6 преміальних серверів Conan Exiles для всіх

Categories:

Популярність таких відеоігор, як Conan Exiles, стрімко зростає. З початку 2000-х і до сьогодні у всьому світі було представлено багато ігор, кожна з яких має різні стилі та формати, щоб збільшити захоплення та ентузіазм геймерів.

Ігри на виживання є одними з найпопулярніших у цій категорії, і їх люблять тисячі геймерів.

Conan Exiles — одна з таких відеоігор, у якій ви можете перевірити свої навички виживання, потрапивши в суворий світ на самоті, будуючи свій шлях і стикаючись з ворогами, щоб вижити.

Для підтримки гри доступно багато хостів ігрових серверів Conan Exiles.

Давайте обговоримо цю гру і навіщо для цього потрібен сервер.

Що таке Conan Exiles?

Конан Вигнанці це відеогра про виживання у відкритому світі, опублікована та розроблена Funcom у 2018 році. У неї можна грати на Windows, Xbox One та PlayStation 4. У цій багатокористувацькій онлайн-грі представлені бої на їзді, а сюжет розгортається навколо персонажа – Варвара Конана. .

Ви можете увійти у величезну гру-пісочницю з друзями чи незнайомцями, щоб побудувати свій дім, вижити в морозному кліматі та досліджувати підземелля. Перебуваючи в грі, ви можете розвивати свого персонажа від селянина-одинака до варвара, щоб домінувати над ворогами у війнах.

Ви можете вибрати повноцінні ігри для одного гравця, багатокористувацькі або кооперативні ігри в будь-якому режимі, який вам подобається.

Геймплей 🎮

Конанові вигнанці розгортаються в доісторичну, вигадану гіборійську добу. Персонажів починають засуджувати за різні злочини, виносити смертний вирок і розпинати під палючим сонцем у пустелі.

А тепер поворот!

Конан відкликає персонажа гравця. Далі гравець повинен досліджувати вигнані землі з суворим ландшафтом у пустелі. Розробники гри також додали новий біом – Крижану Північ, додавши елементи, щоб досліджувати більше, виживати в холодну температуру, будувати дім і виготовляти обладунки. Він також включає початковий метал для створення міцної броні та кращої зброї та інструментів.

Ще один біом – Нагір’я, представлений у 2017 році, – це високорівнева вулканічна область у найпівнічнішому регіоні ігрової карти. У цій зоні є Обсидіан, який дозволяє гравцям створювати потужну зброю та інструменти та змагатися зі своїми аналогами зі Зоряного металу. Загальна площа земельної ділянки на сьогоднішній день становить 53 кв.

Conan Exiles має багато варіантів для налаштування голосу, статі та різних фізичних атрибутів для тіла та голови. Ви також можете вибрати з різних рас, включаючи гіборійську, нордгеймерську, стигійську, кіммерійську та інші. Як гравець, ви присягнете на вірність одному з семи богів пантеону – Йогу, Сету, Іміру, Мітрі, Зату, Крому або Дерекето. Ви можете дізнатися про ці регіони від NPC в грі, за винятком Крома.

Гравцям потрібно вгамовувати свій голод і спрагу, використовуючи природні ресурси, водночас утримуючись від ворогів, як інші гравці. Вороги також можуть включати фауну дельти та савани, як-от крокодили, носороги, гієни тощо. Крім того, у грі також можуть бути присутні динозавроподібні «шалебеки», дракони та нежить.

Ви можете захоплювати неігрових персонажів (NPC) у містах і селах і отримувати користь від їхньої швидкості створення, рецептів, захисту тощо. Ви також можете захоплювати тварин як домашніх тварин, а також можна використовувати тварин для верхового бою та подорожей .

  Як використовувати картинку в картинці на iPhone

Отже, якщо ви хочете випробувати цю захоплюючу гру з друзями, родиною чи навіть самотньо, ви можете обрати надійний хостинг сервера Conan Exiles.

