6 способів надіслати повідомлення WhatsApp без збереження контактного номера

Categories:

WhatsApp є одним із найбільших додатків для обміну повідомленнями, який обслуговує понад 2 мільярди користувачів у всьому світі. Щоб об’єднати людей, він запровадив такі цікаві функції, як спільноти WhatsApp, обмін інформацією про ваше поточне місцезнаходження в WhatsApp і навіть можливість надсилати собі повідомлення в WhatsApp. Компанія пропонує масу корисних функцій, але заощаджує на базовому функціоналі, тобто можливості надсилати повідомлення користувачам WhatsApp, не зберігаючи номер телефону. Однак існує кілька способів вирішення цієї проблеми, і ми пояснимо, як ви можете легко надіслати комусь повідомлення в WhatsApp, не додаючи його контактний номер.

У цьому посібнику ми включили шість різних методів надсилання повідомлень WhatsApp без збереження номерів телефонів. Ми додали сюди все: від самого нового повідомлення й функції «натисніть для чату» до ярликів iPhone і програм сторонніх розробників. Скористайтеся наведеною нижче таблицею, щоб вибрати метод, який ви бажаєте використати.

1. Використання функції «Нове повідомлення собі» (найпростіше)

Використовуючи нову функцію, яка дозволяє надсилати собі повідомлення в WhatsApp, тепер ви можете надсилати повідомлення іншим людям, не зберігаючи їхні номери. Ось як працює цей метод:

 • По-перше, перейдіть до чату «Надіслати собі повідомлення» зі своїм номером телефону та міткою (Ви) у WhatsApp. Потім введіть або вставте сюди незбережений номер телефону та надішліть його собі.
 • 2. Тепер незбережений номер телефону буде синім у чаті. Торкніться номера телефону та виберіть «Чат з <номер телефону>», щоб надіслати людині повідомлення, не зберігаючи її контактну інформацію.

  3. На екрані відкриється вікно чату для цього незбереженого номера, і ви зможете легко надіслати йому повідомлення.

  2. Натисніть «Незбережений контактний номер» у групі WhatsApp

  Другий метод, який ми будемо використовувати для надсилання повідомлення користувачам WhatsApp без збереження їхніх контактних номерів, досить поширений. Якщо ви перебуваєте в груповому чаті, але не маєте номера, збереженого на своєму пристрої, ви можете надіслати їм повідомлення, виконавши наведені нижче дії.

    Як поділитися своїм місцезнаходженням у реальному часі в Whatsapp

  1. Спочатку відкрийте груповий чат і натисніть на номер у самій розмові. Потім ви побачите спливаюче вікно, де вам потрібно вибрати опцію «Повідомлення <номер телефону>».

  2. Якщо ви не можете знайти номер телефону в груповому чаті, торкніться назви групи вгорі, щоб перейти до налаштувань. Потім прокрутіть униз до списку учасників і знайдіть незбережений номер телефону. Торкніться номера телефону, щоб побачити опцію «Повідомлення <номер телефону>» у спливаючому вікні, як зазначено вище.

  3. Виконуючи перший або другий крок, ви перейдете до окремого вікна чату та зможете надіслати текстове повідомлення користувачеві, не додаючи його номер до вашої телефонної книги. Якщо ви регулярно користуєтеся WhatsApp і дбаєте про свою конфіденційність, радимо також ознайомитися з нашим посібником про те, як приховати ваш останній раз у мережі та статус онлайн у WhatsApp.

  Найдовше WhatsApp пропонував офіційний спосіб надсилати комусь повідомлення, не зберігаючи його номер. Ця функція під назвою Click to Chat дозволяє використовувати офіційне посилання WhatsApp, щоб відправляти будь-кому текстове повідомлення, не зберігаючи його контактну інформацію. Однак є головне застереження. Ця функція недоступна в програмі, але вона працює як на мобільних телефонах, так і на комп’ютерах. Ось як ви можете ним скористатися:

  1. Спочатку відкрийте бажаний веб-браузер на Android або iOS. Потім скопіюйте це посилання – https://wa.me/phone-number і вставте його в адресний рядок браузера. Ми також пропонуємо вам вставити це посилання в програму Notes для збереження та подальшого використання.

  2. Після вставлення посилання замініть номер телефону в посиланні на повний номер телефону міжнародним кодом країни користувача, якому ви хочете надіслати повідомлення. Під час введення номера телефону не потрібно додавати жодних символів (+ і -), нулів чи квадратних дужок.

  Наприклад, якщо ви хочете надіслати комусь повідомлення в Індії, ви скористаєтеся таким посиланням: https://wa.me/918765432109. Тут 91 — код країни для Індії, а 8765432109 — номер телефону. Так само ви можете використовувати «1» перед номером телефону в США.

  3. Після того, як ви перейдете за посиланням, ви побачите кнопку «Продовжити чат», щоб надіслати повідомлення користувачеві WhatsApp без збереження його контакту. Натисніть цю кнопку, щоб відкрити вікно чату.

  4. Після того як ви торкнетеся кнопки, у програмі відкриється вікно чату, у якому ви зможете написати людині, не додаючи її номер телефону.

