберзлочинців, таких як зловмисне програмне забезпечення або програми-вимагачі.

Штаб-квартира корпорації розташована в Москві, Росія, з 1997 року. Kaspersky використовує новітню технологію штучного інтелекту для виявлення та зупинки загроз, перш ніж вони атакують вашу поверхню.

Його рішення корисні для захисту особистих цифрових пристроїв за допомогою антивірусної програми, безпеки малого офісу, хмари безпеки кінцевих точок, безпечного VPN-з’єднання, керування та захисту від загроз, безпеки Hybrid Cloud та інших рішень кібербезпеки.

CyberArk

CyberArk – це компанія з управління привілейованим доступом (PAM), яка пропонує рішення для безпечного керування та захисту доступу до конфіденційних систем і інформації. Зі штаб-квартирою в Ньютоні, штат Массачусетс, США, компанія прагне до досконалості, надаючи передові послуги захисту PAM у всьому світі.

Платформа безпеки ідентичності CyberArk забезпечує безпрецедентну видимість і контроль для безпроблемного захисту ідентичності від підключення до виходу на будь-якому ресурсі будь-якої інфраструктури.

Використовуючи надійний безпечний єдиний вхід (SSO), адаптивну багатофакторну автентифікацію (MFA), аналітику поведінки користувачів, керування життєвим циклом і служби каталогів, ви можете швидко надати користувачам безпечний доступ до хмарних, гібридних або локальних ресурсів.

Його інтелектуальні привілеї контролюють захищені облікові записи користувачів/дані робочої сили підприємства та сторонніх постачальників, а також ідентифікатори кінцевих точок і машин, тому конфіденційні дані залишаються захищеними від зловмисників.

Софос

Маючи понад 30 років досвіду, Софос є лідером у сфері кібербезпеки. Низка їхніх рішень безпеки надає компаніям і окремим особам новітні інструменти для захисту їхньої цифрової інфраструктури від зловмисних загроз.

Як одна з провідних у світі компаній з кібербезпеки, їх штаб-квартира розташована в Абінгдоні, Великобританія.

Sophos надає послуги проактивного пошуку загроз, розслідування та реагування на інциденти організаціям будь-якого розміру. Його елітна команда досвідчених мисливців пропонує повністю керовану службу MDR або самокеровану платформу операцій безпеки для чудових результатів у сфері кібербезпеки з інтеграцією в існуючі ІТ-стеки, такі як SOAR, SIEM, ITSM тощо.

Перестаньте бути перевантаженими сповіщеннями – перемістіть ресурси на найбільш стратегічні питання та отримайте більше від інвестицій за допомогою сторонніх інструментів інтеграції Sophos, які також включають RMM/PSA.

Qualys

Qualys є постачальником хмарних рішень безпеки та відповідності в галузі кібербезпеки, що спеціалізується на своїй ніші та має штаб-квартиру у Фостер-Сіті, Каліфорнія. Він забезпечує неперевершену видимість, швидкість і масштаб для автоматичного виявлення вразливостей і критичних неправильних конфігурацій у будь-якому гібридному середовищі будь-якого розміру.

Використовуючи передові кореляційні технології машинного навчання, платформа визначає сотні чи навіть тисячі потенційних загроз за лічені секунди та визначає пріоритетність ризиків для ваших найважливіших активів для швидкого усунення.

Будьте напоготові з точністю Six Sigma щодо вразливостей нульового дня або підозрілої активності в режимі реального часу та обміну даними між додатками, що підтримується через вбудовану інтеграцію для швидкого аналізу та кореляції – зберігайте загальний контроль над кібербезпекою в динамічному середовищі загроз, що розвивається.

Rapid7

Rapid7 надає комплексну платформу кібербезпеки для хмарних і локальних середовищ, від реагування на ризики та загрози до цифрової криміналістики та реагування на інциденти.

Завдяки підходу практик на першому місці, компанія пропонує такі рішення, як XDR і SIEM, хмарна безпека разом із спеціальними інструментами для керування вразливістю, тестування проникнення аналізу загроз, динамічної безпеки додатків разом із автоматизацією оркестровки (SOAR), пропонуючи ефективну потужність незалежно від розміру вашої організації. .

Їх зручний підхід до аналітики функцій безпеки розроблено, щоб дати компаніям можливість проактивно керувати потенційними загрозами. Компанія Rapid7 зі штаб-квартирою в Бостоні, штат Массачусетс, США, протягом багатьох років є основним постачальником високоякісних послуг із зменшення кіберризиків.

Proofpoint

Proofpoint надає найбільшим компаніям світу рішення для кібербезпеки на основі електронної пошти та ідентифікації, які допомагають захистити своїх співробітників від розширених загроз, крадіжки даних і внутрішніх ризиків.

Завдяки технології машинного навчання NexusAI організації можуть розірвати ланцюжок атак, ефективно захищаючись від зловмисних електронних листів, одночасно покращуючи видимість того, хто піддається атаці та як.

Компанія забезпечує комплексне виявлення більшої кількості загроз за допомогою ML і поведінкової аналітики та зменшує навантаження на вашу команду для підвищення ефективності.

Як один із найбільш надійних постачальників рішень для захисту від загроз зі списку Fortune 100, Fortune 1000 і Global 2000 компаній, які використовують Microsoft 365, ви можете довіряти Proofpoint захистити своїх співробітників. Компанія розташована в сонячному місті Саннівейл, Каліфорнія, США.

Таніум

Таніум є надійним постачальником кібербезпеки та керування системами зі штаб-квартирою в Емерівіллі, Каліфорнія.

Tanium забезпечує виняткову цінність для провідних організацій, допомагаючи їм захистити свої найважливіші для бізнесу активи за допомогою платформи Tanium XEM. Його рішення для керування кінцевими точками забезпечують швидкість і масштаб, уможливлюючи життєві цикли ІТ, тоді як наші служби ризиків і відповідності гарантують безпечний доступ у разі потреби.

