6 SIM-розблокувальників для ваших пристроїв iPhone/Android

Купівля телефону з блокуванням SIM-карти може призвести до того, що ви будете прив’язані до одного конкретного оператора телефонного зв’язку, а це не те, чого ви хотіли б у довгостроковій перспективі.

З часом ми всі змінюємо думку, тому розумно мати свободу вибору оператора, навіть на більш пізньому етапі. Якщо у вас немає телефону з SIM-картою, це чудове рішення. Однак, якщо ви це зробите, я пропоную розблокувати його.

На щастя, процес простий і не займе багато часу. Ви можете зробити це через самого оператора або, щоб спростити це, скористайтеся одним із інструментів розблокування SIM-карти для iPhone та Android, які я згадаю в цьому списку. Перш ніж ми зануримося в це, давайте спочатку правильно розберемося з нашими основами.

Що таке заблокована SIM-карта?

Наявність телефону з блокуванням SIM-карти означає, що для вашого пристрою діє обмеження щодо можливості змінити оператора телефонної служби. Отже, незважаючи ні на що, без зняття блокування ви не зможете користуватися іншим мобільним оператором на своєму телефоні.

Чому SIM-карти іноді заблоковані на телефонах, які ви купуєте?

Іноді служби телефонного зв’язку запроваджують знижку на пристрої за умови, що вам доведеться продовжувати користуватися їхніми послугами, поки ви користуєтеся телефоном.

Це може бути безпрограшною ситуацією для вас, якщо ви любите користуватися послугами їхнього оператора. Однак знижена ціна не повинна перешкоджати вам користуватися послугами іншого оператора. І саме тому гарною ідеєю є телефон із повністю розблокованою SIM-картою.

  Виправити, що Android починає оптимізувати додаток 1 з 1

Чому розблокування SIM-карти є такою популярною справою?

Основна причина, чому це така популярна річ, полягає в тому, що вона пропонує так багато переваг. І той факт, що без розблокування ви не зможете використовувати його на міжнародному рівні, лише додає багатьох причин, чому вам варто його розблокувати.

Телефон із розблокованою SIM-картою також легше продати, якщо ви відчуваєте, що вам потрібно оновити його, оскільки людина, яка купує ваш телефон, знатиме, що матиме свободу використовувати оператора послуг за власним вибором.

Відкинувши все це вбік, перейдемо відразу до списку.

iToolab SIMUnlocker

Доступно для всіх перевізників, iToolab SIMUnlocker може звільнити ваш телефон без чіпа та без втрати даних або необхідності відновлення заводських налаштувань. Він виконує процес розблокування плавно та швидко, займаючи лише 5 хвилин вашого часу.

Він може зняти будь-який тип обмежень SIM-карти на вашому телефоні лише за 3 простих кроки. Однак майте на увазі, що джейлбрейк вашого пристрою є одним із 3 кроків для успішного розблокування SIM-карти. Після цього все, що вам потрібно зробити, це натиснути одну кнопку, щоб виконати роботу.

Загалом iToolab SIMUnlock є швидким, безпечним і забезпечує першокласну підтримку.

DirectUnlocks

DirectUnlocks це ще один інструмент, який займає не більше 3 кроків, щоб розблокувати SIM-карту вашого пристрою iPhone і Android.

Розблокування буде виконано без втрати гарантії, оскільки весь процес виконується законно. Фактично, метод, який використовує це рішення, є точним методом, який використовують самі оператори мережі.

Результат є постійним, тому ваш телефон більше не буде заблоковано. Крім того, під час процесу вам дозволено користуватися телефоном без обмежень. Не кажучи вже про те, що процес швидкий і не займає вічно.

  Безкоштовний архіватор B1 для Android пропонує легке керування мобільним архівом

У них є цікава пропозиція, у якій, якщо ви надішлете їм відео, на якому ви розповідаєте про те, як вам сподобалися їхні послуги після розблокування телефону за допомогою нього, ви отримаєте 50% суми, яку ви витратили на це.

Розблокування Apple iPhone

Як випливає з назви, Розблокування Apple iPhone призначений спеціально для пристроїв Apple, але він може розблокувати всі типи SIM-карт. Тут працює команда кваліфікованих технічних професіоналів, сертифікованих для всіх продуктів Apple, тож ви можете бути впевнені, що ваш телефон у правильних руках.

Зазвичай це миттєво розблоковує пристрій, але в деяких випадках це може зайняти більше часу. Оскільки він використовує метод розблокування IMEI, він не призведе до подальших проблем через анулювання гарантії.

Apple iPhone Unlock отримав оцінку 4,8/5 зірок на основі понад 1900 відгуків користувачів з усього світу.

лікар SIM

На ринку 15 років, лікар SIM безпечно розблоковує ваш пристрій для постійного використання без обмежень. Він використовує законний спосіб розблокування вашої SIM-карти, який рекомендують самі виробники телефонів і оператори.

Це рішення має понад 20 000 позитивних відгуків і оцінок від Google і TrustPilot разом. Це має сенс, оскільки вони надають цілодобову підтримку клієнтів вашою рідною мовою, а той факт, що вони дуже жорстко контролюють конфіденційність і безпеку, робить ситуацію ще кращою.

Крім SIM-розблокування, doctorSIM дозволяє миттєво поповнити або зарядити будь-який телефон. Також є кілька інших цікавих функцій, які ви хотіли б перевірити.

UnlockBase

Маючи підтримку понад 29 000 мобільних телефонів, UnlockBase має все, що стосується розблокування SIM-карти вашого пристрою. Він зібрав тисячі сертифікованих відгуків від авторитетних джерел лише з тієї причини, наскільки якісним є його сервіс.

  Coursera та його бібліотека безкоштовних онлайн-відеокласів виходять на Android

Деякі з основних переваг використання цього інструменту включають:

  • Швидка доставка
  • 100% гарантія повернення грошей у випадку невдачі процесу
  • Безкоштовні смс-повідомлення
  • Особиста статистика про активність облікового запису
  • Лист очікування, щоб точно знати, який статус процесу
  • Двохетапна автентифікація для захисту вашого облікового запису

UnlockBase завжди йде далі, щоб бути кращими за своїх конкурентів, тому, якщо ви коли-небудь знайдете кращу ціну, ніж вони, просто повідомте їм, і вони будуть раді домовитися з вами.

Мобільний телефон розблоковано

Останній у списку, але такий же хороший, як і інші, Мобільний телефон розблоковано це рішення, яке відоме тим, що миттєво знімає блокування SIM-карти з вашого телефону, використовуючи найбільш відповідний метод. Зазвичай це рішення дозволяє розблокувати телефон протягом 24 годин.

Цей інструмент для розблокування SIM-карти працює з усіма типами телефонів і мережевими операторами та надає вам послугу відстеження замовлень у реальному часі, щоб ви могли бути в курсі процесу.

Висновок

Я сподіваюся, що наведені вище рішення за дуже короткий час покінчать із проблемою блокування SIM-карти. Більшість із них працює для всіх типів пристроїв і мережевих носіїв і чудово справляється зі своєю роботою.

Ви також можете прочитати, як зняти блокування активації iCloud.