techukraine.net techukraine.net 6 серверів хостингу Assetto Corsa для насиченого ігрового процесу

6 серверів хостингу Assetto Corsa для насиченого ігрового процесу

| | 0 Comments| 10:51 AM
Categories:

Assetto Corsa — це неймовірна гра, у якій можна зануритися в гоночний симулятор наступного покоління та втілити своє бажання помчати легендарними трасами світу.

Незабаром після випуску в 2014 році ця гоночна гра, сумісна з віртуальною реальністю, стала улюбленою для багатьох ентузіастів гонок завдяки своїм функціям і реалістичному середовищу водіння, яке вона також пропонує.

Ви будете їздити не лише на найкращих трасах, а й на деяких екзотичних автомобілях світу, якими керували легендарні пілоти. Ви навіть можете мчати з друзями по всіх ігрових режимах і трасах і насолоджуватися захоплюючим ігровим процесом, насиченим діями.

Однак, щоб насолоджуватися грою з повною потужністю та контролем, вам потрібен високоякісний сервер із багатими функціями та продуктивністю.

Це те, що надає вам хороший хостинг-сервер Assetto Corsa. Це забезпечить плавний ігровий процес без затримок, простоїв і помилок.

Оскільки існує багато доступних хостинг-провайдерів, пошук тих, які відповідають вашим потребам, може заплутатися.

Щоб зробити це легше, я перерахував нижче деяких із найкращих постачальників хостинг-серверів Assetto Corsa та обговорив суть гри.

Давайте розпочнемо!

Що таке Assetto Corsa?

Assetto Corsa — популярний гоночний симулятор, розроблений відзначеною нагородами компанією Kunos Simulazioni. Він спрямований на те, щоб надати автолюбителям чудовий віртуальний досвід водіння.

Гра вийшла в 2014 році, і розробник разом із 505 Games опублікував її майже на всіх популярних ігрових платформах, включаючи ПК, PS4, Xbox One та iOS. У 2019 році видавці також придумали другу назву, Assetto Corsa Competizione, яка більше зосереджена на SRO GT World Challenge.

Щойно цей гоночний симулятор був запущений, він почав привертати увагу, на яку заслуговував, завдяки ігровим режимам, відомому гоночному стеженню та екзотичним автомобілям. Він здатний відтворити реалістичне гоночне середовище за допомогою вдосконаленого фізичного движка, реалістичної симуляції водіння та динамічного освітлення. Це привабило велику аудиторію до цієї гри.

Крім того, Assetto Corsa пропонує свого роду досвід симуляції водіння, оскільки він інтегрував багато аспектів реальних автомобілів, як-от теплові цикли та моделювання аеродинаміки. Багато ентузіастів перегонів захоплюються його однокористувацьким і багатокористувацьким геймплеєм, оскільки він підтримує високий рівень точності та деталізації перегонів.

Крім того, розробник гри офіційно співпрацював з виробниками автомобілів, такими як BMW, Audi, Ferrari, Pagani тощо, щоб створювати автомобілі з найкращою можливою точністю та забезпечувати відчуття водіння. Для цього він використовує технологію лазерного сканування.

Незалежно від того, чи граєте ви в одиночній або багатокористувацькій грі, ви знайдете такі ігрові режими, як кар’єра, швидкі перегони, драг-рейси, дрифт-випробування та спеціальний чемпіонат, щоб перевірити свої навички водіння. Ви також отримаєте чотири допомоги водієві; гонщик, геймер, професіонал і повністю настроюваний, який дозволить вам симулювати гру відповідно до вашого бажання.

Де грати в Assetto Corsa?

Ви можете користуватися Assetto Corsa на всіх популярних ігрових платформах, таких як:

PS5

Гра в Assetto Corsa на PS5 виводить перегони на абсолютно новий рівень, оскільки ця ігрова платформа повністю занурить вас у реалістичний вихід 4K.

Неймовірна апаратна підтримка забезпечує безперебійний ігровий процес. Найновіші контролери PS5 роблять гру більш реалістичною, оскільки забезпечують зворотний зв’язок за допомогою вібрації щоразу, коли ви натискаєте на гальмо та врізаєтеся.