Платформа забезпечує видимість кінцевих точок у реальному часі, що допомагає організаціям керувати цифровим середовищем і захищати його, водночас пропонуючи неперевершену масштабованість, швидкість і гнучкість для вирішення проблем безпеки у великих або складних мережах. Штаб-квартира Tanium знаходиться у Вашингтоні, США.

Завдяки прискоренню можливостей команд безпеки реагувати на інциденти, а також забезпечуючи чудовий цифровий досвід для співробітників, компанія відіграє центральну роль у захисті сучасних підприємств.

SentinelOne

SentinelOne це рішення безпеки для захисту компаній від загроз на всій поверхні атаки. Завдяки захисту кінцевих точок на базі штучного інтелекту, хмарним робочим навантаженням і ідентифікаційним записам, захищеним у режимі реального часу, цілодобовим пошукам загроз і керованим службам, доступним цілодобово, SentinelOne забезпечує повний захист від зловмисної діяльності за допомогою Power of AI.

Платформа Singularity від SentinelOne, створена на основі складного механізму штучного інтелекту та машинного навчання, покращує здатність ваших команд швидко перетворювати гори інформації на корисну інформацію та реагувати в режимі реального часу.

Штаб-квартира компанії знаходиться в Маунтін-В’ю, Каліфорнія, США. SentinelOne забезпечує захист наступного покоління, виявлення кінцевих точок і реагування (EDR), а також автоматизовані послуги пошуку загроз для компаній, які прагнуть захистити себе від витоку даних або зловмисної діяльності.

Bitdefender

Bitdefender є визнаним лідером у сфері кібербезпеки, який надає найвищий рівень продуктів безпеки та аналізу загроз для людей, будинків, компаній, пристроїв, мереж і хмарних сервісів.

У їхніх продуктах використовуються новітні технології, такі як машинне навчання та поведінкова аналітика, для виявлення зловмисного програмного забезпечення, вірусів, атак програм-вимагачів або складних хаків, що дає клієнтам, від окремих осіб до підприємств, багаторівневу систему захисту.

Bitdefender зі штаб-квартирою в Бухаресті, Румунія, надає продукти безпеки, такі як антивірусне програмне забезпечення, засоби захисту в Інтернеті та захист кінцевих точок для компаній у всьому світі.

Bitdefender заслужив репутацію одного з найбільш надійних постачальників у своїй галузі від незалежних організацій тестування, галузевих аналітичних фірм і засобів масової інформації по всьому світу.

Імперва

Імперва надає служби безпеки та продуктивності, які захищають програми, мережі та дані від зловмисних атак. Його надійна платформа забезпечує автоматичний захист систем на основі API від розподіленої відмови в обслуговуванні (DDoS), активності ботів, управління ризиками в ланцюжку постачання та захищає конфіденційні дані в локальних і хмарних середовищах, одночасно спрощуючи звітність про відповідність і процеси аудиту.

Крім того, він забезпечує роздільну здатність DNS на межі для безперебійної роботи, а також покращує продуктивність додатків, надаючи економічно ефективні рішення для підтримки ініціатив DevOps без шкоди для стандартів безпеки.

Штаб-квартира Imperva розташована в Редвуд-Сіті, штат Каліфорнія, США, і забезпечує комплексний захист для компаній будь-якого розміру в усьому світі.

Mimecast

Компанія, Mimecast, спеціалізується на хмарних службах захисту електронної пошти, архівації та управління ризиками. Його асортимент продуктів озброює підприємства вдосконаленим захистом від загроз, фільтрацією URL-адрес і запобіганням втраті даних, щоб запобігти фішинговим атакам, загрозам зловмисного програмного забезпечення та іншим шкідливим діям.

Крім того, заархівовані електронні листи Mimecast надійно зберігаються для відповідності та потреб електронного виявлення. Крім того, рішення для кібервідмовостійкості допомагають організаціям керувати своїми кіберризиками, забезпечуючи безперервність під час збоїв або можливих порушень, забезпечуючи таким чином швидке відновлення після збитків, спричинених простоєм.

Зародившись у Лондоні, Сполучене Королівство, ця багатонаціональна компанія надає невловимі відповіді на існуючі проблеми, які породжує сучасне цифрове середовище, надаючи своїм клієнтам безпечне з’єднання, на яке вони можуть покластися.

Барракуда

Барракуда Networks – це відома компанія, яка надає рішення для кібербезпеки та захисту даних, розроблені для захисту бізнесу від широкого спектру кіберзагроз.

Його спектр рішень включає безпеку електронної пошти, захист мережі та додатків, резервне копіювання та відновлення, а також безпеку в хмарі, усі вони мають зручні для користувача інтерфейси та масштабованість незалежно від розміру вашої організації – Barracuda допоможе вам.

Відчуйте душевний спокій з Barracuda, оскільки вони працюють над захистом організацій від фішингових атак, електронної пошти або загроз зловмисного програмного забезпечення, забезпечуючи безперервність бізнесу в разі виникнення проблем, пов’язаних із втратою даних або збоєм системи.

Компанія розташована в Кемпбеллі, Каліфорнія, США.

1Пароль

1Password – це компанія з кібербезпеки, яка надає рішення для безпечного доступу та керування паролями як для особистих, так і для бізнес-потреб. 1Password — це менеджер паролів, який пропонує користувачам спосіб безпечного зберігання своїх паролів на різних пристроях, включаючи надійні протоколи шифрування та функції безпеки, як-от двоетапну перевірку.

Платформа інтегрує основні веб-браузери та мобільні пристрої, за допомогою яких вбудовані ініціативи безпеки з нульовим знанням, щоб гарантувати конфіденційність даних клієнтів від доступу сторонам, не уповноваженим власниками на доступ до зашифрованих даних.

