6 причин купувати iPhone безпосередньо в Apple

| | 0 Comments| 4:46 PM
Categories:

Коли ви купуєте новий iPhone, його можна придбати у багатьох місцях, зокрема в оператора зв’язку та магазинах техніки. І хоча кожен із них має свої плюси та мінуси, ви не повинні забувати про можливість придбати свій iPhone безпосередньо у джерела: Apple.

Давайте розглянемо деякі причини, чому варто купувати iPhone у Apple. Вони не застосовуються у всіх випадках, але варто розглянути їх перед покупкою.

1. Ви будете власником свого телефону

Хоча раніше це було звичайною практикою, зараз більшість мобільних операторів не пропонують субсидовані ціни на телефони, якщо ви платите частинами протягом кількох років. Це означає, що якщо для вас це фінансово вигідно, придбання вашого iPhone повністю та заздалегідь є вигідним, особливо якщо ви купуєте його в Apple.

Володіння телефоном означає, що ви можете робити з ним усе, що хочете. Якщо у вас були важкі часи і вам потрібно було продати свій iPhone за швидкі гроші, ви могли б це зробити, коли б він був у вашій повній власності.

Але якщо ви сплачуєте за свій телефон щомісяця через оператора, навіть якщо ви продали його комусь, вам все одно доведеться зробити решту платежів за контрактом. Це одне з головних міркувань, коли вирішуєте, чи купувати свій iPhone у Apple чи у оператора.

Продаж розблокованих телефонів Apple є ще однією великою перевагою цього. Легше продати iPhone, коли новий власник може підключити його до будь-якої мережі, замість того, щоб шукати відповідного покупця для пристрою, який працює тільки на певному операторі.

Деякі оператори пропонують розблокувати свої телефони після того, як ви оплатите пристрій. Але навіть якщо ви купуєте телефон заздалегідь, більшість постачальників мають обмеження на розблокування телефону. Вам може знадобитися скористатися послугою певний час або прийти в магазин і відповідати «іншим вимогам». Це додаткові обручі, через які ви можете пройти, коли ви можете просто отримати розблокований телефон із самого початку.

  Як керувати Netflix зі свого телефону

Зауважте, що коли ви купуєте в Apple, ви все ще можете підключитися до одного з чотирьох великих операторів під час покупки, і ваш телефон надійде готовим до використання. Майже в усіх випадках ваш пристрій буде розблоковано. Виберіть опцію «Підключитися пізніше» на сайті Apple, щоб переконатися в цьому.

2. Свобода перемикання постачальників

Коли ви купуєте розблокований iPhone у Apple, ви можете віднести його до будь-якого оператора. Ви не пов’язані контрактом, який постачальник мобільного зв’язку хоче, щоб ви підписали щодо пристрою.

Скажімо, ви купили свій iPhone сьогодні та принесли його до свого існуючого облікового запису AT&T. Якби через шість місяців з T-Mobile була краща угода, ви могли б залишити AT&T (припустимо, що у вас не було контракту на надання послуги) і перейти до T-Mobile, коли забажаєте. Оскільки ваш телефон на 100% належить вам, вам не потрібно турбуватися про те, що ви будете прив’язані до свого оператора, доки у вас є цей пристрій.

Це навіть краще, якщо ви відійдете від великих операторів і зареєструєтесь у MVNO, як-от Mint Mobile. Якщо ви не проти втратити кілька чудових функцій основних перевізників, ви можете заощадити багато грошей і водночас отримати надійне обслуговування.

3. Більше міжнародної гнучкості

У більшості тарифних планів перевізників міжнародні подорожі коштують дорого. Ви, ймовірно, отримаєте щоденну плату просто за те, що вивезете свій телефон зі своєї країни, а також вам доведеться платити підвищені тарифи за дзвінки та передачу даних. Якщо ваш телефон заблоковано до мережі у вашій країні, ви мало що можете зробити з цим, окрім того, щоб тримати пристрій у режимі польоту весь час, поки ви перебуваєте за кордоном, і використовувати лише Wi-Fi. Але це не весело чи зручно.

З повністю розблокованим телефоном ви можете купити місцеву SIM-карту будь-де (або придбати додаткову eSIM-карту онлайн) і користуватися цією послугою за набагато менші гроші. Придбання передоплаченої картки в країні призначення, яка покриває ваше звичайне використання, набагато дешевше, ніж оплата міжнародних тарифів вашого домашнього оператора.

