6 функцій на базі штучного інтелекту на LinkedIn, про які вам варто знати

| | 0 Comments| 10:03 PM
Categories:

Ключові висновки

  • LinkedIn використовує штучний інтелект, щоб надавати рекомендації щодо роботи на основі ваших навичок та інтересів, допомагаючи вам досліджувати нові кар’єрні можливості та успішно змінювати кар’єру.
  • Повідомлення з підтримкою штучного інтелекту в LinkedIn полегшують рекрутерам зв’язок із потенційними кандидатами, надаючи допомогу в створенні привабливих електронних листів і підкреслюючи сильні сторони компанії.
  • Функція «Люди, яких ви можете знати», пропонує зв’язки на основі ваших нинішніх і колишніх колег та інших співробітників вашої галузі, сприяючи налагодженню контактів і професійним стосункам.

Кілька платформ соціальних медіа використовують штучний інтелект (AI), щоб надати своїм користувачам широкий спектр можливостей, і LinkedIn не відрізняється в цьому відношенні. Ви можете використовувати функції ШІ, щоб зробити свій профіль привабливішим для потенційних роботодавців і знайти людей, яких ви можете знати в реальному житті або у своїй галузі.

Знання того, що LinkedIn пропонує з точки зору ШІ, допоможе вам отримати більше від платформи, і ви знаходитесь у правильному місці, якщо хочете дізнатися про це. Цей посібник покаже вам деякі з найкращих функцій штучного інтелекту LinkedIn, про які ви повинні знати.

1. Надання рекомендацій щодо роботи для користувачів

Ви коли-небудь шукали нову роботу в LinkedIn і помічали список рекомендованих вакансій? Їх доставив вам ШІ. Рекомендації щодо вакансій є однією з найдоступніших функцій LinkedIn на основі штучного інтелекту, і вони можуть бути корисними для виявлення цікавих нових можливостей, які відповідають вашому набору навичок.

Функція рекомендованих вакансій може відображати вакансії, які стосуються вашої поточної посади, але ви також можете бачити можливості, розташовані трохи ліворуч. Отже, окрім того, що ви залишаєтеся у своїй сфері знань, це фантастична можливість, якщо ви прагнете успішно змінити кар’єру.

  Чому послуги потокового передавання стягують додаткову плату за HD та 4K?

Просто клацніть вкладку «Вакансії» в LinkedIn і в розділі «Рекомендовано для вас» виберіть «Показати всі».

2. Повідомлення за допомогою ШІ

Автор зображення: LinkedIn/YouTube

Хоча LinkedIn є чудовим інструментом для тих, хто шукає роботу, це також важлива мережа для рекрутерів. Штучний інтелект використовується під час прийому на роботу кількома способами, і за допомогою LinkedIn ви можете використовувати повідомлення за допомогою ШІ, щоб допомогти охопити потенційних кандидатів.

Завдяки функції повідомлень, створених штучним інтелектом, ви можете набагато легше створювати електронні листи для вакансій. LinkedIn допоможе вам окреслити навички, необхідні для посади, а також спростить пояснення опису посади в цікавій формі. Крім того, ви можете використовувати інструмент обміну повідомленнями за допомогою ШІ, щоб поговорити про компанію та про те, чому це чудове місце для роботи.

На момент написання статті в листопаді 2023 року повідомлення за допомогою ШІ доступні лише для невеликої кількості рекрутерів. Крім того, у вашому профілі потрібно встановити англійську мову, щоб мати можливість використовувати ранню версію цієї функції. Однак LinkedIn прагне розширити доступність інструменту з часом.

Якщо ви працюєте в відділі кадрів і хочете, щоб у вашу компанію приєдналося більше талановитих співробітників, скористайтеся цими чудовими додатками для найму кваліфікованих кандидатів.

3. Функція «Люди, яких ви можете знати».

Ще одна функція, яку ви, напевно, бачили в LinkedIn, — це розділ «Люди, яких ви можете знати» у правій частині вашого профілю. Зазвичай тут ви бачите список людей, яких ви можете знати зі своїх зв’язків, наприклад колег у вашій нинішній або минулій компанії, а також інших у вашій галузі.