Він також надає корпоративні рішення, а компанії забезпечують високопріоритетні рішення для покращення співпраці між співробітниками для обміну конфіденційною інформацією, такою як паролі або дані кредитної картки, через мережу.

Компанія знаходиться в Торонто (Канада).

Auth0

Auth0 є однією з провідних платформ керування ідентифікацією та автентифікації, яка надає користувачам, розробникам і компаніям безпечний вхід до API та програм.

Послуги включають систему єдиного входу (SSO), багатофакторну автентифікацію (MFA), керування користувачами та корпоративні облікові дані або спеціальні з’єднання, що забезпечують доступ із будь-якого пристрою – від Інтернету до Інтернету речей.

Завдяки функціям масштабованості та гнучкості Auth0 надає підприємствам рішення, призначені як для бізнесу-споживача (B2C), так і для різноманітних потреб бізнесу-бізнесу.

Компанія здобула всесвітнє визнання завдяки своїй штаб-квартирі в Белв’ю, штат Вашингтон, США.

Illumio

Ілюміо Платформа Zero Trust Segmentation Platform — ідеальне рішення для стримування порушень, що забезпечує інтуїтивно зрозумілу візуалізацію всього зв’язку між робочими навантаженнями та пристроями.

Illumio пропонує адаптивні платформи безпеки, які покращують безпеку та видимість даних і додатків за допомогою детальної політики сегментації для контролю зв’язку. Ви можете легко ізолювати високоцінні активи, щоб запобігти поширенню взломів або атак програм-вимагачів у майбутньому.

Завдяки моніторингу в реальному часі та динамічній реалізації політики їхня платформа запобігає переміщенню загроз у мережах, одночасно забезпечуючи повне розуміння комунікації робочого навантаження в локальних середовищах, а також у хмарних і гібридних інфраструктурах. Штаб-квартира компанії розташована в Саннівейлі, Каліфорнія.

Malwarebytes

Malwarebytes – це дуже відома компанія з антивірусних та інших рішень безпеки, розташована в Санта-Кларі, Каліфорнія.

Завдяки своїм флагманським рішенням для захисту від зловмисного та шпигунського ПЗ вони забезпечують широкий захист від найновіших кіберзагроз, таких як віруси, трояни, хробаки, програми-вимагачі та шпигунські програми, пропонуючи такі ключові функції, як виявлення загроз у реальному часі та видалення зловмисного або потенційно небажаного програмного забезпечення. програми як для споживачів, так і для компаній.

Malwarebytes надає передові рішення з кібербезпеки, застосовуючи евристичне сканування та аналіз поведінки для виявлення нових загроз, обслуговуючи як окремих користувачів, так і компанії.

Його простий підхід пропонує захист для пристроїв Windows, Mac, Android та iOS, зосереджуючись на збереженні простого, але високоефективного захисту, що робить його добре відомим у галузі як одного з головних претендентів у захисті від зловмисного програмного забезпечення.

Вароніс

Вароніс спеціалізується на безпеці та аналітиці даних, штаб-квартира якої знаходиться в Нью-Йорку, США. Продукти та послуги Varonis допомагають організаціям захистити свої дані від кібератак, внутрішніх загроз і людських помилок.

Основним продуктом Varonis є Varonis Data Security Platform, яка забезпечує уніфіковане уявлення про всі дані організації, незалежно від зберігання, впровадження та дотримання політики управління.

Платформа безпеки даних Varonis використовує AI та ML для визначення та класифікації конфіденційних даних, виявлення підозрілої активності та запобігання несанкціонованому доступу.

Його інші функції включають можливості аудиту для розслідування потенційних інцидентів безпеки, автоматизований моніторинг у реальному часі та запобігання тощо.

Webroot

Webroot є надійним лідером, що надає відзначені нагородами антивірусні рішення. Його хмарна платформа пропонує надійну інформацію про загрози в режимі реального часу та інтелектуальний захист кінцевих точок для захисту від кіберзагроз, що постійно розвиваються.

Компанія пишається своїм розширеним аналізом поведінки за допомогою алгоритмів машинного навчання для виявлення невідомих заражень зловмисним програмним забезпеченням і шкідливих дій на таких пристроях, як комп’ютери, ноутбуки чи мобільні телефони.

Завдяки багатовекторному захисту, широкому спектру продуктів і послуг, розроблених як для бізнесу, так і для особистого середовища, а також провідній у галузі мережі аналізу загроз, яка тримає її попереду від нових загроз, Webroot є ідеальною платформою для комплексної онлайн-безпеки.

Маючи впевненість, що ви захищені однією з провідних у галузі компаній з кібербезпеки зі штаб-квартирою в Брумфілді, штат Колорадо, США, Webroot гарантує, що ваш бізнес завжди буде в безпеці.

Сукурі

Sucuri — це широко відома компанія з кібербезпеки, яка базується в Меніфі, штат Каліфорнія, і має величезний досвід надання повних послуг із захисту веб-сайтів. Від моніторингу до резервного копіювання та видалення зловмисного програмного забезпечення, його рішення включають сканування безпеки, служби безпеки WordPress і брандмауер веб-додатків (WAF), що гарантує захист веб-сайтів від різних кіберзагроз.

Він пропонує ряд рішень безпеки, таких як брандмауери веб-сайтів, служби виявлення та видалення зловмисного програмного забезпечення, безперервний моніторинг потенційних загроз, мережі доставки вмісту для підвищення продуктивності та безпеки, а також допомогу в реагуванні на інциденти.

Завдяки широкому досвіду та десятиліттям роботи в цій галузі, він захищає компанії в усьому світі від кіберзагроз і забезпечує безпечні цифрові операції з надійним захистом.

