6 способів видалити всі листи в Gmail

| | 0 Comments| 1:40 PM
Categories:

Інструменти для видалення електронних листів довели користь для працівників і компаній, оскільки вони підвищують продуктивність, зменшуючи час, витрачений на очищення переповненої папки “Вхідні”.

Чи знаєте ви, що численні дослідження показали, що середній працівник витрачає 28% на електронні листи щодня?

Перевірка електронної пошти та робота з нею може бути надто важкою, якщо нам ще потрібно організувати або керувати своїми електронними листами. У цій статті ми обговоримо способи досягнення нульової кількості вхідних повідомлень і ефективної роботи з електронною поштою. Ось таблиця з деякими обов’язковими інструментами, які потрібно додати до свого арсеналу електронної пошти, щоб мати чисту та свіжу скриньку вхідних повідомлень!

Назва

опис

Досліджуйте

SaneBox

Видаляє небажану електронну пошту, створює папки та інтелектуальну швидкість ШІ.

Чиста електронна пошта

Організований помічник, блокує небажані електронні листи, орієнтований на конфіденційність.

Надлюдина

Керування електронною поштою на основі ШІ з нагадуваннями та переглядом статусу.

Mailstrom

Масові дії електронної пошти для підтримки Google, Yahoo та Outlook.

Очистити вхідні = краща продуктивність

Керування електронною поштою є ефективним для досягнення максимальної ефективності на робочому місці. Постійний попит на віддалену роботу збільшив використання Gmail, оскільки він вважається професійним джерелом спілкування порівняно з іншими платформами.

Тому виникає необхідність організувати електронні листи найкращим чином, щоб спростити робочий процес. Це найкращий спосіб спілкування, яким слід керувати щодня або в певний час, оскільки він містить важливі організаційні документи.

#1. Ефективність часу

Покращене керування електронною поштою збільшує ефективність використання часу, дозволяючи нам зосередитися на основній роботі замість інших електронних листів. Зазвичай багато електронних листів відволікають нас від цільового завдання – переходу в Gmail, що займає більше часу, навіть для невеликих завдань. Керування Gmail полегшує нам пошук важливих електронних листів і скорочує час пошуку. Таким чином, потенційний результат важливих електронних листів знаходить швидше, ніж раніше.

Читайте також: Способи автоматизації завдань Gmail для підвищення ефективності

#2. Більше прибутків

Ефективність використання часу впливає на рентабельність бізнесу та зменшує витрати праці. Від упорядкування сотень електронних листів на день до регулярного резервного копіювання та сортування важливих електронних листів, це збільшує витрати для бізнесу. Керування електронною поштою зробило обробку та сортування необхідних електронних листів. Це недороге рішення для визначення пріоритетів важливих завдань.

#3. Підвищення продуктивності

Коли програмне забезпечення легко виконує трудомістке завдання, це дозволяє бізнесменам зосередитися на інших завданнях. Це дозволяє клопотам працювати легше, допомагаючи покращити інші продуктивні потоки. Покращене керування запобігає відволіканню, блокуючи непотрібні спливаючі сповіщення. Тому може бути корисно зосередитися на поточній роботі без перерви.

#4. Баланс роботи та особистого життя

Переваги керування електронною поштою поєднуються, щоб винагородити бізнес завдяки кращому балансу між роботою та особистим життям. Економія часу, переваги та продуктивність на роботі допомагають нам жити здоровим, уважним життям після роботи. Управління особистою електронною поштою розділяє особисту та професійну електронну пошту, зменшуючи непотрібне робоче навантаження вдома.

Що таке Zero Inbox і його переваги?

Zero Inbox — це підхід до керування електронною поштою, який спрямований на те, щоб Gmail залишався порожнім майже весь час. Цю стратегію розробив експерт з продуктивності Мерлін Манн, який пояснює, як плутання папки «Вхідні» зі списками справ може вплинути на продуктивність.

