6 Сканер безпеки Drupal для пошуку вразливостей

Сканери вразливостей Drupal допомагають перевіряти безпеку веб-сайтів, щоб запобігти зловмисним загрозам, таким як спроби фішингу, кібератаки тощо.

Важливість безпеки Drupal

Drupal — це система керування вмістом (CMS), яка широко використовується в різних галузях для створення веб-сайтів. Платформа Drupal має багато плагінів, тем і модулів, які можна використовувати для створення зручних і безпечних веб-сайтів.

З більш ніж 1,3 мільйонами веб-сайтів частка ринку Drupal становить понад 3,4%, що більш ніж достатньо, щоб залучити хакера до кібератак. Drupal керує 1,3% з десяти мільйонів найкращих веб-сайтів і 15% з 12 000 найкращих веб-сайтів, від приватних блогів до веб-сайтів великих підприємств або урядових сайтів.

Через свою популярність платформа Drupal та її архітектура завжди були цілями хакерів для пошуку лазівок у безпеці та впровадження шкідливих дій.

Drupal використовують деякі всесвітньо відомі компанії:

Автор зображення: drupalpartners

Одним із критично важливих елементів у запобіганні кібератакам є оновлення платформи за допомогою останніх виправлень безпеки та оновлень. Навіть плагіни або модулі сторонніх розробників потрібно оновлювати, щоб мінімізувати потенційні вразливості системи безпеки та атаки типу «відмова в обслуговуванні» (DoS).

Команда безпеки Drupal завжди шукає недоліки безпеки та випускає відповідні оновлення та виправлення, щоб виправити ці лазівки.

Веб-адміністратори та власники сайтів також повинні бути проактивними у захисті своїх інсталяцій Drupal, реалізуючи безпечні конфігурації та оновлюючи платформу останніми виправленнями безпеки.

У цьому дописі обговорюватимуться найкращі сканери безпеки для платформи Drupal для пошуку вразливостей і запобігання кібератакам.

Якщо ви використовуєте Drupal для свого веб-сайту та не впевнені, що він захищений від відомих уразливостей, чи не розкриває конфіденційну інформацію, чи має неправильну конфігурацію тощо, тоді вам допоможуть наведені нижче інструменти.

Pentest-tools Сканер безпеки Drupal — це надійний інструмент, який використовується для виявлення потенційних недоліків безпеки на веб-сайтах Drupal. Він допомагає адміністраторам сканувати та знаходити потенційні вразливості в плагінах, конфігураціях і основних файлах Drupal.

Сканер знаходить відомі та невиявлені вразливості, дозволяючи адміністраторам швидко оцінювати та виявляти потенційні загрози.

Адміністратори можуть просто проаналізувати оцінку та вжити відповідних заходів, оскільки сканер простий у використанні та пропонує докладні звіти про результати. Його вичерпний звіт висвітлює ризики та відповідні зміни на додаток до проблем конфігурації Drupal.

Сканер постійно оновлюється за допомогою нових перевірок, щоб підтримувати його в актуальному стані з оновленнями безпеки, гарантуючи, що він завжди зможе виявити найновіші загрози безпеці.

Крім того, він сканує застарілі версії Drupal, інсталяційні файли, теми, модулі, інформацію для входу тощо. Сканер також пропонує індивідуальні звіти, створені відповідно до конкретних вимог веб-сайту.

Він використовує передові методи для пошуку недоліків, таких як помилки конфігурації Drupal і нестандартні налаштування сервера, і сповіщає адміністратора, якщо знаходить щось потенційно шкідливе. Це платний сканер.

SUCURI Drupal Security

SUCURI є провідним постачальником рішень безпеки, який розробив стек безпеки Drupal, який є комплексним рішенням безпеки для веб-сайтів Drupal.

Він пропонує кілька рішень для захисту ваших сайтів Drupal, включаючи брандмауери веб-сайтів, сканування та видалення шкідливих програм, а також резервне копіювання веб-сайтів.