Астра

Астра Security – це компанія з кібербезпеки зі штаб-квартирою в Сан-Франциско, Каліфорнія, яка спеціалізується на рішеннях безпеки веб-сайтів. Платформа захищає веб-сайти від різноманітних зловмисних кіберзагроз, таких як впровадження SQL, міжсайтовий сценарій, зловмисне програмне забезпечення тощо.

Єдина в своєму роді платформа Pentest використовується більш ніж 650 сучасними командами інженерів, пропонуючи ручні перо-тести, а також агресивні пентести у хакерському стилі відповідно до стандартів OWASP, SANS і CREST.

Його тести охоплюють понад 8000 уразливостей, включаючи галузеві стандарти OWASP і SANS, допомагаючи вам перейти від DevOps до безпечної моделі DevSecOps, одночасно досягаючи відповідності нормам ISO/SOC2/GDPR/HIPAA шляхом сканування ваших критичних API за допомогою автоматизованих і ручних процесів тестування.

Його ефективний пакет безпеки включає брандмауер для запобігання спробам незаконного доступу, сканер зловмисного програмного забезпечення, який регулярно перевіряє та видаляє будь-який шкідливий код, виявлений на вашому веб-сайті чи в програмі, і служби захисту від DDoS, які гарантують доступність і безперебійну роботу ваших веб-сторінок.

Indusface

Indusface – це компанія з безпеки додатків зі штаб-квартирою в Бенгалуру, Індія, яка спеціалізується на хмарних рішеннях для захисту веб-додатків, API і мобільних додатків від кібератак.

Розширений набір продуктів допомагає організаціям виявляти вразливості, пом’якшувати DDoS-атаки та забезпечувати відповідність галузевим нормам.

Їхнє рішення WAF забезпечує найвищий рівень захисту від SQL-ін’єкцій та різних інших зловмисних атак, а також забезпечує захист від DDoS, щоб захистити веб-сайти від простою, а також надійне сканування вразливостей.

Крім того, їхній набір включає безпеку API для захисту ресурсів, пов’язаних із будь-яким типом інтерфейсу служби, наприклад JSON і SOAP, від 10 найпоширеніших уразливостей OWASP.

Розширене виявлення зловмисного програмного забезпечення на мобільних пристроях разом із захистом від зворотного проектування робить його всеохоплюючою платформою кібербезпеки, яка заповнює всі прогалини, спричинені збільшенням площі атаки.

Периметр81

Perimeter81 — провідна компанія з кібербезпеки, розташована в Тель-Авіві, Ізраїль, і спеціалізується на рішеннях безпечного доступу для сучасних і віддалених працівників. Його платформа Zero Trust Network Access (ZTNA) надає компаніям гнучкість завдяки масштабованості, зберігаючи при цьому захист додатків і ресурсів за допомогою нашого програмно-визначеного рішення периметра.

Багатохмарні середовища також підтримуються нами, пропонуючи надійну безпеку для забезпечення душевного спокою.

Perimeter 81 відповідає SOC 2 Type 2, GDPR, CCPA та ISO 27001, щоб забезпечити безпечне зберігання даних із найвищими стандартами безпеки програмного забезпечення.

Perimeter 81 пропонує розширені протоколи безпеки, такі як шифрування та двофакторну автентифікацію зі зручним інтерфейсом, призначеним для заміни традиційних VPN. Організації можуть безпечно керувати та контролювати доступ користувачів, легко пристосовуючись до вимог віддалених/розподілених працівників.

NordLayer

NordLayer надає підприємствам безпечне та надійне рішення VPN для передачі даних, зв’язку та віддаленого доступу. NordLayer забезпечує конфіденційність, приховуючи IP-адреси від сторонніх очей, надаючи при цьому можливості масштабованості.

NordLayer пропонує гнучкі, безпечні та доступні рішення Zero Trust Network Access (ZTNA) для бізнесу. Завдяки виділеній IP-адресі, доступній за запитом, ця послуга VPN є оптимальною для підприємств, яким потрібен надійний онлайн-захист.

Його централізована консоль керування спрощує адміністрування доступу користувачів і мережевих налаштувань, а глобальна серверна мережа забезпечує надійне високошвидкісне з’єднання для розподілених команд по всьому світу. Захищені операції NordLayer створені для підвищення загальної організаційної безпеки та гнучкості без шкоди для зручності використання чи швидкості.

NordLayer – це постачальник послуг VPN зі штаб-квартирою в Панамі, який пропонує надійні рішення для захисту конфіденційності даних і зв’язку через Інтернет.

Avast

Avast є світовим лідером у галузі кібербезпеки, що надає мільйонам користувачів антивірусні та захисні рішення зі штаб-квартирою в Празі, Чеська Республіка.

Усі продукти розроблено для забезпечення захисту в режимі реального часу від шкідливих програм, програм-вимагачів і фішингових атак для користувачів у всьому світі.

Avast забезпечує надійний цифровий захист за допомогою свого ряду програмних рішень, таких як рішення кібербезпеки для користувачів ПК і мобільних пристроїв, наголошуючи на безкоштовних антивірусних програмах і службах VPN.

Програма Mobile Security (понад 435 мільйонів завантажень) забезпечує безпеку на пристроях Android; користувачі можуть відчувати себе в безпеці, оскільки їхні потреби в цифровій безпеці опікуються світовим лідером у сфері кіберзахисту.

Від можливостей брандмауера до розширеної технології виявлення загроз за допомогою штучного інтелекту та машинного навчання, Avast захищає користувачів від зловмисних загроз у їхніх веб-браузерах, мережах Wi-Fi або будь-якій іншій активності в Інтернеті.

Мережі A10

Мережі A10 є спеціалізованим постачальником передових мережевих додатків і рішень безпеки. Його платформа Thunder пропонує розподілений захист від відмови в обслуговуванні (DDoS) і безпечний доступ до програм за допомогою передового контролера доставки додатків (ADC).