Для чого вам потрібна послуга хостингу ігор?

Вам потрібен сервер для розміщення ігор, оскільки всі елементи відеоігри споживають великі ресурси сервера, і вам потрібна високопродуктивна система для виконання функцій. Якщо ви спробуєте зробити це на своєму комп’ютері за допомогою локальної мережі, досвід може бути не таким хорошим. Ви можете зіткнутися з багатьма проблемами під час гри, як-от збої, затримки, помилки, часті переривання тощо.

Усіх цих поганих акторів достатньо, щоб розчарувати вас і забрати багато часу. І якщо ви професійний гравець, ви ніколи не хотіли б відчувати неприємності.

Натомість оберіть преміум-серверний хостинг Conan Exiles, подібний до тих, про які я поділюся далі, і насолоджуйтеся безперебійними відеоіграми.

Крім того, ви зможете скористатися деякими захоплюючими перевагами, використовуючи надійний ігровий сервер, наприклад:

Затримок майже немає

З хостингом сервера Conon Exiles вам не доведеться розчаровуватися через часті затримки, які псують ваш ігровий ентузіазм. Оскільки ресурси сервера будуть доступні для вас у великій кількості, ви можете грати скільки завгодно довго та запрошувати своїх друзів з усього світу приєднатися до гри. Вони пропонують більший час безвідмовної роботи понад 99,90%, тому ви не відчуваєте затримок і простоїв.

Солідна продуктивність

Послуги хостингу ігрових серверів пропонують високопродуктивні сервери з найновішим апаратним і програмним забезпеченням. У них також є кілька центрів обробки даних у різних місцях по всьому світу, щоб ви могли грати в безпроблемну гру з будь-якого місця. Крім того, ви отримуєте високу швидкість і пропускну здатність, щоб грати в ігри так, як вам хочеться.

Безпека

Не турбуйтеся про те, що хакери використають ваші дані чи пропускну здатність, і ніколи не втратите те, що ви створили в грі. Постачальники послуг пропонують захищений сервер із механізмами захисту, такими як захист від DDoS.

Гнучкість

Ви можете налаштувати свій сервер так, як ви хочете, змінивши налаштування сервера та зробивши відеоігри зручнішими. Це також дасть вам більше контролю над вашим сервером і вирішувати, хто може грати з вами. І якщо у вас виникне якась проблема, ви завжди можете звернутися до постачальника послуг.

Отже, ось кілька преміальних хостів ігрових серверів для Conon Exiles.

Хост Havoc

Отримайте серверний хостинг Conan Exiles на одній із преміальних платформ хостингу – Хост Havoc. Вона надає вам гру з відкритим світом у землях Конана, щоб побудувати своє королівство, вижити в жорстоких землях і домінувати над ворогами.

Host Havoc підтримує високу доступність мережі та підтримує її, оскільки розміщує інфраструктуру в найкращих центрах обробки даних із надійними висхідними з’єднаннями. Ви отримаєте варіанти з 11 центрів обробки даних по всьому світу.

Він надає доступ до FTP і веб-менеджер файлів для досвідчених користувачів для самостійного керування. Вам не потрібно хвилюватися про кібератаки, як-от UDP-флуд, атаки запитів джерела, DDoS-атаки тощо, оскільки Host Havoc пропонує чудовий захист для вашого сервера та захищає всі ваші дані. Це також дозволяє налаштувати командний рядок запуску вашого сервера.

Модифікована панель керування TCAdmin v2 контролює всі сервери, оскільки це послідовний і надійний набір засобів керування. Host Havoc пропонує багато індивідуальних шаблонів ігор, щоб ви отримували інсталятори та унікальні функції.

Це легко використовувати як для досвідчених, так і для новачків. Встановіть плагіни, Oxide, вміст Workshop тощо, щоб зробити вашу гру цікавішою. Оскільки безпека на першому місці, захистіть свій обліковий запис за допомогою Google Authenticator за допомогою двоетапної автентифікації. Host Havoc також забезпечує постійну продуктивність сервера та 99,9% безвідмовної роботи.