Трафік веб-сайту відстежується в режимі реального часу, а підозрілі дії блокуються ще до того, як вони потрапляють на веб-сайт.

Крім того, його служба швидкого сканування та видалення зловмисного програмного забезпечення допомагає виявити та усунути будь-які порушення протягом короткого періоду часу, а його рішення для резервного копіювання можуть гарантувати, що дані не будуть втрачені у разі порушення.

Цей стек комплексних рішень безпеки допомагає боротися з онлайн-загрозами для вашого сайту Drupal з точки зору моніторингу, захисту, пом’якшення атак, видалення заражень зловмисним програмним забезпеченням і надання послуг реагування на інциденти.

особливості

 • Система сповіщень для цілодобового спостереження за вашим веб-сайтом
 • Запобігає ін’єкціям SQL
 • Запобігає атакам DDoS і Brute Force
 • Широкий спектр видалень інфекцій, таких як бекдори, зловмисні перенаправлення, ін’єкції зловмисного програмного забезпечення та багато іншого

Це онлайн-захист, тому немає потреби в установці та обслуговуванні програмного забезпечення. Сайт SUCURI також надає безкоштовний онлайн-сканер SiteCheck для вашого веб-сайту для сканування на наявність зловмисного програмного забезпечення, вірусів, помилок веб-сайту, шкідливого коду тощо.

Визначити сканер безпеки

Основною метою Detectify є захист систем керування вмістом (CMS), таких як Drupal, Joomla та WordPress. Завдяки автоматичному скануванню можна виявити можливі загрози, такі як застарілі плагіни та теми, слабкі паролі та інші поширені вразливості.

Оскільки платформи CMS дуже широко використовуються, хакери постійно шукають способи скористатися слабкими місцями для впровадження шкідливого коду або отримання конфіденційних даних.

Щоб допомогти знайти та виправити ці вразливості, Detectify щотижня оновлює службу новими вразливими місцями, щоб переконатися, що їх сканування актуальне, щоб зменшити ризики, щоб захистити та запобігти несанкціонованому доступу до платформи CMS.

Потужність платформи дозволяє сканувати понад 2000 тестів безпеки, включаючи міжсайтовий сценарій FCKEditor, Drupalgeddon, Ninja Forms та багато інших, і залишатися в безпеці.

Крім того, їхня зручна платформа дозволяє власникам веб-сайтів легко зрозуміти та легко виправити ці вразливості, забезпечуючи безпеку не лише свого веб-сайту, а й конфіденційної інформації клієнта.

Зареєструватися на їхню послугу просто, і ви можете користуватися нею протягом двох тижнів безкоштовно, перш ніж перейти на місячну модель передплати.

Snyk Сканер сайтів

Snyk є відомою організацією безпеки, яка надає комплексні рішення безпеки для захисту коду, уникнення вразливих залежностей, розробки та захисту хмарної інфраструктури, рішень для зменшення ризиків у ланцюзі поставок, створення та безпечної роботи програм тощо.

Такі організації, як Google і Anheuser-Busch InBev, використовують свої рішення безпеки для захисту своїх продуктів.

Сканер веб-сайтів Snyk — це хмарна програма, яка пропонує безкоштовний (з обмеженою кількістю тестів/сканування) сканер уразливостей веб-сайтів для виявлення та усунення вразливостей веб-сайтів.

Сканер відстежує веб-сайт на наявність проблем з безпекою, перевіряє відомі та невідомі вразливості, застаріле програмне забезпечення сервера та незахищені заголовки HTTP.

Ці онлайн-сканери вразливостей покладаються на власну базу даних уразливостей для відомих уразливостей або перевіряють типові дефекти, щоб виявити невідомі вразливості. Після виявлення він надає пріоритетний список проблем із позначками ризику, які можна вирішити.

