6 інструментів AI Shopping Assistant, які допоможуть вам робити покупки з розумом

| | 0 Comments| 7:36 AM
Categories:

«Я хочу купити ноутбук, який може працювати з іграми AAA. Було б чудово, якби він також мав великий екран і тонну місця для зберігання». Для такого запиту жодна пошукова система чи веб-сайт для покупок не знайде потрібний вам ноутбук, але інструмент ШІ-помічника для покупок знайде це.

Більшість торгових інструментів використовують попередньо встановлені фільтри та ключові слова, щоб знайти потрібні вам товари. Для по-справжньому персоналізованого досвіду інструмент ШІ-помічника для покупок може повністю зрозуміти ваші потреби природною мовою та допомогти вам знайти потрібний товар.

Мало того, деякі інструменти штучного інтелекту для покупок також можуть допомогти вирішити, що купити, пропонуючи більше деталей про продукт за допомогою його опису та оглядів.

Ось короткий опис найкращих інструментів ШІ-помічника для покупок, про які я розповім нижче.

Інструмент

Помітні особливості

Посилання

Shop.app AI

Панелі чату та покупок, розумні запити, швидкі результати.

Buysmart.ai

Пошук за категоріями, детальні рекомендації щодо товарів

Кларос

Детальний торговий помічник Amazon, пошук на основі запитань

ShopWithAI

Рекомендації щодо стилю знаменитостей, пошук зображень

ShopGuru

Розширення Chrome для Amazon, ШІ відповідає на запитання

Безвитратний

Знаходьте дешеві продукти Amazon з високим рейтингом і безладні рекомендації

У цій публікації я розповім про переваги використання ШІ-помічника для покупок і найкращі з них.

Навіщо шукати AI Shopping Assistants?

Є багато традиційних інструментів для покупок, які допоможуть вам знайти дешеві пропозиції на ваші улюблені товари або знайти продукти, які відповідають певним вимогам. Однак немає інструментів, які могли б зрозуміти вас на особистому рівні, а потім знайти те, що вам потрібно. Асистенти ШІ пропонують це та багато іншого. Нижче наведено кілька переваг ШІ-помічників:

  • Вони розуміють природну мову.
  • Більшість штучного інтелекту ставлять додаткові запитання, пов’язані з продуктом, щоб краще зрозуміти ваші потреби. Вони також постачаються з пов’язаними попередньо встановленими відповідями, тому вам також не доведеться вводити текст.
  • Вам не потрібно вказувати точну назву або тип продукту; просто поговоріть про те, для чого вам потрібен предмет, і він його знайде.
  • Ви можете поставити запитання про певний продукт, і він відповість на основі інформації, доступної в Інтернеті.
  • Вони можуть вчитися на поведінці користувачів і відповідно допомагати в майбутніх покупках.
  • Ви можете легко змінити вимоги до продукту, не починаючи новий пошук.
  • Загалом швидший процес покупок, оскільки ви не витрачаєте час на такі елементарні дії, як керування фільтрами чи порівняння товарів вручну тощо.

Shop.app AI

Shop.app AI by Shopify має панель чату праворуч і панель покупок ліворуч. Ви можете написати свої запити в чаті, і він покаже результати на лівій панелі. Він автоматично поставить додаткові запитання, щоб звузити пошук, і запропонує 3-5 відповідей для вибору. Хоча ви також можете відповісти вручну, якщо хочете.

  Проведіть відеоконференцію, де нікому не потрібен обліковий запис

Він чудово справляється з попередніми чатами та вносить зміни у фільтр відповідно до нових вимог. На панелі покупок відображається зображення товару, назва та ціна. Ви можете вибрати продукт для перегляду пізніше (потрібна реєстрація) або переглянути схожі продукти.

Хоча ви можете використовувати певний діапазон цін у чаті, за бажанням також є повзунок, щоб зафіксувати діапазон цін.

Порівняно з іншими інструментами, цей штучний інтелект показав результати найшвидше як у чаті, так і на панелі магазину. Єдина проблема, яку я помітив, полягає в тому, що він починає показувати нерелевантні результати, коли ви намагаєтесь бути надто конкретним, і іноді він показує 1 або 2 непов’язаних результати поряд з іншими результатами.

Buysmart.ai

Buysmart.ai це універсальний інструмент для пошуку потрібних продуктів і отримання додаткової інформації про них. Крім дійсно гарного інтерфейсу, він має класну систему категорій, де ви можете вибрати те, що шукаєте, щоб почати пошук. Вам не потрібно нічого розповідати, просто виберіть категорію, а потім продукт і штучний інтелект почне задавати запитання, щоб знайти потрібний предмет.

Наприклад, я вибрав «Електроніка» > «Комп’ютери», і він запитав, чи хочу я ноутбук, настільний комп’ютер чи планшет. Коли я вибирав ноутбук, він почав повідомляти мені про основні характеристики ноутбука, які шукали покупці, і перераховував усі можливі вимоги, з яких я міг вибрати.

Рекомендації щодо продукту перераховані дуже докладно разом із виділеними функціями. Крім того, інструмент створює окремий список плюсів і мінусів для кожного рекомендованого продукту на основі відгуків, знайдених в Інтернеті.

У ньому точно зазначено, скільки торгових веб-сайтів він здійснив пошук і скільки пов’язаних товарів знайшов перед тим, як надати рекомендації. Хоча остаточна рекомендація складається лише з 3-5 продуктів, вони добре досліджені. Ви можете створити безкоштовний обліковий запис для зберігання історії ваших пошуків.

