6 причин, чому варто використовувати Google Photos на своєму iPhone

Коли люди думають про резервне копіювання фотографій на iPhone, багато хто думає про iCloud, а не про Google Photos. Однак Google Photos є спроможною заміною iCloud.

Але навіщо думати про це як про заміну? Ви можете використовувати як iCloud, так і Google Photos, максимізуючи найкраще з обох. Якщо ви не можете прийняти рішення, прочитайте цей список причин, чому варто використовувати Google Фото на своєму iPhone.

1. Краща міжплатформна підтримка

Google добре відомий тим, що не дискримінує своїх послуг. Як користувач iPhone, ви можете скористатися цим і розмістити свої фотографії в місці, до якого легко отримати доступ на іншому пристрої.

Хоча можна отримати доступ до фотографій iCloud на телефоні Android за допомогою браузера, ви не зможете синхронізувати або завантажувати нові зображення з нього. Отже, якщо у вас є телефон Android і iPhone, Google Photos є кращим варіантом, ніж iCloud, якщо ви хочете, щоб усі ваші фотографії були в одному місці.

З іншого боку, ви можете використовувати iCloud і Google Photos разом, вибірково завантажуючи фотографії в Google Photos. Наприклад, ви можете створити резервну копію фотографій свого паспорта та посвідчення особи в Google Photos, оскільки це важливі документи, які можуть вам дуже знадобитися.

2. Автоматично створюйте резервні копії своїх фотографій у Google

Якщо ви використовуєте Google Диск і Google Photos на комп’ютері та в Інтернеті, то настав час зробити це офіційно та встановити Google Photos на свій iPhone. Позбавте себе від клопоту масової синхронізації фотографій і робіть це автоматично, коли ви робите фотографію за допомогою програми Google Фото.

Хоча iCloud чудово працює як інструмент резервного копіювання фотографій, покладатися на одну хмарну платформу зберігання для зберігання всього вашого вмісту не ідеально. Що робити, якщо ви забули пароль і втратили доступ до свого облікового запису?

Якщо у вас здоровий параноїк, як я, ви можете бути спокійні, використовуючи Google Photos як резервну копію для резервної копії iCloud. Набагато менша ймовірність, що ви втратите доступ як до свого облікового запису iCloud, так і до Google.

3. Використовуйте Google Photos, щоб отримати більше хмарного сховища

iCloud надає вам 5 ГБ безкоштовного хмарного сховища, а Google Photos надає 15 ГБ безкоштовного хмарного сховища, яке використовується спільно з Gmail і Google Drive. Якщо ви об’єднаєте їх, ви можете отримати загалом 20 ГБ безкоштовного хмарного сховища, що цілком пристойно.

Ви можете розділити свої фотографії та розмістити їх більшу частину в Google Photos, одночасно обрізаючи фотографії в програмі Photos. Ви також повинні звільнити своє сховище iCloud, щоб гарантувати, що ваш ліміт у 5 ГБ триватиме якомога довше.

Однак для тих, хто перебуває на крайньому кінці цього спектру, ви можете виявити, що плану iCloud 2 ТБ недостатньо для всіх ваших даних — і це можливо, якщо ви творець контенту. Ви можете інтегрувати Google Photos як додаткову службу хмарного зберігання та отримати ще 2 ТБ.

4. Пошук зображень за допомогою Google Lens

Google Photos поставляється з вбудованою функцією Google Lens. Завдяки Google Lens ви можете шукати фотографії з майже ідеальною точністю. Він використовує машинне навчання для пошуку елементів і тексту на фотографіях і відео на основі ваших параметрів пошуку, і, здається, робить це навіть краще, ніж програма за замовчуванням «Фото» на вашому iPhone.

Але це для тих випадків, коли ви шукаєте фотографії; ви також можете використовувати свою фотографію як орієнтир для пошуку в Інтернеті за допомогою Google Lens. Наприклад, ви можете зробити скріншот сорочки в Instagram, зайти в Google Photos і знайти цю сорочку. Google шукатиме веб-сайти, де він доступний, і навіть відображатиме його ціну.

Ви можете ідентифікувати породи собак онлайн, переглядати відгуки про ресторани, вивчати їжу в меню та робити покупки ефективніше за допомогою Google Lens. Це досить корисний інструмент, який обов’язково повинен бути на вашому iPhone.

5. Редагуйте зображення та відео за допомогою Google Photos

Google Photos також є гідним редактором зображень і відео. Це так само добре, як і додаток Photos для редагування, але деякі інструменти редагування заблоковано за платним доступом Google One.

Одна річ, яка вирізняє його з додатка Apple Photos, полягає в тому, що він дозволяє створювати фільми та колажі. Він також має функцію штучного інтелекту під назвою Cinematic photos, яка може створювати невелике відео з нерухомого зображення.

Можливо, це не вражає, але варто розглянути його як додаткову опцію під час редагування зображень на вашому iPhone.

6. Легко керуйте своїми фотографіями Google

За допомогою програми Google Photos ви можете створювати альбоми, ділитися фотографіями, видаляти відео та зображення, редагувати тощо на своєму iPhone. Для цього не потрібно запускати робочий стіл або шукати пристрій Android.

Тільки з цієї причини використання Google Фото на вашому iPhone може бути того варте. Додаток значно полегшує керування фотографіями, збереженими Google.

Використовуйте Google Фото та iCloud разом

iCloud є невід’ємною частиною того, як ваші пристрої Apple бездоганно працюють разом. Ось чому ми б не рекомендували повністю відмовлятися від нього та переходити на Google Photos на iPhone. Фактично, якщо ви робите це, вам, швидше за все, слід повністю перейти на пристрій Android.

Ідея полягає в тому, щоб поєднати обидва й отримати найкращий досвід для себе. Ви можете зробити це, скопіювавши свої резервні копії або залишивши Google Photos як інструмент, який ви хотіли б час від часу використовувати на своєму iPhone; тобі вирішувати.