techukraine.net techukraine.net 6 способів мінімізувати сповіщення Apple Watch для спокійного дня

6 способів мінімізувати сповіщення Apple Watch для спокійного дня

| | 0 Comments| 9:15 AM
Categories:

Ваш Apple Watch — це зручний пристрій із кількома функціями здоров’я та фітнесу, які дозволяють стежити за щоденною діяльністю та життєво важливими функціями. Крім того, ваш Apple Watch також діє як розширення вашого iPhone, дозволяючи вам отримувати дзвінки, надсилати повідомлення та стежити за сповіщеннями тощо.

Хоча отримувати сповіщення та переглядати їх на зап’ясті зручніше, іноді це може стати нав’язливим і відволікати. Нижче ми розглянемо поради, які допоможуть вам звести до мінімуму сповіщення Apple Watch, щоб день був спокійним.

1. Скористайтеся перевагами функції фокусування

«Фокус» — це зручна функція на пристроях Apple, яка дозволяє тимчасово вимкнути певні сповіщення на певний період, дозволяючи вам залишатися зосередженими та насолоджуватися уважним і спокійним днем. Ви можете налаштувати фокус, щоб дозволити сповіщення від вибраних програм і контактів.

Ваш Apple Watch має кілька попередньо встановлених режимів фокусування, які ви можете вибрати залежно від ваших потреб. Ось як увімкнути Focus на Apple Watch:

 • Проведіть пальцем угору від нижньої частини екрана, щоб отримати доступ до Центру керування.
 • Торкніться й утримуйте перемикач «Фокус» (позначений піктограмою півмісяця) і виберіть режим, який потрібно використовувати.
 • Виберіть тривалість — Увімкнути (доки ви не зміните її вручну), Увімкнути на 1 годину, Увімкнути до сьогоднішнього вечора або Увімкнути, поки я не піду.
 •   Ми збираємося закохатися в Siri та Cortana?

  Пам’ятайте, що Focus синхронізується на всіх ваших пристроях Apple, тому однакові налаштування застосовуватимуться до всіх ваших пристроїв.

  2. Вимкніть нагадування

  Залишатися сидячи або бездіяльним протягом тривалого періоду може бути шкідливим для вашого здоров’я, і, як ми натякали вище, ваш Apple Watch має кілька зручних функцій, які можуть допомогти вам покращити ваше здоров’я та загальне самопочуття. Однією з таких функцій є кільця активності, які відстежують певні дії. Сюди входить кільце Stand (синє кільце), яке відстежує, як часто ви стоїте та рухаєтеся протягом дня.

  Вам потрібно стояти принаймні хвилину протягом 12 із 24 годин, щоб закрити кільце стійкості на цей день. Ваш Apple Watch нагадає вам рухатися, якщо ви сидите перші 50 хвилин години. Однак це може швидко дратувати та відволікати, коли зосереджено на роботі чи чомусь іншому.

  Щоб вимкнути сповіщення Time to Stand на Apple Watch, натисніть кнопку Digital Crown і запустіть програму «Налаштування». Потім прокрутіть униз до розділу «Активність» і вимкніть «Нагадування». Перебуваючи в цьому меню, ви також можете вимкнути сповіщення про інші дії, як-от сповіщення про щоденне коучингування, досягнення цілей, спеціальні виклики та сповіщення про спільний доступ до активності.

  3. Вимкніть нагадування про уважність

  Подібно до нагадування Stand, ваш Apple Watch також заохочує вас приділяти кілька хвилин щодня, щоб зосередитися на своєму диханні. Ця проста вправа може допомогти зменшити стрес і сприяти уважності. Хоча вимкнути нагадування, яке заохочує вас бути уважним, може здатися нерозумним, бувають випадки, коли сповіщення можуть перервати ваш процес.