Ця глобальна технологічна компанія розташована в Сан-Хосе, Каліфорнія. Завдяки найсучаснішим функціям балансування навантаження для ефективного підвищення рівня продуктивності програм A10 допомагає клієнтам залишатися попереду в цифровому світі, що постійно змінюється.

Він надає інтегроване рішення, яке допомагає клієнтам захистити, масштабувати та спростити служби додатків для локальних, хмарних або крайніх хмарних середовищ.

Його платформа, керована інтелектуальними даними, допомагає розкрити бізнес-переваги та підготувати розгортання інфраструктури для 5G, забезпечуючи аналітику продуктивності, дозволяючи підприємствам отримати кращі результати.

Forcepoint

Forcepoint є провідною глобальною компанією з кібербезпеки, яка за допомогою платформи Security Service Edge (SSE), що базується в хмарі та розташована в Остіні, штат Техас, застосовує неперевершені системи, які забезпечують широке покриття для пристроїв, мереж і програм.

Портфоліо продуктів безпеки Forcepoint включає веб-безпеку, запобігання втраті даних (DLP), хмарну безпеку та захист від інсайдерських загроз, які використовують технологічну майстерність у таких сферах, як поведінкова аналітика та ML, щоб ідентифікувати загрози до того, як вони зможуть швидко матеріалізуватися.

Forcepoint Dynamic Data Protection — це адаптивна платформа безпеки, яка дозволяє користувачам отримати видимість у всіх розгортаннях, захищаючи дані та мережу локально в хмарі або будь-де між ними. Позиція організаційного ризику постійно змінюється, а Dynamic Data Protection змінює контроль безпеки на основі поточного ризику.

Спроможний

Надійна хмарна платформа, яка дозволяє клієнтам захистити своє підприємство за допомогою підходу до управління ризиками, що базується на аналітиці. Це неперевершене рішення пропонує доступ до широкого портфоліо продуктів Tenable, починаючи від керування вразливістю та хмарної безпеки до безпеки ідентифікації та зовнішнього моніторингу поверхні атак, серед багатьох інших функцій.

Поєднуючи видимість поверхні атаки, бізнес-контекст і технологію прогнозування, Tenable дозволяє організаціям точно оцінювати свої кіберризики, визначаючи пріоритетні стратегії запобігання, перш ніж зловмисники зможуть використати вразливості.

Його функція зовнішнього керування поверхнею атак (EASM) додатково надає повні можливості відображення в Інтернет-доменах організації, допомагаючи ідентифікувати та захищати невідомі активи.

Штаб-квартира Tenable розташована в Колумбії, штат Меріленд. Завдяки Tenable Research, щоб передбачити, що має значення, організації можуть випереджати зловмисників і усунути ризики безпеці, перш ніж у них з’явиться шанс використати їх.

Виявляти

Виявляти є досвідченим постачальником рішень для керування зовнішньою поверхнею атак (EASM), що пропонує організаціям комплексний набір рішень для виявлення, оцінки та пом’якшення зовнішньої поверхні атак.

Його рішення включають моніторинг загроз в Інтернеті за допомогою власного механізму, сканування вразливостей додатків, яке виявляє недоліки безпеки у веб-додатках раніше, ніж це зроблять зловмисники, і захист цифрових активів від зловмисників.

Його тестування виявляє такі вразливості, як OWASP Top Ten, неправильні конфігурації SSL/TLS тощо, щоб допомогти організаціям швидко й ефективно захистити свої програми.

Detectify діє як інструмент безпеки веб-додатків, який використовує глобальні етичні хакери та дослідницькі знання для постійного вдосконалення своїх можливостей сканування. Його можна легко інтегрувати в робочі процеси DevOps і він має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс зі звітами про ступінь серйозності вразливості. Компанія розташована в Стокгольмі, Швеція.

Мабуть

Мабуть це сучасний сканер веб-додатків і вразливостей API, здатний сканувати традиційні веб-додатки, API, мікросервіси та автономні API.

Компанія Probely, що базується в португальському місті Порту, пропонує гнучкі функції сканування, які надають користувачам докладні звіти про виявлені вразливості з докладним описом серйозності проблем і навіть покроковим поясненням того, як користувачі можуть відтворити та виправити відповідну вразливість.

Інструмент також легко інтегрується в конвеєри CI/CD, забезпечуючи автоматичне сканування, гарантуючи, що це надійне рішення для всіх ваших вимог безпеки.

Його динамічне сканування відтворює дії реальних атак для виявлення вразливостей і статичного аналізу вихідного коду для поглибленого вивчення.

Він також надає корисну інформацію завдяки своїй зосередженості на автоматизації і, отже, є безцінним інструментом для організацій, які прагнуть підвищити свою позицію щодо безпеки веб-додатків.

Зловмисник

Зловмисник це хмарна платформа керування вразливостями, яка забезпечує високий рівень захисту для виявлення та усунення ризиків безпеки в ІТ-інфраструктурі.

Штаб-квартира Intruder знаходиться в Англії, але вона має клієнтів по всьому світу. Він допомагає організаціям захистити свою поверхню атак, забезпечуючи автоматичне сканування вразливостей, безперервний моніторинг мережі та проактивне реагування на загрози, і він широко визнаний своєю досконалістю.

Його функція Smart Recon підвищує безпеку, одночасно знижуючи витрати завдяки інтелектуальному групуванню активів і скануванню лише тоді, коли відбуваються зміни, забезпечуючи до 40% економії часу сканування.

Удосконалена технологія сканування дає змогу виявляти вразливі місця у вашій ІТ-інфраструктурі та визначати їх пріоритет відповідно до рівня серйозності, щоб ви могли спершу зосередитися на найбільш критичних, а потім забезпечити швидке усунення за допомогою наших інтегрованих систем продажу квитків або платформ SOAR.