Кларос

Хоча це обмежено лише Amazon, Кларос — чудовий помічник у покупках зі штучним інтелектом, коли ви бажаєте мати детальну інформацію. Це не відразу покаже результати для вашого запиту; він задаватиме запитання, і лише тоді, коли матиме достатньо знань, шукатиме предмети. Зазвичай для початку пошуку потрібно 2-3 питання.

  Дивитися це! Допомагає знайти фільми для перегляду на основі рейтингу та жанру

Результати відображаються на панелі, схожій на слайд, де ви можете побачити зображення продукту, назву, ціну та рейтинг. Інструмент також показує власну рекомендацію зі списку продуктів разом із коротким описом його функцій і причин, чому він вважає, що він вам підходить найкраще.

Навіть після показу результатів він продовжує задавати запитання, щоб ще більше звузити пошук. Я намагався максимально звузити коло своїх пошуків, і він завжди повертав релевантні результати.

Загальний список продукту та написання власного розділу рекомендацій відбувається швидко, але частина пошуку займає трохи часу. Для мене обробка кожного запиту займала 5-10 секунд. Мені також дуже сподобалося, як він перераховує все у вікні, яке можна прокручувати, тому я завжди міг повернутися до попередніх результатів.

ShopWithAI

Хоча він не обмежується лише одягом, його основна мета – знайти для вас найкращий одяг, який відповідає вашому стилю. ShopWithAI дозволяє шукати одяг, використовуючи особистість різних знаменитостей, як-от Джастін Бібер або Джон Ф. Кеннеді-молодший тощо. Згенеровані штучним інтелектом знаменитості спілкуватимуться з вами у своєму оригінальному стилі та відповідним чином рекомендуватимуть.

Оскільки індивідуальність також стосується результатів пошуку, переконайтеся, що ви вибрали правильний залежно від того, що ви хочете купити. Ви можете виконати текстовий пошук або завантажити фотографії одягу, який вам подобається. Однак, на відміну від інших інструментів, штучний інтелект не ставить додаткових запитань, тому вам доведеться самостійно перевірити.

Рекомендації щодо покупок наведено на лівій панелі разом із зображенням, назвою та ціною. Ви можете вибрати предмет або знайти схожі предмети та навіть не сподобатися, щоб більше не бачити схожих предметів.

Існує також список очікування, до якого ви можете приєднатися для майбутніх функцій преміум-облікового запису, включаючи можливість зберігати історію та персоналізувати ШІ.

Крім того, ви можете подарувати InShop додаток a try, який також допомагає знайти правильний одяг за допомогою ШІ.

ShopGuru

ShopGuru поставляється як розширення Chrome, щоб допомогти вам дізнатися більше про продукти на Amazon за допомогою штучного інтелекту. Використовуючи описи та відгуки про продукт, він, якщо можливо, відповість на будь-які запитання щодо продукту. Він не захищений від фальшивих відгуків, але загалом добре відповідає на запитання, використовуючи те, що доступно.

Вам просто потрібно поставити запитання природною мовою, і він відповість відповідним чином і навіть може процитувати опис або огляд, щоб сказати вам, що саме згадується. За замовчуванням є підказки для перерахування плюсів і мінусів або підсумовування всіх відгуків. Ви також можете створювати власні підказки з параметрів розширення для майбутнього використання.

  15 найпопулярніших сайтів із зображеннями, які не містять авторських прав і безоплатних ліцензій

ShopGuru додасть нову кнопку на будь-яку сторінку Amazon, яку ви відвідуєте. Ви можете натиснути на нього, щоб відкрити панель, де ви можете поставити запитання. Варто зазначити, що він не зберігає жодної історії, і після оновлення сторінки він видаляє всі попередні розмови. Однак під час сеансу він запам’ятовує попередню розмову, щоб відповісти відповідним чином.

Я знайшов розширення дуже чуйним, з майже миттєвими відповідями. Відповіді також були дуже докладними, і багато з них вказували точні слова, використані в оглядах.

Безвитратний

Як і інші, Безвитратний також допомагає знайти потрібний продукт шляхом розмови. Однак він спеціально зосереджений на пошуку дешевих, але високо оцінених продуктів на Amazon. Усе, що ви попросите, він намагатиметься знайти продукт, який відповідає всім вимогам, і водночас буде дешевшим.

Більшість рекомендацій, які він дав мені, були дуже солідними в категорії та, безперечно, одними з найдешевших порівняно з аналогічними продуктами. Хоча він давав лише 2-3 продукти одночасно, я впевнений, що ви оціните безладні рекомендації.

Товар має зображення, ціну, назву, знижку (якщо є) і рейтинг. Він також додає коментарі до продукту, щоб підкреслити його привабливі якості та відрізнити його від інших рекомендацій.

Основною проблемою, яку я мав із інструментом, була його повільна обробка. Для кожного запиту він чекав 5-15 секунд для пошуку товару. Крім того, він зберігає повну історію ваших чатів, але не надає кнопки для їх видалення. Я також не знаю, як він відстежує історію, коли не вимагає входу та відстежує навіть у режимі анонімного перегляду.

Підсумок 🛍️

Якщо я маю виділити інструмент із цього списку, то Buysmart, безперечно, є найбільш повним. Він швидкий, простий у використанні, комплексний, а результати надійні. Я рекомендую вам використовувати їх разом із традиційними інструментами для покупок, оскільки вони не допоможуть із зайвими речами, як-от пошук купонів і можливість повернення грошей.