6 способів впоратися з ігровим виснаженням

Якщо ви граєте в ігри протягом тривалого часу, і вам здається, що це не те, що було раніше, можливо, ви відчуваєте виснаження. Більш серйозні випадки ігрового вигорання можуть завдати шкоди вашому психічному та навіть фізичному здоров’ю.

Ми тут, щоб допомогти вам подолати ігрове виснаження за допомогою кількох рішень, які ви можете спробувати.

Що таке ігрове вигорання?

Ігрове вигорання, як і будь-яке інше, спричинене психічним, емоційним і навіть фізичним виснаженням.

Надто тривалі ігри можуть завдати шкоди вашому тілу, особливо якщо ви не рухаєтесь і маєте неправильну поставу. Залежність і залежність також можуть спричинити відчуття розумової та емоційної виснаженості, особливо якщо ви часто відчуваєте розчарування або гнів.

Найгірше, що ви можете зробити, коли відчуваєте, що вигоріли, це нічого не змінити. Ви отримаєте сильний стрес і, можливо, навіть депресію. Якщо ви переживаєте ігрове виснаження, ось кілька порад, як впоратися з цим:

1. Спробуйте нові платформи та ігрові жанри

Якщо ви грали лише в кілька або, можливо, лише в один тип гри протягом дуже тривалого часу, можливо, настане момент, коли вас більше нічого не здивує. Ніщо не здається новим, а найновіший випуск здається вам передбачуваним.

У цьому випадку ви можете спробувати інші ігри. Можливо, спробуйте жанр, про який ви ніколи не думали, що коли-небудь спробуєте, наприклад, перехід від шутерів до MOBA або навпаки. Попросіть друга порекомендувати вам кілька ігор і спробуйте їх, не припускаючи, що вони вам не сподобаються заздалегідь.

Ви навіть можете спробувати іншу платформу. Вам не потрібно зобов’язуватися та викладати гроші, якщо це недоступно — ви завжди можете спочатку спробувати емуляцію, якщо у вас є ПК, або спробувати ПК свого друга, якщо ви використовуєте консоль.

Звичайно, є також безліч ретро-консолей і кишенькових пристроїв, які можна придбати недорого. Sony PSP була б чудовою пропозицією, оскільки ви навіть можете емулювати Game Boy на PSP, даючи вам набагато більше за покупку. Якщо ви взагалі нічого не хочете купувати, ви завжди можете емулювати ігри на своєму телефоні.

Хто знає, можливо, ви відкриєте для себе інший жанр, на який зможете присвятити свої години.

2. Спробуйте інді-ігри

Інді-ігри відрізняються від масових ігор, оскільки в багатьох випадках вони неймовірно різноманітні та унікальні. Інді-ігри — це не жанр, це ціла індустрія, наповнена пристрасними геймерами, які намагаються створити гру, у яку хочуть грати самі.

Ви відкриєте для себе нову механіку, візуальні ефекти, сюжети та багато іншого, чого немає в більшості ігор. Що чудово, так це те, що зазвичай за ними стоїть тісно згуртована спільнота, а творець має лише повідомлення, щоб отримати пропозиції та вдосконалення.

Інді-ігри можуть відправити вас у кролячу нору з прихованими скарбами з сильними сюжетними лініями, цікавою механікою або неймовірною відтворюваністю. Перегляньте ці інді-ігри на Nintendo Switch, якщо хочете з чогось почати. ​​Деякі з них також доступні на ПК та інших платформах.

3. Ставте унікальні виклики

Завдання — це чудовий спосіб отримати більше від будь-якої гри, окрім того, що гра вже дає вам. Думайте про виклики як про свою власну гру в грі, у яку ви граєте.

Ці виклики можуть бути такими, як швидкісні пробіги, виклики вбивства, полювання за досягненнями та багато іншого. Це може бути навіть таким дивним, як грати всю гру зі швидкістю 15 FPS. Єдиним обмеженням для викликів є ваша уява.

Є відео з людьми, які грають у стрілялки на колесі, Resident Evil на танцювальному майданчику та інші дурниці. Вам не потрібно йти так далеко, як вони, але якщо ви зберете кількох друзів і спробуєте це, ви обов’язково потренуєте живіт від сміху.

Якщо ви ще не можете придумати жодного, не хвилюйтеся, у нас є кілька веселих ігрових завдань, які ви можете спробувати.

4. Уникайте ігор із тактикою, що викликає залежність

Зараз існує дуже багато ігор, єдина мета яких – заробляти гроші. Вони захоплюють вас і тримають у замку з постійним відчуттям FOMO (страху пропустити).

Вони створені, щоб забезпечити вам контрольоване вивільнення дофаміну, достатнього для того, щоб ви продовжували грати в гру та залежати від неї, щоб переслідувати це відчуття. Вони використовують цю емоцію, щоб або змусити вас викласти гроші, або продовжувати гриндінг і збільшувати час гри. Цей емоційний поштовх може бути надзвичайно виснажливим, як емоційно, так і фізично, що зрештою призводить до вигорання.

Це неймовірно поширене явище в мобільних іграх — і хоча мобільні ігри не обов’язково погані, можливо, ви захочете дізнатися про особливості мобільних ігор, на які варто звернути увагу. Ігри Gacha, які практично є симуляторами азартних ігор, і ігри, які закликають вас звернути увагу на «надзвичайну ситуацію», можуть взяти контроль над вашим життям.

Якщо у вас погані стосунки з іграми, що викликають залежність, наступна порада також може бути важливою для вас.

5. Зробіть перерву

Зробити перерву, безперечно, є рішенням, якщо ви відчуваєте вигоряння, особливо якщо це спричинено залежністю чи залежністю.

Поки ви відходите, намагайтеся уникати всього, що пов’язано з іграми. Уникайте говорити про це, думати про це або дивитися на це. Відокремлення — це спосіб для вашого тіла та підсвідомості зрозуміти, що це дійсно відпочинок від ігор. Це може бути так просто, як читання книг, до чогось, наприклад, виходу з мережі, як-от походу на пляж або в похід без стійки реєстрації.

Тривалість вашої перерви буде залежати виключно від вас. Комусь достатньо вихідного дня, але хтось, можливо, захоче зробити більшу перерву. Якщо ви робите перерву через залежність або залежність

6. Ставтеся до речей менш серйозно

Як людині, яка вдарила по столу через розчарування в Counter-Strike, ставлення до речей менш серйозно покращило мій досвід гри.

Змагальні ігри можуть стати досить токсичними, і ви, напевно, можете це зробити, якщо ви багато інвестували в спроби піднятися в MOBA чи шутері. Ми можемо настільки зосередитися на вдосконаленні своїх навичок, що програш буде засмучувати, можливо, навіть викликати гнів.

Деякі гравці процвітають завдяки цьому почуттю змагання, але воно також може бути нездоровим. Навіть професійним геймерам доводиться керувати своїми емоціями, щоб отримати від себе максимальну продуктивність. Гнів лише затьмарить ваше судження, змусить вас грати гірше та зіпсує ваш досвід.

Звичайно, ви все ще можете сприймати ігри серйозно, але занадто багато всього може бути шкідливим.

Відновіть свою пристрасть до ігор

Якщо ви знаєте, що хочете продовжувати грати, але це вже не те, що було раніше, ви, швидше за все, вигоріли. Незалежно від того, наскільки ми захоплені чимось, занадто багато цього може викликати у багатьох такі почуття.

Вам не обов’язково відчувати, що ваші ігрові дні закінчилися, вам просто потрібно спробувати різні речі, щоб ви могли повернутися до пристрасної гри та знову насолоджуватися тим, що вам подобається.