  Значення BTFO: що означає BTFO?

Виберіть потрібну кількість слотів, від 30 до 70, і платіть відповідно від 15 $/місяць до 24 $/місяць і від 50 $/слот до $34/слот відповідно. Також отримайте 72 години гарантії повернення грошей із кожним планом.

Сервери виживання

Шукаєте багатофункціональний сервер для розміщення ігор?

Спробуйте одного з найкращих хостинг-провайдерів – Сервери виживання який має всі функції, необхідні під час гри у відеогру Conan Exiles. Після завершення реєстрації та оплати ви можете миттєво налаштувати свій сервер. Якщо ви професійний гравець, ви можете скористатися повним доступом до FTP і автоматизувати перезавантаження сервера та сповіщення.

Survival Servers пропонує високоякісні процесори AMD/Intel і надшвидкісні накопичувачі NVMe SSD. Ви отримаєте найновіші версії підтримуваних модів і підтримку DLC для острова Сіпта. На панелі керування ви можете будь-коли миттєво змінити налаштування та змінити місце розташування.

Ви можете будь-коли перемикатися між місцями відповідно до ваших потреб і продуктивності. Отримайте параметри зміни карти та блокування доступу до сервера, і всі сервери захищені від DDoS-атак. Крім того, ви отримаєте спеціальну панель керування для налаштування та конфігурації ігрового сервера, плагін і повну підтримку Oxide, доступ до інструментів сторонніх розробників і статус сервера, як-от Пуск, Зупинка, Перезапуск.

Встановлення необхідних плагінів і модів також легко з Survival Servers. Його центри обробки даних розташовані в багатьох країнах світу, таких як Лос-Анджелес, Сіетл, Нью-Йорк, Франція, Німеччина та Сінгапур.

GPORTAL

GPORTAL пропонує преміальний хостинг ігрового сервера Conan Exiles. Виходьте в Інтернет миттєво після завершення процесу реєстрації. GPORTAL пропонує жорсткі диски NVMe SSD і найновіше обладнання та співпрацює з Corero для захисту вашого сервера від DDoS-атак.

Отримайте можливість необмеженого зберігання ваших улюблених модів. Крім того, ви знайдете інтегровану майстерню Steam для модів. Крім того, GPORTAL надає 50 ГБ резервного копіювання конфігурацій і збережених ігор. За допомогою Gamecloud ви можете гнучко та швидко перемикатися між іграми. Ви можете орендувати свій сервер, оскільки на ньому є місце для 10-70 гравців.

Його інфраструктура розміщена в різних центрах обробки даних, таких як Даллас, Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Лондон, Москва, Токіо, Тайбей, Сінгапур, Сідней, Йоганнесбург, Сан-Паулу, Барселона, Франкфурт і Вашингтон.

Виберіть найближче розташування сервера для кращої продуктивності та замовте свій сервер від 14 доларів США на місяць за 10 слотів.

Нітрадо

Оренда ігрового сервера Conan Exiles від одного з лідерів ринку –Нітрадо (використовуйте промокод – GEEKFLARE15, щоб отримати ЗНИЖКУ 15%). Його система передоплати дозволяє отримати доступ до серверів без будь-яких умов і контрактів негайно. Ви можете будь-коли безкоштовно перемикатися між доступними службами та ефективно керувати всіма послугами в одному обліковому записі.

Nitrado надає ігрові сервери, сертифіковані ESL Premium, і має 7 центрів обробки даних по всьому світу для низьких пінгів. Крім того, отримайте безкоштовний доступ через FTP, веб-інтерфейс Nitrado та RCON. Nitrado пропонує вам безкоштовну базу даних MySQL, до якої можна отримати доступ через phpMyAdmin. Простими клацаннями миші ви можете легко налаштувати необхідні параметри.