Для компаній або співробітників електронні листи наповнені тисячами електронних листів, які відволікають від важливої ​​роботи та можуть заплутати їх протягом дня. Мерлін Манн представив п’ять концепцій вирішення цієї проблеми:

 • Деякі електронні листи важливіші за інші: не всі електронні листи потрібно обробляти однаково. Треба відповісти лише на кілька важливих листів, а решту потрібно видалити. Ця концепція заощаджує час, але важливо відокремити її, пам’ятаючи про те, що є важливим і може знадобитися в майбутньому.
 • Час безцінний: Zero inbox — це корисний спосіб заощадити час для продуктивного дня. Людина має мати справу з тим, скільки електронних листів вона може обробити за день; це також допомагає щоденно відстежувати хід роботи. Концепція гарантує, що лише важлива та гідна робота потребує першочергової уваги та захищає наш час.
 • Менше може бути більше: концепція нульової папки вхідних повідомлень доводить, що достатньо менше слів, щоб передати сенс у відповіді електронною поштою. Довгі есе непотрібні, і нам не потрібно відчувати себе зобов’язаними під час написання.
 • Звільнення від почуття провини. Забагато електронних листів може бути непосильним, але жити в почутті провини – це не вихід. За словами Манна, залиште почуття провини позаду, зосередьтеся на прибиранні безладу та спробуйте спочатку вирішити важливі проблеми.
 • Брехня самому собі не спустошує папку “Вхідні”: перш за все, ми повинні бути чесними з собою, прийняти ситуацію, яка відбувається, і спробувати впоратися з нею. На тисячі електронних листів потрібно відповісти протягом обмеженого часу, але ухилення від них призведе до накопичення листів, які більше не потрібні.

Читайте також: Найкраще програмне забезпечення для архівування електронної пошти для майбутніх перевірок/відновлень

Переваги

Керування електронною поштою та концепція нульової папки вхідних повідомлень економлять час і, як доведено, працюють для компаній. Нульова електронна пошта вважається корисною, оскільки дозволяє зосередитися на важливих завданнях без перерви.

 • Метод Zero Inbox економить час головним чином тому, що він навчає нас, як працювати з електронними листами в той час. Коли ми чітко розуміємо, з чим нам потрібно мати справу, ми з більшою ймовірністю будемо відповідати на необхідні завдання, не відволікаючись.
 • Це покращує комунікацію із зацікавленими сторонами, оскільки нульова папка «Вхідні» дозволяє негайно відповідати на вхідні електронні листи. Респонденти отримують вигоду замість того, щоб чекати годинами.
 • Концепції «нульової папки вхідних» запобігають пропуску важливих завдань, оскільки порожня папка «Вхідні» спочатку показує щойно отримані електронні листи. Електронні листи, які заслуговують на увагу, отримують пріоритет і покращують продуктивність бізнесу.

Навіщо очищати вхідні Gmail

Очищення папки «Вхідні» — ідеальний спосіб підвищити продуктивність. За один день у Gmail користувача надходить багато повідомлень, у тому числі зловмисне програмне забезпечення, сміття, спам і навіть реклама. Ці непотрібні файли потрібно видалити, оскільки вони порушують основну роботу або займають простір Gmail. Упорядкована поштова скринька — це ключ до продуктивного дня з акцентом на списки справ.