    Як надіслати не стиснені фотографії через Whatsapp

  Примітка. Якщо ви введете номер, який не належить користувачеві WhatsApp, ви побачите повідомлення про помилку в програмі. Там буде написано: «Номер телефону <номер> відсутній у WhatsApp».

  4. Використовуйте Truecaller, щоб надіслати повідомлення без збереження номера

  Багато користувачів Android та iOS мають на своїх пристроях додаток Truecaller для фільтрації спам-дзвінків і повідомлень. Що ж, ви можете цього не знати, але ви можете використовувати Truecaller для надсилання повідомлень WhatsApp без додавання номера. Ось як це працює:

  1. Якщо на вашому пристрої не встановлено Truecaller (безкоштовний, із вбудованими покупками), завантажте додаток для Android та iOS.

  2. Далі відкрийте програму та введіть або вставте номер, якому ви хочете надіслати повідомлення, у рядку пошуку вгорі. Потім торкніться імені контакту, визначеного програмою Truecaller, щоб переглянути додаткові відомості.

  3. На сторінці контактної інформації в Truecaller ви побачите можливість надіслати їм повідомлення на «WhatsApp», не зберігаючи номер телефону. Truecaller миттєво перенаправить вас у вікно чату незбереженого контакту, як показано нижче.

  5. Використання ярлика незбережених номерів WhatsApp на iPhone

  Якщо ви запеклий користувач iOS і любите використовувати ярлики Siri для різних завдань, як-от викачування води з динаміків iPhone, перегляд розміру файлу чи швидке фотографування, тоді ви оціните існування цього ярлика Siri для надсилання повідомлень на незбережені номери в WhatsApp . Ось як ви можете ним скористатися:

  1. Голова до це посилання у Safari (або будь-якому іншому браузері) на вашому iPhone, щоб отримати ярлик Siri «Незбережений номер WhatsApp». Посилання перенаправить вас до програми Apple Shortcuts, де вам потрібно натиснути кнопку «Додати ярлик» внизу.

  2. Тепер він з’явиться в розділі «Усі ярлики» в програмі «Ярлики». Щоб скористатися ним, торкніться ярлика «Незбережений номер WhatsApp». Потім ви побачите сповіщення про конфіденційність, щоб дозволити ярлику отримати доступ до функції чату WhatsApp.

  3. Після цього вам просто потрібно ввести незбережений номер телефону (з кодом міжнародного виклику) у спливаючому текстовому полі та натиснути кнопку «Готово», коли ви закінчите. Це миттєво відкриє вікно чату WhatsApp для цього користувача. Легко, правда?

  6. Сторонній додаток для надсилання повідомлень WhatsApp без збереження номера

  Нарешті, якщо ви шукаєте спеціальну програму третьої сторони, щоб надсилати повідомлення людям у WhatsApp, не додаючи їхні номери, у нас є ідеальний варіант для вас.

  1. Вам потрібно завантажити програму Easy Message для WhatsApp на свій телефон iPhone або Android. Це проста безкоштовна програма без реклами. Завантажте додаток на Android і iOS використовуючи посилання тут.

    Як видалити групу в WhatsApp

  2. Далі відкрийте програму, вставте номер телефону (з міжнародним кодом) і натисніть кнопку «Почати чат у WhatsApp». Програма перенаправить вас у вікно чату WhatsApp для цього користувача. Він по суті використовує функцію клацання для чату, але значно спрощує процес.

  Питання що часто задаються

  Чи можна створювати групи WhatsApp без збереження номерів?

  Ні, ви не можете створити групу WhatsApp, не зберігши номери телефонів користувачів, яких ви хочете запросити до своєї групи. Якщо ви не хочете зберігати номери або у вас немає номера користувача, ви можете зробити іншого користувача адміністратором у групі WhatsApp, щоб він міг додавати нових користувачів до групи.

  Як я можу зберегти незбережений номер WhatsApp у своїх контактах?

  Коли ви надсилаєте повідомлення незбереженому контакту в WhatsApp за допомогою одного з шести способів у цьому посібнику, ви можете зберегти його номер телефону на свій пристрій у програмі обміну повідомленнями. Ви побачите кнопку «Додати до контактів» на iPhone або кнопку «Додати» на Android. Натисніть кнопку, щоб зберегти незбережений номер WhatsApp.

  Чи можете ви зателефонувати комусь через WhatsApp, не додаючи його до своїх контактів?

  Так, ви можете спілкуватися з людьми, не додаючи їхні номери телефонів до своїх контактів, натиснувши кнопку «голосовий» або «відео» виклик у вікні чату.

  6 методів надсилання повідомлень WhatsApp без збереження номера

  Так, це всі методи, якими ви можете користуватися для надсилання повідомлень користувачам WhatsApp без додавання їхніх контактних номерів. Функція «Надіслати повідомлення» спрощує надсилання повідомлень незбереженим контактам. Але якщо ви власник бізнесу і вам потрібно надіслати повідомлення новим користувачам, не зберігаючи їхні номери, ми пропонуємо скористатися будь-яким іншим способом, який вам подобається. Сподіваюся, цей посібник допоможе вам вирішити легку проблему в WhatsApp. Якщо у вас виникли сумніви, повідомте нас у коментарях нижче, і ми допоможемо вам.