6 причин, чому безлімітна підписка на Kindle того варта

| | 0 Comments| 9:15 PM
Categories:

Пристрій для читання електронних книг може швидко стати незамінним для кожного, хто любить багато читати. Це чудово, коли ви подорожуєте і не хочете тягнути з собою книги; легко читати вночі; наявність пристрою для читання електронних книг має безліч переваг. Але чи це стосується підтримки підписки Kindle Unlimited на згаданий eReader?

Чи виправдовують переваги членства Kindle Unlimited щомісячні витрати? Чи достатньо пропонує підписка, щоб виправдати цю ціну? Чи варто підписуватися на Kindle Unlimited? Так, я б сказав, що так, і ось чому.

Що таке Kindle Unlimited?

Kindle Unlimited — це сервіс, який дозволяє позичати різні цифрові матеріали для читання — журнали, електронні книги, аудіокниги. Існують певні обмеження на наші можливості запозичень, але немає термінів, яких потрібно дотримуватися. Ви можете розглядати Kindle Unlimited як цифрову бібліотеку.

За щомісячну ціну 9,99 доларів ви можете позичити та зберігати до 20 назв одночасно. Коли ви закінчите щось читати, ви можете повернути це в Kindle Unlimited і позичити ще. Послуга підписки на цифрові книги надає вам доступ до мільйонів книг.

Щоб користуватися Kindle Unlimited, вам не обов’язково мати пристрій Kindle, але вам потрібна безкоштовна програма Kindle. Додаток Kindle має бути встановлено на будь-якому пристрої, на якому ви бажаєте користуватися членством. Ви можете скористатися підпискою та читати на телефоні, планшеті та ПК.

І якщо ви виберете пристрій Kindle замість програми Kindle, ви зможете переглядати скільки завгодно книг Kindle Unlimited, вибирати ті, які потрібно завантажити або прочитати зараз, і продовжувати, поки не закінчите з ними, і переходите до наступного. Це досить просто.

  5 найкращих рішень для фільтрації спаму електронною поштою в 2023 році

Але чи вартий Kindle Unlimited?

Якщо ви любите присвячувати час читанню, підписка на Kindle Unlimited може бути ідеальною для вас. Якщо ви вирішите заплатити за членство, ви отримаєте незліченні переваги. Давайте переглянемо деякі з них.

1. Kindle необмежена безкоштовна пробна версія

Як і багато інших доступних сьогодні підписок, Kindle Unlimited пропонує безкоштовну пробну версію. Ви можете зареєструватися на послугу та отримати 30-денну безкоштовну пробну версію. Коли він закінчиться, з вас почнуть стягувати плату. Однак є також багато пропозицій, від яких ви можете отримати вигоду, якщо стежити за ними.

Наприклад, якщо ви плануєте придбати нову книгу для читання електронних книг Kindle, Amazon пропонує чотири місяці Kindle Unlimited безкоштовно. Або часто ви бачите такі пропозиції, як отримання двох місяців за ціною одного тощо. Слідкуйте за пропозиціями Kindle Unlimited, і ви зможете скористатися перевагами членства, не витрачаючи на нього повну вартість.

2. Ви можете будь-коли скасувати та поновити необмежену підписку Kindle

Ви можете будь-коли скасувати членство на Kindle Unlimited. Наприклад, якщо ви щойно закінчили свій безкоштовний пробний період, ви можете скасувати підписку до того, як буде здійснено платіж. Ви можете скасувати або поновити підписку залежно від запропонованих угод або свого розкладу та настрою.

Якщо ви знаєте, що не будете багато читати під час зайнятості або відчуваєте затишшя в читанні, ви можете зробити перерву та заощадити гроші. Потім підпишіться ще раз, коли будете знати, що зможете скористатись усіма перевагами Kindle Unlimited. Немає обмежень щодо того, скільки разів ви можете скасувати та поновити.

  Виправити помилку 523: Origin недоступний

3. Kindle Unlimited пропонує більше, ніж книги

Звичайно, з Kindle Unlimited ви отримуєте доступ до багатьох електронних книг. Але є також журнали, якими ви можете насолоджуватися. І якщо ви вважаєте, що прослуховування аудіокниг вважається читанням, тоді ви також знайдете безліч назв для прослуховування у величезній бібліотеці Amazon. Незалежно від того, яким засобом споживання титулу ви віддаєте перевагу, ви можете знайти його за допомогою Kindle Unlimited.

4. Необмежений каталог Kindle величезний

Цифрова бібліотека Kindle Unlimited вражає. Ви можете знайти назви будь-якого жанру під сонцем, тож навіть якщо ви розглядаєте свою нішу інтересів, ви, ймовірно, знайдете, чим насолодитися. Якщо ви підписалися на послугу, зараз доступно близько чотирьох мільйонів назв. Отже, вибрати наступне читання – це просто.

Якщо вам подобається послуга з такого пристрою Kindle, як я, ви можете переглянути всі рекомендації, які ви отримуєте, на своїй домашній сторінці Kindle щодо майбутніх назв на вибір.

У Kindle Unlimited є розділ Kindle Unlimited на основі вашого читання, рекомендації Kindle Unlimited, книги, які вам можуть сподобатися в Kindle Unlimited, нові та помітні в Kindle Unlimited; пропозиції, здається, нескінченні. Навряд чи у вас закінчаться ідеї, що читати далі.

  MessageEnhancer вносить косметичні та функціональні зміни в додаток MessageEnhancer

6. Kindle Unlimited дозволяє зберігати книги

Якщо ви читаєте залежно від настрою, Kindle Unlimited підтримує вас. У той час як деякі читачі вважають за краще закінчити книгу, коли вони її почали, і зосереджуватися лише на цьому прочитаному, іншим подобається перемикатися між кількома одночасно. Незалежно від ваших уподобань, Kindle Unlimited дозволить вам вибрати.

Ви можете накопичувати до 20 назв одночасно. Потім, коли ви досягнете цього ліміту, ви зможете отримати назву лише після того, як повернете назву.

Чи збираєтеся ви максимально використовувати необмежену підписку на Kindle?

Отримання пристрою для читання електронних книг може бути капіталовкладенням, залежно від марки та характеристик, які ви виберете, тому додавання місячної підписки на цифрову бібліотеку може здатися занадто великим. Однак, якщо ви можете собі дозволити цю ціну, це варте переваг.

З такими послугами, як Kindle Unlimited, незалежно від того, варто вам їх отримувати чи ні, питання завжди зводиться до одного й того ж питання: чи збираєтеся ви використовувати цю послугу достатньо, щоб виправдали свої гроші?

Якщо ви випадковий читач, додаткова місячна підписка, швидше за все, не варта того. Можна було б дешевше платити за назви, які вас цікавлять, залежно від випадку до випадку. Але якщо ви завзятий читач, отримайте підписку. Швидше за все, ви скористаєтеся цим і вам сподобається.