 • Легко знаходьте важливі електронні листи: упорядкована пошта Gmail необхідна для збереження важливих електронних листів. Це важливо під час подальших дій, щоб ми могли легко знаходити потрібні електронні листи. Небажані або спамові електронні листи погіршують продуктивність у напруженому робочому графіку. Якщо ми регулярно очищаємо папку «Вхідні», ми можемо без перерв виконувати важливі завдання.
 • Щоб звільнити пам’ять: Google пропонує 15 ГБ безкоштовної пам’яті, яку спільно використовують Диск, Фотографії та інші програми Google. Повністю заповнене сховище спричиняє затримку та припинення отримання електронних листів. Тому необхідно час від часу очищати сховище, щоб зберегти папку “Вхідні” в належному стані та підтримувати ефективний потік електронних листів.
 • Щоб очистити непотрібні файли: Gmail має папки зі спамом, які автоматично зберігають небажані електронні листи у папці “Вхідні”. Google автоматично видаляє його протягом 30 днів, але деякі електронні листи є зловмисними та мають комерційну мету, щоб зв’язатися з нами. Необхідно очистити та заблокувати ці електронні листи, оскільки відправник може спробувати підключитися через інші електронні листи. Настійно рекомендуємо скасувати підписку або очистити небажані листи, щоб уникнути відволікання чи шкоди.
 • Залишайтеся зосередженими: систематичний порядок не дає розуму блукати. Коли ми починаємо свій день, потік електронних листів створює тиск і змушує нас не знати, з чого почати; систематична структура електронних листів дає нам ідею діяти.

Таким чином, чиста папка «Вхідні» — це простий спосіб почати день продуктивно.

Як очистити папку “Вхідні” Gmail

Є способи видалити електронні листи, оскільки їх потрібно відфільтрувати за категорією, розміром, відправником, прочитаними чи непрочитаними. Нижче наведено кілька кроків, щоб масово видалити листи.

#1. Масове видалення

Видалення – це простий спосіб швидко очистити нашу папку вхідних повідомлень Gmail, насамперед для вирішення проблеми повного зберігання. Google дозволяє видаляти багато небажаних електронних листів, які займають пам’ять, як-от спам, рекламні оголошення тощо. Це зменшує навантаження на видалення окремих листів, що потребує часу.

Кроки для масового видалення електронних листів:

 • Увійдіть у Gmail на мобільному телефоні, ПК чи ноутбуці.
 • Натисніть поле ліворуч від кнопки «Оновити».

 • Натиснувши поле, ви виберете всі електронні листи.
 • Натисніть кнопку «Видалити», яка відображається як кнопка «Кошик» у рядку.
 • Це також дозволяє нам приховувати електронні листи, які ми не хочемо видаляти, але мати доступ до них, коли це можливо. Кнопка «Архівувати» вмикає цю функцію, розташовану збоку коробки.

І вуаля! Більша частина вашої папки “Вхідні” тепер чиста!

#2. Видалити за категорією

Google класифікував електронну пошту на основі її використання, тобто соціальну, оновлену, основну або рекламну. Це дозволяє видаляти певні категорії повідомлень, роблячи можливим очистити певну категорію електронних листів і зберегти інші.

Кроки для видалення електронних листів у категоріях:

 • Натисніть на спадне меню зліва; внизу показаного списку є розділ Категорія.
 • Виберіть конкретний, який ми хочемо видалити, наприклад Соціальні мережі, Оновлення, Форуми або Рекламні акції.

 • Поставте прапорець у звичайному верхньому лівому куті.
 • Натисніть синій текст, щоб вибрати всі листи.
 • Натисніть «Видалити» або «Архівувати», як ми хочемо.

Таким чином, ви можете швидко очистити оновлення, спам-повідомлення та рекламні акції, не витрачаючи час на їх вручну.

#3. Видалення за періодом часу

Google дозволяє видаляти електронні листи на основі певних дат, таким чином зменшуючи навантаження на прокручування. Ми можемо переглядати електронні листи до або після бажаної дати та видаляти старі небажані листи або нові електронні листи, які не будуть використовуватися в майбутньому.

Кроки масового видалення:

 • На панелі пошуку Gmail введіть до:РРРР/ММ/ДД, щоб вибрати лист до певної дати.
 • Введіть після:РРРР/ММ/ДД у полі пошуку та натисніть клавішу Enter, щоб отримати лист після певної дати.

 • Електронні листи, які відображаються на екрані, належать до вибраного діапазону часу.
 • Знову поставте прапорець і натисніть, щоб вибрати всі розмови.
 • Натисніть Видалити або Архівувати.

Це добре працює для старих електронних листів, які є зайвими та просто займають місце.

