6 способів виправити код помилки Roblox 277

Roblox — одна з відомих багатокористувацьких онлайн-ігор, яка дозволяє створювати ігри та насолоджуватися грою в ігри, створені іншими користувачами. Хоча він примітний багатьма чудовими іграми, він не позбавлений помилок і багів. Останнім часом багато користувачів стикаються з кодом помилки Roblox 277 на своїх ПК з Windows 10. У цій статті ми показали повний посібник з усунення несправностей про те, чому я постійно отримую код помилки 227 на Roblox і як виправити цю помилку. Отже, продовжуйте читати!

Як виправити код помилки Roblox 277

Повне повідомлення про помилку наведено нижче:

Disconnected
Lost connection to the game server, please reconnect (Error Code:277)

Якщо ви також зіткнулися з такою ж проблемою, цей посібник допоможе вам вирішити її без проблем.

Чому я постійно отримую код помилки 227 на Roblox?

Ось кілька поширених причин, які сприяють появі коду помилки Roblox 277 на вашому комп’ютері з Windows 10. Проаналізуйте їх глибше, щоб з’ясувати точну причину, яка викликала проблему.

  • Пошкоджені файли та компоненти Windows
  • Пошкоджені кеш-файли на комп’ютері
  • Додаток Roblox не запускається з правами адміністратора.
  • Файли журналу вашого ПК пошкоджені, пошкоджені або несумісні з системними процесами.
  • Сервери Roblox не працюють або вимкнено на технічне обслуговування.
  • З’єднання з Інтернетом не стабільне, а пропускна здатність не відповідає вимогам.
  • Додаток Roblox не оновлено до останньої версії.
  • Причиною проблеми є будь-які неправильно налаштовані файли встановлення. Це можна виправити лише після перевстановлення програми.

Отже, це причини, чому я постійно отримую код помилки 227 на Roblox.

Ось кілька поширених методів усунення несправностей, які допоможуть вам виправити код помилки 277 на вашому ПК з Windows 10. Дотримуйтесь їх у тому ж порядку, щоб досягти ідеальних результатів.

Спосіб 1: Основні методи усунення несправностей

Перш ніж спробувати розширені методи виправлення коду помилки в Roblox, ви можете спробувати деякі базові методи усунення несправностей, які допоможуть вам вирішити проблему за допомогою простих хаків.

1А. Power Cycle Windows PC

Наступний спосіб виправлення коду помилки Roblox — усунути збої на комп’ютері, щоб увімкнути комп’ютер з Windows.

1. Натисніть клавішу Windows, клацніть піктограму живлення та натисніть опцію Завершити роботу.

2. Від’єднайте кабель живлення від розетки та підключіть його знову через 60 секунд.

3. Натисніть кнопку живлення та увійдіть у свій обліковий запис користувача.

1B. Усунення несправностей підключення до мережі

Наступний спосіб виправити код помилки 277 у мобільному телефоні Roblox — це усунути проблеми з підключенням до мережі на вашому ПК. Збій у підключенні до Інтернету можна виправити, скинувши параметри маршрутизатора Wi-Fi. Прочитайте наш посібник із усунення проблем із підключенням до мережі в Windows 10.

  6 найкращих серверів Factorio для всіх

1С. Перевірте стан сервера Roblox

Ви можете перевірити стан сервера Roblox і перевірити, чи працює він або знаходиться на технічному обслуговуванні, щоб знайти причину коду помилки 277 під час запуску Roblox. Перевірте Статус сервера Roblox за наведеним тут посиланням у веб-переглядачі за умовчанням. Якщо сервер знаходиться на технічному обслуговуванні, вам доведеться дочекатися, поки сервер Roblox запрацює.

1D. Повторно увійдіть у додаток Roblox

Ви можете спробувати вийти зі свого облікового запису Roblox і повторно увійти в обліковий запис, щоб виправити помилку.

1. На панелі пошуку відкрийте веб-браузер Google Chrome.

2. Відкрийте Роблокс на сторінці входу до облікового запису, клацніть піктограму «Параметри облікового запису» та виберіть опцію «Вийти».

3. Введіть облікові дані користувача та натисніть кнопку «Увійти», щоб повторно увійти до свого облікового запису.

1E. Очистити кеш веб-браузера

Кешовані дані у вашому веб-переглядачі можуть перешкоджати використанню Roblox у програмі. Щоб вирішити проблему, дотримуйтеся вказівок за посиланням, щоб очистити кеш веб-переглядача.

