6 ігор з живим сервісом, які не платять за виграш

Ігри з живим сервісом часто мають застереження, які можуть завадити вам грати. Найгірше, коли ігри спонукають вас витрачати більше грошей, навіть після того, як ви заплатили роздрібну ціну. Ця форма монетизації позначається як «плата за виграш», якщо гра спонукає вас купувати несправедливі переваги над іншими гравцями.

Однак, незважаючи на те, що багато ігор живого сервісу є платними за виграш, деяким вдається уникнути хижацької монетизації та в кінцевому підсумку стати чудовим універсальним досвідом. Отже, якщо ви хочете відчути одну з найпоширеніших ігрових тенденцій, ось найкращі приклади, які не змусять вас платити додатково.

1. Fortnite

Беззаперечним королем живих сервісних ігор, особливо якщо говорити про популярність, є Fortnite. І, що дивно, якщо ви хочете уникнути практики оплати за виграш в іграх з живим сервісом, Fortnite також є влучним прикладом.

Багато аспектів визначають, як працюють живі сервісні ігри, і часто ігри, які перемикаються на живий сервіс, також стають безкоштовними, як і Halo Infinite Multiplayer. Однак із цим переходом до безкоштовних ігор ви часто знайдете компроміс, за якого гра матиме більшу монетизацію.

Але Fortnite надає безкоштовний живий сервіс, який ніколи не змушує вас купувати мікротранзакції. Усі мікротранзакції у Fortnite є повністю косметичними, і навіть якщо ви купуєте пропуски рівнів, усі елементи, які можна розблокувати, залишаються косметичними.

У результаті ви можете витрачати гроші на деякі з нескінченних тематичних подій Fortnite, як-от скіни на тему Трансформерів, але вас ніколи не змушують це робити. Поєднайте це з тим, як Fortnite постійно розвивається, щоб забезпечити свіжий досвід, і найпопулярніша гра в живих іграх виявляється однією з найкращих.

Завантажити: Fortnite на PS Store, Microsoft Store, Магазин Nintendoабо Epic Games Store.

2. Море злодіїв

Окрім ігор у режимі реального часу у стилі Battle Royale, як-от Fortnite, ексклюзивна гра для Xbox Sea of ​​Thieves надає унікальну гру, зосереджену на приголомшливому піратстві, дослідницькій діяльності та битві «корабель на корабель». Що ще важливіше, внутрішньоігрові дії для Sea of ​​Thieves дозволяють отримати достатню кількість нагород, щоб ви не витрачали зайві гроші.

Ігровий цикл у Sea of ​​Thieves та його система винагороди схожі на багато інших живих сервісів або MMO. Протягом усієї гри ви можете виконувати певні винагороди для гільдій, просуваючись до наступного рівня гільдії та заробляючи золото. Що вищий рівень вашої гільдії, то більше нагород ви можете розблокувати або придбати.

Як правило, через те, як працюють ігри з оплатою за перемогу, деякі аспекти вашої гри обмежені, щоб спонукати вас витрачати гроші на компенсацію. Наприклад, система гільдії може стати дуже виснажливою, якщо прогрес рухається швидко, або нагороди заблоковані за системою оплати.

Але в Sea of ​​Thieves ви можете ніколи не відчувати потреби витрачати гроші, оскільки винагороди за квест у вигляді досвіду та валюти, будь то пошук скрині зі скарбами чи бій із кораблем-скелетом, достатньо, щоб придбати розблокування, які ви отримуєте протягом гри.

І так, хоча ви можете витратити гроші на товари в косметичному магазині, щоб прикрасити свій корабель у будь-яку безглузду тему, яка може бути доступна в той час, розблокування від гільдій та безкоштовні події здаються вартими.

Завантажити: Sea of ​​Thieves 2023 Edition на Microsoft Store і пар.

3. Ліга Легенд

Багато онлайн-ігор на бойових аренах зосереджені на тому, щоб забезпечити безкоштовні живі сервіси, у які ви можете поринути незліченні години. Але коли справа доходить до комп’ютерних ігор, League of Legends представляє одну з найкращих ігор, у які можна грати без плати за перемогу.

Як і інші ігри цього жанру, League of Legends зосереджена на списку фантастичних Чемпіонів і протиставляє вас численним онлайн-супротивникам у боях на арені. Це передбачає тонке налаштування конструкції, предметів і здібностей вашого Чемпіона протягом кожного матчу.

Автор зображення: Ліга Легенд

І в грі, яка так сильно покладається на оптимізацію збірок, будь-які аспекти плати за виграш можуть потенційно порушити весь ігровий цикл League of Legends. І, на щастя, розробники на одній сторінці, Riot обіцяє використовувати лише косметичні мікротранзакції.

Однак розблокування Чемпіонів, хоча вони доступні через валюту, яку можна безкоштовно заробити, може бути повільним, і вам надається можливість придбати Чемпіона за платну валюту. Але навіть у цьому випадку League of Legends надає вам 15 безкоштовних Чемпіонів, які можна грати по черзі щотижня.