PS4

Пориньте у світ Assetto Corsa Competizione зі своїми друзями та насолодіться справжнім чемпіонатом GT3. Спринт, спа 24 години або витривалість, що вам більше подобається, ви можете плавно насолоджуватися гонкою з найвищою роздільною здатністю, можливою на цій платформі.

  10 програм для медитації, створених для дітей [2022]

Для PS4 ви також отримуєте Intercontinental GT Pack DLC, який приносить багато нових доповнень до гри.

Xbox One

Беріть участь в ігровому марафоні Assetto Corsa на Xbox One і відчуйте справжнє відчуття водіння екзотичних автомобілів на найкращих гоночних трасах.

Xbox One обладнано потужним апаратним забезпеченням, яке дозволяє передавати реалістичні візуальні ефекти гри та допомагає вам із усіма деталями. Незалежно від того, чи то заїкання, чи то відставання, нічого вам не підійде.

Xbox Series X

Якщо ви хочете отримати природні відчуття від керування гоночними автомобілями в Assetto Corsa, а також на телевізорі 4K, версія для Xbox Series X — це те, що вам потрібно. Ви будете вражені вражаючою деталізацією, яку він виводить на великий екран, і ви не відчуєте жодної затримки під час гри.

Мінімальні системні вимоги

Незважаючи на те, що Assetto Corsa не є гоночним симулятором, що потребує багато апаратного забезпечення, йому все одно потрібен пристойний набір системних специфікацій для безперебійної роботи гри. Ось мінімальні системні вимоги для хостингу сервера Assetto Corsa:

 • Чотириядерний процесор Intel або шестиядерний процесор AMD із мінімальною тактовою частотою 2,8 ГГц
 • Двоканальна 32 ГБ оперативної пам’яті DDR4 з частотою 3200 МГц
 • Підтримка останньої версії DirectX 11
 • Пристойний графічний процесор, наприклад Nvidia GeForce GTX 970 або AMD Radeon 290X
 • Підтримка VR для віртуальної симуляції
 • 100 Мбіт/с пропускної здатності
 • Підтримка сховища 1 ТБ NVME зі швидкістю запису/читання 5200 МБ/с
 • Окремий розподіл пропускної здатності для сервера Discord і реклами
 • Можливість швидкого налаштування сервера
 • Мінімум 4 драйвера
 • Відмовостійке налаштування обладнання
 • Захист від DDoS
 • Можливість встановлення всіх необхідних плагінів і модів для гри

Чому вам потрібен хостинг серверів Assetto Corsa

Придбання хорошого хостинг-сервера Assetto Corsa — мудре рішення, якщо ви хочете випробувати безпроблемні та високопродуктивні перегони. Причини такі:

 • Чудова продуктивність: якщо ви обираєте високоякісний хостинг-сервер Assetto Corsa, вам буде гарантовано чудову ігрову продуктивність. Оскільки вони оснащені високоякісним апаратним забезпеченням, ви зможете брати участь у перегонах різними трасами, не стикаючись із затримками.
 • Повний контроль над сервером: виділений ігровий сервер дає вам повний контроль над вашим сервером і грою. Ви можете не тільки налаштувати сервер так, як вам заманеться, але й вибрати, які гравці можуть змагатися з вами в будь-якій події. Ви навіть отримаєте можливість налаштувати специфікацію сервера.
 • Надійна та перевірена інфраструктура: виділений ігровий сервер пройшов стрес-тестування та захищений від збоїв. Він також постачається з належним резервним живленням і сховищем, щоб ваші дані залишалися в безпеці навіть після аварії. Ви можете грати в гру з низькою затримкою, яка потрібна, коли ви граєте в перегони з друзями.
 • Повністю безпечно: виділені сервери забезпечують кращу безпеку. DDoS-атаки є поширеною загрозою, з якою стикаються багато гравців, але більшість серверів мають DDoS-захист для запобігання таким атакам.
 • Безперервна робота 24/7: грайте в Assetto Corsa зі своїми друзями будь-коли, оскільки ви отримаєте безвідмовну роботу 24/7 на більшості виділених серверів. Навіть якщо ви не в мережі, інші ваші друзі можуть грати з легкістю. Важливо, щоб сервер працював, вам не доведеться весь час вмикати систему. Провайдери хостингу покривають це.
 • Повна підтримка: якщо у вас виникнуть проблеми, вам не доведеться нервувати, оскільки більшість виділених серверів надають повну підтримку клієнтів. Якщо ви повідомите про будь-яку проблему, команда технічних експертів зв’яжеться з вами та допоможе вирішити проблему протягом кількох годин.
  6 причин очистити свій список розсилки [+ 4 Validation Tools]