  Ваш Sugar Daddy фальшивий — не піддавайтеся на обман

4. Apple має чудову політику повернення

Якщо ви купуєте новий iPhone від Apple і він вам не подобається, ви не застрягли на своїй покупці. У США Apple пропонує 14 днів із дати отримання продукту, щоб повернути його без запитань. Це означає, що якщо, наприклад, ви спробуєте модель iPhone Pro Max і виявите, що вона завелика, ви не затримаєтеся на ній рік чи більше.

Якщо ви живете неподалік від звичайного Apple Store, ви можете повернути туди свій товар і негайно отримати відшкодування. В іншому випадку Apple дозволяє легко надрукувати транспортну етикетку для повернення через історію замовлень Apple ID, щоб ви могли відправити її до служби доставки.

У перевізників політика повернення може сильно відрізнятися. Деякі пропонують подібний двотижневий період для повернення, але можуть стягувати з вас плату за поповнення запасів або накладати інші обмеження. Якщо ви не впевнені, чи вам сподобається ваш новий телефон, покупка в Apple дає вам можливість спробувати його першим.

5. Кешбек за допомогою Apple Card

Якщо у вас є картка Apple Card або ви хочете зареєструватися на неї, використання її для оплати покупок у Apple призведе до максимального кешбеку. Apple Card повертає три відсотки готівки за всі покупки в Apple.

Хоча це не велика сума грошей, кожна дрібниця допоможе під час великої покупки, наприклад нового iPhone. Оскільки більшість кредитних карток не дають додаткового кешбеку на покупки техніки, три відсотки замість одного відсотка можуть призвести до додаткових 15 або 20 доларів у вашій кишені.

Але для повсякденного використання, порівняно з багатьма іншими кредитними картками, Apple Card не така чудова. Багато інших карток пропонують поворотні відсотки для таких поширених категорій, як бензин і продукти. Ви отримаєте більше кешбеку за одну з цих карток, купуючи повсякденні речі, ніж за купівлю iPhone раз на два роки.

  Як створити HAR-файл із Google Chrome, Firefox і проаналізувати його?

Тож хоча ви не повинні підписуватися на Apple Card лише для того, щоб купити iPhone, купівля телефону в Apple принесе більше переваг, якщо у вас уже є картка.

6. Опція програми оновлення iPhone

Більшість наведених вище пунктів зосереджені на тому, чому купувати розблокований iPhone без втручання оператора так добре. Але купувати відразу не для всіх. Якщо щомісячна оплата працює для вас краще, і ви турбуєтеся про пошкодження свого iPhone, тоді Програма оновлення iPhone це ще одна причина купувати в Apple.

За допомогою цієї програми ви сплачуєте щомісячну плату, щоб покрити вартість вашого iPhone, а також покриття AppleCare+. Здійснивши 12 платежів, ви маєте право обміняти свій поточний телефон і отримати останню модель, починаючи процес знову. Щоб дізнатися більше, перегляньте наше повне пояснення програми оновлення iPhone.

Сплачуючи щомісяця, ви втрачаєте частину гнучкості, про яку ми говорили вище. Але якщо ви ставите пріоритетом отримання найновішого iPhone щороку і все одно купуєте AppleCare, це гідний варіант.

На момент написання статті найнижча можлива ціна за програму оновлення iPhone становить 39,50 доларів на місяць за iPhone 15 на 128 ГБ. У той же час найдорожча ціна становить 74,91 доларів на місяць за iPhone 15 Pro Max на 1 ТБ. Ви також можете вибрати оновлення до AppleCare+ із крадіжкою та втратою за додаткову плату, якщо хочете.

Купівля iPhone від Apple має свої переваги

Ми навели аргументи, чому купувати розблокований iPhone прямо в Apple – розумна ідея. Коротше кажучи, купівля розблокованого телефону означає, що ви можете робити з ним, як забажаєте, замість того, щоб танцювати навколо правил оператора, щоб використовувати телефон, як забажаєте.

Якщо ви можете отримати вигідну пропозицію від свого оператора, не плануєте змінювати постачальника послуг і ніколи не подорожуєте за кордон, тоді інший варіант може бути кращим для вас. Не забувайте, що Apple також пропонує можливість обміняти ваш старий iPhone.