6 способів безкоштовно отримати ліцензію Microsoft Office

| | 0 Comments| 7:25 PM
Categories:

Ключові висновки

 • Використовуйте Microsoft 365 Online безкоштовно! Можливо, йому бракує деяких функцій, але він є універсальною альтернативою платній ліцензії. Крім того, він зберігає форматування документа без змін.
 • Отримайте мобільні програми Microsoft 365 для Android та iOS. Хоча функціональність залежить від розміру екрана, це зручний спосіб доступу до Word, Excel і PowerPoint у дорозі.
 • Підпишіться на безкоштовну пробну версію Microsoft 365, щоб отримати доступ до повного пакету Office 202
 • Просто не забудьте скасувати підписку до закінчення пробного періоду, щоб уникнути стягнення плати.

Microsoft 365 (раніше Microsoft Office) залишається золотим стандартом офісних програм, але окрема ліцензія Microsoft Office, тобто якщо ви не використовуєте службу передплати Microsoft 365, є дорогим коштом.

Якщо через це ваш гаманець плаче, ознайомтеся з цими методами безкоштовного використання Microsoft Office. Також зверніть увагу, що Microsoft Office тепер називається Microsoft 365, а його різні продукти та відгалуження також змінюють назву.

1. Використовуйте Microsoft 365 Online (раніше Office Online)

Сама Microsoft пропонує значну колекцію безкоштовних утиліт Microsoft 365. Колись відомий як Office в Інтернеті та Office Online, Microsoft 365 Online — це версія найновішого пакету Microsoft Office/Microsoft 365 для браузера. Незалежно від того, як він називається, це спосіб отримати Microsoft 365 безкоштовно.

Наразі він включає:

 • Слово
 • Excel
 • Штепсельна розетка
 • OneNote
 • Похитування
 • Пошта
 • Люди
 • Календар
 • OneDrive

Однак тут є підступ. Онлайн-версії програм Microsoft 365 надають лише обмежений досвід роботи з Microsoft Office.

Word Online, наприклад, не містить текстових полів, WordArt, рівнянь, діаграм тощо. Ви ще можете написати курсову роботу, але ви не зможете скласти звіт компанії. Так само ви можете відкривати та переглядати свою електронну таблицю Excel, але ваші спеціальні макроси не завантажуватимуться.

Хоча Microsoft 365 Online не має певних функцій, це універсальна безкоштовна альтернатива повністю оплаченій ліцензії Microsoft 365. Безкоштовні версії Microsoft 365 із задоволенням відкриватимуть ваші файли, дозволятимуть редагувати та, що важливо, завжди підтримуватимуть форматування документа.

  Як встановити процесор Intel або AMD на материнську плату

Якщо вам потрібен лише повноцінний текстовий редактор, ось як отримати Microsoft Word безкоштовно. Але не пропустіть інші способи отримати Microsoft 365 (раніше Microsoft Office) безкоштовно!

2. Мобільні програми Microsoft 365

Microsoft Office доступний безкоштовно для Android та iOS. Мобільні програми Microsoft 365 (раніше Microsoft Office mobile) включають скорочені, але функціональні версії Microsoft Word, Excel і PowerPoint. Корпорація Майкрософт кілька разів змінювала свою стратегію мобільних програм Office, перемикаючись між автономними та об’єднаними програмами Office, і перейменувала весь свій пакет на Microsoft 365.

Тепер те, наскільки функціональним ви вважаєте мобільну програму Microsoft 365, залежить від розміру екрана, який ви використовуєте. Наприклад, редагування документа Word на моєму телефоні Nothing Phone 2 є доцільним, але спроба навігації в електронній таблиці Excel викликає складність і розчарування. І навпаки, редагувати документ Word або Excel на великому екрані розміром з планшет насправді дуже приємно.

Я все ще не впевнений, що ви керуватимете обліковими записами своєї компанії з мобільного додатка Microsoft 365, але це, безсумнівно, підійде. Крім того, це ще один спосіб безкоштовного використання Microsoft 365. Принаймні, частина Microsoft 365.

Наразі користувачі Android та iOS можуть використовувати єдину програму Microsoft 365, яка включає Word, Excel і PowerPoint. Програма Microsoft 365 також включає Microsoft Lens (інструмент сканування документів), інструмент перетворення PDF, миттєвий обмін файлами між пристроями поблизу, а також вилучення зображень і даних із файлів і електронних таблиць.

Тим не менш, автономні версії програм все ще доступні в Google Play і App Store, тобто ви можете вибирати програми, які хочете. Окремі програми Microsoft 365 також включають OneDrive, Outlook, OneNote і SharePoint, серед інших.

Завантажити: Microsoft 365 для Android | iOS

Однак якщо ви хочете, щоб автономні програми Microsoft 365 продовжували використовувати Microsoft Office безкоштовно, ось посилання для пристроїв Android:

Крім того, Сторінка Microsoft Corporation App Store містить посилання на різноманітні безкоштовні програми Microsoft 365 для iPhone та iPad.

3. Підпишіться на пробну версію Microsoft 365

Office 2019 представив численні зміни в пакеті. Здавалося, було менше, про що кричати, коли з’явився Microsoft Office 2021. Тим не менш, якщо ви ще не зареєструвалися в Office 2021 в іншому місці, ви можете спробувати його, перш ніж спустошити свої кишені. У такому вигляді можна взяти безкоштовну місячну пробну версію Microsoft 365.

