6 інструментів відстеження хештегів для аналізу вашого бізнесу в соціальних мережах

Categories:

Хештеги стали невід’ємною частиною онлайн-розмов і контент-маркетингу в соціальних мережах. Вони дозволяють користувачам знаходити дописи, пов’язані з їхніми інтересами, і полегшують вступ до розмов і вивчення будь-якої теми.

При правильному використанні хеш-теги можуть допомогти брендам збільшити трафік, підвищити зацікавленість, підвищити видимість бренду в Інтернеті та підвищити впізнаваність бренду.

У соціальних мережах спостерігається сплеск використання хештегів, тому для компаній важливо бути в курсі подій і наздоганяти те, що говорять про їхні бренди чи продукти.

Саме тут стають у пригоді інструменти відстеження хештегів. За допомогою інструментів відстеження хештегів можна виявити всі відповідні розмови навколо певного хештегу та отримати інформацію про будь-яку бажану тему.

Давайте розберемося, що таке інструмент відстеження хештегів і що він може зробити для вашого бренду.

Що таке інструмент відстеження хештегів?

Інструмент відстеження хештегів дозволяє шукати хештеги, пов’язані з будь-яким продуктом, послугою, брендом або темою.

Цей інструмент використовується для виявлення думок або поглядів людей щодо будь-якої конкретної теми, рівня залученості до будь-якого конкретного хештегу та отримання цінної інформації про вашу цільову аудиторію та те, як найкраще її охопити.

Інструменти відстеження хештегів є безцінними ресурсами для брендів і допомагають їм отримувати дані в реальному часі про успіх їхніх кампаній і стратегій. Використання інструменту відстеження хештегів дає змогу відстежувати тенденції та нові розмови на теми, пов’язані з вашим брендом чи галуззю.

Завдяки цій інформації, доступній для вас, бренди можуть завжди бути в курсі подій, що обговорюються в соціальних мережах, і швидко реагувати на відгуки клієнтів, рекламувати майбутні продукти та послуги та виявляти нових потенційних клієнтів.

Ви можете оптимізувати свій вміст на основі інтересу аудиторії, щоб збільшити її охоплення, підвищити лояльність клієнтів і досягти кращої рентабельності інвестицій.

Давайте обговоримо деякі переваги інтеграції інструменту відстеження хештегів!

Переваги інструментів відстеження хештегів

Дізнайтеся про погляди вашої аудиторії

Відстеження та аналіз відповідних хештегів може допомогти брендам дізнатися, що люди думають про їхні продукти, послуги чи бренд. Знання того, як клієнти сприймають ваш бізнес, може допомогти розробити обґрунтовані стратегії та негайно вжити заходів у разі виявлення будь-яких негативних настроїв.

Регулярний моніторинг хеш-тегів дає вам змогу спостерігати за змінами в настроях ваших клієнтів і визначати, який тип вмісту викликає більше залучення вашої цільової аудиторії, щоб ви могли відточувати свої бізнес-стратегії для успішного розвитку.

Визначте свою цільову аудиторію

Моніторинг хештегів, пов’язаних із вашою галуззю, продуктом чи послугою, дозволяє краще зрозуміти, хто зацікавлений у вашому бренді. Ви також зрозумієте, як інші сприймають вашу компанію та як вони говорять про неї.

Інструменти відстеження хештегів дають вам доступ до купи інформації про вашу цільову аудиторію, теми, які вони обговорювали, їхню мову та речі, які їх цікавлять, щоб ви могли покращити свої маркетингові зусилля.

  Монетизуйте свої навички, продаючи онлайн-курси за допомогою LearnWorlds

Ви можете проаналізувати цю інформацію, щоб зрозуміти, хто взаємодіє з вашим вмістом і як створити цільовий вміст, який резонує з ними.

Знайдіть правильних впливових людей

Впливовий маркетинг останнім часом набирає обертів, оскільки він пропонує компаніям кращу рентабельність інвестицій, ніж будь-які інші маркетингові заходи.

Відстеження хештегів дозволяє брендам визначати потрібних впливових осіб для свого маркетингу, оцінювати вміст, яким вони діляться, вимірювати рівень взаємодії з їхнім вмістом і будувати стосунки з людьми, зацікавленими в темах, які найбільше стосуються вашого бізнесу.

Проаналізуйте своїх конкурентів

Для будь-якого типу та розміру бізнесу важливо стежити за своїми конкурентами, намагаючись отримати конкурентну перевагу.

Відстеження хештегів передбачає моніторинг і аналіз активності ваших конкурентів у соціальних мережах за допомогою відповідних хештегів, щоб отримати цінну інформацію про діяльність і показники успішності.

Коли ви відстежуєте відповідні хештеги, ви отримуєте ключові дані про те, що роблять ваші конкуренти, що для них працює та які підводні камені є. На основі цього ви можете вдосконалювати свої стратегії та залишатися попереду конкурентів.

