6 програм Android Gallery, які кращі за Google Photos

| | 0 Comments| 9:55 AM
Categories:

Google Photos підриває галузь резервного копіювання хмарних медіа. Пропонуючи безкоштовне онлайн-сховище для фотографій і відео на вашому смартфоні, додаток заманить будь-якого користувача Android (або навіть iPhone). Все більше телефонів Android мають лише програму «Фотографії» без жодної попередньо встановленої програми для галереї за замовчуванням.

Але чи Google Photos єдиний засіб перегляду зображень, який вам потрібен на телефоні? Напевно ні. Чи варто взагалі турбуватися про Google Photos і які альтернативи є найкращими? Давайте поглянемо.

Вам потрібна альтернатива Google Photos?

У Google Photos є багато цікавого. Окрім резервного копіювання зображень, служба пошуку та розпізнавання облич є провідною в галузі, а також ви можете використовувати Google Photos для створення альбомів, анімації та навіть фільмів зі своїх фотографій.

Є щось приємне у використанні програми, інтерфейс якої схожий на той, який ви бачите, переглядаючи фотографії у веб-браузері. А якщо у вас є пристрій Google Cast, як-от Chromecast, ви можете легко передавати свої фотографії та відео на великий екран.

Зважаючи на це, є кілька цікавих доступних програм Галереї, які роблять набагато більше. Багато з них також мають знайоме відчуття «програми галереї», завдяки якому давні користувачі Android почуваються як удома.

Хочете простий, безглуздий додаток для створення галереї? Проста галерея забезпечує. Ви можете переглядати папки у внутрішній пам’яті телефону, переглядати зображення в сітці та гортати між фотографіями. Якщо це звучить елементарно, це суть.

Це не означає, що програма не має додаткових функцій. Це дозволяє змінити колір інтерфейсу з помаранчевого на якийсь більш відповідний вашому смаку (я вибрав синій). Також є можливість встановити максимальну яскравість екрана та автоматичний поворот зображень під час перегляду на весь екран. Ви також можете повністю приховати інтерфейс під час кожного запуску програми.

  Snapdragon Glance — це програма для блокування екрана з урахуванням використання для Android

Якщо у вашій галереї багато сміття, яке ви не хочете захаращувати, ви можете виключити цілі каталоги зі сканування системи або наказати програмі приховати певні зображення. Потім ви можете захистити паролем ці зображення або всю програму.

Зауважте, що безкоштовна версія програми обмежена пробною версією. Ви можете придбати професійну версію за $2,99 у Google Play. Але Simple Gallery — це програмне забезпечення з відкритим кодом, і розробники надають повністю безкоштовну копію професійної версії F-Droid так само.

Завантажити: Проста галерея (Безкоштовна пробна версія, потрібна підписка, якщо не завантажено з F-Droid)

2. Малюнки

Ця програма потрапила до нашого списку найкращих програм для Android у минулому. Хороша новина полягає в тому, що всі епічні функції QuickPic (раніше чудової програми для галереї, яку ми більше не рекомендуємо встановлювати) також доступні в Piktures. Крім того, ця програма має унікальний дизайн із фотографіями обкладинки альбому, які демонструють ефект паралакса.

За допомогою Piktures ви можете фільтрувати за фотографіями, відео, GIF-файлами або навіть за місцем розташування. Також є цікавий календар, де показано перегляд місяця з мініатюрами та підрахунком кількості фотографій, зроблених у певний день. Piktures також має сканер QR-кодів, вбудований у програму — це має бути корисним, якщо у вашій програмі камери за замовчуванням його ще немає.

Але якщо цього було недостатньо, є також чудова функція OCR (оптичне розпізнавання символів), яка перетворює текст у зображеннях у формат, який можна редагувати. Просто торкніться будь-якого зображення, натисніть кнопку з трьома крапками у верхньому правому куті та виберіть «Витягнути текст» (OCR).

  13 найкращих додатків для збільшення гучності для Android

Завантажити: Картинки (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Галерея A+ має спартанський вигляд, але з однією відмінною особливістю. Подібно до програми «Фотографії» на iOS, вона пропонує перегляд усіх ваших фотографій за день, місяць і рік.

Крім того, ви можете перевірити, де були зроблені ваші фотографії на карті. Це інший спосіб думати про свої зображення. Тільки не забудьте почистити ці фотографії з даними про місцезнаходження, перш ніж ділитися ними в Інтернеті.

Є вбудована підтримка для синхронізації ваших фотографій із A+ Cloud або Dropbox, але ніщо не заважає вам використовувати інший додаток для резервного копіювання фотографій.

Завантажити: Галерея А+ (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

F-Stop Gallery має подібну функцію Місця, яка відображає дані геолокації з ваших фотографій на карті. Ви також можете переглянути точні координати будь-якої фотографії на Google Maps.

У цій програмі є безліч варіантів сортування — крім сортування за назвою та датою зйомки, ви також можете сортувати за розміром і навіть за днем, тижнем, місяцем або роком. Кожне зображення можна оцінити, натиснувши й утримуючи його, переглядаючи його на весь екран.

Хоча програму можна встановити безкоштовно, оновлення до версії Pro розблокує такі функції, як запис метаданих, спеціальне сортування, теми, вкладені альбоми тощо.

Завантажити: Галерея F-Stop (Безкоштовно) | F-Stop Gallery Pro ($12,99)

5. Фотоплівка

Є що сказати про програми-галереї з відкритим кодом. Загальнодоступний вихідний код означає, що ви знаєте, що відстеження не відбувається у фоновому режимі, а це дуже важливо, коли працюєте з чимось таким інтимним і ідентифікованим, як ваші фотографії. Тож якщо Simple Gallery не заважає вам, подумайте про Camera Roll. Щоб підтвердити свої облікові дані з відкритим кодом, наприклад Simple Gallery, ви також можете завантажити Камера на F-Droid.

  Horizon більше ніколи не дозволить вам записати ще одне вертикальне відео [Android]

Camera Roll, ймовірно, не виграє вас своїми функціями, але він пропонує стильний, менш звичайний спосіб перегляду фотографій на вашому пристрої. І немає жодної реклами чи покупок у програмі. Вбудованого редактора зображень небагато, але за потреби легко відкрити фотографії в окремому редакторі.

Завантажити: Фотоплівка (безкоштовно)

Якщо у вас немає проблем з екосистемою Google, то альтернативою Google Photos, яку ви шукаєте, може бути власний додаток Google Gallery. Google Gallery — це офлайн-орієнтована альтернатива Google Photos, яка дає змогу переглядати зображення, не турбуючись про інтеграцію з хмарним сервісом.

Галерея Google – це швидка програма, яка дозволяє швидко прокручувати фотографії, відео та папки. Ви також можете застосовувати автоматичні ретуші до своїх зображень або застосовувати велику кількість фільтрів. Більше функцій, крім цього, немає, але також немає реклами чи покупок у програмі. Одне лише це є сильною перевагою продажу.

Завантажити: Галерея Google (безкоштовно)

Хочете щось більше схоже на Google Photos?

Google Photos – це чудова програма, яка без проблем зберігає ваші дорогоцінні спогади в економічно ефективний спосіб. Але програма, яка автоматично створює резервні копії зображень в Інтернеті, викликає проблеми з конфіденційністю, особливо коли фотографії надходять компанії з бізнес-моделлю Google. Перш ніж використовувати Google Photos, ви можете запитати себе, кому насправді належать фотографії, які ви зберігаєте в Інтернеті.