1F. Вимкніть розширення браузера

Якщо у вашому браузері є багато веб-розширень, таких як блокувальники реклами, під час запуску Roblox ви можете зіткнутися з кодом помилки 277. Ви можете спробувати вимкнути їх у браузері, щоб виправити помилку.

1. Натисніть клавішу Windows, знайдіть програму Google Chrome і натисніть клавішу Enter.

2. Натисніть на три вертикальні точки у верхньому правому куті. Клацніть опцію «Додаткові інструменти» та виберіть опцію «Розширення» в меню поруч.

3. Вимкніть веб-розширення, щоб вимкнути їх.

1G. Оновіть графічний драйвер

Оскільки Roblox — це графічна гра на вашому комп’ютері, їй потрібен оновлений графічний драйвер. Крім того, для докладної відповіді на запитання «Чому я постійно отримую код помилки 227 на Roblox» потрібен оновлений драйвер відеокарти. Щоб виправити помилку, виконайте дії, наведені за посиланням, щоб оновити графічний драйвер на вашому ПК.

1H. Закрийте фонові програми

Якщо ви відкрили багато програм на своєму комп’ютері, ви можете спробувати закрити всі програми, що працюють у фоновому режимі, щоб виправити код помилки 277. Виконайте кроки за наведеним тут посиланням, щоб закрити фонові програми на вашому ПК.

1І. Вимкніть антивірусне програмне забезпечення

Антивірусне програмне забезпечення третьої сторони на вашому комп’ютері може не дозволяти веб-сайт і програму Roblox на вашому комп’ютері. Щоб виправити помилку, ви можете вимкнути антивірусне програмне забезпечення, наведене тут за посиланням.

1J. Додайте Roblox до винятків у брандмауері Windows

Якщо веб-сайту Roblox не надано винятку у вашій програмі брандмауера Windows, ви можете зіткнутися з кодом помилки 277 у Roblox. Ви можете дотримуватися нашого посібника щодо блокування або розблокування програм у брандмауері Windows Defender і додати веб-сайт Roblox як виняток до програми брандмауера Windows.

1K. Змініть налаштування VPN і проксі-сервера

  Як знайти та видалити копії в Google Таблицях

Код помилки також пов’язаний із геообмеженнями, накладеними на регіон, або через помилку провайдера, ви можете спробувати скористатися службою VPN на своєму ПК. Ви можете скористатися наданим тут посиланням, щоб додати службу VPN на свій ПК, щоб виправити код помилки 277 у Roblox із геообмеженнями та помилкою провайдера.

Якщо службу VPN і проксі-сервер увімкнено на вашому комп’ютері, можливо, ви не зможете виправити помилку. Ви можете спробувати вимкнути VPN і проксі, виконавши дії, наведені в довідковому файлі.

1л. Очистити кеш DNS

Щоб виправити код помилки 277 на веб-сайті Roblox, ви можете очистити кеш DNS або системи доменних імен мережі Wi-Fi. Що стосується відповіді на питання, що таке Roblox Studio, необхідно мати безперебійне підключення до Інтернету. Ви можете виконати дії, наведені за наведеним тут посиланням, щоб очистити кеш DNS вашого мережевого підключення на вашому ПК.

1М. Змінити адресу DNS-сервера

Іншим способом вирішення проблеми з DNS або системою доменних імен є зміна адреси DNS-сервера. Щоб змінити адресу DNS-сервера на своєму комп’ютері, виконайте дії, наведені за наведеним тут посиланням.

Спосіб 2. Запустіть програму Roblox у режимі сумісності

Якщо програма Roblox несумісна, вона може не працювати на вашому ПК, і ви можете зіткнутися з помилкою під час запуску Roblox. Ви можете спробувати відкрити програму Roblox у режимі сумісності та вибрати версію Windows 8, щоб виправити код помилки Roblox 277.

1. Клацніть правою кнопкою миші програму Roblox.

2. Клацніть на опції Властивості.

3. Перейдіть на вкладку Сумісність, виберіть опцію Запускати цю програму в режимі сумісності для в розділі Режим сумісності.

4. Нарешті натисніть «Застосувати» > «ОК», щоб зберегти зміни.

Спосіб 3. Запустіть програму Roblox від імені адміністратора

Якщо програмі Roblox не надано адміністративних привілеїв, ви можете зіткнутися з цією помилкою. Ви можете виконати кроки в методі, щоб запустити програму Roblox як адміністратор, щоб виправити помилку.