  9 Голосовий сервер для особистого чи бізнес-хостингу [Teamspeak, Mumble, Lavalink]

Знайшовши цих людей, ви можете безпосередньо відвідати їхні профілі або надіслати їм запит на підключення. Вкладка «Люди, яких ви можете знати», є одним із багатьох корисних інструментів для спілкування. І якщо ви хочете підняти свої навички в цій галузі на новий рівень, подумайте про наші найкращі способи побудови професійної мережі на LinkedIn.

4. Ймовірність інтересу

Автор зображення: LinkedIn

Іншим прикладом штучного інтелекту під час найму в LinkedIn є функція «Ймовірність зацікавленості», яка була запущена в 2023 році. Коли рекрутери звертаються до людей, існує висока ймовірність того, що багато користувачів не будуть зацікавлені в дослідженні нової можливості. У результаті це може призвести до втрати часу та втрати талановитих кандидатів, які хотіли б приєднатися до їхньої компанії.

LinkedIn використовує кілька параметрів, щоб визначити, чи буде кандидат зацікавлений у потенційній вакансії. Це стосується того, чи зацікавлений кандидат у роботодавця та чи шукає він нові можливості роботи чи ні.

Якщо потенційного працівника, ймовірно, зацікавить певна посада, менеджери з найму побачать зелене повідомлення під назвою «Висока ймовірність зацікавленості». Для тих, кому може бути цікаво дізнатися більше, замість цього ви побачите Помірна ймовірність зацікавленості.

Якщо ви шукаєте нові вакансії на LinkedIn, можливо, ви не хочете, щоб люди знали, що ви переглядали їхній профіль. Ви можете прочитати цей посібник про те, як анонімно переглядати профілі інших людей у ​​LinkedIn, якщо вам це подобається.

5. Профільно-будівельний

Автор зображення: Джон Еспіріан/LinkedIn

У 2023 році LinkedIn запустив функцію оптимізації профілю в бета-режимі під назвою Enhance your profile. Ви можете використовувати інструмент, щоб налаштувати заголовок, а також налаштувати розділ «Про». Станом на жовтень 2023 року ця функція доступна лише для передплатників LinkedIn Premium (чи варто платити за LinkedIn Premium?).

  Чому ви не можете використовувати телевізор як монітор?

Однак хороша новина полягає в тому, що вам не потрібна підписка Premium, щоб створити чудовий профіль. Ви можете оптимізувати свій профіль LinkedIn, щоб отримати більше клієнтів як фрілансер, і ці поради також стосуються людей, які шукають роботу на повний робочий день.

6. Створення посадових інструкцій

Окрім використання штучного інтелекту для складання повідомлень, рекрутери в LinkedIn також мають можливість створювати посадові інструкції за допомогою цієї технології. Станом на жовтень 2023 року ця функція доступна лише англійською мовою та для невеликої кількості облікових записів LinkedIn, але в майбутньому, швидше за все, більше користувачів матимуть доступ до цієї функції.

За допомогою функції опису вакансії на основі штучного інтелекту ви можете вказати місце своєї вакансії. Крім того, у вас також є можливість обговорити тип роботи та назву компанії, а також інші функції.

Якщо ви шукаєте нову роботу, вам слід стежити за кількома червоними прапорцями в описах посад (незалежно від того, створені вони ШІ чи ні). Так вам буде легше вибрати роль, яка вам більше підходить.

LinkedIn використовує ШІ кількома ефективними способами

Незалежно від того, чи хочете ви оптимізувати свій профіль у LinkedIn або покращити пошук висококваліфікованих кандидатів у якості рекрутера, у LinkedIn є кілька функцій на основі ШІ, які ви можете перевірити. Деякі з них, як-от рекомендації щодо роботи, добре зарекомендували себе. Але інші, як-от повідомлення, створені штучним інтелектом, все ще знаходяться на початку свого становлення.

Хоча ви можете користуватися деякими функціями на основі ШІ безкоштовно, для інших вам знадобиться підписка LinkedIn Premium. Якщо ви вважаєте, що ці інструменти знадобляться для вашої кар’єри, можливо, варто оновити їх.