Покращте підтримку клієнтів

Ні для кого не секрет, що відстеження хештегів може значно покращити обслуговування клієнтів і посилити маркетингові зусилля. Доступ до хештегів допоможе вам краще зрозуміти, що ваші клієнти говорять про ваші продукти, а також будь-які труднощі, з якими вони можуть зіткнутися.

Його ефективне використання може допомогти побудувати міцніші відносини з клієнтами, сприяти кращому залученню та підвищити лояльність клієнтів. Регулярний моніторинг хештегів, пов’язаних із вашим брендом, дозволить вам залишатися на висоті, негайно вирішуючи будь-які проблеми клієнтів.

Відстежуйте маркетингові кампанії

За допомогою ефективного відстеження хештегів ви можете визначити, що працює, а що ні для вашого бренду, що можна використовувати для оптимізації ваших стратегій для подальшої ефективності.

Такі показники, як «подобається», «поширення» та коментарі, є великою кількістю інформації, яка використовується для отримання цінної інформації про ефективність їхніх кампаній і відповідного адаптації майбутньої діяльності.

Це також заохочує бренди створювати контент, який їх аудиторія може вважати найбільш релевантним, і бути в курсі будь-яких нових тенденцій у галузі.

Виміряйте впізнаваність бренду

Відстеження хештегів – це потужний інструмент, який компанії можуть використовувати для вимірювання впізнаваності бренду та підвищення видимості. Хештеги — це чудовий спосіб для брендів відстежувати, як часто їхній контент поширюється в соціальних мережах і наскільки він ефективний серед різних аудиторій.

Маючи під рукою точні дані, ви можете легко приймати обґрунтовані рішення щодо найефективнішого фірмового контенту для залучення клієнтів і підвищення видимості.

Тут ми досліджуємо деякі найкращі інструменти відстеження хештегів для вашого бізнесу.

Trackmyhashtag

Якщо ви шукаєте інтуїтивно зрозумілий, але простий у користуванні інструмент відстеження хештегів Twitter, варто звернути увагу на Trackmyhashtag. Trackmyhashtag — це онлайн-інструмент, призначений для надання детальної аналітики та розуміння, пов’язаних із хештегами, які використовуються в Twitter.

Завдяки Trackmyhashtag відстеження хештегів більше не буде хаосом. За допомогою лише однієї легкодоступної інформаційної панелі ви можете отримати велику кількість інформації про будь-який конкретний хештег.

Потужні можливості візуалізації та відстеження Trackmyhashtag надають цінну інформацію про ефективність вашого хештегу та дозволяють отримати глибше розуміння тенденцій навколо вашої теми.

  Чи справді що-небудь роблять програми «Безпека» для iPhone?

Trackmyhashtag дозволяє користувачам відстежувати не лише свої хештеги, а й ті, які використовують їхні конкуренти.

Він також пропонує такі функції, як виявлення впливових осіб, повна інформація про користувачів, вичерпні дані про взаємодію, найпопулярніші пов’язані хештеги, хмара слів, найпопулярніші/ретвітовані/лайкані твіти та аналітика твітів у часовій шкалі.

Trackmyhashtag пропонує чотири платні плани та базовий план від 49 доларів США на місяць.

Бренд24

Brands24 — це потужний інструмент, який може допомогти вам відстежувати хештеги в Twitter, Instagram та інших веб-сайтах, щоб зрозуміти охоплення та вплив вашого бренду.

Brands24 пропонує користувачам комплексну аналітику хештегів, яка дозволяє відстежувати розмови, пов’язані з певним хештегом, у різних соціальних мережах. За допомогою цього потужного інструменту ви можете відстежувати настрої клієнтів, отримуючи доступ до відповідних даних, таких як лайки, коментарі та поширення, пов’язані з відповідним хештегом.

Це допомагає вам бути в курсі розмов клієнтів про ваші продукти чи послуги в режимі реального часу, а також аналізувати й оптимізувати кампанії за допомогою хештегів.

Використовуючи певні хештеги, ви можете оцінити охоплення соціальних мереж, використовувати відстеження хештегів, щоб визначити приблизне охоплення соціальних мереж і отримати доступ до найвпливовіших профілів соціальних мереж.

Brands24 пропонує чотири платні плани, починаючи з індивідуального за 49 доларів США на місяць.

замкова щілина

Завдяки детальним показникам, візуалізаціям і простому у використанні інтерфейсу інструмент відстеження хештегів Keyhole робить відстеження ваших кампаній із хештегами легким і без стресу.

Ця потужна аналітична платформа дає компаніям глибоке уявлення про ефективність їхніх хештегів у різних соціальних мережах, таких як Twitter, Instagram, Tik Tok, YouTube, Facebook тощо.