Арніка

Арніка – це компанія з безпеки ланцюга постачання програмного забезпечення, яка пропонує безконвеєрну платформу безпеки для сканування програм на наявність потенційних загроз. Розташована в Маунтін-В’ю, штат Каліфорнія, компанія Arnica пишається своєю унікальною особливістю — здатністю швидко й точно виявляти та пом’якшувати жорстко закодовані секрети.

Безконвеєрна платформа безпеки Arnica допомагає компаніям захищати свої програми на кожному етапі життєвого циклу розробки програмного забезпечення (SDLC). Він надає можливості сканування в реальному часі, включаючи виявлення таємниць, генератор програмного опису матеріалів, автоматизований контроль доступу розробника та виявлення аномальної поведінки в популярних інструментах робочого процесу.

Спрощення інтеграції в існуючі системи, водночас надаючи критичні рішення для захисту коду від зовнішніх ризиків, таких як проблеми з відповідністю ліцензій тощо – Arnica захищає від будь-яких кутів для максимальної гарантії захисту без уповільнення процесів пікової швидкості протягом усього шляху SDLC.

Юбіко

Юбіко спеціалізується на пристроях апаратної автентифікації, таких як YubiKey. Цей відзначений нагородою YubiKey забезпечує надійну двофакторну та багатофакторну автентифікацію (2FA та MFA), що дозволяє компаніям надійно захищати свої дані в Інтернеті.

Рішення Yubico зі штаб-квартирою в Пало-Альто, штат Каліфорнія, з додатковими офісами в Швеції та Великобританії, користуються довірою мільйонів людей у ​​всьому світі завдяки своїм розширеним функціям захисту, які допомагають зменшити витрати на підтримку, а також забезпечують спокій, коли мова йде про сучасне цифрові протоколи безпеки.

Надійні системи автентифікації YubiKey від Yubico дають користувачам гнучкість для безпечної автентифікації на багатьох службах і платформах. Відчуйте надійнішу безпеку облікового запису завдяки підтримці YubiKeys протоколів U2F, FIDO 2 і OTP для покращеної зручності при збереженні максимальних стандартів безпеки.

Commvault

Commvault – це багатонаціональна компанія із захисту та управління даними, розташована в Тінтон-Фоллз, Нью-Джерсі, США. Фірма намагається надавати послуги своїм клієнтам, надаючи повне резервне копіювання, відновлення та керування даними в локальних і хмарних середовищах.

Рішення Commvault допомагають ефективно керувати даними в організаціях, знижують ризики та забезпечують доступність даних.

Його хмарне рішення гарантує, що організації можуть безпечно отримувати доступ як до програм SaaS, так і до своєї локальної інфраструктури з безпекою зберігання, що дозволяє їм задовольнити свої потреби в продуктивності.

Його всеохоплююче рішення спрощує сучасні складності керування даними шляхом оптимізації операцій, пропонуючи підтримку широкого спектру різноманітних робочих навантажень і хмарних інфраструктур. Орієнтація Commvault на інновації гарантує, що організації залишаються попереду свого динамічного ІТ-середовища, щоб вони могли бути добре поінформованими про свої цінні ресурси даних.

eset

eset надає антивірусні рішення та рішення безпеки в Інтернеті для окремих осіб і компаній. Компанія розташована в Братиславі, Словаччина, має офіси по всьому світу, включаючи Сполучені Штати. За допомогою передових продуктів ESET захищає клієнтів від вірусів, зловмисного програмного забезпечення, програм-вимагачів і фішингових атак, щоб забезпечити їх безпеку в Інтернеті.

Компанія eset відома своєю передовою евристичною технологією, яка пропонує проактивний захист від нових загроз. Цей підхід, заснований на поведінковому аналізі, забезпечує додатковий рівень захисту поряд із легким, але потужним набором рішень для захисту від вірусів і інтернет-безпеки від eset, а також захисту кінцевих точок, адаптованих для бізнесу.

Його глобальна присутність робить eset надійним вибором для окремих осіб і компаній, які шукають захисту від постійно мінливих небезпек у кіберпросторі.

Хаймдал

Хаймдал це єдиний пакет засобів кібербезпеки, який захищає вашу організацію від розширеного виявлення загроз і реагування на захист кінцевих точок, мережі, ідентичності та електронної пошти від усіх кіберзагроз.

Він додав рішення для керування вразливістю, керування привілейованим доступом, безпеки кінцевих точок, безпеки електронної пошти та запобігання шахрайству. Він додає додатковий рівень захисту, щоб захистити вашу систему від неочікуваних пошкоджень, як-от уникнення зловмисного програмного забезпечення та цілеспрямованих атак із передових загроз.

Thor Vigilance від Heimdal Security — це багаторівневий продукт безпеки кінцевих точок із запатентованими технологіями штучного інтелекту та машинного навчання для запобігання, виявлення та блокування навіть найновіших і найнебезпечніших кіберзагроз у режимі реального часу.

Данська компанія Heimdal Security отримала нагороду за те, що приділяє велику увагу створенню проактивного рішення кібербезпеки.

Кора

Кора це технологічна компанія, яка орієнтована на рішення безпеки в Інтернеті для сімей і шкіл. Розташована в Атланті, штат Джорджія, компанія використовує платформу моніторингу, що містить розширений, складний алгоритм, здатний виявляти всі види цифрових комунікацій через різні платформи, як-от канали соціальних мереж, програми обміну повідомленнями або облікові записи електронної пошти.

Служба моніторингу Bark не схожа на будь-яку іншу, оскільки вона відновлює найбільшу кількість платформ, скануючи 30+ на потенційні ризики та/або проблеми. Ви можете заблокувати певні програми в певний проміжок часу або просто дозволити доступ до заблокованих програм і веб-сайтів і керувати часом використання екрана, а також швидко й без зусиль відстежувати місцезнаходження своїх дітей.