Тепер настав час перевірити деякі з найкращих серверів хостингу Assetto Corsa, щоб грати в ігри без зупинки.

Нітрадо

Хочете взяти участь у конкурентній гонці на Assetto Corsa проти ваших друзів?

Що краще ніж Nitrado? Він пропонує один із найкращих хостингів серверів Assetto Corsa з кращими можливостями модифікації та налаштування. Ви можете взяти участь у гонках на екзотичних автомобілях і дізнатися, хто найшвидший на сервері.

Налаштування апаратного забезпечення преміум-класу з функцією безвідмовності є однією з головних причин, чому багато шанувальників Assetto Corsa обирають цей виділений сервер. Організація розповсюдила свої послуги майже в усіх життєво важливих місцях світу, забезпечуючи низький пінг щоразу, коли ви змагаєтеся на будь-якій трасі.

Ви можете досліджувати різні режими гри в будь-який час доби, оскільки сервер Nitrado завжди запущений. Чудова особливість цієї послуги полягає в тому, що ви можете сплачувати місячну абонентську плату в розмірі 5,52 доларів і грати в гру на будь-якій платформі, будь то PS5, Xbox One або ПК.

Шокбайт

Очікування плавного ігрового процесу з низьким пінгом є очевидним, коли ви берете участь у гонках з красивими автомобілями на Assetto Corsa. Найкращий спосіб забезпечити це — отримати виділені ігрові сервери Assetto Corsa від Shockbyte.

За допомогою цього сервера ви можете брати участь у гонках на легендарних трасах з різними гонщиками з усього світу, і це теж з низьким пінгом. Shockbyte Пропонує одне з найпотужніших установок апаратного забезпечення підприємства та захист від DDoS; ви можете відчути реалістичне відчуття гри та насолодитися гострими відчуттями від їзди через гострі повороти.

Сервери, які ви отримуєте, повністю конфігуруються, і ви також матимете повний доступ до FTP. Це означає, що вам не доведеться стикатися з будь-якими незручностями під час початку гри.

Орендуйте ігровий сервер, сплачуючи символічну плату в розмірі 9,99 доларів США на місяць, і отримайте слот для 32 гравців із слотом для пам’яті 1 ГБ+.

GTXGaming

GTXGaming є одним із найкращих хостингових сервісів, коли справа стосується виділених ігрових серверів Assetto Corsa. Це багатофункціональний ігровий сервер, на якому ви отримаєте багатофункціональний сервер із усією необхідною підтримкою, щоб насолоджуватися грою з найвищою роздільною здатністю.

Панель керування сервером інтегрована з необхідними функціями, щоб вам було легко почати будь-яку гонку з друзями. GTXGaming оснащений передовими інструментами та зручними слайдерами, щоб ентузіасти Assetto Corsa з будь-яким рівнем досвіду могли працювати ефективно.

Завдяки конфігурації корпоративного апаратного забезпечення на базі Intel i9 13900 K і захисту DDoS преміум-рівня вам ніколи не доведеться турбуватися про затримки або переривання, насолоджуючись реалістичністю водіння автомобіля. Найкраще те, що ви також можете отримати додаток для трафіку AI, який можна встановити через менеджер модів, і це збільшить рівень складності гри.

