6 рішень для керування тегами для оптимізації ваших тегів

Ви коли-небудь замислювалися, що таке керування тегами та навіщо його використовувати? Ось короткий посібник та інструменти, на які варто звернути увагу.

Головним пріоритетом професіоналів із SEO або маркетологів є підтримання продуктивності веб-сайту. Від швидкості веб-сайту до трафіку, рейтингу до підтримки сайту, все є відповідальністю маркетологів. Теги є одним із важливих способів підтримувати веб-сайт у плаваючому стані без будь-яких збоїв.

Розглядайте тег як фрагмент коду, реалізований для збору даних інструментів цифрового маркетингу та аналітики. Цей код вбудовано в мобільні програми, веб-сторінки та інші цифрові канали для збору відповідних даних для створення списків ремаркетингу та використання поведінки. Тег може дозволити користувачам запускати такі функції продукту, як чат і реклама.

Раніше команді доводилося надсилати запит на оновлення або розгортання тегу, що потребувало часу, щоб спеціалісти з обробки даних отримували швидші результати. Однак із системами керування тегами це можна зробити миттєво, не залучаючи ІТ-команди. Крім того, він може розгортати код контейнера замість розгортання кожного тегу.

Компанії покладаються на рішення для керування тегами для аналізу результатів і дотримання найкращих практик. Виникає питання: що таке рішення для керування тегами та для чого воно використовується.

Що таке керування тегами?

Рішення/програмне забезпечення/система керування тегами (TMS) дозволяє маркетологам розгортати теги за допомогою єдиного контейнерного тегу на сайті або в мобільній програмі. Платформа використовує тригери або визначає правила в інтерфейсі під час запуску тегів, щоб збільшити швидкість завантаження сторінки. Маркетологи можуть визначити, що означає тег, перш ніж його активувати, наприклад, надсилання форм, перегляди сторінок тощо.

Він пропонує керування даними, налаштування, технічну підтримку, а також контроль конфіденційності та безпеки. Крім того, користувач може відстежувати весь шлях кліку, обслуговування тегів і стандартизувати процес оновлення тегів. Програмне забезпечення для керування тегами використовується, оскільки:

 • Дозволяє маркетологам миттєво оновлювати теги
 • пришвидшення завантаження веб-сторінок
 • Швидке тестування
 • Економія грошей під час видалення дублікатів тегів
 • Теги відстеження
 • Дозрілий пейзаж
 • Моніторинг і відстеження взаємодії користувачів

З огляду на це, ось популярні на ринку рішення для керування тегами.

Tealium iQ

Tealium iQ Рішення для керування тегами дозволяє компаніям керувати та контролювати свої дані через IoT, мобільні пристрої, Інтернет та інші підключені пристрої. Tealium iQ TMS пропонує кілька функцій, таких як:

 • Уніфіковані джерела даних про клієнтів із використанням підходу універсального рівня даних дозволяють маркетологам розробити дорожню карту. Це дозволить маркетологам об’єднати номенклатуру та стандартні визначення для пояснення взаємодії.
 • Захистіть дані та конфіденційність, щоб зрозуміти необроблені дані. Крім того, важливо знати, хто використовує дані та як розширити можливості для розробки політики збору даних, аудиту збору даних і пропонувати відвідувачам веб-сайту зручний вибір.
 • Найбільша в галузі інтеграційна екосистема для пришвидшення часу та підвищення ефективності з більш ніж 1300 готовими інтеграціями, 50 розширеннями та гнучким веб-переглядачем або хмарним підходом.
 • Найшвидша мережа доставки тегів для кращої надійності та швидкості забезпечує постійну високу продуктивність для роботи з інтелектуальними постачальниками та глобальною архітектурою кількох CDN.
 • Він пропонує можливість успадковувати такі властивості, як налаштування кількох середовищ розгортання, призначення дозволів на рівні користувача, профілів сайтів, доходів від несанкціонованого доступу тощо.
  Що таке код помилки 36 на Mac?

Tealium iQ дозволяє маркетологам вибирати найбільш масштабовані рішення для керування тегами, обслуговує швидші теги та кращі рішення для складних вимог. Він поставляється з рівнем даних API, який дає змогу віддалено керувати універсальним об’єктом даних.

Менеджер тегів Google

Менеджер тегів Google скасовано вимогу редагування коду для керування тегами веб-сайту. Він надає маркетологам прості, надійні та прості рішення безкоштовно. Програмне забезпечення допомагає підвищити гнучкість для розуміння аналітики сайту, розмови тощо. Крім цього, є кілька функцій керування тегами Google, як-от:

 • Менеджер тегів Google легко інтегрувати з усіма тегами сторонніх розробників і Google.
 • Пряма співпраця з командою по всьому бізнесу.
 • Серед важливих функцій — деталізований контроль доступу, робочі області та підтримка тестування в кількох середовищах.
 • Щоб керувати тегами, можна використовувати швидке завантаження тегів, функції безпеки та перевірку помилок.
 • Пропонує готові шаблони та сторонні теги для полегшення керування тегами.

Рішення для керування тегами пропонує тригери автоматичних подій, інструменти налагодження або попереднього перегляду та зручний інтерфейс. Також легко створювати теги сторонніх розробників, щоб підвищити ефективність і заощадити час. Інструмент TMS ідеально підходить для Google Ads, пропонуючи функції динамічного ремаркетингу, базового ремаркетингу та відстеження переходів.

