6 чудових музичних плеєрів для Linux

Знайти хороший музичний плеєр для Linux може бути складно, тому що є з чого вибрати. В результаті багато користувачів Linux часто стикаються з будь-яким музичним плеєром, який постачається в комплекті з їхнім робочим середовищем, або, що ще гірше, операційною системою за замовчуванням. Реальність така, що існує багато чудових способів насолоджуватися музикою в Linux, вам просто потрібно трохи подивитися! Ось чому ми вирішили розглянути 6 чудових музичних плеєрів для Linux. Ми обговоримо, які з них варто використовувати, де їх завантажити тощо.

1. Льодяник

Льодяник — це сучасний інструмент керування музикою, спеціально створений для робочого столу Gnome. Його головна мета – виглядати сучасно і красиво. Lollypop управляє музикою трьома способами; користувачі можуть переглядати музику через браузер обкладинки, за жанром або виконавцем. Крім того, програвач Lollypop підтримує «режим вечірки», який додає перемішування та легший доступ до списків відтворення для вечірок. Він підтримує аудіоформати Mp3, Mp4, Flac та OGG.

Якщо ви шукаєте повнофункціональний музичний програвач, схожий на iTunes, для середовища Gnome Desktop, спробуйте цей.

2. Клементина

Клементина — це клон KDE Amarok, який, мабуть, є одним із найбільш «наповнених можливостями» програвачів у всьому Linux. Окрім керування музикою, програвач Clementine має пряму підтримку хмарних онлайн-сервісів, таких як Spotify, Google Play Music, Subsonic, GrooveShark, Sound Cloud і навіть таких служб, як Google Drive.

Музичний плеєр багато в чому натхненний програвачем KDE Amarok, і в результаті має багато подібних функцій, таких як: підтримка служби каталогізації музики Last.fm, підтримка синхронізації MP3/смартфона тощо.

Якщо ви шукаєте щось, що може все, Clementine — чудовий вибір. Те, як він поєднує місцеву музику та віддалені послуги, неймовірно унікальний, і його неможливо перевершити.

3. Зухвалий

Зухвалий — це простий, легкий аудіоплеєр, який дозволяє користувачам швидко відкривати файли, ставити музику в чергу та створювати списки відтворення. На відміну від багатьох інших музичних плеєрів у Linux, все зосереджено на списках відтворення. За замовчуванням немає браузера виконавця, але користувачі можуть додавати всю свою бібліотеку до списку відтворення та шукати його.

Місія Audacious зробити все простим означає, що легкі настільні середовища з низькими ресурсами можуть відтворювати музику миттєво. Це ідеально, оскільки більш важкі музичні програвачі на повільних машинах Linux означають, що користувач буде мати повільний досвід.

4. Nuvola Player

Якщо ви любите музику, але не любите зберігати локальні файли або віддаєте перевагу Spotify, Google Music та інші хмарні музичні сервіси, Гравець Nuvola може бути саме те, що вам потрібно. На відміну від багатьох хмарних музичних інструментів, Nuvola не зосереджується лише на одному. Натомість він має пряму підтримку для всіх видів послуг. Наприклад: використовувати Spotify? Натисніть кнопку Spotify. Використовувати щось інше? Натомість виберіть цей параметр.

Перевага використання Nuvola Player полягає в тому, що він допомагає користувачам Linux користуватися віддаленими музичними сервісами і змушує їх відчувати себе більш локальними. Користувачі можуть насолоджуватися сповіщеннями на робочому столі Linux і відмінною підтримкою спеціальних елементів керування для робочого середовища.

5. Робочий стіл Spotify

Хоча це може здатися не таким, користувачам Linux подобається Spotify. Багато років тому, коли компанія випустила бета-версію популярного сервісу для Ubuntu, люди зійшли з розуму. Вони декомпілювали його та переупакували для інших дистрибутивів. У 2017 році сервіс Spotify залишається популярним як ніколи. На нього підписалися мільйони користувачів, в тому числі й шанувальники Linux. Користувачі сервісу насолоджуються надійними радіостанціями та музикою на вимогу від різноманітних виконавців (як відомих, так і маловідомих).

Однак не дозволяйте «хмарному» аспекту Spotify обдурити вас. Програма Linux Spotify також може керувати вашими файлами MP3. Це означає, що навіть якщо ви не любите платити за послуги, настільна програма Spotify — чудовий вибір. Подумайте про безкоштовну музику з рекламою та зручним інтерфейсом для місцевих медіа.

Тим, хто шукає зручне, центральне місце для керування музичними файлами, слід серйозно розглянути програму Spotify для настільних комп’ютерів у Linux. Це може бути власністю, але в ньому є що запропонувати.

6. Настільний музичний програвач Google Play

Ви шанувальник Google Music, але бажаєте мати для цього спеціальний додаток на робочому столі Linux? З Настільний музичний програвач Google Play ти можеш! Подібно до Nuvola Player, GPDMP дуже наполегливо працює, щоб перенести веб-версію Google Music до Linux. Він має вбудовані сповіщення на робочому столі, інтеграцію середовища робочого столу та можливість навіть налаштувати зовнішній вигляд Google Play Музики за замовчуванням. Якщо ви шанувальник Google Music і використовуєте Linux, це чудовий програвач!

Висновок

Хоча ви б цього не знали, Linux насправді дуже добре виконує музику. Жодна інша платформа не пропонує користувачеві стільки різноманітних і креативних способів організації музики. У Linux користувачі не можуть просто «встановити iTunes» і погодитися з ним. Оскільки установка iTunes є клопітною роботою в Linux, вона дозволяє користувачам досліджувати та дійсно шукати програвач, який відповідає їхнім потребам, а не просто використовувати те, що використовують усі інші.

Якщо у вас виникли проблеми з пошуком музичного плеєра, який справді виконує те, що вам потрібно в Linux, не дивіться далі, ніж елементи в цьому списку! Ви не будете розчаровані!