Елітні ігрові сервери

Насолоджуйтеся безперебійною грою Assetto Corsa зі стабільними та блискавично швидкими серверами Elite Game Server, і це теж, просто сплачуючи щомісячну плату в розмірі 4,54 $. Завдяки потужним SSD-накопичувачам і процесорам високого класу ви ніколи не зіткнетеся з затримками, навіть якщо на сервері 16 гравців.

Сервер оснащений усіма необхідними функціями, такими як статистика колін Stracker, Kiss My Rank, інструмент AC Penalty, серверний мод і AC-TrackCycle, що забезпечує повну зручність.

  Як надсилати презентації PowerPoint із вбудованим відео

Однією з основних причин, чому багато геймерів обирають цю послугу, є її низький пінг, і це стало можливим завдяки з’єднанню сервера з основними інтернет-біржами.

Крім того, ігрові та голосові сервери розкидані по всій території США та Європи, тож ви зможете не лише грати без запинань, а й чітко спілкуватися. Сервер повністю налаштовується, де ви можете створювати спільноту, заводити нових друзів і залучати інших гравців.

Орендуйте свій ігровий сервер, сплачуючи щомісячну плату в розмірі $4,54.

Оптимізація серверів

Завдяки таким можливостям, як миттєва інсталяція, потужна панель керування та повна модифікація сервера, Streamline Server є чудовим вибором, коли мова заходить про сервери хостингу Assetto Corsa.

Цей широко популярний виділений сервер використовує всесвітньо відомі мережі для забезпечення сервера з низьким пінгом. Це значно покращує ваш ігровий процес. Крім того, сервери розташовані в різних куточках світу, тому під час гонок на деяких популярних трасах з друзями ви не зіткнетеся з непотрібними затримками в ігровому процесі.

Як і будь-який найкращий виділений сервер, Streamline Servers також використовує високоякісні серверні функції, щоб гарантувати, що ви матимете можливість поскаржитися під час тривалої ігрової сесії. Попрощайтеся з перервами під час ігрового процесу під час використання цього сервера, оскільки вони забезпечені захистом від DoS і DDoS.

Завдяки користувальницькому сценарію ви можете налаштувати його відповідно до власних уподобань. і створіть величезну спільноту, отримавши сервер, заплативши лише 0,9 дол. США за слот.

1GServerHhost

Assetto Corsa — висококласний гоночний симулятор, який дає вам реалістичне відчуття водіння автомобіля на гоночних треках. Однак, щоб насолоджуватися грою з друзями, вам знадобиться виділений сервер, який дозволить вам плавно мчати трасами, і саме тоді виникає потреба в 1GServerhost.

З місячним планом передплати в розмірі 19 доларів ви отримуєте виділений сервер із функціями та цілодобову підтримку клієнтів. Усі сервери 1GServerHost цієї служби хостингу використовують апаратну конфігурацію корпоративного рівня, щоб ви могли змагатися з друзями на найвищих налаштуваннях графіки, не стикаючись із затримками.

Безпека є серйозною проблемою для більшості гравців Assetto Corsa під час гри на виділеному сервері. Саме тому бренд пропонує інтегрований передовий захист від DDoS. Завдяки присутності в 9 глобальних місцях вам також не доведеться турбуватися про високий пінг.

Однак єдиним недоліком є ​​те, що ви можете вибрати цю послугу хостингу, лише якщо граєте в гру через Steam.

З місячним планом передплати в розмірі 19 доларів ви отримуєте виділений сервер із корисними функціями та цілодобову підтримку клієнтів.

Висновок

Assetto Corsa — одна з улюблених ігор багатьох ентузіастів перегонів, оскільки вона демонструє реалістичність водіння справжнього автомобіля на трасі. Завдяки можливості для кількох гравців тисячі геймерів люблять грати в цю гру на виділених серверах завдяки потужності, контролю та продуктивності, які вони отримують.

Вище згадано кілька найкращих хостинг-серверів Assetto Corsa, які можна знайти на ринку. Виберіть найкращий відповідно до ваших уподобань і бюджету та беріть участь у запаморочливій гонці з друзями.

Далі ви також можете ознайомитися з найкращими постачальниками хостингу серверів американських симуляторів вантажівок і найкращими виділеними ігровими серверами для геймерів і стримерів.