6 студентських спільнот розробників, щоб прискорити вашу кар’єру програміста

| | 0 Comments| 8:26 PM
Categories:

Для студентів-розробників активна участь у спільноті з однодумцями є одним із найкращих способів розвиватися та залишатися підзвітними. Приєднання до відповідної спільноти з’єднує вас із однокурсниками, дає змогу вчитися у однолітків і надихатися.

Однак знайти відповідні, дружні до студентів спільноти розробників, які відповідають вашим цілям, може бути важко без належного керівництва. У цій статті ми склали список найкращих студентських спільнот розробників, які можуть допомогти вашій кар’єрі. Приєднуйтесь до нас, коли ми досліджуємо кожен із них і надамо вам детальну інформацію про нього.

Якщо ви коли-небудь хотіли стати частиною жвавої спільноти Google, це чудова можливість. Наразі ця спільнота існує в понад 1900 кампусах і 100 країнах. Ця спільнота є безкоштовною та відкритою для всіх студентів-розробників. Отже, вам тут місце незалежно від вашого походження, програми навчання, рівня досвіду, технічного набору чи спеціальності.

Програми GDSC спрямовані на розширення можливостей студентів з технічними знаннями, спонсорованими безпосередньо Google. Під керівництвом керівника вашого кампусу та обраної команди ви отримуєте доступ до навчальних матеріалів і унікальних ресурсів Google.

Звичайно, ви повинні доповнити безперервне навчання практичною практикою, щоб прискорити зростання. Таким чином, замість того, щоб застрягти в нескінченному циклі навчання, GDSC допоможе вам використовувати ваші навички кодування та технічні навички, створюючи реальні рішення. Популярний Рішення пропонує можливість запровадити життєздатне бізнес-рішення сучасної проблеми.

GDSC також вдосконалює ваші навички спілкування та публічних виступів і створює форум для глобальних зв’язків.

Технології щодня розвиваються та випускають найсучасніші пристрої та гаджети. Але чи знаєте ви, що можете стати частиною цієї еволюції, навіть будучи студентом? Програми Intel Student Ambassador відкривають вам сучасне апаратне забезпечення Intel і глибоке занурення в програмне забезпечення Intel та винаходи комп’ютерної техніки.

  7 найкращих книг для оволодіння мистецтвом етичного хакерства

Незалежно від того, який шлях ви віддаєте перевагу oneAPI або IoT, ця роль вимагає від вас оприлюднити інструменти розробки програмного забезпечення Intel. Що ще важливіше, ви будете організовувати студентські семінари та створювати командні проекти, використовуючи ресурси та технології Intel. Участь у цих заходах та їх організація дають змогу познайомитися з іншими студентами-розробниками та ентузіастами технологій.

Звичайно, Intel нагороджує студентів-амбасадорів незліченними бонусами, включаючи доступ до останніх технологічних розробок Intel та Intel Developer Cloud. Ви також маєте шанс отримати запрошення на заходи Intel, навчання та стажування.

Хоча фізичні зустрічі можуть бути більш привабливими, онлайн-спільноти розробників зазвичай більш зручні. Отже, якщо ви більш зайнятий студент, це чудова альтернатива.

Спільнота DEV або Dev.to — це онлайн-форум, створений для того, щоб допомогти розробникам програмного забезпечення співпрацювати та вчитися один у одного. Побудований на Foremця спільнота має відкритий вихідний код, що полегшує вам участь у кодовій базі платформи.

Тут ви знайдете навчальні відео, посібники та статті, які вирішують багато проблем розвитку. Вони надають вам доступ до численних програм для розробки, програм і мов. Крім того, ви можете отримати доступ до кількох подкастів від досвідчених розробників, які допоможуть вам орієнтуватися у вашій кар’єрі програміста та підтримувати гарний баланс між роботою та особистим життям.

