techukraine.net Windows 6 способів виправити зникнення вказівника миші в Windows

6 способів виправити зникнення вказівника миші в Windows

Categories:

Вказівник миші зник із вашого пристрою Windows, і ви запитуєте: «Як повернути вказівник миші?» Або вказівник миші завжди вирішує зникнути під час введення тексту.

Якщо ви потрапили в такі ситуації, ми вам допоможемо. Ось найцікавіше: наші рішення також навчать вас користуватися ПК без миші!

Отже, давайте зануримося в це і дізнаємося, як можна повернути вказівник миші на свій пристрій.

1. Швидкі виправлення вказівника миші, який не відображається в Windows

Перш ніж ми заглибимося в детальні рішення, давайте спочатку дослідимо деякі швидкі виправлення, які можуть повернути вказівник миші. Однак ці рішення застосовні, лише якщо ви використовуєте мишу, а не сенсорну панель.

Повторно підключіть датчик миші або кабель

Якщо ви використовуєте дротову мишу, спробуйте повторно підключити кабель миші. Якщо ви використовуєте бездротову мишу, спробуйте повторно підключити датчик.

Коли ви закінчите, перемістіть мишу та перевірте, чи з’явився курсор на екрані.

Перевірте кабель або батареї

Для дротової миші перевірте кабель і переконайтеся, що на ньому немає ознак пошкодження.

Якщо ви використовуєте бездротову мишу, вам потрібно застосувати інший підхід. Якщо покажчик миші зникає, спробуйте використати нові батареї та перевірте, чи це вирішить проблему.

Спробуйте використати інший порт USB

Миша могла зникнути просто тому, що USB-порт несправний. Отже, спробуйте використати інший порт і перевірте, чи це вирішить проблему «курсор миші недоступний».

Перевірте мишу на іншому ПК

Спробуйте використовувати мишу на іншому пристрої та перевірте, чи це допоможе. Якщо проблема не зникає, то ваша миша, ймовірно, зламана.

  Як зберегти та переглянути липкі нотатки за допомогою Windows Ink у Windows 10

Якщо миша працює на іншому пристрої, проблема, ймовірно, у вашому ПК. Але не хвилюйтеся — у нас є кілька рішень, які допоможуть вам вирішити цю проблему.

2. Відкрийте вказівник миші в системних налаштуваннях

Якщо курсор зникає лише під час введення тексту, можливо, проблема в налаштуваннях миші. Отже, давайте перевіримо, як можна повернути вказівник миші в цьому випадку:

 • Натисніть Win + R, щоб відкрити діалогове вікно «Виконати команду». Або ви можете дослідити різні способи відкриття діалогового вікна «Виконати команду».
 • Введіть control mouse, а потім натисніть Enter, щоб відкрити вікно властивостей миші.
 • Натискайте клавішу Tab кілька разів, доки не буде виділено вкладку «Кнопки».
 • Потім за допомогою клавіш зі стрілками перейдіть до вкладки «Параметри покажчика». Коли ви потрапите туди, кілька разів натискайте клавішу Tab, доки не буде виділено поле «Приховувати вказівник під час введення».

  Звідти натисніть пробіл, щоб зняти прапорець «Приховати вказівник під час введення».

  ​​​​​​Перейдіть до опції «Застосувати» за допомогою клавіші Tab, а потім натисніть клавішу пробілу, щоб застосувати ці налаштування. Нарешті, перейдіть до опції OK за допомогою клавіші Tab, а потім натисніть пробіл, щоб завершити цей процес.

  3. Увімкніть сенсорну панель

  Якщо ви зіткнулися з цією проблемою під час використання сенсорної панелі, то, швидше за все, сенсорну панель вимкнено в налаштуваннях системи.

  Отже, ось як повернути курсор сенсорної панелі, який постійно зникає:

 • Натисніть Win + R, щоб відкрити діалогове вікно «Виконати команду».
 • Введіть control mouse, а потім натисніть Enter, щоб відкрити вікно властивостей миші.
 • Використовуйте клавішу Tab, щоб перейти до вкладки «Кнопки».
 • Потім за допомогою клавіш зі стрілками перейдіть на вкладку Touchpad (зазвичай позначену як ELAN або Device Settings).
 • За допомогою клавіші Tab перейдіть до параметра «Увімкнути пристрій», а потім натисніть клавішу пробіл, щоб вибрати цей параметр.
 • Перейдіть до опції «Застосувати» за допомогою клавіші Tab, а потім натисніть пробіл, щоб застосувати ці зміни. Нарешті, перейдіть до опції OK за допомогою клавіші Tab, а потім натисніть клавішу пробілу.