Передова технологія надсилає сповіщення батькам, якщо виникають будь-які проблеми, що стосуються їхніх дітей, як-от кіберзалякування або контакт із можливими онлайн-хижаками, сповіщаючи їх про свою актуальність, щоб вони могли вжити заходів для захисту своїх дітей в Інтернеті.

SafeDNS

SafeDNS це одна з багатьох хмарних служб фільтрації DNS, яка намагається підвищити безпеку в Інтернеті для компаній, корпорацій, навчальних закладів та багатьох інших.

Офіси SafeDNS, розташовані в Празі, мають кіберзахист по всьому світу. Компанія SafeDNS була заснована в 2015 році для надання надійних рішень на основі штучного інтелекту та машинного навчання для розпізнавання та заборони доступу до такого шкідливого вмісту, як фішингові атаки, шахрайство зловмисного програмного забезпечення або будь-який інший неприйнятний матеріал. онлайн, що забезпечує присутність кібербезпеки навколо дій користувачів у віртуальному просторі.

Вони надають величезний перелік захисних функцій DNS, включаючи фільтрацію вмісту, миттєве розгортання, детальні звіти та багато іншого, забезпечуючи безпеку користувачів під час роботи в Інтернеті від зловмисного програмного забезпечення, спроб фішингу або впливу невідповідного вмісту.

Він надійний і ефективний для клієнтів усіх типів, від окремих домашніх користувачів до великих бізнес-організацій, від навчальних закладів до зареєстрованих компаній і некомерційних організацій.

TitanHq

TitanHQ надає хмарні рішення кібербезпеки, розташовані в Голвеї, Ірландія. TitanHQ пропонує багаторівневі рішення безпеки, включаючи захист електронної пошти від спаму, фільтрацію вмісту DNS, проактивні стратегії запобігання фішингу, безпечне архівування для програм Microsoft 365, навчальні курси з питань безпеки та багато іншого – усе це розроблено для забезпечення безпеки компаній в Інтернеті.

Компанія надає підприємствам надійну веб-фільтрацію та захист від загроз для безпечного та продуктивного використання Інтернету. Їхня хмарна платформа забезпечує легке розгортання їхніх рішень у розподілених мережах, що особливо корисно для MSP, які можуть надавати клієнтам масштабовані послуги безпеки.

Завдяки клієнтурі, яка поширюється на освіту, охорону здоров’я та фінанси, вони гарантують найвищі стандарти безпеки для компаній будь-якого розміру.

Наступний DNS

Наступний DNS дає можливість покращити безпеку та конфіденційність для людей під час перегляду Інтернету. Його було розроблено з метою забезпечення кращого захисту від усіх видів загроз, пов’язаних із безпекою, а також від небажаної реклами в Інтернеті.

Їх штаб-квартира знаходиться в Парижі. Їхня аналітика надає інформацію про діяльність пристрою в режимі реального часу, захищаючи користувачів від таких атак, як зловмисне програмне забезпечення, спроби фішингу, криптозлом або будь-які інші проблеми, що виникають в Інтернеті. Їхні зашифровані DNS-запити обіцяють підвищити конфіденційність користувачів завдяки підтримці DoH і DoT, таким чином гарантуючи безпечний зв’язок між пристроєм клієнта та сервером без ризику прослуховування запитів.

Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс пропонує простий спосіб конфігурації, налаштування та моніторингу параметрів фільтрації DNS, як-от блокування певних типів вмісту та створення білих/чорних списків на всіх пристроях із повною конфіденційністю.

Cisco

Cisco – це багатонаціональний технологічний конгломерат із давнім існуванням, провідний на ринку, зі штаб-квартирою в Сан-Хосе, Каліфорнія. Будучи піонерами мережевого обладнання, програмного забезпечення та телекомунікаційного обладнання протягом багатьох років, вони стали відомими своїми інноваційними рішеннями ІТ-проблем у всьому світі – від кібербезпеки до хмарної інфраструктури та інструментів для співпраці.

Мережа Cisco на основі намірів використовує машинне навчання та автоматизацію для підвищення продуктивності мережі, захисту та інтелекту. Ця передова технологія дозволяє мережам навчатися у своєму середовищі, щоб завчасно адаптуватися до покращених рішень безпеки, одночасно оптимізуючи роботу.

Cisco є провідним світовим постачальником надійних та інноваційних мережевих рішень, який працює в бізнесі, державних постачальниках послуг, а також малих і середніх підприємствах.

Посилання 11

Посилання 11 це міжнародна компанія з кібербезпеки зі штаб-квартирою у Франкфурті-на-Майні, Німеччина. З 2011 року компанія прагне захищати компанії будь-якого розміру та від будь-якої галузі як провідний авторитет щодо захисту від DDoS, використовуючи численні технології, випереджаючи поточні загрози.

Портфель послуг Link11 включає захист інфраструктури від DDoS-атак, веб-захист від DDoS-атак, безпечний CDN, керування ботами, безпечний DNS і галузеві послуги Zero Touch WAF.

Його передові технології Al і машинного навчання аналізують шаблони вхідного трафіку, забезпечуючи негайне виявлення зловмисної активності, захищаючи законні дані. Завдяки адаптивному підходу Link11 до безпеки компанії можуть бути впевнені в надійному захисті від нових загроз у постійно мінливому ландшафті.

Блокування сайту

Понад десятиліття, SiteLock надала комплексні рішення безпеки веб-сайтів для підприємств будь-якого розміру. Компанія пропонує низку функцій, призначених для захисту веб-сайтів від різноманітних кіберзагроз, включаючи зловмисне програмне забезпечення, DDoS-атаки та інші вразливості, одночасно покращуючи загальну продуктивність веб-сайту.

Компанія пропонує автоматичне сканування та видалення зловмисного програмного забезпечення, інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача, захист веб-додатків брандмауером, а також послуги виявлення вразливостей і прискорення. Власники бізнесу можуть бути впевнені, що їх онлайн-присутність безпечна завдяки повному набору інструментів кібербезпеки SiteLock.

