6 порад, як зробити годинник Samsung більше Google-y

Categories:

Годинники Samsung Galaxy, мабуть, найкращі розумні годинники для телефонів Android. Однак їм бракує однієї важливої ​​речі, яку люблять люди, які використовують Android: Google. Є кілька способів зробити годинник Samsung більш схожим на Google.

Немає офіційних програм Google для розумних годинників Samsung, але це не повинно перешкодити вам отримати їх. Багато програм Samsung для годинників так само хороші, якщо не краще, ніж Google. У нас є шість порад, які допоможуть вам отримати найкраще з обох світів.

Відмовтеся від Bixby для Google Assistant

Розумні годинники Samsung Galaxy поставляються з голосовим помічником компанії Bixby. Це одна з головних проблем для шанувальників Google. Bixby може робити багато того ж, що й Google Assistant, але це не має значення, якщо ви вже інвестували у версію Google.

На щастя, є кілька способів запустити Google Assistant на розумний годинник Samsung Galaxy. Перший метод – це за допомогою програми під назвою GAssist. Він сумісний з годинниками Samsung Galaxy під керуванням Tizen 4.0+. Процес налаштування досить тривалий, але кінцевий результат того вартий.

Другий метод — це програма під назвою G-Voice Assistant, і вона не вимагає такої тривалої настройки. Кінцевий результат не такий хороший, але це, безумовно, хороший варіант, якщо ви вважаєте процес налаштування GAssist складним.

Для початку встановіть файл G-Voice Assistant додаток із магазину Galaxy Store (почніть з безкоштовної версії).

Після встановлення відкрийте програму на годиннику.

Вам буде запропоновано увійти у свій обліковий запис Google. Це потрібно зробити, щоб отримати доступ до всіх налаштувань Google Assistant, додатків, служб, процедур тощо. Ви також можете натиснути «Пізніше», щоб використовувати Google Assistant без будь-якої персоналізації.

  35 чудових зображень для екрану AMOLED

Виберіть

Якщо ви входите в систему, програма повідомить вам використовувати обліковий запис, пов’язаний з Google Assistant на вашому телефоні або планшеті; торкніться «ОК».

Торкніться

Далі введіть свою електронну адресу Google у крихітному веб-переглядачі, а потім натисніть «Далі».

Введіть свій пароль, а потім натисніть «Далі». Якщо у вас увімкнено двофакторну автентифікацію, вам буде запропоновано підтвердити вхід.

Введіть свій пароль, а потім натисніть

Далі торкніться «Дозволити», щоб надати програмі дозвіл використовувати Google Assistant з вашим обліковим записом.

Торкніться

Прокрутіть униз і знову натисніть «Дозволити», щоб довіряти програмі G-Voice Assistant.

Торкніться

Це воно! Торкніться значка мікрофона, щоб поговорити з Google Assistant, або значка меню, щоб змінити налаштування програми.

Щоб користуватися Google Assistant на годиннику, у вас має бути одна із згаданих вище програм. Однак вам не потрібні додаткові програми, щоб отримувати сповіщення Google Assistant на годиннику.

Ви все одно зможете отримувати нагадування, сповіщення про погоду та будь-які інші сповіщення Асистента, які з’являються на вашому телефоні.

Синхронізуйте дані Samsung Health з Google Fit

Однією з найкращих характеристик смарт-годинника Samsung є його фітнес-відстеження. Він може відстежувати типові дії, але також має автоматичне визначення тренування, моніторинг серцевого ритму та відстеження сну. Деякі моделі може навіть проводити моніторинг кисню крові та звіти про VO2 Max.

Крім апаратних можливостей, Samsung Health – це просто гарний додаток для фітнесу. Однак, якщо ви використовуєте розумний годинник Wear OS або використовуєте Google Fit, ви, можливо, віддаєте перевагу зберігати там дані про фітнес. За допомогою програми, яка називається Синхронізація здоров’я, ви можете синхронізувати всі дані про фітнес із Samsung Health з Google Fit.

Налаштування Health Sync є простим процесом, який дозволить вам продовжувати відстежувати дані про стан здоров’я та фізичної активності в екосистемі Google.

