6 Програмне забезпечення онлайн-нотаріуса для створення та редагування юридичних документів

Нотаріальне засвідчення часто є важливими кроками на шляху до успіху в житті. Якщо ви купуєте будинок, усиновлюєте дитину, одружуєтеся чи складаєте заповіт, вам може знадобитися допомога нотаріуса для оформлення документів.

Останній звіт Національної нотаріальної асоціації показав, що у 2021 році в США було понад 4,4 мільйона нотаріусів.

За останні кілька років люди дуже часто користуються онлайн-послугами нотаріуса. В Інтернеті доступний той самий рівень обслуговування, що й особисто. У вас може бути кілька альтернатив під час пошуку найкращих нотаріальних онлайн-послуг.

Ми доклали багато зусиль, щоб знайти для вас найнадійніші компанії. Ми розглядали такі речі, як історія кожного бізнесу, репутація, платформа, процедури та ціни.

Ось кілька найнадійніших способів завірити документи у нотаріуса, не виходячи з дому. Перш ніж перейти до інструментів, давайте розглянемо деякі основи.

Що таке нотаріальне програмне забезпечення (е-нотаріуси)?

Програмне забезпечення для електронного нотаріату надає функціональність державним нотаріусам, юристам та будь-кому іншому, кому потрібно безпечно підписувати електронні документи. Це те, що потрібно знати кожному, кому потрібно підписувати електронні документи.

Програмне забезпечення для електронного нотаріуса надає компаніям і людям, які потребують нотаріального засвідчення, більше безпеки та полегшує використання. Також програма дозволяє легко побачити, які документи ще потрібно завірити. Крім того, він також може перевірити, кому дозволено переглядати особисту інформацію.

Підприємства та робочі місця, які потребують допомоги нотаріуса, використовують програмне забезпечення електронного нотаріуса. За допомогою послуг електронного нотаріуса можна оформити широкий спектр документів. Акти власності, страхові розрахунки та письмові свідчення під присягою є одними з найпоширеніших прикладів.

Якщо ви хочете отримати документ нотаріально, ви можете заощадити час і гроші, використовуючи програмне забезпечення для електронного нотаріату замість старого способу.

Крім того, це може допомогти зберегти дані в конфіденційних документах від сплутування. За допомогою деяких електронних нотаріальних систем, як-от тих, що використовують веб-конференції, ви можете завіряти документи здалеку.

Деяке програмне забезпечення для електронного нотаріуса постачається з вбудованими записами в електронному нотаріальному журналі. Це робить роботу нотаріуса легшою та ефективнішою. У більшості випадків програмне забезпечення для електронного нотаріуса працює з програмним забезпеченням для електронних підписів, керування контрактами та веб-конференцій або доповнює його.

Щоб продукт був частиною категорії e-votary, він повинен мати такі можливості:

 • Дозвольте нотаріусам і людям підписувати за допомогою технології цифрового або електронного підпису.
 • Необхідно обговорити автентифікацію та будь-які інші способи, які можна використовувати для перевірки безпеки.
 • Одержувач отримає електронну печатку, яку можна використовувати в суді, і нотаріально завірене свідоцтво, дійсне лише для цього нотаріуса.
 • Потрібно попрацювати над тим, щоб спростити веб-конференції, щоб можна було завіряти дистанційно.

Переваги програмного забезпечення «Електронний нотаріус».

Незважаючи на те, що ми можемо говорити про багато переваг, наступні чотири є найважливішими:

  10 найкращих платформ для співбесід з розробниками, щоб знайти найкращих віддалених талантів [HackerRank Alternatives]
 • По-перше, вам не обов’язково з’являтися до нотаріуса особисто. Це означає, що вам буде легше і зручніше знайти державних нотаріусів, які мають державну ліцензію за часом і місцем.
 • Як прямий результат цих удосконалень, також є менший ризик шахрайства, коли цифрова перевірка особи є кращою.
 • Цифрові підписи заощадять вам багато часу, а ми всі знаємо, що час у банку – це гроші.
 • Програмне забезпечення онлайн-нотаріуса також полегшує перевірку, а це означає, що в систему вбудовано більше заходів безпеки.
 • Підсумовуючи, програмне забезпечення онлайн-нотаріуса ніколи не затвердить, якщо ваші документи не заслуговують довіри. Дистанційне електронне нотаріальне завірення, яке використовує живу відео- та аудіоконференцію, дозволить вам підписувати документи з будь-якої точки світу.

  Ви маєте перевагу над іншими, тому що ця технологія полегшує та прискорює зв’язок з вами. Крім того, це також просто!