#4. Видалення від певного відправника

Gmail спрощує видалення електронних листів від окремого відправника, завдяки чому корисно очистити дані з певної адреси. Ми можемо скористатися цією функцією, коли їх папка “Вхідні” переповнена лише однією особою, як-от маркетологи електронної пошти.

Кроки для видалення електронних листів від певного відправника:

 • Поставте прапорець ліворуч, якщо ми хочемо видалити всі електронні листи, або ми можемо вибрати окремо прочитані непрочитані повідомлення.
 • Натисніть видалити або архівувати

Фу! Хто б подумав, що чиста папка “Вхідні” може бути настільки задоволеною, чи не так?

#5. Видалення прочитаного/непрочитаного

Видалення прочитаних або непрочитаних повідомлень — це хороший спосіб час від часу очистити електронні листи. Це означає, що ми можемо видалити всі їхні прочитані повідомлення або очистити їх вхідні, не дивлячись на них.

Кроки для видалення прочитаних або непрочитаних електронних листів:

 • Щоб видалити прочитані чи непрочитані повідомлення з електронної пошти, введіть: read або is: unread відповідно.

 • Натисніть Enter і поставте прапорець ліворуч.
 • Виконайте кроки масового видалення, поставте прапорець і виберіть усі розмови.
 • Крім того, ми можемо вибрати варіант між видаленням або архівуванням

Це чудово для тих надокучливих електронних листів про підписку, які ви просто не хочете відкривати!

#6. Видалення за розміром

Видалення електронних листів за розміром – найкращий спосіб звільнити обмежену пам’ять Gmail. Деякі електронні листи містять вкладення або великі файли, які займають непотрібну пам’ять, навіть якщо вони марні. Google дозволяє видаляти електронні листи залежно від їх розміру, таким чином звільняючи платформу від місця зберігання.

Кроки для видалення електронних листів залежно від їх розміру:

 • Натисніть Налаштування праворуч на рядку пошуку.
 • Відобразиться можливість вибрати розмір вкладення.

 • Введіть розмір і виберіть більше або менше.
 • Виберіть електронний лист і натисніть Видалити.

Таким чином, ви можете швидко звільнити місце, позбувшись листів, які займають найбільше місця.

Ось кілька інструментів, які, на мою думку, дуже корисні, щоб допомогти нам ефективно очищати електронні листи та керувати ними:

SaneBox

SaneBox — це програмне забезпечення для керування електронною поштою з автоматизованим помічником електронної пошти. Інструмент видаляє небажану електронну пошту з папки “Вхідні” та поміщає її до певної папки, заощаджуючи час керування.

Ключова функція

 • Інструмент видаляє небажану електронну пошту з папки “Вхідні” та поміщає її до певної папки.
 • У ньому є папка SaneBlackHole, яка дозволяє нам вказати в ній певного відправника, і ми не отримуватимемо листів від цього відправника.
 • SaneBox дозволяє створювати папки для квитанцій або сімей, зменшуючи складність Gmail.
 • Він надає папку SaneAttachment, яка зберігає всі вкладення електронної пошти в хмарі, щоб звільнити пам’ять.
 • Ми можемо запланувати перерву в електронній пошті, змінивши її функцію «Не турбувати», або ми можемо відкласти електронний лист, щоб зосередитися на своїй роботі.

Це розумний і навчений штучний інтелект, який пришвидшує електронні листи та дозволяє нам зосередитися на нашій основній роботі.

Чиста електронна пошта

Clean Email — це організований помічник електронної пошти, який ефективно керує перевантаженими, небажаними та непрочитаними електронними листами. Це програмне забезпечення, орієнтоване на конфіденційність, яке повністю контролює наші електронні листи. Він фільтрує та групує сегменти електронної пошти, допомагаючи ідентифікувати важливу пошту та спам.