Компанія SiteLock, розташована в Скоттсдейлі, штат Арізона, США, пропонує широкий спектр рішень безпеки веб-сайтів, які включають сканування, забезпечення резервного копіювання, мережі доставки вмісту та оцінку вразливості – усе це розроблено для забезпечення захисту та стійкості онлайн-активів.

Перевірити

Перевірити це компанія, керована штучним інтелектом, яка надає безпечні інструменти перевірки особи в режимі реального часу за допомогою безлічі різних безпечних методів. Сервіси включають сервіси, призначені для таких галузей, як фінанси, електронна комерція та різноманітні інші галузі для уніфікованого досвіду перевірки.

Завдяки потужній технології розпізнавання обличчя, що підтримується неперевершеною технологією перевірки документів, компанія забезпечує найвищу точність свого рішення для перевірки особи, забезпечуючи абсолютну відповідність нормативним вимогам.

Veriff допомагає компаніям створити безпечний онлайн-досвід із дотриманням вимог CCPA/CPRA, GDPR, SOC2 type II, ISO 27001 і WCAG Accessibility Guidelines, оскільки він дає зрозуміти моделі шахрайства.

Компанія розташована в Таллінні, Естонія. Завдяки передовій технології, що забезпечує безпечне, але ефективне рішення для перевірки особи, Veriff розробив одне з найпопулярніших рішень безпечної ідентифікації.

IdentityGuard

IdentityGuard є одним із найвідоміших постачальників на ринку, що пропонує послуги захисту особистих даних і моніторинг темного Інтернету з резервною копією провідного в галузі страхування для вирішення шахрайства. Компанія допомагає людям переконатися, що їхню особистість не викрадають і не використовують не за призначенням.

Identity Guard забезпечує безпеку людей у ​​цифровому світі та має такі необхідні функції, як сповіщення в реальному часі, моніторинг темної мережі та навіть послуги відстеження кредитних балів.

Він призначений для цілодобової безпеки ваших даних, зосереджуючись на моніторингу темної мережі на наявність індикаторів компрометації особистої інформації. Вони надають проактивні сповіщення на випадок, якщо виявлять, що наші дані з’явилися в місцях кіберзлочинців, а також страхують від крадіжки особистих даних на 1 мільйон доларів США, щоб забезпечити додатковий фінансовий захист від інцидентів.

Розташована в Шантільї, штат Вірджинія (США), компанія спеціалізується на розробці передових інструментів, що забезпечують захист особистої інформації та фінансове благополуччя.

Прозорість Google

Прозорість Google постачається як механізм, розроблений Google для оприлюднення намірів державних запитів на видалення даних користувачів і вмісту. Він містить робочий стіл, який представляє інформаційні панелі та робить доступними щедрі звіти про велику кількість проблем із прозорістю.

Це дозволяє досліджувати детальну інформацію про кількість і типи запитів, отриманих від урядів або власників авторських прав у всьому світі.

Рекомендації цього звіту допоможуть користувачеві краще зрозуміти державні запити щодо даних користувачів, а також дотримання Правил спільноти YouTube і статус сайту безпечного перегляду.

Звіт дає громадськості доступ до важливої ​​інформації, яка з часом буде змінюватися. Відвідувачам рекомендується увійти на його веб-сайт, щоб часто перевіряти, щоб отримати останні оновлення через його прагнення бути прозорим.

Але це буде безпрецедентна ініціатива, яка відображатиме відданість Google праву на конфіденційність і свободу вираження поглядів, незважаючи на те, що штаб-квартира Google розташована в Маунтін-В’ю, Каліфорнія, США.

RedSift

RedSift є провідним світовим постачальником хмарних продуктів кібербезпеки, чиї платформи отримали найвищі рейтинги за інновації в галузі безпеки електронної пошти та аналізу загроз. Платформа є хмарною та використовує машинне навчання, а також аналітику даних для покращення захисту від загроз, можливостей виявлення та аналітичних аналізів.

Розширюючи пропозицію для конкретних випадків використання, розробники зможуть використовувати відкритий вихідний код Red Sift у розробці персоналізованих програм.

OnDMARC (Domain-based Message Authentication, Reporting, and Conformance) від RedSift має намір допомогти організаціям пишатися новими рівнями своєї DMARC-здатності для боротьби з фішингом і спуфінгом електронної пошти.

Це дозволяє компаніям проактивно відстежувати та застосовувати політику автентифікації, яка відіграє ключову роль у підвищенні захисту бренду, не шкодячи належному функціонуванню справжньої служби електронної пошти, зменшуючи кількість помилкових спрацьовувань і негативів.

Компанія розташована в Лондоні, Великобританія, і вони зарекомендували себе по всьому світу незалежно від географії чи часового поясу.

Заключні слова

У сучасному підключеному світі кібербезпека є однією з найгостріших проблем для людей, компаній і навіть урядів. Оскільки залежність від цифрових технологій зростає, ризик кібератак стає більшим і може завдати будь-кому неможливої ​​фінансової, репутаційної, а іноді й фізичної шкоди.

Хоча жодне рішення чи продукт із кібербезпеки не може фактично гарантувати абсолютний захист, вони значною мірою допомагають зменшити ризик кібератак і ступінь впливу, який можуть спричинити порушення безпеки, коли вони стаються. Бізнес, який інвестував гроші в кібербезпеку, буде краще захищений своєю інформацією, активами та репутацією.

Рішення з кібербезпеки, про які йдеться вище, окрім захисту окремих осіб і організацій від шкоди через постійну зміну ландшафту загроз, допоможуть їм значно покращити свою позицію щодо кібербезпеки.

Далі перегляньте найважливіші основи особистої кібербезпеки, які ви повинні знати.