1. Клацніть правою кнопкою миші на файлі RobloxPlayerLauncher.exe та виберіть параметр «Властивості».

2. Перейдіть на вкладку «Сумісність».

3. Виберіть параметр Запускати цю програму від імені адміністратора в розділі Параметри.

4. Натисніть кнопки «Застосувати» та «ОК», щоб зберегти зміни.

Спосіб 4: Відновлення системних файлів

Якщо ваш комп’ютер з Windows 10 має будь-які пошкоджені файли конфігурації системи, ви зіткнетеся з кодом помилки 277 у Roblox. Це також призводить до несправності вашого комп’ютера, що призводить до збою в продуктивності. На щастя, ви можете відновити ці пошкоджені файли за допомогою вбудованих утиліт вашого комп’ютера, а саме перевірки системних файлів і обслуговування та керування зображеннями розгортання.

Прочитайте наш посібник із відновлення системних файлів у Windows 10 і виконайте вказівки, щоб відновити всі пошкоджені файли.

Спосіб 5: оновіть додаток Roblox

Якщо програма Roblox не оновлена ​​на вашому ПК, ви можете оновити програму за допомогою Microsoft Store, щоб виправити код помилки 277 у Roblox.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть Microsoft Store і натисніть «Відкрити».

  Як використовувати тему Arc на робочому столі KDE Plasma

2. Натисніть «Бібліотека».

3. Натисніть «Отримати оновлення» у верхньому правому куті.

Спосіб 6: Перевстановіть додаток Roblox

Якщо ви хочете виправити код помилки 277 у Roblox mobile, спробуйте перевстановити програму. Виконайте ці кроки, щоб повторно інсталювати програму на своєму ПК.

Крок I: видаліть папку Roblox AppData

Як перший крок, ви повинні видалити файли в папці AppData в Windows Explorer.

1. Відкрийте рядок пошуку Windows, введіть %appdata% і натисніть «Відкрити».

2. Клацніть правою кнопкою миші папку Roblox і виберіть опцію «Видалити».

3. Натисніть клавішу Windows, введіть %localappdata% у полі та натисніть Відкрити.

4. Видаліть папку Roblox, виконавши крок, описаний вище, і перезавантажте комп’ютер.

Крок II: видаліть додаток Roblox

Наступним кроком для усунення помилки під час запуску Roblox є видалення існуючої версії програми Roblox на вашому комп’ютері за допомогою програми Панель керування.

1. Натисніть клавішу Windows, введіть програму «Панель керування» та натисніть «Відкрити».

2. Виберіть опцію «Категорія» у спадному меню «Перегляд за» у верхньому правому куті. Натисніть опцію Видалити програму в розділі Програми.

3. Виберіть програму Roblox і натисніть кнопку «Видалити» на верхній панелі.

4. Натисніть кнопку «Далі» у вікнах майстра видалення та натисніть кнопку «Готово», щоб видалити програму Roblox.

Крок III: перевстановіть додаток Roblox

Останнім кроком для виправлення помилки Roblox з кодом 277 є перевстановлення останньої версії програми Roblox на вашому ПК з Windows за допомогою веб-браузера за умовчанням. Це також виправить код помилки 277 у Roblox mobile. Дотримуйтеся наведених інструкцій, щоб перевстановити програму Roblox.

1. На панелі пошуку Windows знайдіть програму Google Chrome і натисніть опцію «Відкрити» на правій панелі.

2. Відкрийте офіційний сайт Роблокс і натисніть будь-яку гру.

3. Натисніть кнопку «Грати», щоб розпочати гру.

4. Натисніть кнопку «Завантажити та встановити Roblox», щоб завантажити програму Roblox.

5. Двічі клацніть інсталяційний файл RobloxPlayerLauncher.exe, щоб запустити завантажений файл.

6. Ви можете побачити процес завантаження у вікні «Встановлення Roblox…».

7. Після встановлення програми ви побачите повідомлення ROBLOX УСПІШНО ВСТАНОВЛЕНО!

***

Ми сподіваємося, що цей посібник був корисним, щоб дізнатися, чому я постійно отримую код помилки 227 на Roblox, і ви можете виправити помилку Roblox з кодом 277 на ПК з Windows. Повідомте нам, який метод спрацював для вас найкраще. Крім того, якщо у вас є запитання/пропозиції щодо цієї статті, не соромтеся залишати їх у розділі коментарів.