Ключові особливості

 • Це програмне забезпечення дозволяє нам зупиняти небажані електронні листи, включаючи відмову від підписки на інформаційні бюлетені.
 • Він має функцію перевірки, яка блокує пошту від небажаних і нових відправників.
 • Чиста електронна пошта дозволяє легко видаляти велику кількість електронних листів і рекомендує пропозиції щодо очищення на основі наших звичок.
 • Програмне забезпечення дозволяє створювати власні правила для електронних листів, допомагаючи підтримувати їх із мінімальними зусиллями. Це означає, що користувачі можуть налаштувати щоденне архівування або автоматичне читання електронних листів із соціальних мереж.

Email Assistant легко обробляє велику кількість електронних листів, забезпечуючи найкращу конфіденційність для нас.

Надлюдина

Надлюдина це програмне забезпечення для керування на базі ШІ, яке допомагає нам легко керувати електронними листами в Gmail і Outlook. Програмне забезпечення має вбудовані фрагменти, які допомагають швидше складати електронні листи, пишучи найбільш відповідні фрази, абзаци або цілі холодні листи, якщо потрібно.

Ключові особливості

 • Це дозволяє встановлювати нагадування для надісланих електронних листів, допомагаючи керувати важливою роботою без делегування.
 • Це дозволяє відкладати електронні листи на певний період часу, допомагає відкласти тягар убік і зосередитися на іншій роботі, якщо це необхідно.
 • Ми можемо бачити статус електронного листа, коли одержувач отримує або читає його. Це також дозволяє обмінюватися статусом між командою для підвищення ефективності.
 • Штучний інтелект дозволяє автоматично виправляти текст, підтримуючи зайві символи, пропущені символи, перенесені символи, пропущену пунктуацію та неправильне використання великих літер.

Програмне забезпечення з підтримкою штучного інтелекту покращує можливості написання електронних листів, заощаджуючи таким чином час. Він також нагадує нам про електронні листи, щоб користувач міг виконувати важливі завдання.

Mailstrom

Mailstrom це програмне забезпечення для керування електронною поштою, яке підтримує Google, Yahoo та Outlook. Ця система розроблена для підприємств усіх типів і розмірів, щоб допомогти надсилати, видаляти або архівувати масово одним клацанням миші.

Ключові особливості

 • Цей інструмент працює на основі людського інтелекту, який легко ідентифікує та групує тисячі електронних листів.
 • Він захищає папку “Вхідні” від спаму, дозволяючи блокувати небажаних відправників або тем.
 • Він використовує провідний у галузі IMAP через шифрування OAuth2, тобто програмне забезпечення ніколи не отримує пароль користувача.
 • Програмне забезпечення дозволяє скасувати підписку на розсилку, не відвідуючи певний веб-сайт.

Людський інтелект Mailstrom Software виділяє його серед інших, оскільки він обробляє електронні листи з людської точки зору.

Заключні слова

Очищення Gmail — важливе завдання для кожного бізнесмена, професіонала та окремої людини. Наша папка «Вхідні» часто заповнена важливими повідомленнями та завданнями, але робота з безладом і сміттям також є частиною роботи.

Упорядкована папка «Вхідні» зберігає настрій на початку дня та позитивно впливає на продуктивність. Коли папка «Вхідні» заповнена занадто великою кількістю електронних листів, нам потрібно роз’яснити, що чи як це робити.

Тому електронні листи мають бути чіткими та вільними від непотрібних файлів і повідомлень, щоб забезпечити найкращі результати. Різне програмне забезпечення, доступне в Інтернеті, надає послуги для найкращої оптимізації Gmail.

Деякі використовують штучний інтелект, щоб отримати найкращі результати, але серед усього цього безпека є найбільшою проблемою для нас. Gmail містить електронні листи, якими ми не хочемо ділитися, тому програмне забезпечення було вибрано після аналізу його безпеки.

Не використовуєте Gmail? Ось кілька програм для очищення пошти, які також працюють у Yahoo та Outlook!

  Порівняльний посібник щодо консенсусних алгоритмів блокчейну: PoW проти PoS