techukraine.net techukraine.net 6 речей, які ви можете зробити за допомогою інтерпретатора коду ChatGPT

6 речей, які ви можете зробити за допомогою інтерпретатора коду ChatGPT

| | 0 Comments| 10:19 PM
Categories:

Інтерпретатор коду ChatGPT є, безумовно, найпотужнішою функцією, доступною на платформі ChatGPT. Хоча багато хто цього не усвідомлює, цей інструмент має багато захоплюючих застосувань і може виконувати набагато більше, ніж кілька завдань, для яких він зараз використовується.

MUO ВІДЕО ДНЯ

ПРОКРУТЬТЕ, ЩОБ ПРОДОВЖИТИ ВМІСТ

Отже, що саме ви можете робити з плагіном інтерпретатора коду ChatGPT? Ми зібрали кілька найкорисніших способів використання плагіна Code Interpreter прямо зараз.

1. Створення та редагування зображень

За допомогою Інтерпретатора коду ChatGPT ви можете застосувати багато цікавих трюків для обробки зображень. Найприємніше те, що для цього вам не потрібні якісь спеціальні навички, все, що вам потрібно зробити, це просто описати, що ви хочете зробити, простою мовою. Результати та параметри можуть бути не рівня Photoshop, але зазвичай вони досить цікаві та варті зусиль.

Ви хочете змінити зображення на відтінки сірого? Потрібно розділити зображення на квадранти? Як щодо інвертування кольорів зображення? Існує довгий список цікавих речей, які ви можете спробувати.

Все, що вам потрібно зробити, це завантажити зображення в інтерфейс Code Interpreter і описати простою мовою, що ви хочете зробити. Ось кілька підказок, які ви можете спробувати, щоб отримати цікаві результати:

 • Витягніть кольорову палітру всіх домінуючих кольорів із доданого зображення.
 • Додайте слово «Конфіденційно» як водяний знак у верхній лівий кут доданого зображення.
 • Визначте обличчя на прикріпленому зображенні та накладіть прозоре зображення перехрестя.
 • Розділіть прикріплене зображення на чотири квадранти, інвертуйте кольори в останньому квадранті, а потім об’єднайте зображення як одне ціле.
 • Анімуйте прикріплене зображення за допомогою ефекту збільшення та зменшення масштабу.
 • Об’єднайте три прикріплені зображення в GIF і додайте ефект зменшення
 • Запустіть розпізнавання обличчя на зображенні та піксельуйте будь-яке наявне обличчя.

У прикладі нижче ми попросили ChatGPT розділити зображення на квадранти та інвертувати кольори в останньому квадранті.

У цьому іншому прикладі ми завантажили зображення та попросили ChatGPT розмити обличчя на зображенні.

Окрім цих трюків редагування, ви також можете витягти відповідні метадані із зображення. Ви можете вказати конкретні метадані, які хочете витягнути, або просто запропонувати ChatGPT витягти всі відповідні метадані з прикріпленого зображення. це ще не все Ви також можете створити зображення з нуля за допомогою плагіна.

  12 найкращих варіантів ергономічної миші, які можна придбати у 2022 році

У прикладі нижче ми попросили ChatGPT за допомогою Інтерпретатора коду створити зображення хмари слів, що містить імена останніх 20 президентів США. Це не найкращий приклад, але він дає вам уявлення про те, що ви можете зробити.

Звичайно, ви можете попросити його змінити колір фону або використати інший шрифт. Є багато способів пограти із зображеннями за допомогою плагіна Code Interpreter. Якщо вам не вистачає ідей, просто завантажте зображення та попросіть ChatGPT розповісти вам, які завдання він може виконувати на зображенні.

2. Створення та редагування відео

Подібно до зображень, Інтерпретатор коду ChatGPT також може виконувати завдання маніпулювання відео. Ви можете виконувати прості завдання, як-от вилучення метаданих із відеофайлів або захоплення кадру з певної позначки часу. Ви також можете:

 • Перетворення відео в GIF.
 • Створіть відеофайл зі звуком із комбінації файлів зображень.
 • Розділіть відеофайли на частини, які відповідають певним специфікаціям.
 • Витяг аудіо з відеофайлу
 • Вилучення субтитрів із відео
 • Стиснути відео
 • Перетворення відео з одного формату в інший (наприклад, з AVI в MP4)

Ось знімок деяких речей, які ви можете робити з відео за допомогою інтерпретатора коду ChatGPT:

У наведеному нижче прикладі ми попросили ChatGPT витягнути аудіо з невеликого відеофайлу, і він зробив це всього за кілька секунд. Отриманий аудіофайл, доступний для завантаження, був дуже чітким і чітким.

Хоча плагін Code Interpreter може виконувати багато операцій, пов’язаних із відео, практичне використання, принаймні наразі, досить обмежене через обмежений розмір відео, яке він може обробляти. Не дуже зрозуміло, який максимальний розмір відеофайлів може обробляти Code Interpreter, але зазвичай у вас виникають проблеми з пам’яттю під час перегляду більших відео. Щоб отримати найкращі результати, використовуйте менші відеофайли з меншою роздільною здатністю, коли це можливо.