  Чому я полюбив Microsoft Bob, найдивніший творіння Microsoft

Навігація зі свого зап’ястя за допомогою Google Maps

Однією з найпопулярніших програм Google є Maps, і вона офіційно не доступна для розумних годинників Samsung Galaxy. Ви, мабуть, не хотіли б переглядати карту на крихітному екрані годинника, але покрокові навігаційні інструкції зручні.

Існує кілька варіантів сторонніх розробників для Карт Google, які зазвичай зосереджені на покроковій навігації. Однак найкращі з них не безкоштовні. Наші найкращі вибори – Navigator Pro (2,99 доларів США) і Awesome Navigator (1,99 доларів США). Програми для годинників безкоштовні, тому платити потрібно лише через Google Play Store (що набагато простіше).

Приємне в обох цих програмах те, що вони не потребують жодного введення на годиннику. Ви просто починаєте навігацію десь у Картах Google на своєму телефоні, і маршрути також з’являться на вашому годиннику.

Перевірте свій Google Календар

На щастя, Google Calendar є одним із найпростіших сервісів Google для використання на розумному годиннику Samsung Galaxy. Якщо ви вже використовуєте Календар Google на телефоні Android, він автоматично синхронізується з програмою календаря на вашому годиннику — налаштування не потрібно!

Однак є обмеження. Якщо ваш годинник з’єднано з телефоном не Samsung, ви можете переглядати лише події. Ви зможете бачити їх у всіх своїх календарях із кольоровими мітками, але це все. Для більшості людей цього достатньо для невеликого дисплея. Однак якщо ви використовуєте телефон Samsung, у вас також є можливість додавати та видаляти події.

Доброю новиною є те, що сповіщення від програми Google Calendar на вашому телефоні також з’являться на вашому годиннику Samsung. Ви ніколи не пропустите нагадування про важливу подію, незалежно від того, чи є у вас телефон Samsung.

Samsung Pay так само добре, як і Google Pay

У деяких випадках немає особливих причин використовувати обхідний шлях для програми Google, і одним із них є Google Pay. Розумні годинники Samsung Galaxy включають Samsung Pay, платформу мобільних платежів компанії, яка дуже схожа на Google Pay.

  3 альтернативи додатку Google Camera для iPhone

І Samsung Pay, і Google Pay є платформами мобільних платежів. Ви додаєте кредитну або дебетову картку, а потім використовуєте телефон або розумний годинник для оплати речей. Зв’язок ближнього поля (NFC) дозволяє цьому працювати, і він присутній майже на всіх годинниках Samsung. Вам також не потрібен телефон Samsung, щоб ним користуватися.

На відміну від інших служб Google, немає реальних причин зберігати свої дані в Google Pay. Ви нічого не втратите, перейшовши на Samsung Pay — це нічим не відрізняється від переміщення фізичної кредитної картки в інший гаманець. Ви навіть можете використовувати Google Pay на телефоні, якщо хочете.

Надайте йому такий вигляд Google

Нарешті, ви навіть можете зробити свій розумний годинник Samsung Galaxy більш схожим на Google. Найпростіший спосіб знайти циферблати з тематикою Google – це за допомогою програми Facer. Це сховище циферблатів також доступне для розумних годинників Google Wear OS, тому є багато варіантів.

Ви можете встановити Facer з Магазин Galaxy на годиннику або з Play Store на телефоні Android.

Після встановлення програми довго натисніть на циферблат годинника, а потім прокрутіть і виберіть «Facer». Виберіть його.

Виберіть

Потім відкрийте програму Facer на телефоні та виберіть годинник зі списку.

Виберіть три циферблата, щоб визначити свої персональні рекомендації.

Пройшовши екран налаштування, торкніться «Дослідити» на нижній панелі інструментів.

Торкніться

Торкніться значка Пошук у верхньому правому куті. Існує кілька термінів, за допомогою яких можна знайти більш схожі на Google циферблати, зокрема «Google», «Pixel» і «Material».

Коли ви знайдете циферблат, який вам подобається, просто торкніться його (можливо, що вас попросять надати Facer деякі дозволи).

Торкніться кнопки «Натисніть, щоб синхронізувати циферблат», щоб надіслати циферблат на зап’ясті.

Торкніться