Однією з переваг цієї онлайн-спільноти є її зручна функція «Теги», яка дає вам швидкий доступ до обраних тем і підспільнот. Під тегом #students ви можете знайти цікаві пропозиції стажування, можливості працевлаштування, статті про студентів і поради розробникам, спеціально розроблені для студентів. просто створити аккаунт щоб отримати доступ до цих бонусів і скористатися ними.

Бути частиною великих технологій – це захоплююча перспектива, і MLSA від Microsoft принесе вам це захоплення в кампус. Отже, якщо ви в захваті від інновацій і технологій Microsoft, це для вас.

  5 моторошних ретро-ігор для ПК, у які можна зіграти на Хеллоуїн

Як Microsoft Learn Student Ambassador ви допомагатимете організовувати програми для ознайомлення своїх однокурсників із технологіями Microsoft. Ділячись технічними знаннями про такі продукти, як Azure, Visual Studio та Windows, ви одночасно розвиватимете свої навички публічних виступів і вдосконалюватимете свої знання.

Крім того, ви допоможете побудувати технічне співтовариство у своєму кампусі, де студенти зможуть поділитися проблемами, пов’язаними з технікою, і знайти наставників. Природно, ця відповідальність супроводжується перевагами та можливостями для вас піднятися від Альфа (початківець) до Золотого (топ). Деякі з цих переваг включають доступ до Програма Windows Insider та інші спеціальні події та визнання від Microsoft для покращення вашого профілю розробника.

Ні для кого не секрет, що будь-якому розробнику необхідно володіти GitHub. Експерти кампусу GitHub працюють разом, щоб поширювати знання студентів про Git, GitHub, контроль версій і відкритий код.

На відміну від попередніх спільнот із невеликими вимогами, ця програма вимагає від вас активного використання GitHub принаймні шість місяців. Таким чином ви зможете ознайомитися з додатком і розширити свою здатність наставляти однокурсників і відповідати на їхні запитання. Ви також можете організовувати змагання, такі як хакатони та майстер-класи, щоб підвищити їхню оцінку відкритого коду.

Звичайно, участь у цій програмі дає вам доступ до інших експертів кампусу GitHub по всьому світу, збільшуючи ваші шанси встановити глобальні зв’язки. Однак, щоб отримати право, ви повинні отримати GitHub Student Developer Pack та пройти 6-тижневий період навчання.

Ви коли-небудь замислювалися про Amazon Web Services або AWS? Amazon нещодавно заснував AWS Cloud Clubs, щоб навчати студентів своїм веб-сервісам. Ці клуби щоденно зростають у геометричній прогресії, налічуючи понад 8000 членів у 19 країнах світу.

  Як вирішити проблему, коли зображення підпису Gmail не відображаються

Бути учасником передбачає проведення заходів, поширення знань про AWS і мозковий штурм рішень, які покращують місцевий бізнес за допомогою технології AWS. Тим часом капітани клубів можуть розміщувати свої статті в блозі спільноти, таким чином працюючи над своїми технічними навичками письма. Крім того, вони отримують бонуси, як-от ваучери на сертифікаційний іспит AWS і перегляд резюме.

AWS також надає AWS Student Hub, де ви можете отримати доступ до семінарів, навчальних посібників і технічних статей у блозі як студент. Нарешті, як і в інших програмах міжнародних студентів-амбасадорів, володіння хорошими порадами щодо нетворкінгу та активна участь забезпечать вам міцну мережу.

Станьте кращим розробником зі студентськими спільнотами

Розпочати свій шлях розвитку в якості студента може спричинити багато проблем, і це важкий шлях, який потрібно пройти поодинці. Однак, приєднавшись до спільнот, ви можете зрозуміти деякі з цих проблем і навчитися швидко їх долати від своїх колег. За рекордно короткий час ви можете навчитися, розвиватися та максимізувати свій програмний потенціал у студентських спільнотах.

Крім того, ці спільноти можуть покращити диверсифікацію ваших навичок, коли ви працюєте над проектами з командами та навчаєтеся на спільних ідеях. Зрештою, ви станете вправним розробником і будете готові до величезних кар’єрних можливостей від авторитетних роботодавців.