    Повне шифрування диска (FDE) у Windows: BitLocker і альтернативи

  4. Вимкніть режим планшета (для пристроїв із сенсорним екраном)

  Якщо ви користуєтеся пристроєм із сенсорним екраном, швидше за все, ви користуєтеся функцією режиму планшета Windows. Однак перехід у режим планшета може бути причиною того, що ваш курсор миші часто вирішує зникнути.

  Отже, якщо на вашому пристрої ввімкнено режим планшета, ви можете вимкнути його ось як:

 • Торкніться значка Центру сповіщень у нижньому правому куті екрана.
 • Натисніть опцію Режим планшета, щоб вимкнути режим планшета. Віджет має стати сірим, щоб показати, що його вимкнено.
 • 5. Запустіть відповідні вбудовані засоби усунення несправностей Windows

  Ви також можете повернути вказівник миші за допомогою вбудованих засобів усунення несправностей Windows. Ми розглянемо, як засоби усунення несправностей Bluetooth і обладнання та пристроїв можуть допомогти вирішити цю проблему.

  Щоб почати, ось як ви можете скористатися засобом усунення несправностей обладнання та пристроїв:

 • Натисніть клавішу Windows і введіть Параметри у полі пошуку.
 • Використовуйте клавіші зі стрілками, щоб вибрати параметр «Параметри», а потім натисніть «Enter».
 • Введіть Troubleshoot у полі пошуку, за допомогою клавіш зі стрілками виберіть параметр Troubleshoot, а потім натисніть Enter.
 • У наступному вікні за допомогою кнопки Tab перейдіть до параметрів на правій бічній панелі. Звідти за допомогою клавіш зі стрілками перейдіть до засобу усунення несправностей обладнання та пристроїв.

  Натисніть Enter, коли буде виділено засіб усунення несправностей обладнання та пристроїв. Звідти натисніть Tab, щоб виділити кнопку «Запустити засіб усунення несправностей», а потім натисніть Enter, щоб продовжити.

  Коли ви закінчите, ви можете запустити засіб усунення несправностей Bluetooth. Однак це буде корисно, лише якщо ви використовуєте бездротову мишу.

 • Щоб почати, відкрийте вікно налаштувань усунення несправностей, як описано в попередніх кроках.
 • Далі знайдіть засіб усунення несправностей Bluetooth, а потім запустіть засіб усунення несправностей, як описано в попередніх кроках.
 •   Виправити розсинхронізацію аудіо-відео Netflix на ПК з Windows 10

  Якщо проблема не зникає, можливо, ви маєте справу з несправними або пошкодженими системними файлами. У цьому випадку найкраще відновити пошкоджені файли Windows за допомогою вбудованих інструментів (таких як інструменти SFC і DISM).

  6. Оновіть або перевстановіть драйвери миші

  Пошкоджені драйвери миші також можуть спричинити проблему. У цьому випадку ви можете повернути вказівник миші, оновивши або перевстановивши ці драйвери.

  Ось як можна оновити драйвери миші:

 • Натисніть Win + X, за допомогою клавіш зі стрілками виберіть Диспетчер пристроїв, а потім натисніть Enter.
 • Натисніть Tab, а потім за допомогою клавіші зі стрілкою вниз перейдіть до опції «Миші та інші вказівні пристрої». Звідти натисніть стрілку вправо, щоб розгорнути цей параметр.
 • Використовуйте клавішу зі стрілкою вниз, щоб вибрати один із драйверів миші. Звідти натисніть Shift + F10, щоб клацнути драйвер правою кнопкою миші.
 • Використовуйте клавішу зі стрілкою вниз, щоб вибрати параметр Оновити драйвер, а потім натисніть Enter.
 • У наступному вікні за допомогою клавіш зі стрілками виберіть параметр Автоматично шукати оновлений драйвер. Після цього дотримуйтеся вказівок на екрані, щоб завершити процес.

  Якщо проблема не зникає, спробуйте перевстановити драйвери миші, виконавши такі дії:

 • Відкрийте диспетчер пристроїв і драйвери миші, як описано в попередніх кроках.
 • Натисніть Shift + F10, щоб клацнути правою кнопкою миші драйвер миші, а потім вибрати «Видалити пристрій».
 • Використовуйте клавішу зі стрілкою вниз, щоб перейти до опції «Миші та інші вказівні пристрої». Звідти клацніть правою кнопкою миші на цьому параметрі, натиснувши Shift + F10.
 • Нарешті, виберіть Сканувати зміни в апаратному забезпеченні з параметрів і натисніть Enter.
 • Коли закінчите, перезавантажте комп’ютер, щоб зберегти ці зміни.

  Легко поверніть відсутній покажчик миші на екран

  Насправді важко користуватися комп’ютером без миші. Отже, якщо вказівник миші раптом зникне, легко поверніть його, скориставшись порадами, які ми надали.

  Тепер ви можете зосередитися на тому, як налаштувати вказівник миші на свій смак.