Отже, хоча ви можете відчути бажання купити Чемпіона за платні гроші, ви завжди можете спробувати інших безкоштовних Чемпіонів League of Legends і заробити валюту для Чемпіона, якого спокушаєте придбати.

Завантажити: League of Legends через офіц Ліга Легенд сайт.

4. Ракетна ліга

Іноді механізми плати за виграш можуть проявлятися більш таємничими способами, надаючи вам несправедливі переваги та недоліки там, де ви їх найменше очікуєте. Ці механізми можуть поширюватися на шкоду, яку ви завдаєте, час відновлення ваших здібностей або навіть внутрішньоігрові хітбокси.

Для Rocket League, безкоштовної футбольної гри з обслуговуванням на автомобілях, наявність більш вигідного хітбокса для з’єднання з м’ячем буде масовим упередженням. На щастя, гра не тільки безкоштовна, але й не дозволяє платити за переваги над іншими гравцями.

І хоча для різних автомобілів існують різні хітбокси, машини за замовчуванням, доступні на початку гри, у будь-якому випадку є одними з найкращих хітбоксів. Якщо ви використовуєте корпус Octane, у вас уже є найкращий хітбокс, і він абсолютно безкоштовний.

У поєднанні з унікальним поєднанням футболу та перегонів, схожих на Hot Wheels, Rocket League стає захоплюючою грою, у яку ви та ваші друзі можете поринути, не боячись нав’язливих практик із оплатою за перемогу.

Завантажити: Rocket League on the Microsoft Store, PS Store, Магазин Nintendoабо Epic Games Store.

5. Вдарити

Ще одним ключовим фактором живих сервісних ігор, особливо якщо ви граєте в безкоштовну живу сервісну гру, є бойові перепустки. А в іграх із бойовою перепусткою є додатковий рівень, який дозволяє реалізувати практику оплати за перемогу.

Наприклад, якщо ви граєте в онлайн-сервіс із преміальною оплачуваною бойовою перепусткою, яка зберігає ексклюзивні функції, такі як зброя чи підвищення характеристик, заблокованими за платіжною стіною, гра, швидше за все, буде платною.

Але хоча бойові перепустки можуть змінити ваш ігровий досвід багатьма способами, якщо ви хочете випробувати безкоштовну живу сервісну назву, яка представляє добре реалізовану бойову перепустку без функцій оплати за перемогу, Smite — це гра для ви.

Smite — це безкоштовна онлайн-гра на бойовій арені, як-от League of Legends, у якій грається від третьої особи, а не зверху вниз.

Унікально Smite дозволяє грати та битися проти богів майже з усіх пантеонів, не боячись витратити гроші. Отже, якщо ви хочете поринути на поле битви богів, позбавившись турбот про необхідність витрачати додаткові гроші, щоб наздогнати Зевса чи Анубіса, ви будете більш ніж щасливі витратити свій час на Smite.

Завантажити: Smite on the Microsoft Store, PS Store, Магазин Nintendo, парабо Epic Games Store.

6. Шлях вигнання

Окрім масових багатокористувацьких ігор на арені або онлайн-ігор PvP, якщо ви шукаєте безкоштовну гру для одного гравця, схожа на Diablo екшен-рольова гра Path of Exile може подолати ваш ігровий свербіж.

На перший погляд, Path of Exile виглядає як одна з багатьох RPG-екшенів, у які можна грати замість Diablo. Але як тільки ви зануритеся в гру глибше, ви зрозумієте, що рівень геймплея, спорядження та оптимізації персонажів значно перевершує Diablo IV.

Завдяки величезному дереву зразків і унікальній функції, коли комбінація дорогоцінних каменів, розміщених у вашій броні, впливає на ваші навички та дозволяє налаштовувати навички, Path of Exile виступає як суперник, а не як альтернатива Diablo.

І навіть після того, як основна історія завершена, ви все одно можете очікувати, що ви витратите незліченну кількість годин на діяльність після гри, так само, як і Diablo. А ще краще, хоча в грі є платна бойова перепустка, жодна з можливостей, що відкриваються, не впливає на ігровий процес і є косметичною.

Це робить Path of Exile обов’язковою грою для будь-якого шанувальника екшен-рольових ігор і ковтком свіжого повітря, якщо ви шукаєте живу гру, наповнену вмістом і вільну від будь-яких вторгнень із оплатою за перемогу.

Завантажити: Path of Exile on the Microsoft Store, PS Storeабо пар.

Живі сервісні ігри можуть бути вільні від хижацьких мікротранзакцій

Незважаючи на те, що безліч живих сервісних ігор містить нав’язливі мікротранзакції та, так, практику оплати за виграш, це не означає, що серед натовпу неможливо знайти чесні та веселі живі сервіси.

І якщо ви бажаєте проштовхнутись через шквал анонсів послуг та ігор у прямому ефірі, ви можете знайти безкоштовні ігри, такі як Fortnite та Path of Exile, які представляють собою сотні годин ігрового процесу. У цих випадках ігри в прямому ефірі без бонусів за оплату – це одні з найкращих ігор, у які ви можете грати.