    8 проксі-сервісів ISP, якими можна скористатися прямо зараз

  Щоб вимкнути нагадування Mindfulness на Apple Watch, ось що вам потрібно зробити:

 • Натисніть кнопку Digital Crown і виберіть програму «Налаштування».
 • Прокрутіть униз до пункту «Уважність» і вимкніть «Початок дня» та «Кінець дня» в розділі «НАГАДУВАННЯ».
 • Ви можете отримати більше контролю над нагадуваннями Mindfulness, встановивши власний розклад. Торкніться «Додати нагадування» та виберіть більш відповідний час для отримання сповіщення.
 • 4. Увімкніть тихий або театральний режим

  Здебільшого отримання сповіщень на Apple Watch менше відволікає, ніж отримання їх на iPhone, оскільки ви можете поглянути на своє зап’ястя, щоб побачити, чи є у вас сповіщення, і не можете займатися безглуздим сеансом прокручування Twitter або TikTok. Однак звук, який видає ваш Apple Watch щоразу, коли ви отримуєте сповіщення, може бути надто високим і дратувати.

  Крім того, враховуючи, що ваш Apple Watch сидить на вашому зап’ясті і завжди на вас, зручніше вимкнути звук і покладатися на вібрацію, щоб сповістити вас про сповіщення. Щоб вимкнути звук Apple Watch, проведіть пальцем угору від циферблата, щоб відкрити Центр керування. Потім торкніться значка дзвоника, щоб увімкнути беззвучний режим.

  Крім того, ви можете використовувати режим театру, який вимикає сповіщення та запобігає підсвічуванню дисплея під час підняття зап’ястя. Це ідеальний варіант, коли ви дивитеся фільм у кінотеатрі. Проведіть пальцем угору від циферблата та торкніться значка режиму театру (піктограма з двома масками), щоб увімкнути його.

  Ви все ще можете торкнутися дисплея або натиснути кнопку Digital Crown, щоб розбудити Apple Watch, коли ввімкнено режим театру.

    Справжні художники Photolamus створюють на вас дивовижні карикатури

  5. Налаштуйте тактильні сповіщення та обкладинку для вимкнення звуків

  Якщо вам здається, що тактильний зворотний зв’язок Apple Watch занадто сильний або частий, ви можете зменшити його силу або взагалі вимкнути. Щоб налаштувати тактильні сповіщення, перейдіть у «Налаштування» > «Звуки та тактильні сигнали». Торкніться «За замовчуванням» у розділі «HAPTICS» (коли перемикач «Haptic Alerts» увімкнено), щоб вібрації були слабкішими. Або вимкніть тактильні сповіщення, щоб вимкнути вібрацію.

  Ви також можете ввімкнути Cover to Mute у цьому ж меню, щоб швидко вимкнути Apple Watch, коли ви отримуєте сповіщення. Коли цю функцію ввімкнено, долонею накрийте дисплей Apple Watch принаймні на три секунди, щоб вимкнути звук під час отримання сповіщення, наприклад, телефонного дзвінка.

  6. Вимкніть голосовий зв’язок і підніміть, щоб говорити

  Якщо Siri читає ваші сповіщення про тренування та оголошує ваші етапи фізичної підготовки, це може перервати ваш процес під час розслаблюючого тренування. Якщо ця функція відволікає вас, ви можете заборонити Siri сповіщати про фізичну форму на вашому Apple Watch, перейшовши в «Налаштування» > «Тренування» та вимкнувши перемикач «Голосовий відгук».

  Крім того, якщо ви часто випадково будите Siri, коли піднімаєте зап’ястя та говорите, ви можете вимкнути її, перейшовши в «Налаштування» > Siri та вимкнувши перемикач «Підняти, щоб говорити».

  Насолоджуйтесь Apple Watch із меншою кількістю сповіщень

  Отримання кількох сповіщень на зап’ясті може дратувати та відволікати. На щастя, ви можете скористатися цими порадами, щоб мінімізувати сповіщення Apple Watch і насолоджуватися більш спокійним і безперебійним днем. Маючи менше сповіщень про повідомлення або телефонні дзвінки, ви можете зосередитися на важливих завданнях і підвищити продуктивність протягом дня.