Функції Keyhole пропонують користувачам низку статистичних даних, зокрема кількість хештегів у часі, розбивку публікацій у мережі, найбільш зацікавлених користувачів із хештегом, дані про охоплення та залучення, найпопулярніші публікації з фотографіями та відео, аналіз користувачів (інфлюенсерів), фільтрування ключових слів і функція пошуку та багато іншого.

Ця поглиблена аналітика може допомогти вам визначити шаблони розмов і розробити нові стратегії на основі інформації. Крім того, ви можете використовувати дані Keyhole для моніторингу кампаній конкурентів або порівняння ефективності ваших кампаній із їхніми.

Незалежно від того, чи хочете ви зрозуміти настрої користувачів чи відстежити вплив своїх хеш-тегів у соціальних мережах, Keyhole є ідеальним вибором для отримання інформації про успіх вашої кампанії.

Keyhole має широкий спектр платних планів від 79 доларів США на місяць, від прослуховування соціальних мереж до аналітики профілю до відстеження впливових осіб. Вони також пропонують індивідуальний план.

Аваріо

Awario — це потужний інструмент відстеження хештегів, який дозволяє компаніям відстежувати свою онлайн-репутацію, визначати популярні теми та краще взаємодіяти з клієнтами.

Функція Awario включає можливість відстежувати хештеги на різних платформах, таких як Twitter, Instagram, YouTube і Reddit, щоб отримати повну картину розмови навколо бренду чи теми.

Інструмент розширеної аналітики дає змогу користувачам відстежувати рівень залученості для кожного хештегу з часом і порівнювати різні теги, щоб визначити потенційні тенденції чи впливові особи в певному просторі.

  12 найкращих зручних інструментів для конвертації YAML у JSON

Awario також має потужну функцію сповіщень про ключові слова, яка сповіщає користувачів, коли ключове слово згадується на будь-якій контрольованій платформі, щоб вони могли швидко та ефективно реагувати. Його інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє легко налаштовувати кампанії та контролювати розмови.

Ви можете відстежувати будь-які події, отримувати докладні звіти про результати аналізу хештегів і аналізувати свої соціальні маркетингові кампанії в одному центрі.

Awario пропонує три платні плани, стартовий план коштує 24 долари США на місяць, а корпоративний – до 249 доларів США на місяць.

Соціальний пошуковик

Інструмент відстеження хештегів Social Searcher є ще одним потужним інструментом, який дозволяє користувачам вимірювати охоплення та залучення хештегів шляхом відстеження згадок на кількох платформах, таких як Twitter, Instagram і Youtube.

Це дозволяє здійснювати моніторинг соціальних медіа в режимі реального часу з дієвою соціальною аналітикою та аналізом аудиторії. За допомогою Social Searcher бренди можуть ідентифікувати популярні хештеги та отримати доступ до аналізу настроїв.

Social Searcher також надає зручну інформаційну панель для перегляду всіх відповідних даних, пов’язаних із хештегом, який ви відстежуєте. За допомогою цих даних легко зрозуміти, наскільки ефективні вибрані хештеги для поширення вашого повідомлення чи кампанії серед цільової аудиторії.

Крім того, Social Searcher має багато інших захоплюючих функцій, таких як активність впливових осіб, моніторинг преміум-брендів, експорт даних, API моніторингу соціальних медіа та миттєві сповіщення електронною поштою.

Social Searcher пропонує безкоштовний і три платні плани з 14-денною безкоштовною пробною версією.

Тегбокс

Taggbox дозволяє запускати, публікувати та покращувати свої кампанії з хештегами в різних маркетингових каналах.

Окрім відстеження та аналізу хештегів, Taggbox також надає різні інші функції, які можуть допомогти покращити ефективність ваших кампаній.

Наприклад, він дозволяє створювати привабливі дисплеї, дозволяючи налаштовувати фони, додавати логотипи, використовувати анімацію тощо. За потреби можна навіть модерувати вміст, щоб на екрані відображався лише відповідний вміст.

Комплексна аналітика Taggbox дозволяє зрозуміти, наскільки ефективний кожен хештег у охопленні та залученні. Інтерфейс користувача простий у навігації; Крім того, він постачається з корисними посібниками, які спрощують початок роботи.

Taggbox пропонує гнучкий вибір платних планів із різноманітними пропозиціями.

Підведенню

Ви можете вибрати будь-який інструмент відстеження хештегів, згаданий у цій статті, залежно від ваших вимог. Майже всі вони пропонують безкоштовну пробну версію, тому скористайтеся нею, перш ніж купувати платний план, щоб перевірити, чи відповідає він вашим потребам.

Деякі з цих інструментів також пропонують безкоштовні плани. Однак, якщо ви шукаєте розширені функції, платні плани будуть кращим варіантом для вас!

Ви також можете досліджувати розширений пошук у Twitter, щоб підвищити маркетинг і брендинг.