Експерти можуть використовувати необмежений доступ до конфігураційних файлів і використовувати вбудований файловий браузер для завантаження модів і файлів. Звичайні користувачі також можуть отримати доступ до серверів, але негайно зв’яжіться з командою підтримки, щоб виправити це, якщо щось піде не так. Nitrado використовує безвідмовне та високоякісне серверне обладнання.

  Як дивитися Netflix на не Smart TV (повний посібник)

Для файлів ігрового сервера доступне щоденне резервне копіювання. Він має прямий піринг з UPC/Unity Media, Tiscali, Telia Sonera, Deutsche Telekom та іншими великими операторами. Крім того, він має посилання на AMS-IX, LINX і DE-CIX для кращого пінгування по всьому світу.

Тут є місце для 10-200 гравців за початковою ціною 12,99 доларів США на місяць. Запустіть сервер протягом 30 днів, і якщо вам подобаються функції та послуги, ви можете продовжити службу в будь-який час.

НИЗЬКИЙ.МС

НИЗЬКИЙ.МС пропонує хостинг серверів Conan Exiles за найкращими цінами та великий набір корисних функцій. Включає повний доступ до FTP для професійних геймерів, миттєве налаштування, всесвітні центри обробки даних, інсталятор плагінів і модів, статус, як-от запуск/зупинка/перезапуск, заплановані оновлення та багато іншого.

Крім того, ви отримаєте інтеграцію з майстернею Steam, можливість будь-коли перемикатися між іграми та локаціями, захист від DDoS та автоматичні перезавантаження. Він навіть може протистояти атакам зі швидкістю до 10 Гбіт/с.

Усі сервери розміщено на найновішому апаратному забезпеченні, Intel E та i9, SSD та оперативній пам’яті DDR4. Більшість серверів використовують процесори i9 9900k, тоді як SSD NVMe мають у 6 разів вищу швидкість. LOW.MS дозволяє вам без збоїв грати зі своєю спільнотою та друзями по всьому світу.

Усі технічні речі керуються LOW.MS, щоб ви могли створювати резервні копії, керувати та встановлювати модифікації на сервері. Миттєво налаштуйте ігровий сервер для гри протягом декількох секунд після налаштування сервера. Ігровий сервер Conan Exiles доступний за 11,90 доларів на місяць за 10 слотів. Ви також можете перевірити деякі доповнення, щоб отримати кращий досвід під час гри.

Хостинг Apex

Хостинг Apex це про високопродуктивні сервери Conan Exiles, якими ви також можете керувати зі свого смартфона.

Ви отримуєте низку розподілених по всьому світу серверів для оптимального ігрового досвіду для кожного. Крім того, Apex Hosting обіцяє чудовий час безвідмовної роботи завдяки своїм постійно онлайн-серверам із необмеженою кількістю слотів для гравців.

Крім того, ви матимете повний доступ до FTP, автоматичне резервне копіювання та оновлення для безпечної та швидкої роботи сервера.

Крім того, можна бути впевненим у неймовірно швидкому налаштуванні та чудовому захисті від DDoS для безперервної гри. І підписки не лише на одну гру. Натомість можна будь-коли перемикатися між різними іграми. Ці сервери також підтримують пакети модів одним натисканням для налаштування в грі.

Нарешті, ви отримуєте безкоштовний субдомен і підтримку від команди, яка відточила свою майстерність за допомогою 300 тисяч ігрових серверів по всьому світу.

Висновок 👩‍🏫

Conon Exiles — це сповнена пригод відеогра, яка перенесе вас у жорстокий світ, де ви навчитеся виживати, полювати, заробляти на життя та захищати те, що маєте. Зробіть його більш захоплюючим, потужним і зручним, скориставшись послугою розміщення ігрового сервера, подібною до тих, які я обговорював вище.

Далі ознайомтеся з деякими з найкращих серверних платформ Space Engineers.