  Що робить програмне забезпечення онлайн-нотаріуса ідеальним вибором?

  Використання багатофакторної автентифікації, аналізу облікових даних і динамічної автентифікації на основі ключів створює мережу захисту від потрійних загроз для онлайн-нотаріальних завірень, які відбуваються далеко.

  Вибираючи програму онлайн-нотаріального засвідчення, ви також повинні подумати про кілька інших речей. Ось ще кілька запитань, над якими вам може бути корисно подумати, шукаючи компанії, які розробляють програмне забезпечення для віддаленого онлайн-нотаріального засвідчення.

  • Чи обов’язково об’єднанню домагатися проведення цих перевірок у нотаріусів?
  • Чи відповідає програмне забезпечення для державних нотаріусів правилам HIPAA?
  • Чи гарантує це, що всі нотаріуси мають правильні облікові дані та знаходяться в місцях, де це законно робити онлайн-нотаріальне засвідчення на відстані?

  Національна нотаріальна асоціація щороку перевіряє досвід своїх членів. Інструменти нотаріуса, які існують, повинні мати відповіді на всі ці запитання.

  Послуги нотаріального завірення онлайн доступні 24 години на добу, 7 днів на тиждень. Вони використовують безпечну платформу, яка пришвидшує бізнес-процеси та скорочує час, необхідний для виконання завдань вручну.

  Компанії можуть використовувати платформу, щоб надати своїм клієнтам швидкий цифровий спосіб отримати важливі документи нотаріально. Перше, що робить клієнт, це завантажує електронний документ.

  Потім вони використовують посвідчення особи з фотографією від уряду, щоб показати, хто вони. Далі вони використовують захищене відеоз’єднання, щоб поговорити зі справжнім ліцензованим нотаріусом. Нарешті завантажують нотаріально завірений документ.

  Ви не повірите, наскільки потужні ці технології та скільки способів їх можна використовувати. Через це важливо вибрати програмне забезпечення для онлайн-нотаріального завірення, яке полегшить і безпечніше для ваших клієнтів завіряти документи.

  Нотаріус Pandadoc

  З PandaDoc Notary тепер завірити нотаріально щось так само легко, як і підписати електронний підпис. Компанії використовують онлайн-нотаріальне посвідчення лише тоді, коли вони не можуть зустрітися особисто (підписант перебуває в лікарні, за межами штату тощо).

  За допомогою PandaDoc Notary компанії тепер можуть перенести процес нотаріального засвідчення в Інтернет. Це економить час і гроші порівняно з традиційним нотаріальним засвідченням, яке відбувається особисто. Крім того, їм потрібна лише одна програма, щоб завірити щось від початку до кінця.

    8 програм для діджеїв, щоб оживити наступну вечірку

  Нотаріус PandaDoc нотаріально засвідчує документи та зберігає їх із застосуванням засобів безпеки, які не можна змінити, разом із високоякісним шифруванням. Це дає вам спокій, що вашу інформацію не вкрадуть.

  PandaDoc Notary також має різні способи переконатися, що ви є тим, за кого себе видаєте, і зберігає повний облік усього, що ви робите як нотаріус, що вимагається законами вашого штату. Це допомагає зменшити шахрайство та знизити ризики. Таким чином, підпис завжди є законним і має юридичну силу.

  Захищений підпис

  Secured Signing — це безпечний і надійний інструмент електронного підпису для компаній, які серйозно ставляться до підписання. Клієнти та персонал оцінять, наскільки швидко та інтуїтивно ви можете ним користуватися.

  Є опція для більш розширених можливостей для захисту документів, підписів і операцій вашої компанії. Цифрові підписи, створені за допомогою безпечного підпису, — це більше, ніж просто завивки на сторінці з позначкою часу. Він простий у використанні та не вимагає багато часу для налаштування.

  Його обожнюють як клієнти, так і працівники. Оскільки більше не потрібно буде сканувати, підписувати, сканувати, а потім втрачати документи, це заощадить час як клієнтів, так і співробітників. Повністю адаптований конструктор форм, який він пропонує, спростить цифрові форми для ваших поточних процедур.

  Розширені функції цифрового підпису Secured Signing, які перевіряють особу підписувача, цілісність документа, відмітку часу підпису та цілісність даних, що підлягають перевірці, можуть ускладнити дійсність та юридичну силу серйозних ділових документів.

  Команда Secured Signing працює разом, щоб розробити унікальні, нові та інноваційні способи залучення користувачів, додаючи нові функції та вдосконалюючи платформу, щоб полегшити процес.