Запуск платформи Adobe Experience

Adobe славиться майже всім, від дизайну до маркетингу. Якщо ви прагнете отримати видатний досвід, Запуск платформи Adobe Experience може бути першим кроком. Він наповнений інтегрованими та уніфікованими інструментами обробки даних для підключення до багатьох технологій і отримання першокласного досвіду. Переваги Adobe Experience Platform Launch:

 • Розгортайте швидше й автоматично, щоб писати сценарії за допомогою потужних відкритих API
 • Спрощений збір даних для отримання корисної статистики
 • Розвиток технології для створення найкращих інтеграцій за допомогою сторонніх інженерів
 • Уніфікована технологія забезпечує кращий досвід
  Як використовувати провідні лінії для більш сильних фотографій

Платформа TMS пропонує збагачені дані, гнучкі реалізації, більш надійне керування даними, кращу продуктивність і перспективність. Він також підтримує OTT, мобільні пристрої та Інтернет, надаючи командам маркетингу, розробникам і ІТ-спеціалістам і об’єднуючи різнорідні дані, автоматизуючи процеси та впроваджуючи нові функції. Завдання, що потребують багато часу, можуть відступити, використовуючи дизайни на основі API для публікації робочого процесу та автоматизації розгортання.

Акт командирів

Акт командирів Рішення для керування корпоративними тегами є простим рішенням, яке забезпечує захист даних для маркетологів. Це підвищує гнучкість команди та просвітлює цифрові стратегії для бізнес-команд, технічних і юридичних команд. Крім того, програмне забезпечення дотримується управління даними для оптимізації зберігання, збору та активації, пропонуючи безпечну структуру.

Інструмент також пропонує цифровий ландшафт, прослуховуючи обмін і сигнали клієнтів. Він спрямований на прискорення збору даних першої сторони та зменшення залежності від браузерів, що розширює можливості організацій. Програмне забезпечення пропонує кращу продуктивність і підвищену продуктивність для хорошого потоку даних клієнтів.

Commander Act містить відповідні дані для пристроїв кампанії для оптимізації інвестицій у ЗМІ та покращення взаємодії з користувачем. Гнучкі та автономні ініціативи допомагають технічним командам припинити налаштування JavaScript і працювати швидше.

Сигнал

Сигнал Програмне забезпечення для керування тегами – це ідеальне рішення для аналітичних партнерів і маркетологів. Він прискорює ініціативи, керовані даними, для покращення продуктивності веб-сайтів, прискорює запуск ініціативи, керованої даними, і створює цикли розвитку ІТ. Програмне забезпечення оптимізує збір даних для маркетингових і аналітичних програм, пропонуючи більше часу для інновацій і менше для суперечок щодо коду.

Signal дозволяє користувачам збільшити швидкість і маневреність під час керування тегами, пропонуючи менше обмежень і швидший час завантаження сторінки. TMS працює на основі технології прямого доступу до сервера, запобігаючи втраті даних і обрізаючи теги. Оновити або налаштувати теги на часовій шкалі легко, не витрачаючи більше кількох хвилин.

  Як надіслати код у Skype з правильним форматуванням

Технологія пропонує параметри рядка запиту URL-адреси, елементи HTML і основні файли cookie для зберігання та збору даних для веб-сайту. Він працює з контекстом пристрою, ідентифікаторами користувачів і даними про поведінку, щоб ідентифікувати тих самих користувачів у різних постачальників, пристроїв і браузерів.

Piwik PRO

Piwik Pro Менеджер тегів — чудовий спосіб зосередитися на даних, а не на тегах. Це спрощене програмне забезпечення, яке може збирати дані та детально їх використовувати. Важливими функціями Piwik Pro є конфіденційність даних, безпека, контроль даних, налагодження та створення тегів. Деякі з них:

 • Готові інтеграції аналітики включають користувацькі змінні, події, перетворення цілей, відстеження форм і віртуальні перегляди сторінок.
 • Він містить бібліотеку змінних, тригерів і тегів без написання коду JavaScript.
 • Керування маркетинговим стеком для коду JS, пікселів і тегів для цифрових продуктів і веб-сайтів.

TMS допомагає підвищити конфіденційність для всіх тегів, щоб визначити теги та налаштувати відстеження. Також легко налагоджувати та тестувати пікселі, теги та маркетингові інструменти в безпечному середовищі, щоб виявити потенційні проблеми. Функції налаштування приносять переваги менеджеру тегів Piwik Pro, якому не потрібно писати код JavaScript і використовувати персоналізований вміст.

Висновок

На ринку доступно кілька варіантів керування тегами, але як визначити правильний? Найкраще розглянути основні функції програмного забезпечення, такі як:

 • Тестування тегів і перевірка помилок
 • Впровадження, обслуговування та керування тегами
 • Параметри локального та хмарного розгортання
 • Інтегрується з відеопрогравачами, стороннім контентом, віджетами соціальних мереж, рекламою тощо.
 • Відстеження подій
 • Бібліотека тегів, зіставлення змінних тегів, шаблони тегів, асинхронні теги, спеціальні теги
 • Дозволи користувача на основі ролей
 • Моніторинг продуктивності тегів
 • Механізм правил запуску тегів

Перш ніж завершити його, маркетологи повинні розглянути веб-аналітику, функції, маркетингові прибутки та режим інтеграції рішень для керування тегами. Окрім цього, існує кілька маркетингових інструментів, які можна вибрати для підвищення видимості свого веб-сайту на ринку.