3. Створюйте та змінюйте аудіофайли

Інтерпретатор коду ChatGPT також має вбудовану функцію перетворення тексту в мовлення. Це означає, що ви можете написати фрагмент тексту та за допомогою ChatGPT перетворити його на аудіофайл. Крім того, ви також можете виконувати декілька цікавих дій над аудіофайлами за допомогою плагіна Code Interpreter. Ти можеш:

 • Перетворення аудіофайлів з одного формату в інший (наприклад, WAV у MP3)
 • Читання та редагування метаданих/тегів аудіофайлу (наприклад, назва, виконавець, альбом)
 • Змінити висоту звукового файлу
 • З’єднайте два аудіофайли
 • Налаштуйте частоту дискретизації, бітрейт або канали аудіофайлу
 • Обрізати аудіо до певного діапазону часу.
 • Накладання аудіофайлу на інший аудіофайл
  Як переглянути всі фотографії, надіслані через ланцюжок розмови iMessages

4. Читайте, редагуйте та створюйте документи

Обробка файлів, безсумнівно, є однією з найсильніших сторін Code Interpreter. Можливості Code Interpreter виходять далеко за межі простої обробки зображень, аудіо- та відеофайлів.

Цей потужний плагін також може читати, генерувати та редагувати вміст у величезній кількості типів документів, включаючи PDF-файли, документи Microsoft Word, файли звичайного тексту, файли RTF, різні формати електронних таблиць і файли коду, такі як Python (.py) і JavaScript (.js). ). Наразі Інтерпретатор коду підтримує кілька десятків форматів файлів.

Все зводиться до того, чого ви хочете досягти. Ви можете сказати: приєднайте PDF-файл до підказки, а потім попросіть ChatGPT прочитати його, перекласти текст і створити документ MS Word із перекладом.

Або прочитайте дані з файлу Word, а потім витягніть певні дані, які відповідають певному критерію, щоб створити файл електронної таблиці. Ви також можете створювати графіки, діаграми та інші елементи візуалізації даних з документів.

Подумайте про будь-який поворот, з яким ви можете зіткнутися в реальному житті. Якщо це пов’язано зі створенням або читанням будь-яких документів, є хороші шанси, що плагін Code Interpreter зможе з цим впоратися.

5. Напишіть і проаналізуйте код

Якщо у вас є великі кодові файли, які ви хочете зрозуміти, інтерпретатор коду є надійним варіантом. Ви можете прикріпити файли з кількома тисячами рядків коду та просто попросити Інтерпретатора коду розповісти вам, що він робить, можливо, налагодити його, відредагувати, перекласти на іншу мову програмування або виконати майже будь-яке завдання, пов’язане з програмуванням, яке ви можете придумати.

Наскільки ефективнішим є Code Interpreter порівняно зі звичайним ChatGPT, коли справа доходить до завдань кодування? Що ж, хоча базова модель залишається незмінною, Code Interpreter, здається, має більше контекстне вікно (або принаймні намагається його імітувати), що означає, що він може обробляти набагато більше даних одночасно.

  7 найкращих платформ винагороди за помилки для організацій для покращення безпеки

Це дає йому важливу перевагу, особливо в таких речах, як програмування, де файли коду іноді можуть складатися з сотень тисяч рядків.

Щоб перевірити, наскільки надійним він може бути при обробці великих файлів коду, ми завантажили повну систему автентифікації користувачів із GitHub, завантажили її в Code Interpreter як zip-файл і запитали, що робить проект. Він зміг розпакувати файл, переглянути всі папки та описати, що робить увесь проект із вражаючою точністю.

Коли ми попросили додати нову функцію до проекту, плагін міг визначити всі файли, які потребують змін, щоб додати нову функцію. Коли з’явиться відповідний запит, він може внести ці зміни без участі з нашого боку.

Звичайно, після тестування проект працював бездоганно після додавання цієї функції. Іноді це може стикатися з перешкодами, але, безсумнівно, робота з великою кодовою базою є однією з найкорисніших функцій функції Інтерпретатора коду.

Маєте зображення, яке містить текст, який потрібно скопіювати? Інтерпретатор коду з легкістю впорається з цим. Просто завантажте зображення та попросіть ChatGPT витягнути текст. Він чудово працює зі знімками екрана, зображеннями документів, зображеннями з накладеним текстом тощо.

Він також може обробляти спотворений або розмитий текст, а також текст у різних шрифтах, розмірах, стилях, орієнтаціях і кольорах. Ви можете, скажімо, попросити ChatGPT створити документ MS Word із відсканованої копії документа, який ви завантажили, і ви отримаєте результат за лічені секунди.

Хоча важливо визнати, що поточні можливості плагіна Code Interpreter багато в чому обмежені, плагін все ще є однією з найпотужніших функцій, доступних у чат-боті ШІ будь-де в Інтернеті.

З деякими оновленнями, особливо щодо розміру файлів, які він може завантажувати в пам’ять і працювати з ними, функція Інтерпретатор коду, безсумнівно, дасть ChatGPT перевагу над будь-якими іншими чат-ботами ШІ, з якими він зараз конкурує. І ще багато чого можна зробити з ChatGPT.