  DocuSign

  DocuSign — це хмарна служба електронного підпису, яка дозволяє компаніям будь-якого розміру спілкуватися, підписувати та керувати контрактами в будь-який час із будь-якого пристрою.

  Це платформа для цифрових підписів, якій довіряють понад 250 000 компаній у 188 країнах. Це дозволяє клієнтам підписувати різноманітні документи, такі як бланки дозволів на навчання, корпоративні контракти, угоди та погодження.

  Користувачі DocuSign також можуть надсилати документи електронною поштою та підписувати їх кількома різними мовами. Сервіс також має мобільний додаток для пристроїв Android, iOS та Windows.

  DocuSign eNotary переносить процес нотаріального засвідчення в цифровий світ, якщо ваша компанія нотаріально завіряє документи, зокрема відправників, підписувачів і нотаріусів. Це дозволяє нотаріусу підписати електронний документ як особистий свідок. Він також пропонує 30-денну безкоштовну пробну версію.

  Персональний план починається з 10 доларів США на місяць за користувача, стандартний план починається з 25 доларів США на місяць за користувача, а план Premium починається з 40 доларів США на місяць за користувача.

  SigNiX

  Програмне забезпечення Remote Online Notarization (RON) від SIGNiX безпечніше, ніж традиційні способи нотаріального засвідчення документа. Забудьте про паперові документи та використовуйте зашифровану інформацію в наших цифрових документах, яку ви не можете змінити.

    Як побачити нові листи вгорі ланцюжків розмов Gmail

  SigNiX дає змогу перевіряти особу, робити цифрові підписи, записувати відео, робити скільки завгодно копій нотаріально завірених документів і вести безпечний електронний щоденник. Програмне забезпечення надає вам усі функції, необхідні для нотаріального завірення документів в електронному та безпечному вигляді.

  Оскільки їхнє рішення для віддаленого онлайн-нотаріального посвідчення є хмарним, нотаріусам не потрібне спеціальне обладнання. Будь-хто може взяти участь у нотаріальному посвідченні з будь-якого пристрою з веб-браузером, коли забажає.

  Оскільки eNotaryDoX використовує платформу цифрового підпису SIGNiX, кожен підпис, а не лише остаточний документ, криптографічно закріплюється правовими доказами, вбудованими в нотаріально завірений документ. Це гарантує, що ніхто не зможе змінити документ після того, як його підписав нотаріус.

  Узаконити

  За допомогою Legitify клієнти можуть нотаріально завірити свої документи онлайн, дистанційно та будь-де. Це рішення на основі штучного інтелекту, яке використовує автентифікацію аудіо-відео. Це позбавляє клієнтів фізичної поїздки до нотаріуса.

  Наразі він пропонує лише одну послугу, яка оплачується по ходу роботи та стягує плату за зручність/нотаріальне засвідчення в розмірі 35 євро. Незабаром вони запустять підписки та плани Enterprise.

  Ви можете використовувати Legitify, щоб завантажити свій документ, домовитися про зустріч онлайн, зустрітися з нотаріусом під час аудіо-відеодзвінка та завірити свій документ до завершення сесії!

  Наскрізна платформа, яку надає Legitify, гарантує, що процедура онлайн-нотаріального засвідчення є безпечною та відповідає найсучаснішим стандартам безпеки, встановленим галуззю.

  Нотаріус ЛМР

  LMI Notary Service об’єдналася з Notary Hub, який створює програмне забезпечення RON, необхідне для нотаріального завірення документів онлайн. У них є все необхідне, щоб стати державним нотаріусом, як-от навчання, облігації та доступ до віддаленого онлайн-нотаріуса. Щоб захистити нотаріуса, вони також пропонують страхування нотаріальних помилок і упущень.

  Скориставшись їхніми послугами, ви також можете набути основних навичок для роботи нотаріусом, наприклад, як зробити дистанційне онлайн-нотаріальне обслуговування. Зараз вони діють у Сполучених Штатах у Нью-Гемпширі, Род-Айленді, Нью-Джерсі, Меріленді, Вермонті, Массачусетсі, Коннектикуті, Делавері та окрузі Колумбія.

  Висновок

  Щоб стати електронним нотаріусом, вам достатньо лише активувати обліковий запис. Якщо ви не впевнені, чи дозволяє ваш штат нотаріусам виконувати електронні або дистанційні онлайн-нотаріальні дії, ви можете перевірити веб-сайти та перевірити їх. Ви також можете перевірити їхні ставки комісії там і вибрати найкращий для себе!

  Ви також можете ознайомитися з деякими доступними постачальниками юридичних документів для малого та середнього бізнесу.