  Як створити текст на однотонних шпалерах

Пробна версія надасть вам доступ до повного пакету Microsoft Office 2021. Крім того, ви отримуєте 1 ТБ хмарного сховища OneDrive і 60 хвилин кредитів Skype на місяць. Звичайно, є «заковика». Ви повинні надати дійсний кредитний, дебетовий або PayPal рахунок під час процесу реєстрації. Після закінчення пробного періоду корпорація Майкрософт автоматично стягне плату з вашого облікового запису.

Раніше була друга безкоштовна пробна версія Office 365 ProPlus. Однак, оскільки ця служба змінила назву на Microsoft 365 Apps for Enterprise, безкоштовна пробна версія, на жаль, більше не доступна.

4. Купуйте апаратне забезпечення з Microsoft 365 (раніше Microsoft Office) у комплекті

Microsoft 365 рідко постачається в комплекті з новим настільним комп’ютером або ноутбуком. Якщо це не конкретна вступна угода, ви придбаєте Microsoft 365 як доповнення. І якщо ви створюєте свій власний ПК, вам просто не пощастило.

Тим не менш, такі угоди не є неможливими — вам просто потрібно вдарити, поки гаряче залізо. На жаль, це означає, що вам потрібен трійчастий фактор: нове апаратне забезпечення з пакетною угодою, гроші, щоб скористатися цією угодою, і необхідність фактично оновити апаратне забезпечення.

Ось три приклади ноутбуків із безкоштовною ліцензією Microsoft 365:

Acer Aspire One 15.6

Acer Aspire One 15.6 походить із серії Cloudbook від Acer, більшість із яких має безкоштовну однорічну підписку на Microsoft 365. Aspire One 15.6″ містить процесор Intel Celeron N4500, 4 ГБ або 8 ГБ оперативної пам’яті та 128 ГБ пам’яті.

HP Stream 14

HP Stream 14 — це розумний тонкий ноутбук із процесором Intel Celeron N4000, 4 ГБ оперативної пам’яті, 64 ГБ пам’яті та однорічною передплатою Microsoft 365.

Asus L210

Asus L210 — ультратонкий 11,6-дюймовий ноутбук. Він оснащений процесором Intel Celeron N4020, 4 ГБ оперативної пам’яті, 64 ГБ пам’яті та річною підпискою на Microsoft 365.

5. Запитайте свого роботодавця чи школу

Усе, що ми розглянули досі, дозволяє отримати Microsoft 365 безкоштовно, але також має обмеження: доступність, функціональність та апаратне забезпечення. Однак цей передостанній варіант пропонує деяким із вас дуже хороші шанси придбати повну версію Microsoft Office 2021 або Microsoft 365 абсолютно безкоштовно.

  10 способів, як штучний інтелект може зробити вашу кухню розумною

По-перше, вам потрібно буде зареєструватися у свого роботодавця або, якщо ви студент, у вашій школі. Багато компаній і навчальних закладів можуть запропонувати безкоштовну або надзвичайно недорогу ліцензію Microsoft 365 з однієї причини: людям, які там працюють або навчаються, вона потрібна. Підприємствам доведеться платити, але масові ліцензії можуть означати, що ваш роботодавець може надати безкоштовний або дешевий варіант.

Крім того, Microsoft вже давно підтримує школи з безкоштовні освітні пакети Office 365. Можливо, вам доведеться запитати безпосередньо.

6. Попросіть друга приєднатися до його сімейного облікового запису Microsoft 365

Гаразд, цей варіант, мабуть, найменш можливий з усіх методів отримання безкоштовної ліцензії Microsoft 365. Але вислухайте мене. Купа людей ділиться паролями Netflix, Amazon Prime, паролями Grammarly тощо (наскільки такі служби, як Netflix, не хочуть, щоб ви ділилися!). Якщо ваш друг або член сім’ї має вільне місце в обліковому записі Microsoft 365 Family, можливо, вони дозволять вам вставити своє ім’я. Просто не забудьте ввічливо попросити.

Що щодо довічної ліцензії Microsoft 365?

Якщо безкоштовна ліцензія Microsoft 365 вас не захоплює, чому б не розглянути довічну ліцензію Microsoft Office? Ну, з однієї поважної причини: їх не існує.

Ви можете бачити веб-сайти, що рекламують довічну ліцензію Microsoft 365 (ви навіть знайдете цю угоду на деяких авторитетних технічних сайтах!), але насправді, клацнувши першу сторінку, ви потрапите на сайт із ключем продукту, де ви, швидше за все, придбаєте ключ гучності Microsoft 365. Тепер ми не виходили і не робили цього самі, тому не можемо підтвердити претензії.

Але одне, що ми знаємо, це те, що сайти з ключами продукту ніколи не зрозуміли, звідки походить їх дивовижно дешева та неймовірна «Довічна ліцензія», і ми бачили, як кілька ключів гучності було відкликано раніше. Покупці, попереджаємо.

У вас є багато способів отримати Microsoft 365 безкоштовно

Отримати повну версію Microsoft 365 безкоштовно може не кожен. Але все ж у вас є кілька чудових варіантів. Безкоштовні пробні версії Office 365 надають вам 30 днів використання Microsoft 365, а мобільні версії Microsoft 365 дозволяють безкоштовно використовувати стільки, скільки забажаєте.

Хоча мобільні програми 365 обмежені, вони дуже функціональні, особливо на великих екранах.