особливості

 • Зручний для розробників, який допомагає знаходити вразливості на ранній стадії та в SDLC.
 • Автоматизоване та дієве виправлення
 • Швидко виправляється, щоб зменшити вплив
 • Допомагає адміністраторам вживати заходів щодо встановлення пріоритетів і відповідних рішень на основі даних

Сканер веб-сайтів Snyk простий у використанні та надає корисну інформацію, яка дозволяє підприємствам швидко й ефективно посилити свою безпеку. Його можна використовувати безкоштовно для обмежених сканувань, а якщо вам потрібна необмежена кількість сканувань, ви можете оновити його до платної версії.

Сканер HTTPCS Drupal

HTTPCS від Ziwit є провідним виробником рішень для кібербезпеки в Європі. Компанія Ziwit є постачальником послуг, внесеним до кібершкідливої ​​платформи уряду Франції, а також визнана надійним рішенням Іспанським національним інститутом кібербезпеки.

Він пропонує комплексне рішення для захисту веб-сайту Drupal через свій хмарний веб-інтерфейс.

Інтерфейс допомагає розпочати сканування кількома клацаннями миші та отримати безпечний сайт, який відповідає стандартам ISO 27001-27002 і принципам конфіденційності GDPR. Він надає звіт про вразливість за рівнями ризику, що допомагає швидко вжити заходів для запобігання кібератакам.

Він має додаткові модулі, такі як моніторинг веб-сайту та аналіз продуктивності, контроль цілісності для перегляду зловмисних змін, а також виявлення витоків даних і розвідки про загрози, що забезпечує цілодобовий і 360-градусний захист вашого сайту Drupal.

Сканер Astra Drupal

Astra Drupal Security надає пакет оцінки вразливості та тестування на проникнення, щоб допомогти вашому веб-сайту захистити від спроб злому, витоку даних і кібератак.

Це поєднання автоматизації та ручного тестування експертами з безпеки, щоб виявити всі можливі лазівки на вашому веб-сайті.

Його рішення допомагають власникам веб-сайтів виявляти й усунути будь-які потенційні ризики безпеці на веб-сайті, а його тестування охоплює всі основні стандарти безпеки, включаючи OWASP, SANS, CERT, PCI, ISO27001 тощо.

Getastra сканує понад 1250 тестів на наявність лазівок і надає вичерпний звіт, у якому окреслюються області вразливості та розставляються пріоритети відповідно до рівня важливості.

Його централізована інформаційна панель є багатовимірною, оскільки вона допомагає напряму спілкуватися між розробником та інженером безпеки Astra, може перевіряти звіти, кроки для виправлення помилок тощо.

особливості

 • Статичний і динамічний аналіз коду для виконання понад 1250 тестів
 • Автоматичний Pentest і скануючий механізм для постійного тестування вашого веб-сайту на наявність останніх експлойтів
 • Тестування вразливостей Payment Gateway
 • Тестування серверної інфраструктури для існуючих конфігурацій, зберігання даних, шифрування тощо

На сайті Drupal можуть бути різні вразливості через застарілі сценарії, плагіни або вразливості тем, застарілі сторонні інтеграції тощо, через які Drupal може бути схильний до кібератак або впровадження зловмисного програмного забезпечення.

Усі такі загрози виявляють, перевіряють і усувають кваліфіковані експерти компанії Astra шляхом детального аналізу коду, тестування бізнес-логіки та оцінки безпеки.

Astra зробить правильну роботу для веб-адміністраторів або власників, які шукають наскрізну безпеку для своїх веб-сайтів Drupal.

Заключні слова

Веб-сайти Drupal особливо націлені на хакерів через їх зростаючу популярність і багатофункціональну платформу. У відповідь на зростання кількості інцидентів злому та кібератак важливо віддати пріоритет кібербезпеці, щоб забезпечити безпеку вашого веб-сайту та його користувачів.

Сподіваємось, згадані вище інструменти безпеки допоможуть вам отримати уявлення про інструменти безпеки, які захистять і запобіжать ваш веб-сайт Drupal.